Відображаються усі з 6 результатів

Рішення Ситуації

450,00 грн.
Бувають ситуації, які довго не можемо вирішити. З якихось причин: вигода особиста, страх чи просто глухий кут. Наш мозок, душа і тіло буває на стільки втомився вирішувати якусь ситуацію, що шляхи рішення можуть не приходити роками! Завдяки роботі з цією колодою ви зможете не тільки зрозуміти та розібрати ваш блок у вашій ситуації, але й побачити в ньому нові можливості та ключі рішення.

Дії

510,00 грн.
Правильні шляхи до дій та важливість самих дій допоможе розкрити колода МАК карт "Дії" Карти, які мотивують людину діяти, щось робити наближаючись впевненіше до своєї мети.

Мотиваційні картинки

440,00 грн.
Що означає слово мотивація? Для мене особисто раніше було дуже важко мотивувати себе. Мені здавалося, що це будь-яка дія, яку треба робити через не хочу, із твердженням треба і винна. Дані МАК картки – допоможуть покращити мотивацію на ваш запит.

Дозволяю собі

450,00 грн.
Як важливо дозволяти собі те, що дасть нам ресурс у майбутньому. Коли ми не дозволяємо собі щось або забороняємо, те, що принесе нам задоволення чи ресурс у майбутньому, ми тим самим перекриваємо енергію. Адже все в цьому світі тримається на наповненості людини та енергії.

Ідеї

510,00 грн.
Розкрити внутрішній потенціал Ваших та клієнтів, допомогти ¦натхнитися на нові ідеї можливо за допомогою МАК карт "Ідеї". Завдяки нашим ідеям ми створюємо щось унікальне, чарівне. За допомогою наших ідей виявляються наші таланти, дії, життя стає різноманітнішим та цікавішим.

Вперед та вгору

450,00 грн.
Колись вітали нашу сім'ю з Днем Народження і дуже гарно побажали – рухатися завжди вперед та вгору у своєму житті. І дійсно, ми рухаємося в житті або вперед, пізнаючи нові можливості, нові напрямки або вгору, щоб досягати нового рівня у вашому напрямі, творчості чи бізнесі. За допомогою даної колоди у вас є можливість пізнати свій рух у житті (як ви рухаєтеся вперед і вгору)

Що таке метафоричні картки?

Ви, мабуть, чули або навіть сказали: “Ви повинні мотивувати себе”. Один з найпотужніших допоміжних інструментів мотивації людей використовується метафоричними асоціативними картками. Такі картки складаються з мотиваційних картин або слів, які допомагають людині мотивувати себе ще більше до якнайшвидшого здійснення своїх мрій.

За допомогою метафоричних карт – ви зможете якісно зміцнити прагнення до дій, досягти конкретної мети. Можна застосовувати мотиваційні картки навіть без фахівця, самостійно працюючи над їх ранковим мотивацією на день.

Коли мені потрібно використовувати MAC мотиваційні картки?

  • на початку шляху, щоб людина почала щось нове, потрібно досить сильний поштовх – і вони мотивовані. Чим вона сильніша, тим більше шансів, що ви почнете досягати мети;
  • у кризові моменти. Якщо все пішло не так і нічого не вийде, навіть найбільше залізо змусить розхвилювтися. Коли здається людині, що всі обставини проти нього – допоможуть трохи відпочити і мотивація.

Ще одна необхідна функція мотивації – це настрій. Якщо ви мотивовані щось робити, настрій сильно поліпшується, і це впливає на силу волі. І йти своїм шляхом використовуючи метафоричні Мотіваційні картки, отримуючи від цього задоволення, стає набагато цікавіше!