Відображаються усі з 9 результатів

Повір у себе – афірмації

520,00 грн.
Позитивні афірмації — це «ковток енергії». Який треба тримати в роті цілий день, щоб не вибухнути потоком лайки, скарг та безглуздих дурниць на адресу Всесвіту. МАК карти "Повір у Себе" - підкажуть яка афірмація потрібна саме сьогодні і саме для вашого запиту.

Нові можливості

470,00 грн.
Що для вас Нові можливості? Для мене — це закрити одні старі двері, які тягнуть енергію і створюють слушний обов'язок, щоб відкрилося багато нових дверей, які з'єднають із вигідними та рясніми можливостями. МАК карти Нові Можливості - підкажуть де ваші можливості та як їх знайти.

Мій Ресурс

500,00 грн.
Бути в ресурсному стані – одне з головних завдань людини. Адже в ресурсному стані ми готові для досягнення результату. Ментальна колода «Мій ресурс» допоможе вам зрозуміти, який ваш ресурс в даний момент, а також відповісти на будь-яку зарість.

Дозволяю собі

450,00 грн.
Як важливо дозволяти собі те, що дасть нам ресурс у майбутньому. Коли ми не дозволяємо собі щось або забороняємо, те, що принесе нам задоволення чи ресурс у майбутньому, ми тим самим перекриваємо енергію. Адже все в цьому світі тримається на наповненості людини та енергії.

З МИНУЛОГО до МАЙБУТНЬОГО

600,00 грн.
Відпустити своє минуле і жити сьогоденням, щоб йти вперед, не обертаючись у сумнівах назад, і припинити чіплятися за своє минуле, думаючи, що найкраще минуло.

Моя самооцінка

450,00 грн.
Любов до себе – це роман із собою, на все життя Дозволяйте собі і любите себе завжди та скрізь. Внутрішній спокій, зовнішня активність, здоровий пофігізм на чужі історії і тоді ваша самооцінка буде в нормі, а ви будете жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти і радіти життю щодня. У роботі з МАК картами Моя Самооцінка, Ви зможете покращити ставлення до себе та із собою.

Відновлення енергії

450,00 грн.
Відновлення сил здорової людини займає до семи днів. Але якщо у вас ослаблений імунітет чи пригнічений настрій, процес може затягтися. Сили, здоров'я та імунітет - все це прямо пов'язане з нашою Енергією.

Виконання мрії

450,00 грн.
Мрії здійснюються завжди, коли ми до них готові на всіх рівнях. А також для реалізації наших мрій важливо пробувати різні техніки і матеріальні, і езотеричні, адже кожен з нас ніколи не знає, яка з цих технік спрацює на нашу користь.

Потенціал з Народження

450,00 грн.
Визначення внутрішнього потенціалу людини – це не найпростіше завдання, але необхідне. Потенціал - це здатність людини реалізувати власні приховані можливості. У кожної людини внутрішній потенціал різний, як і кожна людина індивідуальна. Колода складається з карток картинок та карток зі словами. Слова, які допоможуть згадати чи відкрити ваш потенціал, ваш талант, який ви або забули чи не знали, що у вас є.

Що таке MAК-картки ресурсні?

Це метафоричні карти з будь-якими позитивними сценами, пейзажами і абстракціями, які покликані надихати людину, дарувати йому силу і радість. Карти ресурсів дозволяють сформулювати нове рішення, по-різному дивитися на себе, знайти внутрішню підтримку і знайти зовнішній ресурс. Ці деки допомагають мені відповісти на запитання «що це для мене означає?» «Що це мені дає?»

Які протипоказання при роботі з картами ресурсів?

Протипоказань у роботі з метафоричними ресурсами немає, загалом, немає Працювати з картами ресурсів можна з віку 16 років. Найголовніше — навчитися правильно формувати запит перед вибором MAК-карти.

«Контраіндикація» може бути обумовлена тільки особливостями клієнта. Оскільки деякі люди мають мало уяви, асоціативне мислення. Якщо до цього додати небажання працювати, то такий клієнт видасть заяву, що «він нічого не бачить і нічого ця картина не викликає у нього»