Свічки двокольорові (31)

Свічки, виготовлені з натурального воску, використовувалися для різних цілей:

  • медитативних
  • програмних
  • ритуальних
  • орнаментальних
  • оздоровчих
  • для побутових

Бджолиний воск мав велику цінність з давніх часів завдяки своїм унікальним і цілющим властивостям.

На сьогоднішній день існує величезна кількість альтернатив, щоб замінити свічку. Але з недавнього часу з’явилася кольорова вощина, природні свічки різних кольорів набувають великого попиту через свої цілющі властивості і магічний медовий аромат.

Корисні властивості свічок, виготовлених з натуральної вощини:

Свічки, виготовлені з бджолиного воску, мають вигідні властивості для здоров’я людини і виділяють медовий аромат під час горіння.

Під час спалювання свічок з натурального воска він плавиться, а в повітря виходить багато різних речовин і сполук ефіру. Дихання такого повітря дуже корисне для дихальної системи людини.

Віск також містить прополіс, який є природним антисептиком і добре очищає повітря при згорані від болючих мікроорганізмів.

Велика кількість ефірних олій, що міститься в такій свічці допомагає нормалізувати і поліпшити стан організму і всієї нервової системи.

Від чого допомогають свічки з натурального бджолиного воску (вощини)?

Дуже часто свічки використовують для ароматерапії, дозволяючи видаляти відходи з організму і активувати роботу внутрішніх органів.

Для виготовлення вушних пробок використовується віск. Цю процедуру проводять лише досвідчені фахівці, спалюючи ці свічки прямо вставлені у вушну раковину. Вона нагріває і виділяє ефірні олії, які допомагають видалити вушний віск, усуваючи запальні процеси порожнини вуха.

Спалювання свічок з натурального вока допомагає усунути головні болі і безсоння.

Як виготовляють свічки?

Виготовлення свічок з вощини – дуже захоплююча діяльність, яка допомагає наповнити і відволікти від суєти. У нашому центрі можна навчитися створювати різні типи свічок, з різних програм і свят. Також можна придбати готові свічки на будь-яке прохання для себе або як подарунок родині та друзям.

Ці свічки виготовляються шляхом скручування за допомогою готових листів з вощини, розбитих на шестигранні грані для вуликів.

До нашого воску додають натуральний барвник, який зберігає природний аромат натуральної воші.

Свічки з бджолиного воску – це виріб, виготовлений перезавантаженням з плетеного листа, абсолютно натуральний віск. Свічки з вощини – найприродніший вид свічок, які людство почало використовувати задовго до будь-якого іншого винаходу.

Як зберігати і який строк пригодності свічок з натуральної вощини?

Свічки з бджолиним воском можна зберігати протягом декількох років, краще триматися від сонячного світла, що б не горіло і плавилося.