Без рубрики, Місячна доба

16-а місячна доба

16-е лунные сутки

16 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Це час звільнення від турбот, 16 місячну добу створено для того, щоб ми, нарешті, розслабилися, і з полегшенням видихнули. Сьогодні дуже світлий, добрий та позитивний день.


• Стихія 16 місячних діб – Метал. Його енергія асоціюється з надійністю та справедливістю. Але сьогодні Метал може стати м'яким і податливим – день сприяє розслабленню.
• Символи 16 місячних діб – Голуб та Метелик. Голуб – це божественний вісник. Лагідна та безневинна птиця приносить у наше життя мир, затишок та щастя. Метелик вважається символом душі, він може мирно сидіти на квітці, або літати світом у пошуках чогось незвіданого, гармонії та досконалості.
• Щасливі кольори 16 місячних діб: Помаранчевий – колір символізує силу та владу, а Каштановий відповідає за гармонію та врівноваженість.
• Щасливе число цієї доби – Сімка. Приносить удачу і робить 16 місячний день успішним і цікавим. Але цим числом управляє Сатурн – планета божество, яке пожерло всіх своїх дітей. Зате після будь-яких випробувань на нас чекає везіння, головне, вірити в силу сімки.
• Талісмани 16 місячних діб: Шпінель – магічний камінчик, який приносить власнику удачу та любов. Турмалін - що посилює наші творчі здібності. Чароїт – захистить нас від енергетичних вампірів. Смарагд – допоможе очистити душу.
• Ангел-охоронець 16 діб Місяця – князь тваринного світу Едор. Він підтримає нашу пристрасть до пригод і допоможе зробити вибір у непростих ситуаціях.

 

Характеристика 16 місячних діб

Ті, хто добре попрацював і досяг результатів сьогодні заслуговують на відпочинок, а ті хто безцільно витрачав час, у шістнадцяту добу відчуватимуть дивну тривогу – це Місяць сердиться, і карає душевним хвилюванням за неробство.

Ідеальним проведенням часу в шістнадцяту місячну добу стане відпочинок. Хтось безцільно лежатиме на дивані, хтось розслабиться на свіжому повітрі, а комусь захочеться вирушити в подорож – місяць світить для всіх, і обмежень немає.

Сьогодні підвищуються наші інтуїтивні здібності, внутрішній голос підказуватиме у всіх сферах життя. Сьогодні займаємося для свого задоволення, і не чекаємо на миттєвий результат.

Хоча день сприятливий для тихих та спокійних справ, нам не завадить спілкування з цікавими людьми. Сьогодні найпростіше розширити зону комфорту та завести нові знайомства.

Сьогодні не потрібно поспішати при прийнятті важливих рішень, і навіть якщо нам обіцяють найвигідніший контракт, або тягнуть документи про мільйонну угоду, знизаємо плечима і попросимо час для обмірковування. А в ідеалі ми взагалі візьмемо вихідний, і проведемо день на власний розсуд.

У 16 місячну добу не можна виявляти агресію, сьогодні ця порада нам особливо знадобиться. Якщо хочеться покричати – йдемо віджиматися, якщо тягне зірватись на близьких людях – біжимо на стадіон. Але якщо сверблять руки і так і тягне побити посуд, нічого не поробиш - готуємо заздалегідь грошики на новий посуд, і закриваємося в кімнаті сміливо починаємо терапію. Головне, не порізатися і не потрапити склянками до стін сусідів.

Але це крайні заходи, а краще відразу прогнати всі негативні думки.

 

Стрижка у 16 місячну добу

Перукарі сидять удома, адже клієнтів немає, принаймні ті, хто прочитав зіркові поради, шістнадцятого місячного дня до цирульників не прагне. Фаза зростання у Місяця вже пройшла, і якщо ми зважимося кардинально змінити образ за допомогою стрижки, то чекати, поки волосся відросте, доведеться довго.

Звичайно, Місяць не каже прямим текстом: ходіть кудлатими.

Сікнущіеся кінчики, що майорять за вітром це негарно, то ми сходимо до свого майстра і попросимо полікувати наше волосся.

Сьогодні бажано не підпускати людину з ножицями до свого волосся, а ось з приводу фарбування зірки не такі категоричні. У 16 місячну добу можна, і потрібно фарбувати волосся, але бажано використовувати темні відтінки.

Заплетені коси теж сподобаються місяцю, а якщо ми спорудимо квітку з кісок, всі будуть у повному захваті.

Завивати або випрямляти волосся - справа, звичайно, наша, але зірки радять залишити локони в спокої - в 16 місячну добу бути природними наше головне завдання.

 

Весілля у 16 місячну добу

Якщо молоді впевнені у своїх почуттях на всі сто відсотків, вони можуть сміливо обмінюватися кільцями – сімейне життя йтиме за сценарієм, адже в цьому союзі немає місця сваркам, ревнивим сценам та іншим принадам спільного життя. Але якщо наречені віддають перевагу активному способу життя, то в шістнадцятий місячний день в загс краще не ходити.

Зате на 100%, в 16 місячну добу можна освідчуватися в коханні, і пропонувати своє серце, з рукою на додачу. Сьогодні можна подавати заяву – стосунки молодих зміцняться разом із бажанням створити сім'ю.

День ідеальний для вибору весільних прикрас та вбрання, молоді залишаться задоволені вибором вбрання.

Весільне подорож, пройде без сюрпризів. Молоді будуть насолоджуватися на сонечку, і насолоджуватися суспільством один одного.

Підходящий час і квартирку пошукати, молоді можуть досягти своєї мети, і навіть приступити до створення сімейного гніздечка. Квартирка швидко стане затишною та милою, головне, щоб молоді не передумали реєструвати стосунки, вирішивши, що їм і так цілком комфортно живеться.

День ідеально проходить для знайомства батьків – свави весело щебечуть про майбутніх онуків, і вигадують їм хитромудрі імена, а свати бігають у пошуках місця, де водяться жирні черв'яки для риболовлі.

Сьогодні для вінчання атмосфера в церкві урочиста, і молодята переймуться моментом, щойно переступлять поріг.

 

День народження у 16 місячну добу

Ці немовлята незвичайні створіння відрізняються лагідною вдачею з моменту появи на світ. Вони мирно посміхаються, навіть коли їм ставлять уколи, вони лише морщать свої крихітні носики і стискають маленькі кулачки.

Людей, народжених сьогодні називають світлими та чистими створіннями. Місяць наділяє їх мудрістю, спокоєм та безмежним терпінням. Вони вміють постояти за себе, для цього достатньо поглянути у вічі кривднику.

У них не багато друзів, адже їх складно зрозуміти, зате оточуючі біжать за допомогою у скрутну хвилину саме до цих створінь.

У школі їх недолюблюють вчителі, вважаючи, що ці хлопці надто пізнаються. Насправді вони давно розібралися з усіма предметами і відвідують школу лише для того, що так належить. Свої знання вони отримують з космосу, інтуїція працює здоровий, і ясновидіння у цих хлопців просто зашкалює.

Кар'єра для цих загадкових хлопців стоїть на останньому місці. Професію обирають з урахуванням своїх душевних прагнень, серед них багато вчителів та лікарів, ветеринарів та психологів. Часто стають ченцями та священиками, і до цих церковних людей намагаються потрапити всі заблукалі та нещасні люди.

Їм потрібно вміти відсікати від себе зайву інформацію і не впадати в меланхолію, якщо не виходить комусь допомогти. Весь світ не врятуєш, і треба радіти, коли вдається допомогти десяткам, а то й сотням людей.

 

Сни в 16 місячну добу

У шістнадцяту місячну ніч світом правлять добрі ангели, і місяць захищає нас від чортиків, вампірів та іншої нечисті.

Тлумачити сни у шістнадцяту ніч справа невдячна – жодного смислового навантаження у картинках не спостерігається. Але дуже важливо, і навіть необхідно прислухатися до своїх відчуттів, та й підказки інтуїції нам теж знадобляться.

Тривожний сон повідомляє про те, що ми знову збилися в дорозі, і потрібно терміново шукати правильний вихід. А ось відчуття щастя, яке ми випробували цієї ночі, підказує – ми все робимо вірно, і знаходимося на одній хвилі з Місяцем і Всесвітом.

Чорно-білі сни, побачені цієї ночі, нічого особливо не віщують - ми стали занадто дорослими і серйозними, ось Місяць і підкинув нам сірий і нудний сон.

Але якщо ми налаштовані на красивий і яскравий сюжет, то є сенс попрацювати над сновидінням ще перед тим, як лягти в ліжечко.

 

Ділова сфера 16 місячних діб

Операції з нерухомістю сьогодні бажано скасувати – справа може розтягнутися, і будуть незадоволені всі, включно з службовцями, які заплуталися в документах, і навіть забули свої імена.

Займати або віддавати гроші у шістнадцятий місячний день теж не варто – купюри чудово почуваються там, де вони знаходилися два тижні. 

Взаємини з діловими партнерами у 16 місячну добу можуть складатися по-різному. Якщо ми готові до співпраці, і виявляємо свої дипломатичні таланти, то й переговори пройдуть на ура. А якщо ми сьогодні ходимо з серйозними особами, і соромимося навіть привітатися, можливо, є сенс відкласти угоди, і підписати договір у більш сприятливий день?

З методикою Сімарон познайомтеся, техніка може принести відчутну користь, особливо тим, хто мріє про процвітання. Але пам'ятаємо: це весела гра, і ті, хто почне аналізувати, або крутити пальчиками біля скронь, можуть забути про скарби та небачені багатства.

Спочатку прочистимо шлях до грошей, і для цього візьмемо ліхтарик. На нього наліпимо папірець із написом: прочищаю шлях до багатства. І пішли, пішли від вхідних дверей по всіх кімнатах. Ну, а далі, фантазія - закриваємо очі, і підкидаємо вгору уявні купюри. Зауважимо: поки уявні, незабаром вони постукають до нас у двері, і 16 місячна доба стане початком щасливого життя без фінансових труднощів.

 

Здоров'я у 16 місячну добу

Голодати сьогодні зірки не рекомендують – ми й так себе виснажували майже два тижні.

Загалом, і стрункам, і апетитним пампушкам слід дотримуватися всім відомого правила Золотої серединки.

Спортом краще не захоплюватися, шістнадцятого дня Місяць не любить тих, хто намагається отримати все, і відразу.

Просто закріплюємо результати і обмежуємося звичайними гімнастичними вправами, без збільшення навантажень, та інших штучок олімпійських чемпіонів (якщо ми, звичайно, не є такими).

У шістнадцятий місячний день у нас оновлюється кров, тому зірки радять утримуватися від операцій і не відвідувати хірургів. І найрадісніша новина – сьогодні не рекомендується ходити до стоматологів. Але якщо зубні лікарі обіцяють естетичні процедури, без болю, і крові, тоді доріжка вільна – у кріслі буде затишно і комфортно.

До терапевта можна йти без вагань – він сьогодні добрий, і навіть не вантажитиме нас незрозумілими термінами.

 

Підсумок

Головне сьогодні, не метушитися, і не вимагати від себе та оточуючих якихось чудових перетворень. Все, що з нами сьогодні відбувається, ми заслужили, адже бути щасливими не так складно. Найчастіше згадуємо про закон Бумеранга і робимо дурниць.

У 16-ти місячний день важливо діяти так, як хочеться. Адже можна отримати набагато більше користі від безцільної прогулянки парком, ніж від важливих справ, якими ми займатимемося.

 

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Курс зі створення МАК карт

2200,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

8000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Курс – Родолог-консультант

8000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Чітки – Чакральні №4, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Корал - чудовий засіб для підвищення тонусу та зняття втоми
 • Котяче око – наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
 • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми
 • Сердолік - дуже добре відновлює енергетику, якщо втомилися вдягати браслет чи чітки на праву руку.

Чітки – Кавуновий Турмалін, Цитрін, Котяче око, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Кавуновий Турмалін, Цитрін, Котяче око. Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Кавуновий Турмалін - здатний випромінювати інфрачервоні промені та негативно заряджені іони. Він може перешкоджати розповсюдженню електромагнітних випромінювань.
 • Цитрін допомагає у фінансах, зміцнює пам'ять, розвиває горлову чакру та красномовство.
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Чітки – Агат, овальні 54 намистини

700,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - овал 2 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми.

МАК карти “Гроші по-жіночому”

570,00 грн.
Жіночі гроші, як їх залучати і правильно ними розпоряджатися. На ці та багато інших питань зможете отримувати особисті відповіді за допомогою МАК карт Гроші по-жіночому

Грошовий потік

510,00 грн.
Колода "Грошовий потік" - потужний інструмент, помічник у роботі з фінансами. Від нашого настрою та відносин до грошового потоку - залежить наш дохід. Адже гроші дуже сильна енергія, яку не видно просто так. Її видно щодо ситуацій пов'язаних із фінансами навколо нас.

Формула Грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Формула Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

У країні відповідей

8000,00 грн.
Гра ґрунтується на коучингових питаннях. Поле гри складається із картинок відомого фільму «Аліса в країні Чудес». Кожна картинка – це метафора та асоціація, яку учасник бачить по-своєму під свій запит. Завдяки додаткових карток «У країні відповідей» та коучингових питань ви з легкістю вийдете з ситуації. Цікава буде для чоловіків та жінок, вік 18+, які заплуталися в житті, втратили віру в себе, не знають відповіді на хвилююче питання. Гра буде цікава: енергопрактикам, кармічним коректорам, психологам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Чітки – Агат-кракле, Цитрін, Котяче око, розмір намистин 0.8 см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Агат-кракле, Цитрін, Котяче око Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат-кракле – допоможе власнику викрити обман та вбереже від небезпеки.
 • Цитрін допомагає у фінансах, зміцнює пам'ять, розвиває горлову чакру та красномовство.
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Свічки «Зцілення»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Зцілення» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Задоволення від життя»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Задоволення від життя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «На закриття боргів та кредитів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «На закриття боргів та кредитів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Кохання до себе»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Кохання до себе» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Дозвіл Ситуації»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Роздільна здатність Ситуації» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Допомога Вищих Сил»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Допомога Вищих Сил» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка стійкість до Аффірмації. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволити запит на перекриття енергії, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Очищення та відкриття любовного каналу»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Очищення та відкриття любовного каналу» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «На вагітність»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «На вагітність» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

One thought on “16-а місячна доба

 1. Виктория Полуднева :

  Благодарю за курс нейрографики
  Очень зашло
  Классная перезагрузка
  Удачи
  Ждём новый курс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *