Відображаються усі з 5 результатів

МАК карти “Гроші по-жіночому”

570,00 грн.
Жіночі гроші, як їх залучати і правильно ними розпоряджатися. На ці та багато інших питань зможете отримувати особисті відповіді за допомогою МАК карт Гроші по-жіночому

Послання Ведуньї

510,00 грн.
Послання – це завжди важлива та своєчасна порада, особливо якщо це від Вищих Сил, Ангелів, Архангелів чи від Ведуньї. Цю колоду можна використовувати як підказку під час своїх проектів, заходів. Завдяки зображенням можна писати казкатерапію за вашими ситуаціями, щоб згармонізувати їх.

Дівчатка такі дівчатка

520,00 грн.
Внутрішній спокій, зовнішня активність і тоді ви все встигатимете. Жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти та радіти життю щодня. До всього цього вам допоможе прийти колода МАК карт "Дівчата такі Дівчатка"

Світ чоловіків

510,00 грн.
Жіночий світ відрізняється від чоловічого, тому часто буває нерозуміння між партнерами протилежної статі. Жінки звикли, що чоловіки "мають" їх розуміти. І дуже в окремих випадках відбувається взаємне розуміння (коли жінка розуміє чоловіка - як жінка і, при цьому, не включає "мамку"). Світ чоловіків по-своєму унікальний та цікавий.

Енергія жіночності

510,00 грн.
Сучасна жінка впевнена у собі, спокійна та вільна. У повсякденні переживання та враження, в історію її життя вплетено жіноче начало. Жінка сьогодні справляється зі своїми страхами, із самою собою, зі своїми сумнівами, надіями та радощами. Колода метаморфічних асоціативних карт "Енергія жіночності" відкриє скриню вашої жіночності - очима світу і вас самих.

Що таке чоловічі та жіночі МАК?

Метафори чоловічої і жіночої статі, в більшості випадків зображують обличчя або фігуру людини, а також тварин. Жіночі та чоловічі картки допомагають дослідити емоції, настрій, реакції, характер. Клієнт може говорити про себе і займатися самознаннями, і може описувати інших людей, досліджуючи їх ставлення до них.

Як жінки та чоловіки використовують метафоричні картки?

МАК жіночі  і чоловічі в основному пов’язані з проективними психологічними прийомами. Основою роботи з цим інструментом є такий захисний механізм психіки, як проекції.

Щоб зрозуміти, що таке проекція, можна порівняти з кінопроектором. Поки фільм знаходиться всередині проектора, ми бачимо зміст, фільм. Так само людина виявляє свою підсвідомість, працюючи з жіночими та чоловічими картками.

Особа проектує вибрану карту у зовнішній світ МАК і бачить в інших людей, ситуації і об’єкти, які не можуть або не хочуть бачити і приймати. Таким чином, розуміючи, як він описує, наприклад, своє середовище, можна зробити висновки про зміст його свідомості і підсвідомості.

Як використовують метафоричні карти для чоловіків і жінок?

Фахівці використовують MAК, щоб відкрити і поговорити з клієнтом, допомагають йому сформулювати своє прохання, висловлювати свої переживання і через образи працювати через тривожні ситуації.