МАК колоди карт!

Які є колоди метафоричних карт?

МАК карты 13

Метафоричні карти: як вибрати свою колоду?

Кажуть, професіонала відрізняє великий набір варіантів. У професіях психолога, коуча теж так. Методів і інструментів вистачає, але кожен день з'являються нові, і всім знаходиться застосування. Не дивно: життя на місці не стоїть, і як реакція на її зміни, з'являються нові особливості і запити

Людська психіка — річ тендітна і потребує дбайливого і акуратного підходу. Нерідко перед лікарем душі, тренером або коучем стоять складні і цікаві завдання. Важлива умова їх вирішення, як відомо: не нашкодь. Як з великої кількості технік і методик вибрати кілька ефективних, але безпечних? Серед таких — 

метафоричні асоціативні карти, і ми розповімо, чому так вважаємо.

 • Працюючи з картами, людина інтерпретує побачене в образі, виходячи зі своїх проєкцій. Власне тому МАК належать до проєктивних інструментів. Можна сказати, клієнт може сам регулювати глибину і ступінь дотику до проблеми

Метафоричні карти — універсальні. Вони підходять для роботи з усіма віками і всіма категоріями людей. Спектр завдань, що вирішуються цим інструментом, широкий: від творчості і діагностики до роботи з серйозними травмами. 

Набори метафоричних карт однаково ефективні для індивідуальної та групової роботи. Сприймаються як гра і таким чином знімають напругу і тривогу під час сесії.

Метафоричні карти купити в Україні: які бувають

Серед величезної кількості наборів на сьогоднішньому ринку, є відомі, що стали хрестоматійними, назви. А є авторські, нові, допрацьовані версії. В «RestArt» ви знайдете комплекти, вдосконалені текстовими блоками і коучинговими питаннями. Тобто тепер можна купити мак карти, які будуть працювати в ваших руках ще більш ефективно.

Метафоричні асоціативні карти онлайн або фізичні, однаково добре працюють в стратегії з зображеннями і в стратегії зі словами, які описують картинки. Для впевненої взаємодії з картами, можна пройти навчання у вигляді курсу або використовувати інструкції та методички. Але базові елементарні техніки є в загальному доступі. Фахівці, які успішно працюють з картами, відкрито діляться методиками. А ось вибрати «свою» колоду, особливо, якщо вона перша, завдання не з простих. Коли бачиш мак метафоричні карти, купити їх хочеться відразу всі, настільки вони привабливі. 

Мак карти купити: які краще?

Почнемо з того, що карти розрізняються по школі створення. Їх як мінімум, три: німецька, ізраїльська, слов'янська. Самі сети по реалізації бувають

мальовані і з фотографіями. На картах можуть фігурувати:

 1. тільки зображення
 2. іноді, як у нас в «RestArt», картинка з текстом
 3. а іноді тільки текст

І якщо відмінності, описані вище, — питання смаку і надивленості, то при виборі колоди, фахівцю варто врахувати власний досвід в практиці, кількість і специфіку кейсів. Можливості застосування колоди:

 • Універсальні комплекти взаємодіють з великою кількістю запитів і проблем. Це робота з емоціями, ідентичністю, питанням обмежень і переконань. 
 • Портретні і архетипічні — колоди про характер людини, про його особистості. Ними можна попрацювати з чоловічими і жіночими образами, з архетипами. 
 • Так звані ресурсні карти застосовуються в пошуку точки опори, натхнення. Часто використовуються креативними людьми в творчих професіях. 
 • Спеціальні сети створені для більш вузьких, точкових завдань. Наприклад, для опрацювання сімейних сценаріїв, відносин чоловіка і жінки, відносин з дітьми. Є окремі набори тільки для роботи з дітками і тільки для роботи зі страхами. 

Досвідчені майстри по роботі з метафоричними асоціативними картами купити рекомендують в копілочку фахівця кілька різнопланових колод.

 • універсальну
 • портретну
 • ресурсну
 • додатково якусь спеціальну, що стосується теми, по якій майстер спеціалізується

А якщо ви бажаєте просто ознайомитися з таким інструментом як метафорично асоціативні карти, беріть той комплект карт, який припав до серця з першого погляду. 

Авторские колоды МАК карт:

Прихована Сила

440,00 грн.
Таланти, можливості та потенціал є у кожному з нас – це прихована сила, яку нам подарував Всесвіт від народження. І ця сила може і допомагати нам і допомагати в досягненні наших цілей, так і заважати. І нам важливо протягом життя познайомиться з собою, зі своєю прихованою силою.

Energy Candle

450,00 грн.
Щоб позбутися від напруги і депресії, запалюйте свічку в будинку. Свічки мають заспокійливими і лікувальними властивостями, а тому часто використовуються масажистами і психологами. Палаюче полум'я допомагає розслабити і заспокоїти розум. А також за допомогою свічок ви зможете наповнити себе енергією, активувати позитивні і грошові енергії і вирішити ситуацію. З одного боку карток — картинка для візуальної роботи з клієнтом і будь-яким запитом. Зі зворотного боку написаний текст (авторська цитата автора) для логічної роботи. Це рада або рекомендація для відновлення задоволення у вашому житті

Коріння Твого Роду

450,00 грн.

Ресурс Вашого Роду та Предків, це фундамент Ваших нащадків.

Передбачається, що родові програми впливають на наше життя. І часто вибір партнера, народження дитини та ін. на якийсь відсоток залежить від сценаріїв, за якими мешкали ваші предки. На це впливає один із найпоширеніших із законів роду — закон повторення ролі. Коли ви неусвідомлено слідуєте моделі поведінки когось із ваших далеких родичів. Дані карти є ресурсними у напрямі роботи з Родом та Предками.  

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Планетарні періоди

950,00 грн.

Відео-курс "Планетарні Періоди"

Кожен з нас народився під заступництвом певної планети, і вона задає тон нашого життя. Активізує ті чи інші якості, привертає потрібні події. Але так само, щороку ми отримуємо додаткового Вчителі - конкретну планету - для переживання певних моментів, розвитку особистих якостей і вдосконалення себе як особистості. І тільки знаючи під чиїм Покровительством у Вас йде цей рік - Ви зможете максимально якісно і приємно пройти цей період і прийняти необхідні уроки. В даному відео ви дізнаєтеся як прораховувати планетарний період, а так само отримаєте рекомендації по грошах, ставленні та здоров'ю, сприятливому впливу планет. Входить: 2:30 годин

Відповіді Всесвіту

450,00 грн.
Всесвіт завжди чує нас. Будь-який наш запит, будь-яка думка моментально приймається до розгляду. Немає таких прохань, які б залишилися без відповіді. Чому бажання не виконуються одразу? Відповіді на ці та інші Ваші запитання зможете отримати в роботі з МАК картами Відповіді Всесвіту

Свічки «Гроші Нізвідки»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Гроші Нізвідки» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

“Енергетична МАГіЯ” – електронна книга

170,00 грн.
Бывают в жизни моменты, когда мы по совершенно не понятным причинам начинаем болеть, хандрить, впадать в депрессию. Когда все перестает получаться и во всем сопутствует неудача. И эта серая полоса может тянуться до бесконечности, если не предпринять необходимые меры.  Но что, как и когда делать, чтобы не навредить себе еще больше? Все это вы узнаете, прочитав данную книгу. И с помощью техник, практик, рекомендаций и заговоров наведете порядок в вашей жизни и привлечете в нее удачу. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 77

Язык: Русский

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *