Відображаються усі з 6 результатів

Самозахист – онлайн курс 7 днів

3000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

3000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

18000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 3-й ступінь

30000,00 грн.

 3-й ступінь відкриває перед вами дуже великий спектр можливостей Кармічної Корекції

Кожна ступінь відкриває нові перспективи і збільшує енергетичний потенціал людини в багато разів. А рівень усвідомленості, що росте під час практики, збільшує ваші можливості в геометричній прогресії. За допомогою знань і умінь, які ви купуєте на цьому етапі, у вас буде можливість проводити глибинне очищення біополя людини, посилювати і виставляти енергетичні захисту, нейтралізувати негативні впливи в просторі і житті. Так само, ви отримуєте право відкривати свою власну школу Кармолога і Коректора Карми, навчати і присвячувати людей на 1 і 2 щабель. На 3 ступені Космоенергетики і Кармічної Корекції ви зможете повністю змінити свою діяльність при бажанні, і вийти на нове і перспективний напрямок роботи. Можлива розстрочка або оплата частинами за курс.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 4-й ступінь

50000,00 грн.

4-й ступінь Кармічної Корекції

Кожен ступінь відкриває нові перспективи та збільшує енергетичний потенціал людини у багато разів. А рівень усвідомленості, який росте під час практики, збільшує ваші можливості у геометричній прогресії. За допомогою знань та умінь, які ви набуваєте на цьому етапі, у вас буде можливість проводити глибинне очищення біополя людини, посилювати та виставляти енергетичні захисту, нейтралізувати негативні впливи у просторі та житті. Також, ви отримуєте право відкривати свою власну школу Кармолога та Коректора Карми,  навчати і присвячувати людей на 3-й щабель. Можливе розстрочення або оплата частинами за курс.

« Міжнародна асоціація енергетичного хіллерства і кармічної корекції »

Школа енергохіллерства і кармічної корекції «RestArt» — засновник Єва Митник — кармічний коректор 5 ступені.

Маю право передавати ініціацію в посвяченні і карма корекція навчання на 1,2,3,4,5 — ступені моєї школи кармічної корекції « RestArt »!

В курс « Кармолог, Кармічний коректор і Діагност » входять такі розділи:

 1. Корекція карми,
 2. Кармічний діагност,
 3. Біоенергетика,
 4. Операторство,
 5. Енергохіллер,
 6. Енерготерапія,
 7. Цілительство.

Що таке Кармічна корекція і кармічне діагностування?

Корекція карми — це комплекс методів впливу на здоров’я і життя людини, за допомогою космічної енергії.

Цей напрямок по праву визнано найсильнішим і популярним в Енерготерапії Миру. Володіння Космоенергетикою дає можливість не тільки зцілювати людський організм, а й впливати на події в житті, нейтралізувати або згладжувати дію родових установок і Кармічних відпрацювань, залучати Грошові енергії, гармонізувати всю енергетичну структуру людини.

Суттю Кармічної корекції є робота з енергіями Всесвіту, відкриття і спрямування їх в потрібній кількості для максимального і благополучного результату. Саме цей метод не підвладний тимчасовим кордонів — тут доступні опрацювання ситуацій і в теперішньому часі, і в далекому минулому.

Адже деякі негативні сценарії, в тому числі і хвороби, живуть і передаються в перебігу життів всього Рода — від батьків дітям, і цілого майбутнього покоління. Так само, в процесі Сеансів Корекції Карми, можливо опрацьовувати і психологічні проблеми.

Дитячі травми, непрожиті обставини, нерозділені почуття — все це стає відкритим для вирішення завдяки вивченню Космоенергетики або роботі з Майстром цього напрямку.

Даний напрямок вигідно виділяється можливістю виставлення енергетичного захисту, за допомогою яких людина не тільки повністю відновлюється, але і захищає себе від небажаних подій і впливів в майбутньому.

Звертаючись до Космоенергетики — ви отримуєте величезний спектр можливостей, які повноцінно зможуть допомогти в будь-якому напрямку життя.

Що таке Біоенергетика?

Біоенергетика — це особливий вид енергії, який присутній в людині, певний ресурс, аналогів якому не існує.

Багато століть наука шукала пояснення самому людській свідомості, намагалася пояснити звідки береться ця невидима сила, що змушує серце битися, а мозок — працювати і управляти не тільки фізичними процесами, але і розумовими — такими як мислення, аналіз, уяву, і куди сложнее- інтуїція .

На сьогоднішній момент вчені всього світу приходять до однієї ідеі- біоенергетика. Особлива енергія, яку неможливо повторити або створити штучним шляхом, яка присутня виключно в людині. Її називають аурою, біополем, енергетичною структурою і навіть душею.

Область біоенергетики все ще вивчається кращими умами, але багато хто з знань доступні нам вже зараз. Наприклад, зв’язок цієї особливої енергії з фізичним тілом — в цьому напрямку ми вже зробили величезний крок і на основі нього розроблено велику кількість зцілюють і гармонізують практик — Космоенергетика, Енерготерапія, Йога, Медитації та інші. Всі ці практики використовуються як для зцілення фізичних хвороб, так і для лікування душевних травм.

Біоенергетіка- це як захисний купол, який знаходиться як поза, так і всередині самої людини, особлива енергетична структура, яка зберігає в собі всі можливі події і впливу на людину, вона безпосередньо пов’язана з фізичним стану організму і душевною рівновагою. Працюючи з цим особливим полем, ми отримуємо можливість впливати на все тіло людини, зцілюючи його і налаштовуючи на потрібний лад, шляхом гармонізації енергій, які протікають крізь це поле.

Всі методи роботи з біоенергетикою є дуже екологічними, адже вони не втручаються в саму структуру і ніяк її не порушують, все вплив будується на використанні зовнішніх сприятливих енергій.

Одними з передових методів роботи з Біоенергетикою на сьогоднішній день визнані Космоенергетика і Енерготерапія.

Що таке Операторство, Енергохіллер, Енерготерапія, Цілительство?

Енерготерапія або Енергетичне цілительство — це, в першу чергу, лікування людини, його тіла, його психоемоційного стану за допомогою енергії.

Вже давно відомо, що кожна хвороба з’являється спочатку на енергетичному рівні, і тільки після, на увазі певних умов, проходить в людське тіло.

Тут важливо розуміти, що практиками енерготерапії потрібно займатися тільки після детального вивчення цього напрямку або звертатися до перевірених фахівців. З чого складається даний метод лікування?

У Енерготерапії для зцілення людини використовується гармонізує і вільна енергія Всесвіту, і саме завдяки цьому практики приносять величезні результати. Адже йдучи цим шляхом, Майстри Енерготерапії не виснажують свій ресурс або ресурс людини.

Практика енергохіллерства не має нічого спільного з магією. Слово нове, але означає воно всього лише техніки по роботі з енергією людини. Енергохіллер, зцілення руками, або інше визначення, означає лише те, що від недуг майстер позбавляє вас без лікарських засобів. Є ще одна назва для цього — кармокорекція, а для такого фахівця — кармічний коректор. Як він працює, і в чому саме полягає його допомога? Некоректні кармічні вузли і небажані енергетичні впливи знімаються молитвами, мантрами, техніками роботи з чакрами. В результаті відновлюється фізичне тіло, йдуть повністю або істотно зменшуються проблеми зі здоров’ям. 

Вони заповнюють запаси енергії в організмі пацієнта, чим і активують здатність людського тіла до саме регенерації. Зцілення відбувається в процесі Сеансів, під час яких Майстер проводить діагностику, очищає біополі людини і наповнює його гармонізує енергією.

Хвороби тіла утворюються спочатку на енергетичному рівні, і вже потім проявляються на рівні тіла. Енерготерапевт — фахівець з галузі альтернативної медицини, здатний вирішити проблеми зі здоров’ям людини на рівні енергетики, тонких тіл. Це можуть бути, як психологічні негаразди, так і фізіологічні збої. Вібраційна енерготерапія позбавляє людину від причини мук, і як наслідок, від болю і доскомфорта. Що важливо і цінно, енерготерапевт повертає здоров’я без будь-яких лікарських форм.

Для пацієнтів Сеанс проходить абсолютно безпечно і без больових відчуттів. Більш того, більшість людей говорять про почуття радості, наповненості і натхнення після Сеанса Енеготерапії.

Хто насправді стоїть за терміном цілитель, і як таку людину відрізнити від шарлатана? Цілитель, як мінімум, має виражені здібності ясновидіння, відчування. Цілительство засноване на тому, що майстер добре розуміє природу появи хвороб і методи впливу на них. Ось чому таких людей чимало серед масажистів, травників і костоправів. Точне визначення діагнозу і вміння не нашкодити, позбавити від проблем без фармакології, призводить до сучасних цілителів все більше людей.

Даний напрямок зцілення набирає величезну популярність у всьому світі. Західні клініки все частіше починають включати Сеанси Енерготерапії в список доступних послуг.

У країнах Сходу цей напрямок користується величезним попитом ось уже понад 100 років. Найвідомішими напрямками енерготерапії виступають Космоенергетика і Рейкі.

Для кого навчання кармічної корекції і діагностування буде цікаво?

 • Тих, хто хоче самостійно зцілити енергетично себе і свою сім’ю;
 • Цілителів, які відчувають, що контактними техніками « тягнуть » на себе негатив і хочуть навчитися безпечною, але потужній системі;
 • Майстрів езотериків, які хочуть розширити свій інструмент і базу технік;
 • У кого мало практики і знань, але дуже багато бажання дізнатися закони світу і навчитися жити в них;
 • Кому не вистачає розуміє оточення в баченні енергій і нелогічних інтуїтивних здібностей;
 • Тих, хто хоче рухатися в пізнанні себе;
 • Хто працює з людьми;
 • Хто хоче посилити свої екстрасенсорні здібності;
 • Тих, хто готовий змінюватися.

Що таке Ініціація?

Ініціація – це посвята в духовну традицію, древній спосіб передачі енергії від однієї людини до іншої. Це ті знання, які неможливо передати за допомогою слів.

Важливо розуміти, що після ініціації енергетика людини посилюється багаторазово і він несе відповідальність за всі свої думки, дії і вчинки. Це шлях до світла, який виключає будь-яке насильство над волею або тілом інших істот. Це інструмент, який розвиває вас, дає вам багато можливостей і здатність допомагати людям.

Кожна ступінь відкриває нові перспективи і збільшує енергетичний потенціал людини в багато разів.

А рівень усвідомленості, що росте під час практики, збільшує ваші можливості в геометричній прогресії.