Карма

Вплив енергії на людей

влияние энергии на людей

Які бувають енергетичні потоки?

Існують два основних потоку енергії які надходять в організм людини.

 1. Енергія яка зароджується в центрі Землі, надходить до нас через ступні ніг. Вона піднімається по всьому тілу до верхнього енергетичного центру, який розташований на маківці голови.
 2. Космічна енергія яка рухається від енергетичного центру на маківці голови, зверху вниз через інші енергетичні центри людини. Таким чином космічна енергія стікає з пальців рук і стоп ніг.

Якщо земна і космічна енергія циркулюють в тілі вільно, значить енергетика такої людини в нормі.

Більш детально Поблажливі і Висхідні потоки навчають на курсі Кармічної корекції 1-го ступеня.

Ці енергії Космосу і Землі засвоюються в організмі людини через чакри.

 • З них нижні три чакри вбирають в себе енергію Землі
 • У четвертій чакрі яка по центру, енергії зустрічаються і врівноважуються
 • Верхні три чакри – наповнюються енергією Космосу

Як Енергетичні потоки впливають на людину?

У момент коли ці енергії починають зрушуються, то в людському тілі відбувається втрата енергетичної рівноваги. При нестачі « космічної » енергії відбувається ураження суглобів, болі в хребті, якщо бракує « земної » енергії, у людей це може викликати патологію серцево-судинної системи.

 1. Для залучення « космічної » енергії рекомендують послухати хорошу музику, почитати цікаву книгу, малювати нейрографіку або іншим творчої хобі, медитацією, прочитати молитву і більше бувати на свіжому повітрі ( поза домом )
 2. Для посилення і відновлення « земної » енергії в організмі існує безліч вправ, але найпростіше – пройтися босоніж по землі або траві

Якщо у людини систематично порушується енергетика – можливо короткочасне погіршення здоров’я або початок серйозного захворювання, ймовірний просто емоційний зрив. Таким чином, енергетика людини формується з енергій космосу і землі, як всередині, так і потоками енергій зовні, утворюючи нашу ауру.

Для поліпшення балансу енергетичних потоків, багато хто проходить сеанси енергетичного відновлення, яким можна навчитися в нашому центрі RestArt на курсі « Кармолог, кармічний коректор »

Фактори впливають на рівень енергетики

Енергетика людини на тонкому рівні не пов’язана з тим що відбувається всередині його організму біохімічними процесами, за допомогою яких може вироблятися тільки груба енергія, що дозволяє підтримувати життєдіяльність фізичного тіла.

Ця енергія схожа на постійний акумулятор, який дає можливість харчуватися фізичному тілу.

Енергетика тонких світів – є постійно функціонуючої матерією, що діє за іншими правилами і законами, але за своєю суттю є більш стійкою і розвиненою. Енергетику організму бажано регулярно розвивати і збільшувати, але робити це бажано під керівництвом майстра або наставника в цьому напрямку.

Поліпшити і стабілізувати енергетику людини можна за допомогою заняття:

 • гімнастика тотемних тварин
 • цигуном
 • слов’янської гімнастикою
 • йогою
 • ушу
 • танцями

Так-же сприяють її поліпшенню класична музика, народна музика і спів.

Однорідної і стабільної енергетика людини не може бути, вона постійно змінюється, реагуючи на зміни Вашої навколишнього середовища і замінює негативні впливи, прагне до найбільш сприятливому для нашого організму станом.

Найбільше енергетика людини може зростати, коли він любить життя, цілеспрямований і прагне гармонійно розвиватися. За статистикою найчастіше саме життєлюбки виживають в найнесприятливіших умовах, там, де звичайні люди просто не витримують або можуть загинути зовсім. У моменти коли ми починаємо усвідомлювати красу і велич навколишнього світу, стикається з предметами мистецтва, красивими палацами, парками, красивими місцями і спорудами, енергетика людини збільшується. Розширення кругозору, придбання нових знань і умінь також збільшує енергетику людини і його життєві сили.

Як і куди втрачається енергія людини?

Бажано що б енергетика людини і його фізичне тіло завжди знаходилися в рівновазі, лише зрідка трохи відхиляючись в ту чи іншу сторону, щоб продовжити гармонійний розвиток.

Наприклад, людина має багато енергії, але в той же час дуже погано розвинений фізично, тоді у нього енергія не зможе текти всередині тіла легко і вільно, будуть виникати різні « пробки », в місцях яких можливі запалення і виникнення доброякісних пухлин.

При постійному акцентуванні своєї уваги на якомусь очікуванні або подію з підключенням сильних емоцій, енергетика людини може йти в майбутнє.

Особливо це дуже шкідливо в моменти коли хочете, щоб збулося Ваша мета, але на підсвідомому рівні Ви розумієте, що це не реально. Або навпаки, коли знаєте що майбутня подія неминуче і бажаєте щоб воно не збулося.

У випадках, коли до людини починають підключаються « енергетичні вампіри », енергія людини починає страждати і виснажуватися.

Енергетичних вампіром прийнято ділити на два типи:

 1. Сонячні вампіри – звичайні скандалісти, які викликають всіх на скандал. Такі люди бажають підживитися вашою енергією. У момент коли ви тільки розлютилися – тут же відбувається відбір енергії
 2. Місячні вампіри – талановиті скиглії, які постійно чимось незадоволені, і їм дуже хочеться поплакатися вам. І в момент коли Ви тільки починаєте вникати в їх проблеми і підключаєте відповідні емоції, тут же починається відбір енергії

Що б захистити себе від витоку енергії, бажано виставляти щоранку на себе енергетичні захисту, від всіляких подключек до вашої енергетики.

Відновити і зміцнити енергію людини можуть позитивні, добрі, радісні думки. Які наповнюють організм людини додатковою енергією, підтримуючи його здоров’я і життя.

Дуже часто Єва Митник радить в своїх статтях і ефірах, коли не затишно на душі, потрібно помріяти, згадати щось дуже гарне, зігріває душу.

 У протилежному випадку послабити енергію людини можуть так само і негативні думки. І не важливо які причини для невдоволення об’єктивні або надумані, важливо знати що ваші сили будуть йти швидше, ніж організм ними може наповнитися.

Найгірше, коли людина роками підтримує на постійному рівні емоції негативного характеру впроваджуючи їх в свою свідомість як установку. На жаль в більшості випадків це є причиною виникнення онкології.

Найефективнішим способом підйому енергетики людини – це прощення. І чим довше і більше ви будете ображаєтеся на людей за якісь ситуації, тим більше енергії йде у вас на підтримку негативних емоцій, які в підсумку тільки посилюють все.

Як позбавлятися від образ на людей? Навіщо позбавлятися від образ?

Можна скласти список тих людей на кого ви свого часу сильно ображалися і на кого продовжуєте ображатися і зараз.

Бажано присісти на стілець або крісло, розслабитися і почати думати про ту людину, на кого ви найбільше ображаєтеся ( подавши подумки його перед собою ) і говорите:

 • «ім’я» мені дуже шкода
 • прости мене
 • дякую тобі
 • я люблю тебе

Промовляти скільки хочеться в даний момент.

Практикуючи регулярно цю техніку прощення, вже через кілька днів помітите, як ваше тіло стало немов легше. Почнуть йти багато хвороб і нездужання, ви самі почнете здивуватися, скільки енергії до вас починає повертатися. Помітите як легко і без надмірних зусиль почнуть виконуватися ваші мрії і бажання.

Так само добре відновлює енергетику людини і відпочинок. Коли Ви починаєте помічати, що сили вас залишають, починаєте відстежувати що в житті все стало відбуватися важко і з величезними зусиллями, розумієте, що більше неможливо продовжувати жити, потрібно що то міняти. Насамперед Вам потрібно гарненько поспати. Зайнятися улюбленою справою, хобі для душі, від якого отримуєте задоволення, яке починає зміцнювати Вашу енергетику. У момент коли людина робить те, що просить його душа, він забуває про час, втома зникає, а за спиною немов виростають крила, це і є та сама енергія, яка заповнює все ваше свідомість, всю вашу сутність і виривається назовні.

У випадках коли самому вже не виходить відновити себе, можна звернутися за допомогою в нашому центрі RestArt, замовивши послугу сеансу енергетичного очищення і відновлення.

Слабка енергетика людини

У момент коли енергетика людини стає слабкою, починають проявлятися в таких симптомах:

 • млявість
 • фобії
 • страхи
 • лінь розвиватися
 • відсутність інтересу до життя
 • депресія
 • втома
 • апатія
 • песимістичний погляд на життя
 • поганий настрій
 • невпевненість в собі
 • небажання працювати
 • слабке здоров’я
 • розвиток хронічних захворювань
 • низька опірність вірусних захворювань
 • емоційна нестійкість

На жаль не всі вчасно починають займатися відновленням своєї енергії в такі моменти. Багато хто вважає що це все дурниця і починають приймати таблетки від болячок або звертаються до лікарів. Але навіть лікарі не завжди можуть зрозуміти що з вами відбувається відповідаючи вам що з вами все в порядку не вигадуйте собі.

У розмовах з деякими лікарями які вже давно є нашими учнями Кармологами, що навіть їхні поради пацієнтам не брати таблетки в деяких випадках а просто хоча б змінити режим життя, додати більше відпочинку і радості від життя, люди на жаль відповідають, « дайте мені яку ні будь краще таблетку і я піду далі по своїх справах ». Але головний момент полягає в тому що таблетка всього лише може допомогти на час, а сама причина проблеми продовжує збільшуватися.

Людина, у якого спостерігаються регулярні недоліки енергії, проявляються такі симптоми у снах:

 1. Кам’янисті ущелини, трохи пухкі і похмурі будинки і будівлі, дощі.
 2. Уві сні бачить повені, розливи, ніби людина стоїть над прірвою або у воді.
 3. Безсоння так само є однією з ознак.
 4. Будинки і будівлі, застарілі від часу. Якщо сняться руїни під дощем і вітром – то людина або захворів, або знаходиться на межі захворювання. Особливу увагу треба приділити підшлункової залозі і селезінці.
 5. Повені, розливи, сниться, що людина стоїть на краю прірви, в порожнечі.
 6. Що мучить голод і сильна спрага, уві сні бачить рясне застілля.
 7. Всхолмленние рівнини з кущами і деревами, що стоять у воді.
 8. Безсоння, або дискусії уві сні, сварки, бійки.
 9. Якщо сильне виснаження енергії: роздирання свого тіла уві сні.
 10. Бачите річки, заплави. Зітхання і стогони уві сні, тужливе стан.
 11. Уві сні людина бачить вузькі дороги, вузькі проходи, коридори, переправи.

У центрі RestArt у Вас є можливість навчитися найпотужнішого методу енергетичного відновлення і захисту себе і своїх рідних від енергетичних впливів і впливу:

 • родових сценаріїв
 • важкої карми
 • оточуючих людей

Таким методом є курс « Кармолог, Кармічний коректор і діагност »

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

 • Очний. Тут і зараз
 • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
 • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

КУРСИ ТА СЕАНСИ:

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

 • Очний. Тут і зараз
 • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
 • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЧАСТО КУПУЮТЬ: 

У країні відповідей

8000,00 грн.
Гра ґрунтується на коучингових питаннях. Поле гри складається із картинок відомого фільму «Аліса в країні Чудес». Кожна картинка – це метафора та асоціація, яку учасник бачить по-своєму під свій запит. Завдяки додаткових карток «У країні відповідей» та коучингових питань ви з легкістю вийдете з ситуації. Цікава буде для чоловіків та жінок, вік 18+, які заплуталися в житті, втратили віру в себе, не знають відповіді на хвилююче питання. Гра буде цікава: енергопрактикам, кармічним коректорам, психологам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Внутрішня жаба душіТ – електронна книга

170,00 грн.
Книга-руководство по работе с внутренней жабой. Вы сможете разобраться и сходу определять разновидность жаб, которые встречаются практически на каждом шагу. Узнаете, что нужно делать, чтобы навсегда выселить ее из своей души, и чтобы она к вам больше даже близко не подходила. Поймете, как можно нейтрализовать эту вредную зеленую квакуху в других, чтобы она не могла вам навредить.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 5160

Язык: Русский

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

“Зростання Доходів” – електронна книга

130,00 грн.
Данная книга будет вашим настольным руководством, если вы действительно хотите не только повысить ваш доход, но и достичь стабильного роста ваших финансов на протяжении всей вашей жизни. А участие в челлендже, практики и упражнения, понимание секретов изобильного процветания - помогут вам гораздо облегчить и ускорить процесс роста вашего дохода до желаемого вами уровня.

Підбір дати

950,00 грн.

Відео-курс "Підбір дати"

Використовуйте нумерологію по максимуму! За допомогою цього відео Ви навчитеся швидко і якісно прораховувати найкращий час і дати для найважливіших заходів. Завдяки методам та алгоритмам, які ми підготували у цьому відео-курсі, Ви завжди знатимете коли варто підписати договір, а коли організувати відпочинок. Зможете будувати свій робочий графік із максимальною користю для Вас та ваших клієнтів. Від дати весілля – до дати зачаття дітей, від часу для поїздок – до дати переїзду, всі можливості в одному інструменті. Входить: відео - 2:2 години

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Відео курс – створення Новорічних свічок

440,00 грн.

Базовий відео курс зі створення Новорічних свічок з натуральної кольорової вощини

Що входить:
 1. опис візерунків
 2. свічки на Меланку та Василя
 3. Кармічна свічка
 4. свічка на Водохреща
 5. свічка Код Безпеки

Для грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Для Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

 

СЬОГОДНІ ПО АКЦІЇ:

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

14000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

2 thoughts on “Вплив енергії на людей

 1. Тетяна :

  Дуже цікава стаття, все розписано чітко і зрозуміло, особливо про вампірів сподобалося, звістно що знаємо і чули не один раз про це, а собі так конкретно і легко запам’ятати були складно, тут все просто написано.
  Рекомендую прочитати і скористатися послугами!

  1. Ева Мытнык :

   Так, від вампірчиків потрібно захищатись, щоб не розграбували вашу енергію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *