Без рубрики, Місячна доба

16-а місячна доба

16-е лунные сутки

16 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Це час звільнення від турбот, 16 місячну добу створено для того, щоб ми, нарешті, розслабилися, і з полегшенням видихнули. Сьогодні дуже світлий, добрий та позитивний день.


• Стихія 16 місячних діб – Метал. Його енергія асоціюється з надійністю та справедливістю. Але сьогодні Метал може стати м'яким і податливим – день сприяє розслабленню.
• Символи 16 місячних діб – Голуб та Метелик. Голуб – це божественний вісник. Лагідна та безневинна птиця приносить у наше життя мир, затишок та щастя. Метелик вважається символом душі, він може мирно сидіти на квітці, або літати світом у пошуках чогось незвіданого, гармонії та досконалості.
• Щасливі кольори 16 місячних діб: Помаранчевий – колір символізує силу та владу, а Каштановий відповідає за гармонію та врівноваженість.
• Щасливе число цієї доби – Сімка. Приносить удачу і робить 16 місячний день успішним і цікавим. Але цим числом управляє Сатурн – планета божество, яке пожерло всіх своїх дітей. Зате після будь-яких випробувань на нас чекає везіння, головне, вірити в силу сімки.
• Талісмани 16 місячних діб: Шпінель – магічний камінчик, який приносить власнику удачу та любов. Турмалін - що посилює наші творчі здібності. Чароїт – захистить нас від енергетичних вампірів. Смарагд – допоможе очистити душу.
• Ангел-охоронець 16 діб Місяця – князь тваринного світу Едор. Він підтримає нашу пристрасть до пригод і допоможе зробити вибір у непростих ситуаціях.

 

Характеристика 16 місячних діб

Ті, хто добре попрацював і досяг результатів сьогодні заслуговують на відпочинок, а ті хто безцільно витрачав час, у шістнадцяту добу відчуватимуть дивну тривогу – це Місяць сердиться, і карає душевним хвилюванням за неробство.

Ідеальним проведенням часу в шістнадцяту місячну добу стане відпочинок. Хтось безцільно лежатиме на дивані, хтось розслабиться на свіжому повітрі, а комусь захочеться вирушити в подорож – місяць світить для всіх, і обмежень немає.

Сьогодні підвищуються наші інтуїтивні здібності, внутрішній голос підказуватиме у всіх сферах життя. Сьогодні займаємося для свого задоволення, і не чекаємо на миттєвий результат.

Хоча день сприятливий для тихих та спокійних справ, нам не завадить спілкування з цікавими людьми. Сьогодні найпростіше розширити зону комфорту та завести нові знайомства.

Сьогодні не потрібно поспішати при прийнятті важливих рішень, і навіть якщо нам обіцяють найвигідніший контракт, або тягнуть документи про мільйонну угоду, знизаємо плечима і попросимо час для обмірковування. А в ідеалі ми взагалі візьмемо вихідний, і проведемо день на власний розсуд.

У 16 місячну добу не можна виявляти агресію, сьогодні ця порада нам особливо знадобиться. Якщо хочеться покричати – йдемо віджиматися, якщо тягне зірватись на близьких людях – біжимо на стадіон. Але якщо сверблять руки і так і тягне побити посуд, нічого не поробиш - готуємо заздалегідь грошики на новий посуд, і закриваємося в кімнаті сміливо починаємо терапію. Головне, не порізатися і не потрапити склянками до стін сусідів.

Але це крайні заходи, а краще відразу прогнати всі негативні думки.

 

Стрижка у 16 місячну добу

Перукарі сидять удома, адже клієнтів немає, принаймні ті, хто прочитав зіркові поради, шістнадцятого місячного дня до цирульників не прагне. Фаза зростання у Місяця вже пройшла, і якщо ми зважимося кардинально змінити образ за допомогою стрижки, то чекати, поки волосся відросте, доведеться довго.

Звичайно, Місяць не каже прямим текстом: ходіть кудлатими.

Сікнущіеся кінчики, що майорять за вітром це негарно, то ми сходимо до свого майстра і попросимо полікувати наше волосся.

Сьогодні бажано не підпускати людину з ножицями до свого волосся, а ось з приводу фарбування зірки не такі категоричні. У 16 місячну добу можна, і потрібно фарбувати волосся, але бажано використовувати темні відтінки.

Заплетені коси теж сподобаються місяцю, а якщо ми спорудимо квітку з кісок, всі будуть у повному захваті.

Завивати або випрямляти волосся - справа, звичайно, наша, але зірки радять залишити локони в спокої - в 16 місячну добу бути природними наше головне завдання.

 

Весілля у 16 місячну добу

Якщо молоді впевнені у своїх почуттях на всі сто відсотків, вони можуть сміливо обмінюватися кільцями – сімейне життя йтиме за сценарієм, адже в цьому союзі немає місця сваркам, ревнивим сценам та іншим принадам спільного життя. Але якщо наречені віддають перевагу активному способу життя, то в шістнадцятий місячний день в загс краще не ходити.

Зате на 100%, в 16 місячну добу можна освідчуватися в коханні, і пропонувати своє серце, з рукою на додачу. Сьогодні можна подавати заяву – стосунки молодих зміцняться разом із бажанням створити сім'ю.

День ідеальний для вибору весільних прикрас та вбрання, молоді залишаться задоволені вибором вбрання.

Весільне подорож, пройде без сюрпризів. Молоді будуть насолоджуватися на сонечку, і насолоджуватися суспільством один одного.

Підходящий час і квартирку пошукати, молоді можуть досягти своєї мети, і навіть приступити до створення сімейного гніздечка. Квартирка швидко стане затишною та милою, головне, щоб молоді не передумали реєструвати стосунки, вирішивши, що їм і так цілком комфортно живеться.

День ідеально проходить для знайомства батьків – свави весело щебечуть про майбутніх онуків, і вигадують їм хитромудрі імена, а свати бігають у пошуках місця, де водяться жирні черв'яки для риболовлі.

Сьогодні для вінчання атмосфера в церкві урочиста, і молодята переймуться моментом, щойно переступлять поріг.

 

День народження у 16 місячну добу

Ці немовлята незвичайні створіння відрізняються лагідною вдачею з моменту появи на світ. Вони мирно посміхаються, навіть коли їм ставлять уколи, вони лише морщать свої крихітні носики і стискають маленькі кулачки.

Людей, народжених сьогодні називають світлими та чистими створіннями. Місяць наділяє їх мудрістю, спокоєм та безмежним терпінням. Вони вміють постояти за себе, для цього достатньо поглянути у вічі кривднику.

У них не багато друзів, адже їх складно зрозуміти, зате оточуючі біжать за допомогою у скрутну хвилину саме до цих створінь.

У школі їх недолюблюють вчителі, вважаючи, що ці хлопці надто пізнаються. Насправді вони давно розібралися з усіма предметами і відвідують школу лише для того, що так належить. Свої знання вони отримують з космосу, інтуїція працює здоровий, і ясновидіння у цих хлопців просто зашкалює.

Кар'єра для цих загадкових хлопців стоїть на останньому місці. Професію обирають з урахуванням своїх душевних прагнень, серед них багато вчителів та лікарів, ветеринарів та психологів. Часто стають ченцями та священиками, і до цих церковних людей намагаються потрапити всі заблукалі та нещасні люди.

Їм потрібно вміти відсікати від себе зайву інформацію і не впадати в меланхолію, якщо не виходить комусь допомогти. Весь світ не врятуєш, і треба радіти, коли вдається допомогти десяткам, а то й сотням людей.

 

Сни в 16 місячну добу

У шістнадцяту місячну ніч світом правлять добрі ангели, і місяць захищає нас від чортиків, вампірів та іншої нечисті.

Тлумачити сни у шістнадцяту ніч справа невдячна – жодного смислового навантаження у картинках не спостерігається. Але дуже важливо, і навіть необхідно прислухатися до своїх відчуттів, та й підказки інтуїції нам теж знадобляться.

Тривожний сон повідомляє про те, що ми знову збилися в дорозі, і потрібно терміново шукати правильний вихід. А ось відчуття щастя, яке ми випробували цієї ночі, підказує – ми все робимо вірно, і знаходимося на одній хвилі з Місяцем і Всесвітом.

Чорно-білі сни, побачені цієї ночі, нічого особливо не віщують - ми стали занадто дорослими і серйозними, ось Місяць і підкинув нам сірий і нудний сон.

Але якщо ми налаштовані на красивий і яскравий сюжет, то є сенс попрацювати над сновидінням ще перед тим, як лягти в ліжечко.

 

Ділова сфера 16 місячних діб

Операції з нерухомістю сьогодні бажано скасувати – справа може розтягнутися, і будуть незадоволені всі, включно з службовцями, які заплуталися в документах, і навіть забули свої імена.

Займати або віддавати гроші у шістнадцятий місячний день теж не варто – купюри чудово почуваються там, де вони знаходилися два тижні. 

Взаємини з діловими партнерами у 16 місячну добу можуть складатися по-різному. Якщо ми готові до співпраці, і виявляємо свої дипломатичні таланти, то й переговори пройдуть на ура. А якщо ми сьогодні ходимо з серйозними особами, і соромимося навіть привітатися, можливо, є сенс відкласти угоди, і підписати договір у більш сприятливий день?

З методикою Сімарон познайомтеся, техніка може принести відчутну користь, особливо тим, хто мріє про процвітання. Але пам'ятаємо: це весела гра, і ті, хто почне аналізувати, або крутити пальчиками біля скронь, можуть забути про скарби та небачені багатства.

Спочатку прочистимо шлях до грошей, і для цього візьмемо ліхтарик. На нього наліпимо папірець із написом: прочищаю шлях до багатства. І пішли, пішли від вхідних дверей по всіх кімнатах. Ну, а далі, фантазія - закриваємо очі, і підкидаємо вгору уявні купюри. Зауважимо: поки уявні, незабаром вони постукають до нас у двері, і 16 місячна доба стане початком щасливого життя без фінансових труднощів.

 

Здоров'я у 16 місячну добу

Голодати сьогодні зірки не рекомендують – ми й так себе виснажували майже два тижні.

Загалом, і стрункам, і апетитним пампушкам слід дотримуватися всім відомого правила Золотої серединки.

Спортом краще не захоплюватися, шістнадцятого дня Місяць не любить тих, хто намагається отримати все, і відразу.

Просто закріплюємо результати і обмежуємося звичайними гімнастичними вправами, без збільшення навантажень, та інших штучок олімпійських чемпіонів (якщо ми, звичайно, не є такими).

У шістнадцятий місячний день у нас оновлюється кров, тому зірки радять утримуватися від операцій і не відвідувати хірургів. І найрадісніша новина – сьогодні не рекомендується ходити до стоматологів. Але якщо зубні лікарі обіцяють естетичні процедури, без болю, і крові, тоді доріжка вільна – у кріслі буде затишно і комфортно.

До терапевта можна йти без вагань – він сьогодні добрий, і навіть не вантажитиме нас незрозумілими термінами.

 

Підсумок

Головне сьогодні, не метушитися, і не вимагати від себе та оточуючих якихось чудових перетворень. Все, що з нами сьогодні відбувається, ми заслужили, адже бути щасливими не так складно. Найчастіше згадуємо про закон Бумеранга і робимо дурниць.

У 16-ти місячний день важливо діяти так, як хочеться. Адже можна отримати набагато більше користі від безцільної прогулянки парком, ніж від важливих справ, якими ми займатимемося.

 

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Створення метафоричних карт – відео курс

2200,00 грн.
Єва Митник, відома авторка 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, пропонує унікальний курс зі створення метафоричних карт. Цей курс дасть вам змогу розкрити свої творчі здібності, розвинути інтуїцію та заглибитися в процес самопізнання. Не пропустіть шанс приєднатися до цього чудового навчання і навчитися створювати свої власні метафоричні карти! Основи курсу "Створення метафоричних карт" від Єви Митник
 1. Мета курсу: Освоєння технік створення метафоричних карт Розвиток творчого мислення та інтуїції Поглиблення самопізнання та саморозвитку
 2. Структура курсу: Теоретичні основи метафоричних карт Практичні заняття та майстер-класи Створення власних колод метафоричних карт
 3. Переваги курсу: Авторський підхід Єви Митник Застосування метафоричних карт у різних сферах життя Можливість навчання онлайн та офлайн

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

Курс – Родолог-консультант

8000,00 грн.
Курс "Родолог Консультант" у записі  У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Богиня Тара виконує Бажання

450,00 грн.
В усуненні перешкод та принесенні успіху допомагає Богиня Тара. Робота з мантрами Тари – чудовий спосіб розвинути співчуття та прощення щодо себе та інших. Ця практика також допомагає нам очистити величезну кількість деструктивного кармічного насіння в нашому потоці розуму і породити величезний обсяг заслуги, яка збагачує наш розум і є причиною щастя.

Пачулі-Кориця

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Пачулі-Кориця"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Браслет – Котяче око рожеве

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у браслетах:

 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Сакральні відносини

500,00 грн.
Кохання багато прощає. Як зберегти кохання в союзі? Своєю відкритістю, промовлянням своїх почуттів, прощенням образ, поясненням своїх вчинків, оскільки кожен розуміє все по-своєму, умінням слухати і чути одне одного, допомагати в домашніх справах, підтримувати свій зовнішній вигляд, рости духовно поруч.

Свічки «Програмна від шкідливих звичок»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Програмна від шкідливих звичок» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Браслет – Котяче око фіолетове

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо Метафізичні властивості каменів у браслетах:
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Чітки – Моховий Агат, розмір намистин 0.6см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Моховий Агат Розмір намистин - 0.6см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Моховий Агат – допоможе своєму власнику розпізнавати обман та вбереже від небезпеки.

Чарівність молитов (2 частина) – електронна книга

190,00 грн.
В книге собраны авторские и церковные священные тексты, молитвы, мантры и аффирмации на все случаи жизни на каждый день. Имея книгу под рукой - вы всегда сможете очистить себя и пространство, подпитать исцеляющей энергией и при необходимости – защитить себя от любого энергетического воздействия и влияния. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 172

Язык: Русский

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

3500,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

Енергетична психосоматика – онлайн відео курс

3500,00 грн.
З 25 травня стартує онлайн курс – Енергетична психосоматика Після закінчення курсу видається диплом «Діагност, енергетичний психосоматолог».

One thought on “16-а місячна доба

 1. Виктория Полуднева :

  Благодарю за курс нейрографики
  Очень зашло
  Классная перезагрузка
  Удачи
  Ждём новый курс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *