Відображаються усі з 5 результатів

Грошова Реальність

9000,00 грн.
"Грошова реальність" - фінансова, психологічна тренувальна гра, яка змінює мислення і покращує фінансові навички. Кожен учасник бачить (за допомогою запитань зворотного зв'язку від ведучого) які думки, переконання, блоки, страхи перешкоджають досягненню мети. Гра надає можливість отримати неоціненний досвід і пізнати себе. Завдяки «Грошовій реальності» ви станете фінансово грамотними і навчитеся правильно інвестувати. І найголовніше - ви почнете думати, як багата людина. Плануйте і досягнете ваших цілей. У «Грошовій реальності» - всі ціни і ціни максимально наближені до реальних, а всі картки і їх вартість оновлюються кожні 3 років. Ця фінансова гра не прив'язана до жодної валюти країни, назва грошей на купюрами і залишається - гроші!

Успішна стратегія

8000,00 грн.
Трансформаційна, тренерська гра 'успішна стратегія' - це 'магічний пендель' для просування ваших проектів. За допомогою ігрових карт з тренерським питанням під час гри ви зробите успішну стратегію для вашого проекту! Проект потребує ідей, фінансів та дій. Коли ці три елементи знаходяться в рівновазі, проект стає успішним і рясним. Коли чогось не вистачає з цих компонентів, проект може зависнути, зупинитися на невизначений термін у своєму розвитку. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати себе, розуміють свої спогади ті, що впливають на ваше життя на сьогоднішній день і чому ви все ще пам'ятаєте їх. Те, що важливо і цінне для розуміння у ваших спогадах, і як пробачити і відпускати помилки. Гра буде цікавою: Практикуючі тренери, психологи (які хочуть розвиватися, тренери, ігри - практикуючі, фахівці МАС, фахівці, що надають допомогу професіям.

Гроші по-жіночому

8000,00 грн.
Фінансова гра «Жіночі гроші» — це по-справжньому жіноча гра. Вона дозволяє дізнатися, як залучити гроші до жінок з різних джерел. Для яких гра призначена: Для дівчат і жінок, віком 15 +, які хочуть знати себе, розуміють свої спогади ті, що впливають на ваше життя на сьогоднішній день і чому ви все ще пам'ятаєте їх. Те, що важливо і цінне для розуміння у ваших спогадах, і як пробачити і відпускати помилки. Гра буде цікавою: Практикуючі жінки, практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігри - практикуючі, фахівці з роботи з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям. Цей інструмент можна використовувати вдома для роботи з сім'єю.

Еліксир Грошей

4000,00 грн.
"Еліксир Грошей" - гра-діагностика Грошової Енергії, діагностика вашого запиту по грошах Гра з одного боку проста та легка, з іншого боку глибока і дає багато інсайтів для учасників вже з перших ходів, діагностуючи ваш запит по грошах. Гра буде цікава: сексологам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Грошовий дракон

4000,00 грн.
"Грошовий Дракон" - гра про любов до себе, адже це найголовніше у житті людини! Дракон - це символ захисту та залучення грошей. Він допомагає залучити достаток і потім зберегти його. Достаток не тільки у вигляді грошей, це може бути енергія або здоров'я, завдяки якому вам приходять потім матеріальні блага. Найважливіше до комплекту гри входить гармонізуюча колода карт "Чарівництво Енергій" Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, спеціалістам професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.