МАК колоди карт!

Які питання вирішують метафоричні карти?

МАК карты 10

Як вирішити життєві проблеми метафоричними картами?

Як все, дійсно геніальне, МАК карти — інструмент простий і гнучкий. В таких професіях, як психологія і коучинг вони використовуються для професійної роботи з клієнтом, іноді для самостійних розборів. Швидкість життя стала стрімка. Ми не завжди самі можемо впоратися зі стресом і тривожністю. Розібратися разом з фахівцем зі своїми психологічними проблемами — хороша ідея. Купити мак карти для цього — крок номер один.

Чому вони? Чому саме цей інструмент? Ось які у нього переваги:

 • Універсальність: підходять усім віковим групам і категоріям.
 • Безпека. Асоціативно метафоричні карти взаємодіють м'яко, головний в цьому процесі — клієнт. Інтерпретація ситуації не нав'язується, діагнози не ставляться. 
 • Можливі тисяча і одна варіація роботи з ними. За допомогою одного інструменту коуч, тренер або психолог може розіграти мільйон різних комбінацій в пошуку тієї, що ідеально підійде. 

Як вибрати асоціативно метафоричні карти правильно?

У яких ситуаціях можна звертатися до даної технології? Чи є обмеження? Наскільки довго і складно навчання роботі з колодою? Ці питання найчастіше постають перед тими, хто захотів метафоричні карти купити для роботи. Колоди можна змішувати та використовувати для великого спектру завдань:

— безпосередньо вирішення проблеми клієнта в кабінеті психолога або в коучингу

— в діагностичних цілях

— для творчих процесів в пошуку натхнення

Багато досвідчених психотерапевтів і психологів з недовірою поставилися свого часу до новинки в сфері самопізнання. Але зрозумівши, що працювати з таким інструментом, як метафоричні карти онлайн або наживо, цікаво і продуктивно, змінили свою думку. У діагностиці ж їм і зовсім немає рівних. Половина вирішення психологічних проблем в запиті. А його, найчастіше, тривожному і засмученому клієнтові не так просто сформувати. Але якщо купити мак карти та почати працювати ними, людина, що сидить навпроти психолога, розкриється легше і точніше, навіть для самого себе. 

Три безпрограшних техніки для метафоричних карт

Способів роботи колодами багато. До універсальних, відомих і звичних додаються авторські, нові. Найпопулярніші техніки для роботи колодами такі:

На тему ефективної комунікації. Попрацювати можна так. Потрібно визначити карту, яка описує випадок або конкретну персону, з яким спілкування з якихось причин не вийшло. Потім можна брати зображення, що втілюють безпосередньо самих учасників події. Інтерпретувати карти мак можна, запитуючи себе: 

 • Про що думав мій співрозмовник? 
 • Які деталі ситуації спливають? 
 • Яка інтонація того, що відбувається? 
 • Яке на той момент було справжнє бажання? 
 • Як можна було вчинити по іншому? 
 • Які уроки отримані? 

Можна витягнути і описати карту, що описує новий більш щасливий сценарій. 

2) Ще один підхід можна спробувати для дослідження відносин з собою. Це також теми самооцінки, відносин з іншими людьми, в парах. Спробуйте тягнути карти і питати себе. «Що зараз заважає мені любити та приймати себе?» Описуємо карту: які вона викликає почуття? Тягнемо іншу з питанням: «Що може допомогти, що можна зробити, щоб полюбити себе?» З цією та іншими техніками можуть працювати асоціативні метафоричні карти онлайн, а не тільки наживо. 

3) Техніка змішування мальованих карт і карт з текстом.

Комплект карт може бути будь-яким. А робити техніку можна тоді, коли потрібно отримати відповідь на важливе питання. Зображення можна вибрати інтуїтивно або усвідомлено, а карту з текстом краще наосліп. Потім проговорити, якою мірою слово або текст на карті близько до задуманого людиною. 

З цими техніками можна працювати різними колодами. Колоди бувають з фотографіями, мальовані, і з текстовим блоком або словом на карті. В даному варіанті карти мак були  першими створені в Україні в нашому центрі «RestArt». Пишіть нам, розповімо докладно, в чому їх додаткова ефективність. 

Авторские колоды МАК карт:

Відповіді Всесвіту

450,00 грн.
Всесвіт завжди чує нас. Будь-який наш запит, будь-яка думка моментально приймається до розгляду. Немає таких прохань, які б залишилися без відповіді. Чому бажання не виконуються одразу? Відповіді на ці та інші Ваші запитання зможете отримати в роботі з МАК картами Відповіді Всесвіту

Магія Каміння

510,00 грн.
Вплив мінералів на людину буває різним, і тут бажано робити вибір за відчуттями, що відгукується і буде найвірнішим вибором на даний момент. МАК карти "Магія Каміння" - Пізнавальна колода про напівдорогоцінне і натуральне каміння допоможе бути ближче до природних помічників, навчитися їх розрізняти, знати назву кожного, а також допомагати підбирати камінці для себе та інших під будь-який запит.

Грошовий потік

510,00 грн.
Колода "Грошовий потік" - потужний інструмент, помічник у роботі з фінансами. Від нашого настрою та відносин до грошового потоку - залежить наш дохід. Адже гроші дуже сильна енергія, яку не видно просто так. Її видно щодо ситуацій пов'язаних із фінансами навколо нас.

Ідеї

510,00 грн.
Розкрити внутрішній потенціал Ваших та клієнтів, допомогти ¦натхнитися на нові ідеї можливо за допомогою МАК карт "Ідеї". Завдяки нашим ідеям ми створюємо щось унікальне, чарівне. За допомогою наших ідей виявляються наші таланти, дії, життя стає різноманітнішим та цікавішим.

 

Почитав эту статью, часто покупают:

МАК карти “Гроші по-жіночому”

570,00 грн.
Жіночі гроші, як їх залучати і правильно ними розпоряджатися. На ці та багато інших питань зможете отримувати особисті відповіді за допомогою МАК карт Гроші по-жіночому

“Почуй Відповіді Всесвіту” – електронна книга

170,00 грн.
Мы часто, особенно в трудные и тяжелые для нас моменты и времена, обращаемся к нашим Ангелам, Архангелам, Богам, Вселенной, Высшим силам. Просим помощи или подсказки в наших дальнейших действиях. Не понимаем, зачем и почему нам дается вместо помощи новое испытание.  Книга поможет вам узнать, как слышать ответы Вселенной и подсказки оберегающих Высших сил. Что и как нужно делать, что ваши молитвы и просьбы были услышаны.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 126

Язык: Русский

Чарівний симорон, перейди в мій дім

160,00 грн.
Збірка симоронських технік та ритуалів буде корисною всім, хто хоче стати Чарівником свого життя і виконувати свої найсміливіші і потаємні бажання легко та весело. Використовуючи техніки та ритуали - ви не тільки зарядитеся позитивом, але ще й залучите у ваше життя все, що давно мріяли. Автор: Єва Митник Сторінок: 86 Мова російська

Energy Candle

450,00 грн.
Щоб позбутися від напруги і депресії, запалюйте свічку в будинку. Свічки мають заспокійливими і лікувальними властивостями, а тому часто використовуються масажистами і психологами. Палаюче полум'я допомагає розслабити і заспокоїти розум. А також за допомогою свічок ви зможете наповнити себе енергією, активувати позитивні і грошові енергії і вирішити ситуацію. З одного боку карток — картинка для візуальної роботи з клієнтом і будь-яким запитом. Зі зворотного боку написаний текст (авторська цитата автора) для логічної роботи. Це рада або рекомендація для відновлення задоволення у вашому житті

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *