Відображаються усі з 5 результатів

Самозахист – онлайн курс 7 днів

3000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

3000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Як реалізувати свій талант і заробляти онлайн – майстер-клас

1230,00 грн.
27 квітня о 19.00 відбудеться МК "Як реалізувати свій талант та заробляти онлайн". Чому вам обов'язково потрібно бути на даному МК?

Нейрографіка – відео курс Здоров’я, відношення, гроші

2600,00 грн.
З 24 по 30 квітня відбудеться курс з нейрографіки "Здоров'я, ставлення, гроші" Нейрографіка – це метод моделювання свого майбутнього з допомогою роботи з несвідомими процесами. Вона допомагає рухатися вперед та вирішувати свої завдання творчо, креативно, цікаво. У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — ви маєте можливість пройти навчання курсу «Нейрографіка». Нейрографіка дозволяє просто, екологічно та дуже ефективно трансформувати та моделювати свою реальність.   Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа – консультанта, який дозволить працювати з людьми у нейрографіці на тему – Здоров'я, ставлення, гроші.

Практикум – Ресурс Роду

2200,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі