МАК колоди карт!

Які є колоди метафоричних карт?

МАК карты 13

Метафоричні карти: як вибрати свою колоду?

Кажуть, професіонала відрізняє великий набір варіантів. У професіях психолога, коуча теж так. Методів і інструментів вистачає, але кожен день з'являються нові, і всім знаходиться застосування. Не дивно: життя на місці не стоїть, і як реакція на її зміни, з'являються нові особливості і запити

Людська психіка — річ тендітна і потребує дбайливого і акуратного підходу. Нерідко перед лікарем душі, тренером або коучем стоять складні і цікаві завдання. Важлива умова їх вирішення, як відомо: не нашкодь. Як з великої кількості технік і методик вибрати кілька ефективних, але безпечних? Серед таких — 

метафоричні асоціативні карти, і ми розповімо, чому так вважаємо.

 • Працюючи з картами, людина інтерпретує побачене в образі, виходячи зі своїх проєкцій. Власне тому МАК належать до проєктивних інструментів. Можна сказати, клієнт може сам регулювати глибину і ступінь дотику до проблеми

Метафоричні карти — універсальні. Вони підходять для роботи з усіма віками і всіма категоріями людей. Спектр завдань, що вирішуються цим інструментом, широкий: від творчості і діагностики до роботи з серйозними травмами. 

Набори метафоричних карт однаково ефективні для індивідуальної та групової роботи. Сприймаються як гра і таким чином знімають напругу і тривогу під час сесії.

Метафоричні карти купити в Україні: які бувають

Серед величезної кількості наборів на сьогоднішньому ринку, є відомі, що стали хрестоматійними, назви. А є авторські, нові, допрацьовані версії. В «RestArt» ви знайдете комплекти, вдосконалені текстовими блоками і коучинговими питаннями. Тобто тепер можна купити мак карти, які будуть працювати в ваших руках ще більш ефективно.

Метафоричні асоціативні карти онлайн або фізичні, однаково добре працюють в стратегії з зображеннями і в стратегії зі словами, які описують картинки. Для впевненої взаємодії з картами, можна пройти навчання у вигляді курсу або використовувати інструкції та методички. Але базові елементарні техніки є в загальному доступі. Фахівці, які успішно працюють з картами, відкрито діляться методиками. А ось вибрати «свою» колоду, особливо, якщо вона перша, завдання не з простих. Коли бачиш мак метафоричні карти, купити їх хочеться відразу всі, настільки вони привабливі. 

Мак карти купити: які краще?

Почнемо з того, що карти розрізняються по школі створення. Їх як мінімум, три: німецька, ізраїльська, слов'янська. Самі сети по реалізації бувають

мальовані і з фотографіями. На картах можуть фігурувати:

 1. тільки зображення
 2. іноді, як у нас в «RestArt», картинка з текстом
 3. а іноді тільки текст

І якщо відмінності, описані вище, — питання смаку і надивленості, то при виборі колоди, фахівцю варто врахувати власний досвід в практиці, кількість і специфіку кейсів. Можливості застосування колоди:

 • Універсальні комплекти взаємодіють з великою кількістю запитів і проблем. Це робота з емоціями, ідентичністю, питанням обмежень і переконань. 
 • Портретні і архетипічні — колоди про характер людини, про його особистості. Ними можна попрацювати з чоловічими і жіночими образами, з архетипами. 
 • Так звані ресурсні карти застосовуються в пошуку точки опори, натхнення. Часто використовуються креативними людьми в творчих професіях. 
 • Спеціальні сети створені для більш вузьких, точкових завдань. Наприклад, для опрацювання сімейних сценаріїв, відносин чоловіка і жінки, відносин з дітьми. Є окремі набори тільки для роботи з дітками і тільки для роботи зі страхами. 

Досвідчені майстри по роботі з метафоричними асоціативними картами купити рекомендують в копілочку фахівця кілька різнопланових колод.

 • універсальну
 • портретну
 • ресурсну
 • додатково якусь спеціальну, що стосується теми, по якій майстер спеціалізується

А якщо ви бажаєте просто ознайомитися з таким інструментом як метафорично асоціативні карти, беріть той комплект карт, який припав до серця з першого погляду. 

Авторские колоды МАК карт:

Прихована Сила

440,00 грн.
Таланти, можливості та потенціал є у кожному з нас – це прихована сила, яку нам подарував Всесвіт від народження. І ця сила може і допомагати нам і допомагати в досягненні наших цілей, так і заважати. І нам важливо протягом життя познайомиться з собою, зі своєю прихованою силою.

Energy Candle

450,00 грн.
Щоб позбутися від напруги і депресії, запалюйте свічку в будинку. Свічки мають заспокійливими і лікувальними властивостями, а тому часто використовуються масажистами і психологами. Палаюче полум'я допомагає розслабити і заспокоїти розум. А також за допомогою свічок ви зможете наповнити себе енергією, активувати позитивні і грошові енергії і вирішити ситуацію. З одного боку карток — картинка для візуальної роботи з клієнтом і будь-яким запитом. Зі зворотного боку написаний текст (авторська цитата автора) для логічної роботи. Це рада або рекомендація для відновлення задоволення у вашому житті

Коріння Твого Роду

450,00 грн.

Ресурс Вашого Роду та Предків, це фундамент Ваших нащадків.

Передбачається, що родові програми впливають на наше життя. І часто вибір партнера, народження дитини та ін. на якийсь відсоток залежить від сценаріїв, за якими мешкали ваші предки. На це впливає один із найпоширеніших із законів роду — закон повторення ролі. Коли ви неусвідомлено слідуєте моделі поведінки когось із ваших далеких родичів. Дані карти є ресурсними у напрямі роботи з Родом та Предками.  

 

Почитав эту статью, часто покупают:

“Чарівний симорон” – електронна книжка

130,00 грн.
Сборник симоронских техник и ритуалов будет полезен всем, кто хочет стать Волшебником своей жизни и исполнять свои самые смелые и сокровенные желания легко и весело. Используя техники и ритуалы - вы не только зарядитесь позитивом, но еще и привлечете в вашу жизнь все, о чем давно мечтали. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 86

Язык: Русский

Самозахист – онлайн курс 7 днів

3000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Рейки 3-я ступінь

20000,00 грн.

3-й Майстерня ступінь Рейкі

Цей рівень відрізняється не тільки посиленою та поглибленою енергією, а й широким спектром можливостей лікування. Проходячи навчання на 3 щабель Рейки, Ви отримуєте також можливість присвячувати і передавати знання для людей на 1,2 і навіть 3 щабель.

Дар чи Покарання?

450,00 грн.
Коли ми не знаємо про свій дар, не розуміємо його, боїмося, не знаємо, що з ним робити – нам здається, що це наше покарання.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *