Відображаються усі з 4 результатів

Мудрость Рода

550,00 грн.
Направити в потрібний руслоенергетичний стан, знайти швидкість прогнозування, дати відповідь на хвилююче питання допомоги Вам - МАК карти Мудрість Роду. Ця колодка допоможе вам спілкуватися зі своїм Родом на енергетичному рівні. Цей зв'язок непомітний і при цьому дуже сильний і потужний. Ресурс вашого Роду згодом і Предків, це фундамент Васків. Карти даних є ресурсними файлами, що переносяться в роботу з Родом і Предками, що переносяться.

Коріння Твого Роду

450,00 грн.

Ресурс Вашого Роду та Предків, це фундамент Ваших нащадків.

Передбачається, що родові програми впливають на наше життя. І часто вибір партнера, народження дитини та ін. на якийсь відсоток залежить від сценаріїв, за якими мешкали ваші предки. На це впливає один із найпоширеніших із законів роду — закон повторення ролі. Коли ви неусвідомлено слідуєте моделі поведінки когось із ваших далеких родичів. Дані карти є ресурсними у напрямі роботи з Родом та Предками.  

Благословення Предків

450,00 грн.
Як отримати благословення Предків, і навчитися приймати енергію Рода, Вам допоможе Колода МАК карт Благословення Предків. Робота з Родом зараз дуже актуальна тема! Працюючи з енергіями нашого Рода важливо розуміти для чого ми з ним працюємо. Очистити рід від негативних і деструктивних енергій, наповнити Род Силою, отримати Знання, а найголовніше від свого роду прийняти благословення. Насправді повагу і шанування старших — це дуже серйозна аскеза. Разом з повагою до предків і старців, до волхвам і духовним наставникам до нас приходить Сила Рода. Раніше без благословення батьків взагалі ніяких важливих справ не робили. Діти були слухняні, вони розуміли, що такий зв'язок з Родом. Це величезна Сила. Це особлива Сила. Сила Життя.

Підтримка мами та тата

450,00 грн.
Дуже важливим моментом для кожної людини є підтримка її батьків, хоча б на ранньому шляху в житті. Підтримка мами та тата дає людині дуже багато – вона набуває і збільшує силу роду, знаходить свій шлях і стає більш наповненою енергетично.

Як допоможе MAК скрипти скрипти родів і предків?

Працюючи з родовими метафоричними картами, Ви зможете відстежувати для себе багато важливих моментів:

 • Послання від предків
 • Що важливо зараз звернути увагу в сім’ї
 • Які загальні програми впливають на вас зараз
 • Те, що потрібно для того, щоб працювати над своїм родом
 • Дізнайтеся більше про рід
 • Як рід тепер впливає на тебе
 • Чи слід Вам родовий сценарійякий працює на вас зараз
 • Як отримати благословення своїх предків
 • Що таке родове повідомлення
 • Для чого потрібне благословення роду

Що допоможе вирішити родові MAК-карти?

Родові спадки і проблеми передаються з покоління в покоління у вигляді установок, поведінкових програм або цілих життєвих сценаріїв. І саме тому зараз існує так багато різних метафоричних родовіх карт, які допомагають вирішити або направити на вирішення важливого питання в даний момент.

Програма про народження формується дуже легко, але потім знайти і відстежити її, щоб дізнатися, що ж можуть зробити Мак-карти з повідомленням від предків. Звертаючись за допомогу до родової колоди MAК, ми приділяємо великий акцент на роботі з картинкою картки.
Спробуйте відповісти на ці питання:

 1. Що це для тебе?
 2. Що ти на ньому бачиш?
 3. Це може стосуватися вас?

А потім на звороті карти (якщо є) читають текст підказку від предків.