Відображаються усі з 11 результатів

Методика роботи з МАК-картами

150,00 грн.
Книга МАК-карти - методичний посібник по роботі з метафоричними асоціативними картами. Збірник технік, вправ та рекомендацій щодо роботи з метафоричними асоціативними картами. Підбір рекомендацій, які допоможуть вам зробити ваше життя більш цікавим та щасливим. Книга буде корисною тим, хто вже працює з МАК. Початківцям допоможе відкрити для себе інструмент, використовуючи який можна розібратися в питаннях і моментах, що хвилюють, знайти способи поліпшення власної реальності і реальності ваших клієнтів. Автор: Єва Митник Сторінок: 69 Мова російська

Відповіді Всесвіту

450,00 грн.
Всесвіт завжди чує нас. Будь-який наш запит, будь-яка думка моментально приймається до розгляду. Немає таких прохань, які б залишилися без відповіді. Чому бажання не виконуються одразу? Відповіді на ці та інші Ваші запитання зможете отримати в роботі з МАК картами Відповіді Всесвіту

Послання Вищих Сил

450,00 грн.
Вищі сили завжди поруч із нами. Якщо вам випала Картинка Божества або Святого – значить важливо сьогодні або найближчим часом (мінімум 7 днів) звертатися до цього помічника, щоб побачити результат вирішення питання. Якщо вам випала картинка символічного атрибуту (пагода, хоттей, Куан Кунг) – бажано придбати собі такий символ та користуватися ним у житті.  

Магія Каміння

510,00 грн.
Вплив мінералів на людину буває різним, і тут бажано робити вибір за відчуттями, що відгукується і буде найвірнішим вибором на даний момент. МАК карти "Магія Каміння" - Пізнавальна колода про напівдорогоцінне і натуральне каміння допоможе бути ближче до природних помічників, навчитися їх розрізняти, знати назву кожного, а також допомагати підбирати камінці для себе та інших під будь-який запит.

Цариця місяць

440,00 грн.
Саме Цариця Місяць щомісяця вчить нас, скидати з себе все не потрібне, вчасно відновлюватися і наповнюватися вдосталь енергією. З точки зору космічних сил, людина — це посудина, що збирає і зберігає в собі природну енергію. Залежно від того, як людина розпоряджається нею, вона може завдати шкоди організму або сприяти самопізнання і самореалізації. Щомісяця з настанням молодика ми повинні очищатися — як фізично, так і духовно — щоб бути здатними прийняти нову енергію.  Накопичення старої енергії і шкідливих речовин згубно для нашого організму і може привести до його краху. Звертаючись за порадою до Метафоричним картками "Цариця Місяць", Ви навчитеся користуватися енергією місяця собі на благо.

Феї Рекомендують

450,00 грн.
Феї завжди поруч із нами, і готові прийти на допомогу з рекомендацією чи порадою у будь-який момент. Для цього лише потрібно звернутися до них за допомогою. Ефективний метод звернення за порадою - це МАК картки "Феї Рекомендують" Найважливіше, якщо звернулися до Феїв, то застосовуйте допомогу та рекомендації у своєму житті!

Чари енергій

1800,00 грн.
Робота з колодою карт "Чарівництво Енергій" - це передбачальна система, яка надає інформацію за Вашим запитом, з урахуванням минулого, сьогодення та майбутнього. А так само дає пораду, застереження чи рекомендацію щодо подальшої дії. Допоможе на глибинному рівні розібратися в ситуації, що вас задовольняє, в будь-якій сфері життя. Визначивши та усунувши причини виникнення даної ситуації, ви легко зможете знайти найбільш прийнятні та відповідні для вас варіанти її вирішення. Відкриєте для себе нові ресурси та можливості. За допомогою гармонізації ми завжди бачимо, які є перешкоди на шляху вирішення тієї чи іншої ситуації, а також потрібний напрямок рішення.

Перезавантаження

530,00 грн.
Гра без правил, але з тисячами способів грати в неї, і можливістю вигадати тисяча перший! Метафоричні асоціативні карти "Перезавантаження" - це гра, в яку ви можете безпечно і з повним задоволенням грати з власними та чужими дітьми, батьками, подружжям, колегами, друзями, знайомими та першими зустрічними.

Реальне життя

450,00 грн.
На наше справжнє життя, часто ми дуже рідко звертаємо увагу Ми дуже часто живемо або в минулому, згадуючи, як колись нам було добре. Або мріємо про майбутнє. І іноді дуже важливо нікуди не поспішати, а просто зупинитися хоча б на 5 хвилин і отримати насолоду від справжнього життя, від тієї реальності, краси, яка нас оточує.

Прихована Сила

440,00 грн.
Таланти, можливості та потенціал є у кожному з нас – це прихована сила, яку нам подарував Всесвіт від народження. І ця сила може і допомагати нам і допомагати в досягненні наших цілей, так і заважати. І нам важливо протягом життя познайомиться з собою, зі своєю прихованою силою.

Energy Candle

450,00 грн.
Щоб позбутися від напруги і депресії, запалюйте свічку в будинку. Свічки мають заспокійливими і лікувальними властивостями, а тому часто використовуються масажистами і психологами. Палаюче полум'я допомагає розслабити і заспокоїти розум. А також за допомогою свічок ви зможете наповнити себе енергією, активувати позитивні і грошові енергії і вирішити ситуацію. З одного боку карток — картинка для візуальної роботи з клієнтом і будь-яким запитом. Зі зворотного боку написаний текст (авторська цитата автора) для логічної роботи. Це рада або рекомендація для відновлення задоволення у вашому житті

Як працювати з Універсальними колодами карт MAК?

Робота з такими картами дуже проста і комфортна. З такими картками можна працювати навіть підліткам і початківцям. Універсальні колоди допоможуть Вам дати відповіді на такі питання:

  1. Якщо я піду туди сьогодні…?
  2. Мне нужно сейчас….?
  3. Я дійсно хочу зробити…?

Які метафоричні карти вважаються універсальними?

Універсальною метафорою називають ті картки, з якими найлегше працювати, які дуже легко використовувати і відповідають більшості запитів людей.

Це асоціативні деки з великим набором різноманітних образів і сцен, які допоможуть у розвитку практично будь-якої ситуації. Головне правильно сформулювати запит перед вибором карти з універсальної колоди MAК.

Це включає MAК-карти різних напрямків, але найважливішим фактором є простота і універсальність карт у відповідь на найрізноманітніші запити.