Показано один результат

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

  1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
  2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
  3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
  4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Що таке регресія?

Регресія — це не тільки занурення і пам’ять минулих життів, але і це ефективний спосіб вирішення нагальних проблем, які мають своє коріння за час, що давно пішов. Сучасна психологія давно визнала, що дитячі травми, спогади про які блокуються, тим не менш, впливають на сьогодення, хоча людина не пам’ятає і не усвідомлює травматичних моментів. Занурення за допомогою гіпнозу в ранньому дитинстві може призвести до несподіваних відкриттів і розв’язків багатьох психологічних проблем. Те ж саме можна сказати і про пам’ять про минуле життя в інших втіленнях.

Регресія в психології:

Регресія вивчає психічні процеси і вплив несвідомого на життя людини, оскільки несвідомі спогади про раннє дитинство або навіть минулі життя можуть впливати на поточний стан психіки, змінювати поведінку і характер людини. У психології, регресія (повернення в минуле) — один з видів терапії, який дозволяє переживати і відпрацьовувати неприємні ситуації або помилки минулого, які несвідомо впливають на сьогодні. У сесіях регресійної терапії люди відкривають нові можливості для втечі від травматичних подій з минулого, які впливають на сьогодення.

Хто такі регресологи?

В Україні багато хто вважає регресію псевдонаукою, яка не має нічого спільного з традиційною психологією та доказової медициною. Тим часом у США та деяких інших країнах офіційно визнається професія регресолога фахівця з занурення в минуле життя і неусвідомлених спогадів. Регресолог — фахівець, який використовує гіпнотерапію для пошуку травми в ранньому дитинстві або минулому житті, що допомагає знайти кармічні проблеми і помилки, що повторюються з циклу в цикл.

Через регресивну терапію людина позбувається психічних проблем або проблем, пов’язаних з його фізичним станом, що позитивно позначається на якості його життя.

Регресійні сесії відвідуються з різних причин:

  • для терапії та оздоровлення;
  • з цікавості;
  • краще розуміти стосунки з близькими людьми;
  • для духовного росту і самопізнання.

Наша свідома пам’ять містить лише частку спогадів про наше життя, а підсвідома пам’ять зберігає все, що коли-небудь відбувалося, думки, почуття і емоції. Ми всі знаємо стан “дежа вю”, коли те, що відбувається, здається знайомим або першзнайома людина сприймається підсвідомістю як рідна і близька або, навпаки, несе небезпеку. Можливо, відповідь лежить у минулих життях, спогади про які розповідатимуть вам, як поводитися в тій чи іншій ситуації. Можна навести тисячі прикладів, коли звернення до регресійного спеціаліста дало змогу людям змінити їхнє життя.

Психолог-регресолог – онлайн-тренінг:

Навчання з основ гіпнотичної регресії проводиться в Центрі відновлення енергії RestArt(Україна), курс на набуття навичок і знань регсіоніста пропонується пройти онлайн за оптимальною ціною; Жителі міст Одеси, Дніпра, Харкова, Києва та інших населених пунктів України можуть отримати знання та практичні рекомендації, а також пройти сесію регресії з зануренню в минуле життя. Ви можете підписатися на консультацію в Інтернеті на нашому сайті, також нам зручно замовити і придбати книги з саморозвитку і духовної практики, ціна яких доступна, MAК-карти, T-ігри, а також вибрати курси з різних напрямків, майстер-класи та інші заходи, що дозволяють перезавантажити своє життя.