Відображаються усі з 56 результатів

Методика роботи з МАК-картами

150,00 грн.
Книга МАК-карти - методичний посібник по роботі з метафоричними асоціативними картами. Збірник технік, вправ та рекомендацій щодо роботи з метафоричними асоціативними картами. Підбір рекомендацій, які допоможуть вам зробити ваше життя більш цікавим та щасливим. Книга буде корисною тим, хто вже працює з МАК. Початківцям допоможе відкрити для себе інструмент, використовуючи який можна розібратися в питаннях і моментах, що хвилюють, знайти способи поліпшення власної реальності і реальності ваших клієнтів. Автор: Єва Митник Сторінок: 69 Мова російська

Гексаграми – Книга змін

660,00 грн.
Китайська Книга Змін (гексаграми) містить 64 пророцтва-гексаграми, які були записані понад три тисячі років тому і досі вражають своєю здатністю передбачати майбутнє. В основі своєї суть гексаграми проста – це набір із шести рис, кожна з яких може бути або безперервною (янь), або перерваною посередині (інь).

Повір у себе – афірмації

520,00 грн.
Позитивні афірмації — це «ковток енергії». Який треба тримати в роті цілий день, щоб не вибухнути потоком лайки, скарг та безглуздих дурниць на адресу Всесвіту. МАК карти "Повір у Себе" - підкажуть яка афірмація потрібна саме сьогодні і саме для вашого запиту.

Відповіді Всесвіту

450,00 грн.
Всесвіт завжди чує нас. Будь-який наш запит, будь-яка думка моментально приймається до розгляду. Немає таких прохань, які б залишилися без відповіді. Чому бажання не виконуються одразу? Відповіді на ці та інші Ваші запитання зможете отримати в роботі з МАК картами Відповіді Всесвіту

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Мудрость Рода

550,00 грн.
Направити в потрібний руслоенергетичний стан, знайти швидкість прогнозування, дати відповідь на хвилююче питання допомоги Вам - МАК карти Мудрість Роду. Ця колодка допоможе вам спілкуватися зі своїм Родом на енергетичному рівні. Цей зв'язок непомітний і при цьому дуже сильний і потужний. Ресурс вашого Роду згодом і Предків, це фундамент Васків. Карти даних є ресурсними файлами, що переносяться в роботу з Родом і Предками, що переносяться.

Рішення Ситуації

450,00 грн.
Бувають ситуації, які довго не можемо вирішити. З якихось причин: вигода особиста, страх чи просто глухий кут. Наш мозок, душа і тіло буває на стільки втомився вирішувати якусь ситуацію, що шляхи рішення можуть не приходити роками! Завдяки роботі з цією колодою ви зможете не тільки зрозуміти та розібрати ваш блок у вашій ситуації, але й побачити в ньому нові можливості та ключі рішення.

Коріння Твого Роду

450,00 грн.

Ресурс Вашого Роду та Предків, це фундамент Ваших нащадків.

Передбачається, що родові програми впливають на наше життя. І часто вибір партнера, народження дитини та ін. на якийсь відсоток залежить від сценаріїв, за якими мешкали ваші предки. На це впливає один із найпоширеніших із законів роду — закон повторення ролі. Коли ви неусвідомлено слідуєте моделі поведінки когось із ваших далеких родичів. Дані карти є ресурсними у напрямі роботи з Родом та Предками.  

Нові можливості

470,00 грн.
Що для вас Нові можливості? Для мене — це закрити одні старі двері, які тягнуть енергію і створюють слушний обов'язок, щоб відкрилося багато нових дверей, які з'єднають із вигідними та рясніми можливостями. МАК карти Нові Можливості - підкажуть де ваші можливості та як їх знайти.

Дії

510,00 грн.
Правильні шляхи до дій та важливість самих дій допоможе розкрити колода МАК карт "Дії" Карти, які мотивують людину діяти, щось робити наближаючись впевненіше до своєї мети.

Послання Вищих Сил

450,00 грн.
Вищі сили завжди поруч із нами. Якщо вам випала Картинка Божества або Святого – значить важливо сьогодні або найближчим часом (мінімум 7 днів) звертатися до цього помічника, щоб побачити результат вирішення питання. Якщо вам випала картинка символічного атрибуту (пагода, хоттей, Куан Кунг) – бажано придбати собі такий символ та користуватися ним у житті.  

МАК карти “Гроші по-жіночому”

570,00 грн.
Жіночі гроші, як їх залучати і правильно ними розпоряджатися. На ці та багато інших питань зможете отримувати особисті відповіді за допомогою МАК карт Гроші по-жіночому

Магія Каміння

510,00 грн.
Вплив мінералів на людину буває різним, і тут бажано робити вибір за відчуттями, що відгукується і буде найвірнішим вибором на даний момент. МАК карти "Магія Каміння" - Пізнавальна колода про напівдорогоцінне і натуральне каміння допоможе бути ближче до природних помічників, навчитися їх розрізняти, знати назву кожного, а також допомагати підбирати камінці для себе та інших під будь-який запит.

Цариця місяць

440,00 грн.
Саме Цариця Місяць щомісяця вчить нас, скидати з себе все не потрібне, вчасно відновлюватися і наповнюватися вдосталь енергією. З точки зору космічних сил, людина — це посудина, що збирає і зберігає в собі природну енергію. Залежно від того, як людина розпоряджається нею, вона може завдати шкоди організму або сприяти самопізнання і самореалізації. Щомісяця з настанням молодика ми повинні очищатися — як фізично, так і духовно — щоб бути здатними прийняти нову енергію.  Накопичення старої енергії і шкідливих речовин згубно для нашого організму і може привести до його краху. Звертаючись за порадою до Метафоричним картками "Цариця Місяць", Ви навчитеся користуватися енергією місяця собі на благо.

Love is….

450,00 грн.
Створюючи сім'ю, треба розуміти, що сам по собі феєрверк почуттів не триватиме все життя. Але ми можемо і маємо самі дбати про свої почуття до наших коханих. І тоді ми отримаємо високу нагороду. Як зберегти кохання в союзі? Своєю відкритістю, промовлянням своїх почуттів, прощенням образ, поясненням своїх вчинків, оскільки кожен розуміє все по-своєму, умінням слухати і чути одне одного, допомагати в домашніх справах, підтримувати свій зовнішній вигляд, рости духовно поруч. Кохання багато прощає.

Богиня Тара виконує Бажання

450,00 грн.
В усуненні перешкод та принесенні успіху допомагає Богиня Тара. Робота з мантрами Тари – чудовий спосіб розвинути співчуття та прощення щодо себе та інших. Ця практика також допомагає нам очистити величезну кількість деструктивного кармічного насіння в нашому потоці розуму і породити величезний обсяг заслуги, яка збагачує наш розум і є причиною щастя.

Феї Рекомендують

450,00 грн.
Феї завжди поруч із нами, і готові прийти на допомогу з рекомендацією чи порадою у будь-який момент. Для цього лише потрібно звернутися до них за допомогою. Ефективний метод звернення за порадою - це МАК картки "Феї Рекомендують" Найважливіше, якщо звернулися до Феїв, то застосовуйте допомогу та рекомендації у своєму житті!

Дар чи Покарання?

450,00 грн.
Коли ми не знаємо про свій дар, не розуміємо його, боїмося, не знаємо, що з ним робити – нам здається, що це наше покарання.

Тотемні Тварини

450,00 грн.
Тотем або тотемна тварина - це звір зберігач, який одночасно є ключем і провідником до певних аспектів сили.

Моя Внутрішня Дитина

450,00 грн.
У кожному з нас живуть три его-стану. Три сублічності — дитина, батько і дорослий. Вони часто змінюють один одного в залежності від ситуації і іноді можуть проявлятися одночасно. Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки і почуття, прагнення, страхи, реакції і позиції щодо себе та інших. Він відповідає за наші пориви і необачні вчинки, цікавість і творчість. Для цього стану важливі безпеку і визначеність.

Грошові закони

450,00 грн.
Гроші в нашому житті – це ресурс можливостей. Гроші – основа життя у суспільстві. Вони не хороші і ні погані, а просто нейтральні. Їхня користь або шкода визначається лише способом їх придбання та використання. Гроші притягуються до людей, які поважають і цінують їх і здатні здійснювати з їх допомогою гідні вчинки. До людей, які знають і шанують Грошові закони.

Чари енергій

1800,00 грн.
Робота з колодою карт "Чарівництво Енергій" - це передбачальна система, яка надає інформацію за Вашим запитом, з урахуванням минулого, сьогодення та майбутнього. А так само дає пораду, застереження чи рекомендацію щодо подальшої дії. Допоможе на глибинному рівні розібратися в ситуації, що вас задовольняє, в будь-якій сфері життя. Визначивши та усунувши причини виникнення даної ситуації, ви легко зможете знайти найбільш прийнятні та відповідні для вас варіанти її вирішення. Відкриєте для себе нові ресурси та можливості. За допомогою гармонізації ми завжди бачимо, які є перешкоди на шляху вирішення тієї чи іншої ситуації, а також потрібний напрямок рішення.

Іди у свій страх

450,00 грн.
Страх, що виникає всередині нас, кожного разу, коли ми всім серцем чогось прагнемо. Як не дозволити страху паралізувати нас? І чим більш бажано для нас те, чого ми прагнемо, тим більший цей страх. Здається, що страх – це невід'ємна частина будь-якого пориву душі, будь-якого світлого починання.

МАК карти “Код захисту”

490,00 грн.
Енергетичний захист – важливий аспект у житті кожного. МАК карти "Код Захисту" - діагностичні карти, що гармонізують. За допомогою яких можна побачити, на що потрібно зробити акцент, для захисту свого енергетичного поля.

Подолання

550,00 грн.
Негативні емоції людини, в нашому світі, що інтенсивно розвивається, часом захльостують свідомість, вони заважають його особистісному зростанню і розвитку. Постає питання, як подолати або хоча б послабити і розрядити зайве емоційне тло і звільнити людину від негативного впливу на неї.

Мій Ресурс

500,00 грн.
Бути в ресурсному стані – одне з головних завдань людини. Адже в ресурсному стані ми готові для досягнення результату. Ментальна колода «Мій ресурс» допоможе вам зрозуміти, який ваш ресурс в даний момент, а також відповісти на будь-яку зарість.

Мантри

740,00 грн.
Набір містить 108 різних мантр. Також набір складається з 4 частин, кожна частина складається з 27 штук і має свій колір:
  • Червоний колір - мантри кохання
  • Синій колір - захисні мантри
  • Зелений колір - мантри здоров'я
  • Жовтий колір - мантри достатку та процвітання
Розмір карток 10/5 см

Послання Ведуньї

510,00 грн.
Послання – це завжди важлива та своєчасна порада, особливо якщо це від Вищих Сил, Ангелів, Архангелів чи від Ведуньї. Цю колоду можна використовувати як підказку під час своїх проектів, заходів. Завдяки зображенням можна писати казкатерапію за вашими ситуаціями, щоб згармонізувати їх.

Мотиваційні картинки

440,00 грн.
Що означає слово мотивація? Для мене особисто раніше було дуже важко мотивувати себе. Мені здавалося, що це будь-яка дія, яку треба робити через не хочу, із твердженням треба і винна. Дані МАК картки – допоможуть покращити мотивацію на ваш запит.

Твоя карма

550,00 грн.
Карма - це причинно-наслідковий зв'язок ваших думок, слів і вчинків. І іноді в нашому житті відбувається незрозуміла ситуація, за що вони нам трапляються. А насправді важливо зрозуміти, де ми, звернули зі свого шляху, де були неправі, де погано думали і про інших, і про себе.

На шляху до грошей

450,00 грн.
Щодня ми вирішуємо питання із грошима. І для когось питання вирішуються легко і швидко, для когось повільно, для когось взагалі все життя не зрозуміло, що відбувається з грошима. З одного боку карти картинка для метафори ситуації в житті людини, яка дивиться на картинку. Поруч із картинкою написано з чим саме потрібно опрацьовувати (переконання, родова установка, страх чи вигода), щоб залучати кошти у своє життя. З протилежного боку зображена афірмація - це позитивне твердження, яке допоможе створювати нові, благоріятні, гармонійні та щедрі установки в голові. Завдяки роботі з афірмаціями ваше життя почне змінюватися з кожним днем ​​дедалі більше.

Немає слів одні емоції

440,00 грн.
Щодня ми відчуваємо велику кількість емоцій. Якісь виявляються відразу й повною мірою, а деякі, здебільшого негативні, блокуються та ховаються у підсвідомості. Не пережиті деструктивні емоції негативно впливають на загальний стан людини, яка тримає негатив у собі. МАК карти  «Немає Слів. Одні емоції» — це ресурсний інструмент для арт-терапевта, коуча, психолога, тренера жіночих практик, консультанта, спеціаліста з роботи з метафоричними картами.

Дозволяю собі

450,00 грн.
Як важливо дозволяти собі те, що дасть нам ресурс у майбутньому. Коли ми не дозволяємо собі щось або забороняємо, те, що принесе нам задоволення чи ресурс у майбутньому, ми тим самим перекриваємо енергію. Адже все в цьому світі тримається на наповненості людини та енергії.

Сакральні відносини

500,00 грн.
Кохання багато прощає. Як зберегти кохання в союзі? Своєю відкритістю, промовлянням своїх почуттів, прощенням образ, поясненням своїх вчинків, оскільки кожен розуміє все по-своєму, умінням слухати і чути одне одного, допомагати в домашніх справах, підтримувати свій зовнішній вигляд, рости духовно поруч.

Дівчатка такі дівчатка

520,00 грн.
Внутрішній спокій, зовнішня активність і тоді ви все встигатимете. Жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти та радіти життю щодня. До всього цього вам допоможе прийти колода МАК карт "Дівчата такі Дівчатка"

З МИНУЛОГО до МАЙБУТНЬОГО

600,00 грн.
Відпустити своє минуле і жити сьогоденням, щоб йти вперед, не обертаючись у сумнівах назад, і припинити чіплятися за своє минуле, думаючи, що найкраще минуло.

У Країні Відповідей

580,00 грн.
Кожну секунду людський мозок виробляє багато думок і операцій. Наш мозок працює напрочуд швидко і чітко і не припиняє свою роботу навіть коли ми спимо. Тим не менш, у кожної нормальної людини є питання, на які вона не може знайти самостійно відповідь. В енциклопедіях про те, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, нас теж не поінформують, та й у школі цього не вчать. МАК карти "У Країні Відповідей" допоможуть знаходити відповіді на різні питання. Ілюстрації взяті з фільму «Аліса в країні чудес».

Чудо замовляли?

510,00 грн.
Чудо – це коли у вашому житті відбувається щось несподіване для вас. І для всіх ці дива різні. МАК карти «Диво замовляли» це про чудо мати дитину фізичну, а також доглядати, чути і наповнювати свою внутрішню дитину. Під час чути свою внутрішню дитину, майбутню дитину, а також своїх маленьких фізичних дітей, які ще не можуть висловлювати свої думки словами та речення.

Світ чоловіків

510,00 грн.
Жіночий світ відрізняється від чоловічого, тому часто буває нерозуміння між партнерами протилежної статі. Жінки звикли, що чоловіки "мають" їх розуміти. І дуже в окремих випадках відбувається взаємне розуміння (коли жінка розуміє чоловіка - як жінка і, при цьому, не включає "мамку"). Світ чоловіків по-своєму унікальний та цікавий.

Перезавантаження

530,00 грн.
Гра без правил, але з тисячами способів грати в неї, і можливістю вигадати тисяча перший! Метафоричні асоціативні карти "Перезавантаження" - це гра, в яку ви можете безпечно і з повним задоволенням грати з власними та чужими дітьми, батьками, подружжям, колегами, друзями, знайомими та першими зустрічними.

Грошовий потік

510,00 грн.
Колода "Грошовий потік" - потужний інструмент, помічник у роботі з фінансами. Від нашого настрою та відносин до грошового потоку - залежить наш дохід. Адже гроші дуже сильна енергія, яку не видно просто так. Її видно щодо ситуацій пов'язаних із фінансами навколо нас.

Ідеї

510,00 грн.
Розкрити внутрішній потенціал Ваших та клієнтів, допомогти ¦натхнитися на нові ідеї можливо за допомогою МАК карт "Ідеї". Завдяки нашим ідеям ми створюємо щось унікальне, чарівне. За допомогою наших ідей виявляються наші таланти, дії, життя стає різноманітнішим та цікавішим.

Енергія жіночності

510,00 грн.
Сучасна жінка впевнена у собі, спокійна та вільна. У повсякденні переживання та враження, в історію її життя вплетено жіноче начало. Жінка сьогодні справляється зі своїми страхами, із самою собою, зі своїми сумнівами, надіями та радощами. Колода метаморфічних асоціативних карт "Енергія жіночності" відкриє скриню вашої жіночності - очима світу і вас самих.

Кар’єрний ріст

450,00 грн.
МАК карти «Кар'єрне зростання» — це ресурсний інструмент для роботи з метафоричними картами. Що для вас Кар'єрне Зростання? Для мене це підвищення своєї кваліфікації, вихід на новий рівень. Щоразу, коли ви готові, зробити все можливе, щоб ваше життя стало ще багатшим, шикарнішим. Що вам потрібно зробити, щоб ви відчули себе професіоналом у своєму напрямі. Який ривок чи прорив, відкриття є важливим і потрібно зробити для вашого активного/пасивного доходу?

Моя самооцінка

450,00 грн.
Любов до себе – це роман із собою, на все життя Дозволяйте собі і любите себе завжди та скрізь. Внутрішній спокій, зовнішня активність, здоровий пофігізм на чужі історії і тоді ваша самооцінка буде в нормі, а ви будете жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти і радіти життю щодня. У роботі з МАК картами Моя Самооцінка, Ви зможете покращити ставлення до себе та із собою.

Реальне життя

450,00 грн.
На наше справжнє життя, часто ми дуже рідко звертаємо увагу Ми дуже часто живемо або в минулому, згадуючи, як колись нам було добре. Або мріємо про майбутнє. І іноді дуже важливо нікуди не поспішати, а просто зупинитися хоча б на 5 хвилин і отримати насолоду від справжнього життя, від тієї реальності, краси, яка нас оточує.

Хочу і треба

450,00 грн.
Якщо треба, а Ви не бажаєте. І навпаки, ви щось хочете, а для вашого хочу треба щось зробити – прибрати ліньки, мотивацію підключити, дотримуватися режиму дня, структуру, системність, режим або графік. Вам допоможуть МАК карти Хочу і треба

Відновлення енергії

450,00 грн.
Відновлення сил здорової людини займає до семи днів. Але якщо у вас ослаблений імунітет чи пригнічений настрій, процес може затягтися. Сили, здоров'я та імунітет - все це прямо пов'язане з нашою Енергією.

Виконання мрії

450,00 грн.
Мрії здійснюються завжди, коли ми до них готові на всіх рівнях. А також для реалізації наших мрій важливо пробувати різні техніки і матеріальні, і езотеричні, адже кожен з нас ніколи не знає, яка з цих технік спрацює на нашу користь.

Потенціал з Народження

450,00 грн.
Визначення внутрішнього потенціалу людини – це не найпростіше завдання, але необхідне. Потенціал - це здатність людини реалізувати власні приховані можливості. У кожної людини внутрішній потенціал різний, як і кожна людина індивідуальна. Колода складається з карток картинок та карток зі словами. Слова, які допоможуть згадати чи відкрити ваш потенціал, ваш талант, який ви або забули чи не знали, що у вас є.

МУДРИ для залучення грошей, удачі, впливу

510,00 грн.
МУДРИ для залучення грошей, удачі, впливу - картинки з описом Слово «мудра» означає «символічний жест». Це містичні жести рук, які виконуються для концентрації тонкої енергії. З їхньою допомогою можна покращити своє здоров'я, повернути молодість, а також передати знання і навіть встановити психічний захист. Мудрий - це і спосіб самовираження, і метод роботи з тонкими енергіями організму та навколишнього світу. Певні комбінації пальців, які у мудрах, викликають активацію різних видів енергії і з'єднують людини з вищими планами – з понад свідомістю. Мудра є зовнішнє вираження внутрішнього енергетичного потоку та глибинних психологічних процесів

Гроші, гроші приходьте

440,00 грн.
Для збільшення достатку люди використовують різні методи: одні підшукують більш високооплачувану роботу, інші відкривають свій бізнес, треті починають грати в азартні ігри — багато варіантів. Однак окрім вибраного варіанта можна ще сильніше підкріпити свої зусилля, для цього треба звернутися за допомогою до чарівництва карток "Гроші, гроші приходьте" і дотримуватися даних рекомендацій на будь-який запит. На кожній картці є техніка/практика, яка допоможе наблизитись до вашої мети.

Прихована Сила

440,00 грн.
Таланти, можливості та потенціал є у кожному з нас – це прихована сила, яку нам подарував Всесвіт від народження. І ця сила може і допомагати нам і допомагати в досягненні наших цілей, так і заважати. І нам важливо протягом життя познайомиться з собою, зі своєю прихованою силою.

Energy Candle

450,00 грн.
Щоб позбутися від напруги і депресії, запалюйте свічку в будинку. Свічки мають заспокійливими і лікувальними властивостями, а тому часто використовуються масажистами і психологами. Палаюче полум'я допомагає розслабити і заспокоїти розум. А також за допомогою свічок ви зможете наповнити себе енергією, активувати позитивні і грошові енергії і вирішити ситуацію. З одного боку карток — картинка для візуальної роботи з клієнтом і будь-яким запитом. Зі зворотного боку написаний текст (авторська цитата автора) для логічної роботи. Це рада або рекомендація для відновлення задоволення у вашому житті

Підтримка мами та тата

450,00 грн.
Дуже важливим моментом для кожної людини є підтримка її батьків, хоча б на ранньому шляху в житті. Підтримка мами та тата дає людині дуже багато – вона набуває і збільшує силу роду, знаходить свій шлях і стає більш наповненою енергетично.

Вперед та вгору

450,00 грн.
Колись вітали нашу сім'ю з Днем Народження і дуже гарно побажали – рухатися завжди вперед та вгору у своєму житті. І дійсно, ми рухаємося в житті або вперед, пізнаючи нові можливості, нові напрямки або вгору, щоб досягати нового рівня у вашому напрямі, творчості чи бізнесі. За допомогою даної колоди у вас є можливість пізнати свій рух у житті (як ви рухаєтеся вперед і вгору)