Відображаються усі з 3 результатів

Іди у свій страх

450,00 грн.
Страх, що виникає всередині нас, кожного разу, коли ми всім серцем чогось прагнемо. Як не дозволити страху паралізувати нас? І чим більш бажано для нас те, чого ми прагнемо, тим більший цей страх. Здається, що страх – це невід'ємна частина будь-якого пориву душі, будь-якого світлого починання.

Подолання

550,00 грн.
Негативні емоції людини, в нашому світі, що інтенсивно розвивається, часом захльостують свідомість, вони заважають його особистісному зростанню і розвитку. Постає питання, як подолати або хоча б послабити і розрядити зайве емоційне тло і звільнити людину від негативного впливу на неї.

Хочу і треба

450,00 грн.
Якщо треба, а Ви не бажаєте. І навпаки, ви щось хочете, а для вашого хочу треба щось зробити – прибрати ліньки, мотивацію підключити, дотримуватися режиму дня, структуру, системність, режим або графік. Вам допоможуть МАК карти Хочу і треба

Як MAК-карти допоможуть зі страхами?

Метафоричні карти для вивчення страхів, дозволяють людині через розмову зі своєю підсвідомістю зрозуміти і усунути причини тих життєвих ситуацій, які його турбують. МАК-страхи допомагають заглянути всередину себе, виявити там і змінити негативні ставлення, які заважають і негативно впливають на життя в суспільстві.

Чи можу я використовувати картки MAК для власних страхів?

Консультанти не згодні з тим, чи можливо людині самостійно працювати зі страхами, використовуючи метафоричні карти. Або він може зіткнутися з занадто сильними емоціями і не зможе правильно їх випрацювати без підтримки фахівця.

Метафоричні карти для розвитку страхів можна використовувати самостійно, наодинці з собою, але з однією умовою: Тільки після того, як ви вже отримали досвід такої практики від консультанта або фахівця.

І все ж MAК часто використовується для самостійної роботи. Людина концентрує увагу на зображеннях, в яких потрібно якось фантазувати про намальовані сцени і ситуації. У такий спосіб він може краще зрозуміти себе, свої страхи і турботи, мотиви своїх дій.