Відображаються усі з 2 результатів

Love is….

450,00 грн.
Створюючи сім'ю, треба розуміти, що сам по собі феєрверк почуттів не триватиме все життя. Але ми можемо і маємо самі дбати про свої почуття до наших коханих. І тоді ми отримаємо високу нагороду. Як зберегти кохання в союзі? Своєю відкритістю, промовлянням своїх почуттів, прощенням образ, поясненням своїх вчинків, оскільки кожен розуміє все по-своєму, умінням слухати і чути одне одного, допомагати в домашніх справах, підтримувати свій зовнішній вигляд, рости духовно поруч. Кохання багато прощає.

Сакральні відносини

500,00 грн.
Кохання багато прощає. Як зберегти кохання в союзі? Своєю відкритістю, промовлянням своїх почуттів, прощенням образ, поясненням своїх вчинків, оскільки кожен розуміє все по-своєму, умінням слухати і чути одне одного, допомагати в домашніх справах, підтримувати свій зовнішній вигляд, рости духовно поруч.

Як Метафоричні карти “відносини та сім’я” допомагають?

Асоціативні картки дозволяють людині, через свою підсвідомість, зрозуміти, знайти і усунути причини наслідків тих життєвих ситуацій, які його турбують. КАРТКИ MAК допомагають заглянути в себе глибоко, швидко відкрити і змінити ставлення, які заважають встановленню відносин в сім’ї, зустрітися з гідним партнером, вирішити фінансові проблеми, знайти покликання і просто стати щасливими.

Які правила використання метафоричних карт у відносинах і сім’ї?

Немає чітких, жорстких правил щодо того, як використовувати MAК-колоди. Наприклад, фахівець може попросити клієнта намалювати карту і просто розповісти йому, що він бачить, які асоціації у нього з сім’єю або стосунки. Зображення карт не мають єдиної універсальної інтерпретації, кожна, по суті, бачить в них самих, свій біль, свої гострі ситуації і яскраві переживання. Згідно з цим, консультант в дискусіях про картину «читає» людину.

Чи можу я використовувати картки MAК з подружньою парою?

Асоціативні картки можуть використовуватися не тільки в індивідуальній роботі з одним з партнерів, але і в консультації з сім’єю або парою групової психотерапії. КАРТКИ MAК допоможуть краще зрозуміти партнерам внутрішні емоції та почуття один одного.