МАК колоди карт!

Що таке метафоричні карти та як з ними працювати?

МАК карты 14

Що таке метафоричні карти і чи дійсно вони працюють?

Цей інструмент може включитися в роботу психолога на будь-якому етапі консультації. Іноді комплект дістають на самому початку, щоб діагностувати запит. Іноді асоціативно метафоричні карти — основний інструмент протягом всієї роботи з клієнтом. Бува, колоду дістають, щоб підживлювати ресурсом клієнта в кінці консультації. Використовуються вони не тільки психологами і психотерапевтами. Тренери, коучі і кар'єрні консультанти також застосовують їх у своїй професійній діяльності. 

Метафоричні карти. Як це працює

Ми говоримо про комплект ілюстрацій, візуально схожих на колоду звичайних карт.

Зображено на картинках різне: абстракції, люди, тварини, природа. Зазвичай, метафоричні асоціативні карти купити можна в трьох форматах

 • мальовані
 • у вигляді фотографій
 • зі словом або реченням на картинці

Останні — з текстовим блоком, ми стали робити першими в Україні в центрі «RestArt». 

Суворого значення метафоричні карти не мають. У двох людей вони викличуть різні проєкції. Тому їх і називають «проєктивними». У кожного з нас одне і теж викликає індивідуальні асоціації, адже у кожного є свій унікальний досвід. Але при цьому, на консультації з картами, людина буде говорити не про себе, а про карту, застосовуючи метафоричні історії в своїй розповіді. Все те що навряд чи було б озвучено, якби клієнту запропонували розповісти про себе безпосередньо, прозвучить при описі карти. Спеціаліст вибирає комплект карт, виходячи із запиту. Нерідко, працює змішаними колодами, що розширює простір варіантів. 

Стратегії взаємодії дві:

 1. Після озвучування питання, клієнт вибирає ті карти, які, як йому здається, максимально підходять, щоб проілюструвати озвучене. Людина їх бачить всі і такий вибір не занурює його в занепокоєння.
 2. Можна тягнути карту наосліп. Людина може це зробити самостійно або довірити фахівцеві. 

У чому перевага метафоричних карт?

Кожен фахівець хвалить той інструмент, яким йому простіше і звичніше працювати. Але м'якість і безпечність методу складно переоцінити. Ось як це працює. Справжні бажання і відповіді на наші запити знає наша підсвідомість. Але до неї непросто достукатися. Дбайлива пам'ять ховає її відповіді від нас, щоб ми не зранилися об травмуючі події минулого. Метафоричні асоціативні карти дозволяють обійти раціональну частину психіки і позбутися контролю.

 • підходять для роботи з клієнтами різного віку, навіть дітьми
 • можуть застосовуватися і в діагностиці, і в терапії
 • не викликають опору і напруги
 • не мають протипоказань
 • підходять для групової та індивідуальної роботи. 

Для яких ситуацій і запитів варто купити метафоричні карти

Багато клієнтів купують колоди собі в домашнє користування після консультацій з їх застосуванням. Нерідко використовують їх для пошуку натхнення, якщо робота творча. 

 • Стан невпевненості в собі, в завтрашньому дні.
 • Не знаєте, яке прийняти рішення з приводу роботи.
 • Не можете знайти пару, побудувати гармонійні відносини. 
 • Вам бракує сил, енергії.
 • Є складнощі з грошима і хочеться і з цим розібратися.
 • Складно розслабитися, багато щоденного стресу.
 • Відчуваєте, що звалюєтеся в залежності.

Які мак карти купити в Україні?

Набори картинок, що стали в якийсь момент повноцінним інструментом для роботи психолога, бувають універсальні і спеціалізовані. Рекомендовано мати пару колод, придатних для всіх випадків, і пару додаткових, відповідних до професійної ніші фахівця. У консультантів, які добре вивчили метафоричні асоціативні карти, буває до десяти різних колод. У роботі вони можуть фігурувати окремо або змішаними. 

Які бувають колоди:

 • Для роботи з особистістю, з персоною, з людиною і її характером.
 • Суто жіночі, ресурсні. 
 • З сюжетами, побудованими на казках.
 • Для роботи зі страхами.
 • Для роботи з конфліктами.

Перелік, зрозуміло, не весь. Познайомившись з метафоричними картами онлайн або наживо, фахівці, створюють нові авторські колоди, придумуючи власні методики. Пробуйте і ви. 

Авторские колоды МАК карт:

Дії

510,00 грн.
Правильні шляхи до дій та важливість самих дій допоможе розкрити колода МАК карт "Дії" Карти, які мотивують людину діяти, щось робити наближаючись впевненіше до своєї мети.

Кар’єрний ріст

450,00 грн.
МАК карти «Кар'єрне зростання» — це ресурсний інструмент для роботи з метафоричними картами. Що для вас Кар'єрне Зростання? Для мене це підвищення своєї кваліфікації, вихід на новий рівень. Щоразу, коли ви готові, зробити все можливе, щоб ваше життя стало ще багатшим, шикарнішим. Що вам потрібно зробити, щоб ви відчули себе професіоналом у своєму напрямі. Який ривок чи прорив, відкриття є важливим і потрібно зробити для вашого активного/пасивного доходу?

Хочу і треба

450,00 грн.
Якщо треба, а Ви не бажаєте. І навпаки, ви щось хочете, а для вашого хочу треба щось зробити – прибрати ліньки, мотивацію підключити, дотримуватися режиму дня, структуру, системність, режим або графік. Вам допоможуть МАК карти Хочу і треба

МУДРИ для залучення грошей, удачі, впливу

510,00 грн.
МУДРИ для залучення грошей, удачі, впливу - картинки з описом Слово «мудра» означає «символічний жест». Це містичні жести рук, які виконуються для концентрації тонкої енергії. З їхньою допомогою можна покращити своє здоров'я, повернути молодість, а також передати знання і навіть встановити психічний захист. Мудрий - це і спосіб самовираження, і метод роботи з тонкими енергіями організму та навколишнього світу. Певні комбінації пальців, які у мудрах, викликають активацію різних видів енергії і з'єднують людини з вищими планами – з понад свідомістю. Мудра є зовнішнє вираження внутрішнього енергетичного потоку та глибинних психологічних процесів

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Новий рівень

7000,00 грн.
Гра "Новий Рівень" - допоможе вийти на новий рівень у ваших справах чи житті загалом, залежно від вашого запиту. Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Як реалізувати свій талант і заробляти онлайн – майстер-клас

1230,00 грн.
27 квітня о 19.00 відбудеться МК "Як реалізувати свій талант та заробляти онлайн". Чому вам обов'язково потрібно бути на даному МК?

Планетарні періоди

950,00 грн.

Відео-курс "Планетарні Періоди"

Кожен з нас народився під заступництвом певної планети, і вона задає тон нашого життя. Активізує ті чи інші якості, привертає потрібні події. Але так само, щороку ми отримуємо додаткового Вчителі - конкретну планету - для переживання певних моментів, розвитку особистих якостей і вдосконалення себе як особистості. І тільки знаючи під чиїм Покровительством у Вас йде цей рік - Ви зможете максимально якісно і приємно пройти цей період і прийняти необхідні уроки. В даному відео ви дізнаєтеся як прораховувати планетарний період, а так само отримаєте рекомендації по грошах, ставленні та здоров'ю, сприятливому впливу планет. Входить: 2:30 годин

Послання Ведуньї

510,00 грн.
Послання – це завжди важлива та своєчасна порада, особливо якщо це від Вищих Сил, Ангелів, Архангелів чи від Ведуньї. Цю колоду можна використовувати як підказку під час своїх проектів, заходів. Завдяки зображенням можна писати казкатерапію за вашими ситуаціями, щоб згармонізувати їх.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *