Відображаються усі з 17 результатів

Фокус на себе

4000,00 грн.
"Фокус на Себе" - гра про любов до себе, адже це найголовніше у житті людини! Цікава буде для жінок віком 18+, які бажають дізнатися себе, навчитися любити себе більше. Гра буде цікава: сексологам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Грошова Реальність

9000,00 грн.
"Грошова реальність" - фінансова, психологічна тренувальна гра, яка змінює мислення і покращує фінансові навички. Кожен учасник бачить (за допомогою запитань зворотного зв'язку від ведучого) які думки, переконання, блоки, страхи перешкоджають досягненню мети. Гра надає можливість отримати неоціненний досвід і пізнати себе. Завдяки «Грошовій реальності» ви станете фінансово грамотними і навчитеся правильно інвестувати. І найголовніше - ви почнете думати, як багата людина. Плануйте і досягнете ваших цілей. У «Грошовій реальності» - всі ціни і ціни максимально наближені до реальних, а всі картки і їх вартість оновлюються кожні 3 років. Ця фінансова гра не прив'язана до жодної валюти країни, назва грошей на купюрами і залишається - гроші!

Коріння Роду

8000,00 грн.
Трансформаційна гра за гендером - "коріння штока" Енергія стрижня — наша сила, мудрість, яку ми беремо, коли приходимо в конкретну сімейну систему і переходимо від покоління до покоління. Наші предки надають нам підтримку, допомагають нам вчитися на наших життєвих уроках, допомагають нам стати кращими. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати свою стать, розуміють свої загальні сценарії (програми) і розуміють, як змінити деструктивні сценарії для позитивних. Що важливо і цінно взяти від своїх предків і передати своїм дітям і онукам, а що забути, пробачити і відпустити. Гра буде цікавою: Практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігровки-практики, фахівці з роботи з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям. Цей інструмент можна використовувати вдома для роботи з сім'єю.

Кармічне Призначення

8000,00 грн.
Процес пошуку мети та мети життя цілком залежить від Вас. Щоб знайти відповіді на ваші запитання, потрібно знайти себе, і це не простий, тривалий процес, але дуже цікавий і захоплюючий. Ця гра не покаже вам, для кого потрібно працювати, для кого ви хочете вчитися, або до якої країни переїхати. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати свою стать, розуміють свої загальні сценарії (програми) і розуміють, як змінити деструктивні сценарії для позитивних. Що важливо і цінно взяти від своїх предків і передати своїм дітям і онукам, а що забути, пробачити і відпустити. Гра буде цікавою: Карнологи, практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігропрактики, спеціалісти по роботі з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям.

Щоденник спогадів

8000,00 грн.
"Щоденник спогадів" - трансформаційна гра пригнічених у собі емоцій та почуттів. Для кого призначена гра: для чоловіків і жінок, вік 15+, які хочуть пізнати себе, зрозуміти свої спогади ті, що впливають на ваше життя на сьогоднішній день і чому ви їх досі пам'ятаєте. Що важливого та цінно зрозуміти у своїх спогадах, і як пробачити та відпустити образи. Гра буде цікава: практикуючим психологам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро - практикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Успішна стратегія

8000,00 грн.
Трансформаційна, тренерська гра 'успішна стратегія' - це 'магічний пендель' для просування ваших проектів. За допомогою ігрових карт з тренерським питанням під час гри ви зробите успішну стратегію для вашого проекту! Проект потребує ідей, фінансів та дій. Коли ці три елементи знаходяться в рівновазі, проект стає успішним і рясним. Коли чогось не вистачає з цих компонентів, проект може зависнути, зупинитися на невизначений термін у своєму розвитку. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати себе, розуміють свої спогади ті, що впливають на ваше життя на сьогоднішній день і чому ви все ще пам'ятаєте їх. Те, що важливо і цінне для розуміння у ваших спогадах, і як пробачити і відпускати помилки. Гра буде цікавою: Практикуючі тренери, психологи (які хочуть розвиватися, тренери, ігри - практикуючі, фахівці МАС, фахівці, що надають допомогу професіям.

Гроші по-жіночому

8000,00 грн.
Фінансова гра «Жіночі гроші» — це по-справжньому жіноча гра. Вона дозволяє дізнатися, як залучити гроші до жінок з різних джерел. Для яких гра призначена: Для дівчат і жінок, віком 15 +, які хочуть знати себе, розуміють свої спогади ті, що впливають на ваше життя на сьогоднішній день і чому ви все ще пам'ятаєте їх. Те, що важливо і цінне для розуміння у ваших спогадах, і як пробачити і відпускати помилки. Гра буде цікавою: Практикуючі жінки, практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігри - практикуючі, фахівці з роботи з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям. Цей інструмент можна використовувати вдома для роботи з сім'єю.

Код захисту

8000,00 грн.
Код Захисту -гра діагностика, здатна продіагностувати людину, її стан, негативний вплив на неї, побачити здібності до езотерики, та розкрити потенціал людини. Цікава буде для чоловіків та жінок віком 18+, які відчувають на собі впливи, пробої в тілі та енергополя, але не знають звідки вони з'явилися. Є потенціал та не знають, що з ним робити. Гра буде цікава: кармічним коректорам, космоенергетам, енергопрактикам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, фахівцям з роботи з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Еліксир відносин

8000,00 грн.
"Еліксир відносин" - гра про відносини з партнером, адже це найголовніше у житті людини! Цікава буде для чоловіків та жінок, вік 18+, які почуваються не коханими у стосунках, хочуть покращити стосунки, гармонізувати чи створити. Гра буде цікава: сексологам, енергопрактикам, психологам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, фахівцям з роботи з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

У країні відповідей

8000,00 грн.
Гра ґрунтується на коучингових питаннях. Поле гри складається із картинок відомого фільму «Аліса в країні Чудес». Кожна картинка – це метафора та асоціація, яку учасник бачить по-своєму під свій запит. Завдяки додаткових карток «У країні відповідей» та коучингових питань ви з легкістю вийдете з ситуації. Цікава буде для чоловіків та жінок, вік 18+, які заплуталися в житті, втратили віру в себе, не знають відповіді на хвилююче питання. Гра буде цікава: енергопрактикам, кармічним коректорам, психологам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Вперед до Майбутнього

8000,00 грн.
«Вперед до Майбутнього» - трансформаційна гра для нумерологів-початківців і вже давно практикуючих. Цікава буде для чоловіків та жінок віком 18+, які бажають дізнатися майбутнє за допомогою цифр, нумерології, на що зробити більше акцент і приділити увагу. Гра буде цікава: нумерологам, астрологам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Еліксир Грошей

4000,00 грн.
"Еліксир Грошей" - гра-діагностика Грошової Енергії, діагностика вашого запиту по грошах Гра з одного боку проста та легка, з іншого боку глибока і дає багато інсайтів для учасників вже з перших ходів, діагностуючи ваш запит по грошах. Гра буде цікава: сексологам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Грошовий дракон

4000,00 грн.
"Грошовий Дракон" - гра про любов до себе, адже це найголовніше у житті людини! Дракон - це символ захисту та залучення грошей. Він допомагає залучити достаток і потім зберегти його. Достаток не тільки у вигляді грошей, це може бути енергія або здоров'я, завдяки якому вам приходять потім матеріальні блага. Найважливіше до комплекту гри входить гармонізуюча колода карт "Чарівництво Енергій" Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, спеціалістам професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Розмова з Ангелом

7000,00 грн.
Ангел-Охоронець – це духовне створіння, яке дано людині від народження. Ангели нас охороняють, оберігають, захищають, допомагають. І вони хочуть бути частиною нашого життя і готові допомогти нам у вирішенні маленьких чи великих проблем. Гра допоможе м'яко отримати відповіді на будь-які запити. Також, якщо у вас зараз немає запиту, ви можете просто подивитися, що вам покаже гра. Гра буде цікава: кармологам, езотерикам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Новий рівень

7000,00 грн.
Гра "Новий Рівень" - допоможе вийти на новий рівень у ваших справах чи житті загалом, залежно від вашого запиту. Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Скарби душі

7000,00 грн.
"Скарби душі" трансформаційна гра-саморозкриття. Вона для жінок і для чоловіків будь-якого віку, соціальних статусів та віросповідань. В основі гри лежить арт-терапія, арт-практика. Гра орієнтована на те, щоб усвідомити, виявити та почистити енергетичні центри, які не дають рухатися вперед та обмежують кожного з нас. Унікальна тим, що в ній зібрано багато практик, медитацій, завдань, які доповнюють один одного та посилюють у дії. Ви одночасно працюєте у команді, але більшу частину часу робите індивідуальні завдання. Ви можете йти на гру з одним запитом, а під час гри опрацювати декілька.

Т-ігра “Мрії збуваються”

8000,00 грн.
Т-гра "Мрії Збуваються" - гра, яка покаже справжню вашу мрію та як її здійснити. Цікаво буде для чоловіків і жінок, вік 18+, які бажають, щоб їхні мрії реалізовувалися в життя легко і комфортно. Для тих, хто заплутався в житті, зневірилися, не знають відповіді на хвилююче питання.

Змінити своє майбутнє: що таке Трансформаційна гра?

Трансформаційні ігри, також відомі як Т-ігри, являють собою унікальний підхід до особистісного розвитку та самовдосконалення. Ці ігри використовують різні техніки та методи для стимуляції змін у мисленні, поведінці та емоціях учасників. У цій статті ми познайомимося з тим, що таке трансформаційні ігри, і дізнаємося, як вони можуть призвести до значного особистісного зростання.

 • Трансформаційні ігри – це вид діяльності, призначений для стимуляції та підтримки змін на рівні особистості, шляхом залучення учасників до ситуацій і завдань, що спонукають їх до роздумів, ухвалення рішень і взаємодії з іншими учасниками. Ці ігри можуть бути індивідуальними або груповими, а також проводитися в режимі онлайн або офлайн. Вони можуть бути адаптовані для різних вікових груп, культур і сфер життя, таких як робота, сім’я або особисті стосунки.
 • Що таке трансформаційні ігри? – це один із різновидів Т-ігор, спрямований на певну мету, наприклад, поліпшення комунікативних навичок, розвиток емоційного інтелекту, усвідомлення своїх цінностей або розв’язання конфліктів. У процесі гри учасники вивчають свої думки, почуття і поведінку, відкриваючи нові можливості для змін і зростання. Трансформаційна гра може бути проведена за допомогою професійного коуча або тренера, а також самостійно.

У трансформаційних іграх немає тих, хто програв. Кожен отримає відповідь на своє запитання!

Завдяки трансформаційним іграм, людина пізнає себе, в кожній грі вона знаходить частинку себе нового! Під час гри змінюються помилкові переконання, установки, змінюється ваш світ на краще! Граючи, ви знаходите шлях до себе, до своєї підсвідомості!

Людина, яка грає в Т-гру, може подивитися на своє життя збоку і знайти відповіді на свої запитання самостійно!

Які є трансформаційні ігри?

Дають можливість не просто згуртувати колектив, а й вивчити процес спільної роботи і постановку спільних цілей. У процесі гри співробітники відкривають, створюють для себе нову модель взаємодії, яка дуже позитивно впливає на продуктивність роботи.

 1. Коучингові стратегічні ігри
  Покликані не тільки вивести Вас на кращий рівень життя, вони так само дають можливість вибудувати, вибрати і випробувати одну з найуспішніших стратегій для побудови бізнесу, створення особистого бренду, просування власного продукту або стилю життя.
  Завдяки продуманому сценарію гри Ви зможете пройти найнебезпечніші життєві моменти в абсолютно комфортних умовах, набути цінного досвіду шляхом пробації свого плану на практиці, навіть без мінімальних втрат.
 2. Трансформаційні ігри про Рід і його вплив
  Т-ігри для роботи з Родом дають унікальну можливість опрацювати будь-які питання з усією генеалогічною гілкою своєї родини. Цей унікальний інструмент стирає часові межі, відкриваючи перед нами дивовижні можливості для роботи з далеким минулим, яке має величезний вплив на наше майбутнє. Родові установки, повторювані сценарії життя, родова карма – всі ці напрямки охоплюють Т-ігри.
 3. Трансформаційні ігри про карму і призначення
  Одними з найбільш затребуваних трансформаційних ігор є ігри для визначення кармічного призначення. Завдяки цьому методу Ви зможете дізнатися своє справжнє призначення, приховані таланти і кармічні опрацювання, відкриєте для себе нові грані свого життя. Результати цієї гри здатні здивувати навіть найзапеклішого критика, адже ті моменти, які відкриваються в грі, здатні здорово поліпшити ваше ставлення до всього світу.
 4. Ігри трансформаційні про підтримку Вищих сил
  Якщо Ваша мета отримати підтримку або пораду – ми рекомендуємо Вам звернутися до напрямку Т-ігор “Допомога Вищих Сил”. Цей інструмент відкриває перед вами величезну кількість можливостей не тільки звернутися до самого Всесвіту, Ангелів по допомогу, а й отримати якісні та дієві поради та вказівки. Ви зможете звертатися до цього методу необмежену кількість разів. Завдяки цьому методу Ви зможете з легкістю приймати правильні рішення у своєму житті.
 5. Психологічні ігри
  Одними з найпопулярніших по праву вважаються Психологічні ігри для опрацювання образ, адже саме це почуття здатне дуже сильно отруювати наше життя. У процесі гри Ви зможете повністю проаналізувати, знайти справжні першопричини, пережити і правильно відпустити свої образи. В одній трансформаційній грі можна опрацьовувати відразу кілька образ різних напрямків. Цей інструмент просто необхідний у роботі будь-якого професійного психолога.
 6. Трансформаційні ігри для стосунків
  Трансформаційні ігри для стосунків – будуть дуже корисні, якщо Ви хочете внести ясність у Ваше з партнером життя. Цей інструмент дає можливість дуже ясно зрозуміти як свої власні почуття, так і проаналізувати почуття і ставлення партнера до Вас. Даний вид гри також застосовується для прояснення ставлення до себе – чи достатньо Ви цінуєте і поважаєте себе, яким чином можна поліпшити своє життя через правильне ставлення до себе.
 7. Жіночі фінансові трансформаційні ігри
  Гроші по-жіночому або як жінкам залучати гроші у своє життя – цей напрям Т-ігор покликаний продемонструвати та створити справжнісіньку стратегію для бізнесу по-жіночому, адже прекрасні представниці будують свою роботу та залучають грошові енергії зовсім не так, як чоловіки. Завдяки цьому напрямку Ви зможете ясно визначити для себе який саме напрямок підходить саме Вам, як побудувати успішну модель бізнесу виходячи зі свого внутрішнього розуміння і правил грошового світу.
 8. Нумерологічні трансформаційні ігри
  Нумерологічні Т-ігри створені для докладного аналізу будь-яких важливих дат, чисел і номерів у Вашому житті. Ви дізнаєтеся, чому ті чи інші цифри часто зустрічаються саме Вам, які події або інформація криється в різних цифрових комбінаціях і кодах. Цей метод дає Вам можливість розуміти і вивчати кожну подію для себе, своїх рідних і близьких.

Чим допомагають трансформаційні ігри?

Арт-терапевтичні трансформаційні ігри – це метод, завдяки якому Ви зможете опрацювати будь-які негативні емоційні стани. План гри побудований так, що максимально м’яко й акуратно провести Вас шляхом появи негативних почуттів, щоб Ви змогли якісно нейтралізувати їх. Тему гри Ви обираєте самостійно, виходячи з власних потреб. У Вас так само залишається можливість повертатися до гри, щоб переглядати свій шлях, аналізувати результати або опрацьовувати нові ситуації.

Так само, трансформаційні ігри можна використовувати як настільні ігри – гарні враження та неймовірні нові відкриття ми Вам гарантуємо!
В іграх можна грати на будь-які запити: як вийти заміж, збільшити дохід, відкрити свою справу, реалізувати свій продукт!

Краще прожити, відчути або “налажати” у грі за 3-4 години, ніж вчитися потім на своїх помилках усе життя!

Гра надає шанс трансформувати себе. У результаті, змінившись, ми почнемо впливати на зміну навколишніх обставин.

У чому полягає сутність психологічних трансформаційних ігор?

Сутність психологічних трансформаційних ігор полягає у використанні ігрових ситуацій і методів для стимуляції змін на рівні особистості, свідомості та поведінки. Ці ігри допомагають учасникам усвідомити свої внутрішні перешкоди, патерни мислення та поведінки, які можуть заважати їхньому розвитку та досягненню цілей.

Основні аспекти сутності психологічних трансформаційних ігор включають:

 • Усвідомлення: Учасники залучаються до ігрового процесу, який дає їм змогу усвідомити свої сильні та слабкі сторони, приховані страхи, цінності та мотивацію. Це дає змогу учасникам отримати глибше розуміння себе та своїх потреб.
 • Рефлексія: У процесі гри учасники замислюються над своїми діями, рішеннями та взаємодією з іншими учасниками. Це дає їм змогу проаналізувати свої патерни мислення та поведінки, а також виявити сфери, в яких потрібно змінитися або розвинутися.
 • Навчання: Трансформаційні ігри надають учасникам можливість експериментувати з новими стратегіями і підходами, вчитися на своїх помилках і розвивати нові навички. Це дає змогу учасникам застосовувати отримані знання та досвід у реальному житті, покращуючи свої стосунки, розв’язання проблем і досягнення цілей.
 • Взаємодія: Трансформаційні ігри часто включають елементи групової роботи та взаємодії з іншими учасниками. Це дає змогу учасникам поліпшити свої комунікаційні навички, розвинути емпатію і вчитися вирішувати конфлікти.
 • Зростання і розвиток: Головна мета психологічних трансформаційних ігор полягає в стимуляції особистісного зростання і розвитку учасників. Учасники знаходять внутрішні ресурси для змін і подолання перешкод, що веде до поліпшення якості життя та досягнення їхнього потенціалу.

Чому варто грати в трансформаційні ігри? Чим корисні психологічні ігри?

Варто грати в трансформаційні ігри з кількох причин:

 1. Самопізнання: Психологічні трансформаційні ігри дають змогу учасникам краще зрозуміти себе, свої цінності, мотивацію, страхи та бажання. Це усвідомлення допомагає визначити свої життєві пріоритети і знаходити гармонію в особистому житті та кар’єрі.
 2. Особистісне зростання: Ці ігри стимулюють особистісний розвиток і зміни на рівні свідомості, поведінки та сприйняття. Учасники вчаться долати перешкоди, розвивати нові навички та реалізовувати свій потенціал.
 3. Поліпшення стосунків: Трансформаційні психологічні ігри розвивають комунікаційні навички, емпатію та вміння працювати в команді. Це допомагає учасникам поліпшити свої стосунки з партнерами, друзями, колегами та членами сім’ї.
 4. Розв’язання проблем: У процесі гри учасники вчаться аналізувати ситуації, ухвалювати рішення і розв’язувати проблеми. Ці навички можуть бути корисними в реальному житті, допомагаючи долати складні ситуації та досягати своїх цілей.
 5. Стресостійкість: Психологічні трансформаційні ігри допомагають учасникам вчитися справлятися зі стресом, розвивати вміння розслаблятися і знаходити ресурси для самодопомоги у важких ситуаціях.
 6. Веселе і захопливе навчання: Трансформаційні психологічні ігри роблять процес навчання і розвитку веселим та інтерактивним. Учасники отримують задоволення від ігрового процесу і можуть насолоджуватися навчанням без тиску і стресу.
 7. Створення спільноти: Такі ігри можуть зближувати людей, які шукають підтримки та спілкування з однодумцями. Учасники можуть обмінюватися досвідом, знаннями та ресурсами, створюючи мережу взаємодопомоги та дружньої підтримки.
 8. Зняття емоційних блоків: Психологічні трансформаційні ігри можуть допомогти учасникам виявити та зняти емоційні блоки, які заважають їхньому розвитку та щастю. Усвідомлення та опрацювання таких блоків може призвести до глибоких змін у житті.
 9. Розвиток творчості: Такі ігри стимулюють творче мислення, допомагаючи учасникам досліджувати нові ідеї та знаходити нестандартні рішення. Це може бути корисно не тільки в особистому житті, а й у професійній сфері.
 10. Поліпшення самооцінки: Трансформаційні психологічні ігри можуть допомогти учасникам зміцнити впевненість у собі та відчути свою значущість. Це важливо для успішного досягнення цілей і загального благополуччя.
 11. Подолання страхів і обмежень: Учасники можуть за допомогою Т-ігор подолати свої страхи, розібратися у своїх обмеженнях і навчитися виходити за межі своєї зони комфорту.
 12. Цілепокладання та планування: Психологічні трансформаційні ігри допомагають учасникам розібратися у своїх життєвих цілях, визначити пріоритети та скласти план дій для їх досягнення.

Насамкінець, трансформаційні ігри пропонують унікальну можливість для саморозвитку, поліпшення якості життя і налагодження міжособистісних стосунків в інтерактивній і цікавій формі. Вони є потужним інструментом для самопізнання і зміни, здатні допомогти людям досягти своїх цілей і підвищити рівень щастя.

Як ігри лікують психіку?

Ігри можуть чинити терапевтичний вплив на психіку завдяки низці чинників:

 • Безпечне середовище: Ігри створюють безпечне і доброзичливе середовище, де учасники можуть відкрито висловлювати свої почуття і думки без страху осуду або критики.
 • Роль гри: В іграх учасники можуть приміряти на себе різні ролі та сценарії, що дає змогу їм експериментувати з новими способами поведінки та спілкування.
 • Катарсис: Ігри можуть слугувати інструментом для звільнення накопичених емоцій і напруги, полегшуючи психічний стан учасників.
 • Навчання через досвід: Учасники ігор можуть вчитися зі свого досвіду, отримуючи зворотний зв’язок від інших гравців і самого процесу гри. Це дає їм змогу коригувати свої звички, переконання та поведінку.
 • Взаємодія та соціалізація: Ігри сприяють встановленню контакту та спілкуванню між учасниками, що може допомогти їм подолати соціальну ізоляцію та розвинути навички спілкування.
 • Подолання страхів і проблем: Ігри можуть допомогти учасникам подолати свої страхи, розібратися з проблемами і навчитися справлятися з труднощами, з якими вони стикаються в повсякденному житті.
 • Відновлення контролю над своїм життям: Ігри можуть допомогти учасникам відновити почуття контролю над своїм життям, поліпшити самооцінку і зміцнити впевненість у собі.
 • Релаксація та розвага: Ігри надають можливість для відпочинку та розваги, що може допомогти учасникам знизити стрес і поліпшити свій психічний стан.

Головне не те, яку картку ми вибрали, а наша реакція на це, наші почуття і дії, які ми зробимо у відповідь.

Три підказки гравцям трансформаційних ігор:

Трансформаційні ігри стають дедалі популярнішими, адже вони допомагають людям розвиватися, змінюватися і покращувати своє життя. Якщо ви хочете почати грати в трансформаційні ігри, ось три підказки, які допоможуть вам отримати максимальну користь із цього досвіду.

 1. Виберіть відповідну гру
  Спочатку потрібно вибрати трансформаційну гру, яка підходить вам і вашим цілям. У магазинах трансформаційних ігор є безліч варіантів для різних сфер життя, таких як фінанси, стосунки, саморозвиток і психологічне благополуччя. Досліджуйте різні опції та знайдіть гру, яка відповідає вашим інтересам і потребам.
 2. Ставтеся до гри з відкритим розумом
  Трансформаційні ігри пропонують унікальний та інтерактивний досвід, який може викликати у вас нові думки, почуття та ідеї. Ставтеся до гри з відкритим розумом і будьте готові до змін. Можливо, вам доведеться вийти із зони комфорту, але це допоможе вам рости і розвиватися.
 3. Поділіться своїм досвідом з іншими
  Трансформаційні ігри часто стають ще ефективнішими, коли ви ділитеся своїм досвідом з іншими. Знайдіть друзів, сім’ю або колег, які також зацікавлені в грі, і грайте разом. Обговорюйте свої думки, почуття і прогрес з іншими гравцями, щоб поглибити своє розуміння гри й отримати підтримку в процесі трансформації.

Трансформаційні ігри можуть бути потужним інструментом саморозвитку та зміни життя. Дотримуйтесь цих підказок, і ви зможете отримати максимальну користь зі свого досвіду гри.

5 плюсів Трансформаційних ігор:

 1. Особистісне зростання: Трансформаційні ігри сприяють самопізнанню й особистісному зростанню. Вони дають змогу учасникам усвідомити свої сильні та слабкі сторони, а також визначити сфери, в яких потрібен розвиток.
 2. Поліпшення міжособистісних стосунків: Трансформаційні ігри часто фокусуються на розвитку навичок спілкування, емпатії та взаєморозуміння. Це допомагає учасникам поліпшити свої стосунки з іншими людьми, чи то партнери, друзі, колеги або члени сім’ї.
 3. Вирішення проблем і подолання перешкод: Трансформаційні ігри допомагають учасникам навчитися справлятися з труднощами і проблемами у своєму житті. Вони надають інструменти та стратегії для подолання перешкод і досягнення цілей.
 4. Стимуляція креативності та інновацій: Трансформаційні ігри активізують творче мислення та сприяють розвитку нових ідей. Вони можуть допомогти учасникам знайти нові підходи до розв’язання проблем і стимулювати інновації в різних аспектах їхнього життя.
 5. Групова динаміка і підтримка: Трансформаційні ігри часто грають у групах, що дає змогу учасникам взаємодіяти, обмінюватися досвідом і підтримувати одне одного в процесі змін. Це створює сильне почуття причетності та спільності, сприяючи успіху в досягненні цілей.

5 мінусів Трансформаційних ігор

 • Час і витрати: Трансформаційні ігри можуть бути часозатратними, особливо якщо вони проводяться в груповому форматі. Учасники можуть витратити багато часу на відвідування сесій, і іноді це може бути невідповідним для їхнього розкладу. Крім того, деякі Т-ігри можуть бути дорогими, що може стати перешкодою для доступу до них.
 • Невідповідні ігри або ведучі: Не всі Т-ігри підходять для кожного учасника, і деякі можуть не відповідати індивідуальним потребам і очікуванням. Також важливо врахувати професіоналізм і досвід ведучих або коучів, оскільки некомпетентний підхід може призвести до негативного досвіду.
 • Відсутність приватності: У групових трансформаційних іграх учасники можуть відчувати дискомфорт через відвертість своїх переживань і проблем перед іншими. Це може викликати опір і небажання повністю брати участь у процесі.
 • Психологічні ризики: Трансформаційні ігри можуть викликати сильні емоції та тривогу в учасників, особливо якщо вони розкривають глибокі особисті проблеми. У деяких випадках це може призвести до тимчасового погіршення психічного стану та потреби в додатковій психологічній підтримці.
 • Непостійність результатів: Результати трансформаційних ігор можуть варіюватися від людини до людини, і не завжди вони можуть дати очікувані результати. Учасники можуть зіткнутися з труднощами в застосуванні отриманих знань і навичок на практиці або не бачити значних змін у своєму житті після участі в іграх.

Трансформаційні ігри, Київ та інші міста України

Трансформаційні ігри стають дедалі популярнішими засобами для саморозвитку, поліпшення стосунків і досягнення успіху в житті. У нашому магазині представлені авторські Т-ігри від Єви Митник, які мають унікальні переваги, що роблять їх ідеальним вибором для будь-кого, хто шукає ефективні та якісні трансформаційні ігри. Ось кілька причин, чому варто купити саме в нас:

 1. Локальний досвід: Трансформаційні ігри від Єви Митник розроблені з урахуванням місцевих особливостей і культурних нюансів Києва та решти регіонів України. Це забезпечує максимальну релевантність та ефективність ігор для наших клієнтів.
 2. Висока якість: Ми пропонуємо тільки авторські трансформаційні ігри, створені професіоналом із багаторічним досвідом у галузі психології та коучингу. Це гарантує високу якість і ефективність наших продуктів.
 3. Зручність покупки: У нашому магазині ви можете легко купити трансформаційні ігри онлайн з доставкою по всьому світу. Ми пропонуємо зручні способи оплати та швидке опрацювання замовлень.
 4. Широкий вибір: Ми пропонуємо різноманітність авторських трансформаційних ігор, які підходять для різних цілей і потреб. У нашому каталозі ви знайдете ігри на теми стосунків, фінансів, саморозвитку та багатьох інших.
 5. Підтримка та консультації: Купити трансформаційну гру в нас, це означає, що ви також отримуєте доступ до професійної підтримки та консультацій від Єви Митник та її команди. Ми готові допомогти вам вибрати відповідну гру і відповісти на будь-які питання, що стосуються використання наших трансформаційних ігор. Ми прагнемо зробити ваш досвід використання наших продуктів максимально корисним і приємним.

На закінчення, трансформаційні ігри купити від Єви Митник у нас, значить що ви зробили правильний вибір. Наші ігри розроблені з урахуванням місцевих особливостей, мають високу якість, представлені в широкому асортименті та підтримуються професійною командою. Ми гарантуємо, що ви отримаєте максимальну користь від використання наших трансформаційних ігор і зможете досягти своїх цілей в особистому та професійному житті. Не пропустіть можливість поліпшити своє життя за допомогою унікальних авторських Т-ігор від Єви Митник!

Як стати Ігропрактиком?

Трансформаційні ігри завжди чекають на Вас, своїх учасників і нових ведучих! Щоб стати ігропрактиком, вам слід пройти кілька етапів:

 • Вивчення: Познайомтеся з різними видами ігор, що використовуються в ігропрактиці, такими як трансформаційні, психологічні та коучингові ігри. Вивчіть основи психології, коучингу та групової динаміки.
 • Навчання трансформаційних ігор: Пройдіть курс або тренінг з ігропрактики, де вас навчать основам проведення трансформаційних та інших видів ігор, а також методикам роботи з учасниками та вирішення труднощів, що виникають. Трансформаційні ігри навчання надасть вам необхідні знання та вміння для ефективної роботи.
 • Практика: Беріть участь у різних іграх у ролі учасника, щоб краще зрозуміти їхні механіки та принципи. Потім почніть проводити ігри для друзів, знайомих або колег, збираючи відгуки та аналізуючи свою роботу.
 • Менторство: Знайдіть досвідченого ігропрактика або коуча, який зможе стати вашим наставником, давати поради, ділитися досвідом і допомагати вам у професійному розвитку.
 • Розвиток: Постійно вдосконалюйте свої навички та знання в галузі ігропрактики, відвідуючи тренінги, воркшопи, майстер-класи та конференції з цієї теми. Можливо, ви захочете спеціалізуватися в певному виді ігор або сфері застосування.
 • Професіоналізм: Створіть свій бренд, розробіть свій стиль і підхід до ігропрактики, щоб виділитися серед конкурентів і залучити клієнтів. Не забудьте працювати над своєю репутацією і створювати портфоліо успішних ігрових сесій.

Дотримуючись цих кроків і приділяючи увагу навчанню трансформаційних ігор, ви зможете стати успішним і затребуваним ігропрактиком, допомагаючи людям розв’язувати різноманітні проблеми та досягати своїх цілей через ігрові методики. Якщо ви навчитеся Т-гри, це стане найвигіднішою інвестицією у вашому житті, яка відбивається за кілька місяців і залишається у вас на все життя без терміну дії! З грою ви зможете брати участь у різних фестивалях Т-ігор і заявляти про себе, як майстра, напрацьовуючи свою базу учасників!

А найголовніше, ви зможете реально допомагати людям!