Відображаються усі з 3 результатів

Рейки 1-й ступінь

4000,00 грн.

Рейки 1 ступінь Перший ступінь вважається універсальним і доступний абсолютно для кожної людини

Завдяки виходу на 1 ступінь Рейкі ви отримаєте можливість проводити сеанси самозцілення, проводити сеанси зцілення для інших людей, гармонізувати свої внутрішні енергії та стани, очищати власне енергополе та поле інших людей, наповнювати енергією Рейки їжу, воду, ліки за потреби.

Рейки 2-я ступень

8000,00 грн.

2-а ступінь Рейки- це вже перехід більш глибокий рівень

Навчання та посвячення на 2 ступінь Рейкі відкриває вам можливість працювати не тільки з фізичним тілом, але й зцілювати душевні травми, прибирати неправдиві установки, опрацьовувати складні життєві переживання людей як у минулому, так і в сьогоденні та майбутньому, коригувати та гармонізувати відносини між людьми.

Рейки 3-я ступінь

20000,00 грн.

3-й Майстерня ступінь Рейкі

Цей рівень відрізняється не тільки посиленою та поглибленою енергією, а й широким спектром можливостей лікування. Проходячи навчання на 3 щабель Рейки, Ви отримуєте також можливість присвячувати і передавати знання для людей на 1,2 і навіть 3 щабель.

Рейкі — цілюща енергія

– що ви можете навчити інших людей робити.

Вивчаючи систему Рейкі, ви маєте дивовижну здатність і здатність зцілювати хвороби, завдяки життєдарній енергії Рейкі.

Структура вивчення цієї системи складається з трьох рівнів, проходячи кожен з них ви все більше занурюєтеся в самі енергії, вивчаючи їх властивості, навчитеся застосовувати їх якомога швидше і ефективніше.

Що ви отримуєте від навчання Рейкі:

  1. здатність проводити сеанси зцілення сама по собі;
  2. можливість проведення лікувальних занять для інших людей;
  3. практичний досвід використання енергії Рейка для лікування фізичних та психічних травм;
  4. здатність використовувати енергію для гармонізації себе, простору, інших людей, очищення енергетичного поля;
  5. можливість проведення сеансів як віч-на-віч, так і дистанційно;
  6. відкриття власної школи Рейкі та право на упізнання та ініціювання до 1-го, 2-го та 3-го рівнів ( після трьох рівнів)

Повне навчання дасть змогу не тільки допомагати людям, але також повністю змінити своє життя, відкриваючи для себе новий напрямок.

Існує неймовірна кількість історій про чудеса цього методу, але найефективнішим з усіх є створення власного, і побачити для себе життєдаючу силу Рейка.