Тотемні тварини - дізнайся свій тотем!

Що означає твоя тотемна тварина?

Что значит твое тотемное животное?

Значення твого "спіритичного" тваринного:

 Можна з'ясувати, вивчивши давню міфологію аборигенів Австралії, Північної Америки. Саме звідти в європейські країни прийшов культ тотемізму. Вперше про нього заговорив дослідник корінних жителів Нового Світу С. Лонгом в 1791 році, вивчаючи вірування племені оджибве. З огляду на старовину цих вірувань, сумніватися в тому, чи є у тебе духовні попутники в житті, не доводиться. Навіть якщо відкинути окультизм і містику, стає очевидно, що іноді досить сильно простежується зв'язок людини з представниками інших розумних видів, що тільки зміцнює переконання в ментальному єднанні.

Які бувають тотемні тварини?

“ Чому мені так подобається павук? ” — цим питанням ( на місці павука може бути будь-який інший звір, комаха ) дуже часто задаються люди, які намагаються розібратися в своєму внутрішньому світі і зрозуміти причину тих чи інших подій у своєму житті. Шанувальники тотемної теорії вірять в те, що симпатія до якого-небудь представнику тваринного світу свідчить про невидиму енергетичного зв'язку, яка тягнеться з найдавніших часів. Але грунтуючись виключно на емпатичної прихильності визначити ( дізнатися ) тотемна тварина ( тотем ) людини неможливо. Для цього необхідно більш докладне вивчення психотипу, аналіз нумерологічних кодів.

Як тотемного тварини може виступати ящірка, дельфін, змія, собака, леопард, сова, черепаха, лев, лань, пугач, єнот, лисиця, чорна пантера, сніговий барс, лебідь, сокіл, мангуст, вовк, пінгвін, щур, ягуар, горностай, осел, панда, рись, бик, олень, ворон, кінь, тигр, орел, слон, кішка, ведмідь, гепард, білка, пума, лось. Щоб точно зрозуміти існування зв'язку, необхідно врахувати:

  • час і дату народження людини;
  • знак зодіаку;
  • число карми роду по імені.

Визначити своє тотемна тварина непросто і це може зайняти досить багато часу, а якщо поставитися до цього без належної відповідальності і уважності, можлива помилка. Якщо процес проводиться не через банального цікавості, а з метою зміни життя на краще, наслідки можуть бути фатальними.

Все, що потрібно знати про тотемних тварин:

“Чому мене так приваблює зовнішній вигляд, характер, звички лева? ” Найчастіше це питання задають собі люди, які, можливо, ніколи не бачили звіра наживо, але відчувають до нього незрозумілу симпатію. Фахівці пояснюють це явище міцної ментальної зв'язком. Визначення тотемного тварини може відбуватися усвідомлено ( коли для цього докладаються зусилля ) або несвідомо ( на емпіричному рівні ). Фахівці в області тотемізму стверджують, що люди, які мають особливим даром і високою чутливістю душі, можуть дізнатися свій тотемний знак ( тварина ) уві сні.

Це трапляється не часто і не всі розуміють, чому це відбувається. Але ігнорувати ці ментальні знаки не варто, так як, швидше за все, люди в цей момент потребують допомоги і підтримки, яку і може надати ментальний наставник. У переважній більшості випадків, щоб дізнатися, яке тотемна тварина твій талісман, необхідно виробляє складні математичні розрахунки і вивчати теорію тотемізму. Тотемний попутник ( тваринний світ ) дається не просто так і якщо його шанувати відповідно до законів і віруваннями, від нього можна отримати дуже істотну допомогу і підтримку. 

Яким може бути тотемна тварина?

Ті, хто не дуже розбирається в тонкощах енергетичної взаємодії з твариною і рослинним світом, помилково вважають, що людина повинна сама вибирати своє тотемна тварина за гороскопом. Цей підхід в корені неправильний, так як не володіючи потрібними знаннями, неможливо самостійно визначити наявність емпіричної зв'язку. Це можливо тільки в якості розваги, так як для кожного знака зодіаку може підходити кілька варіантів і робити вибір, грунтуючись виключно на зовнішній симпатії і внутрішньому відгуку, неправильно. Від того, яке ви тотемна тварина, багато в чому залежать важливі життєві події, тому до цих знань слід поставитися серйозно.

Примітно, що опис тотемних тварин у різних народів-носіїв цих етіологічних знань, значно відрізняється. Але на сьогодні фахівці галузі змогли відшукати основоположні загальні риси кожного покровителя, що дозволило створити досить точну їх класифікацію з достовірним тлумаченням. Тотемні тварини знаків зодіаку (стихія вода, вогонь, земля, повітря) можуть як допомагати, так і заважати. Все залежить від правильності вибору життєвого шляху і вчинків. Якщо все в житті йде шкереберть, це означає, що покровитель намагається дати урок і подає очевидний сигнал “ Дізнайся, визнач, що ти робиш не так”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *