МАК колоди карт!

Як виглядають метафоричні карти?

МАК карты 8

Як вибрати МАК карти правильно?

Не всі про це розкажуть, але точно з кожним це бувало. Це події, про які не хочеться говорити і навіть думати. Буває настільки неприємно, що немає бажання і згадувати, ось так боляче. Від цього хворобливі флешбеки йдуть вглиб психіки. Щоб не ранити спогадами нас кожен раз, турботлива психіка ховає фрагменти, що ранять, так глибоко, що ми геть забуваємо їх або не усвідомлюємо. 

Але щоб розібратися з проблемою, її потрібно спочатку розгледіти. Визначити, назвати, витягнути на світ божий і тоді вже вирішити. А як це зробити?

Як скористатися колодою метафоричних карт при діагностиці?

Чудовий проєктивний інструмент, який стали використовувати в практиках порівняно недавно, швидко набирає популярність. Але також стрімко й обростає міфами. Ось тільки 5 легенд про метафоричні карти:

 1. Це інструмент, який працює сам собою, як чарівна таблетка. Самі по собі вони нічого не змінять. Робота за вами, а вони лише підказують.
 2. Щоб почати з ними працювати, потрібно довге навчання, а без цього ніяк. «Не кожен зможе». Неправда. Навчатися швидко, просто і цікаво!
 3. Метафоричні асоціативні карти купити можна для ворожіння. Ні. У подібних практиках тон задає ворожка, вона передбачає, вона щось      стверджує. МАК карта відрізняється тим, що її трактує клієнт. Він, і тільки знає, що «бачить» його душа на зображенні.
 4. Такі карти — щось типу таро. Пояснюємо. У Таро строго не відходять від певного значення карти. А в нашому   випадку кожна людина бачить суто своє. І значення картинці надає самостійно.  
 5. Карти з дивними картинками — це несерйозно, значущу проблему вирішити, працюючи з ними, неможливо. Це не вірно. Метафорично асоціативні карти — незамінний інструмент навіть  при роботі з важкими травмуючими й шоковими ситуаціями. Причина: техніки працюють максимально м'яко і безпечно. 

Застосовуючи хоча б дві стратегії: відкриту і закриту, можна домогтися високих результатів у діагностичній роботі з запитами клієнтів. Відкрита, це коли клієнт може бачити всі надані карти і вибирати відповідну, на його думку, картинку. Закрита, це коли запит озвучений і клієнт тягне карту, не бачачи її. Ось приклади питань, які можуть супроводжувати метафоричні карти: 

 • Що ви тут бачите, опишіть максимально докладно, як тільки можете.
 • Як ви думаєте, що тут відбувається? Які дії? Хто з ким в яких імовірно відносинах?
 • Які персонажі є на зображенні? Хто тут лідер? 
 • Як ви думаєте, що відчувають герої на картинці (навіть якщо намальований неживий об'єкт).
 • Як ви думаєте які думки можуть бути у тих, хто зображений на картинці, як оцінюються тут обставини, ситуація?
 • Можливо ви можете сказати, що відбувалося тут до того? А що буде після?

            А що тут найнеприємніше? А що навпаки, класно?

Які метафоричні карти мак купити для роботи?

Завдяки тому, що карт існує безліч видів, з'являється багато варіантів роботи з ними. Забігаючи наперед, варто сказати, що колоди можна змішувати і створювати багато несподіваних комбінацій. Особливо продуктивні кейси, в яких є можливість з'єднувати картки з малюнками і з текстами на зображеннях. 

Види форматів колод: 

— мальовані

— з фотографіями

— зі словом або цілим текстовим питанням на карті.

В «RestArt»  ми створили карти з текстовими блоками першими в Україні, удосконаливши таким чином метафоричні асоціативні карти.

Як для діагностики, так і для роботи із запитами, підходять практично всі чинні колоди. Вирішувати тільки майстру, яку саме з них він візьме в роботу. Основна перевага карт — абсолютна гнучкість і універсальність.

Типи колод:

 • Ресурсні допомагають знайти сили, знайти вихід, гармонізують емоційний стан. Вони гарні для творчості, для натхнення.
 • Портретні, особистісні занурюють у внутрішній світ, гарні в роботі з тінню. Це колода про взаємодію, спосіб комунікації людини. 
 • Спеціалізовані. Це колоди, створені під конкретні завдання і ситуації. Наприклад, для роботи зі страхами, або виключно з дітьми. 

Щоб метафоричні карти купити в Україні для базового робочого комплекту, варто брати такі: пару універсальних колод різного формату, наприклад, мальовану і з текстовими блоками. Додати до них пару спеціалізованих колод, які найбільше підходять вашому професійному напрямку. 

 

Авторские колоды МАК карт:

Чудо замовляли?

510,00 грн.
Чудо – це коли у вашому житті відбувається щось несподіване для вас. І для всіх ці дива різні. МАК карти «Диво замовляли» це про чудо мати дитину фізичну, а також доглядати, чути і наповнювати свою внутрішню дитину. Під час чути свою внутрішню дитину, майбутню дитину, а також своїх маленьких фізичних дітей, які ще не можуть висловлювати свої думки словами та речення.

Світ чоловіків

510,00 грн.
Жіночий світ відрізняється від чоловічого, тому часто буває нерозуміння між партнерами протилежної статі. Жінки звикли, що чоловіки "мають" їх розуміти. І дуже в окремих випадках відбувається взаємне розуміння (коли жінка розуміє чоловіка - як жінка і, при цьому, не включає "мамку"). Світ чоловіків по-своєму унікальний та цікавий.

Повір у себе – афірмації

520,00 грн.
Позитивні афірмації — це «ковток енергії». Який треба тримати в роті цілий день, щоб не вибухнути потоком лайки, скарг та безглуздих дурниць на адресу Всесвіту. МАК карти "Повір у Себе" - підкажуть яка афірмація потрібна саме сьогодні і саме для вашого запиту.

Відповіді Всесвіту

450,00 грн.
Всесвіт завжди чує нас. Будь-який наш запит, будь-яка думка моментально приймається до розгляду. Немає таких прохань, які б залишилися без відповіді. Чому бажання не виконуються одразу? Відповіді на ці та інші Ваші запитання зможете отримати в роботі з МАК картами Відповіді Всесвіту

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Бізнес на підборах і з дитиною на руках

240,00 грн.
Ця книга буде корисна тим жінкам, які вважають, що сім'я, діти, чоловік, відпочинок та бізнес – взагалі несумісні речі. Що неможливо бути доброю мамою та дружиною, і при цьому займатися бізнесом та заробляти гроші. Ви дізнаєтеся, як ефективніше залучати гроші по-жіночому, не вимотуючи і не знесилюючи себе. Як завжди бути у формі, гарному настрої та повній сил, щоб жити, любити, творити, заробляти гроші та радіти життю, отримуючи від цього всього величезне задоволення навіть у декретній відпустці. Автор: Єва Митник Сторінок: 240 Мова російська

Гроші по-жіночому

8000,00 грн.
Фінансова гра «Жіночі гроші» — це по-справжньому жіноча гра. Вона дозволяє дізнатися, як залучити гроші до жінок з різних джерел. Для яких гра призначена: Для дівчат і жінок, віком 15 +, які хочуть знати себе, розуміють свої спогади ті, що впливають на ваше життя на сьогоднішній день і чому ви все ще пам'ятаєте їх. Те, що важливо і цінне для розуміння у ваших спогадах, і як пробачити і відпускати помилки. Гра буде цікавою: Практикуючі жінки, практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігри - практикуючі, фахівці з роботи з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям. Цей інструмент можна використовувати вдома для роботи з сім'єю.

Чітки – Кавуновий Турмалін, Цитрін, Котяче око, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Кавуновий Турмалін, Цитрін, Котяче око. Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Кавуновий Турмалін - здатний випромінювати інфрачервоні промені та негативно заряджені іони. Він може перешкоджати розповсюдженню електромагнітних випромінювань.
 • Цитрін допомагає у фінансах, зміцнює пам'ять, розвиває горлову чакру та красномовство.
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Чітки – Бірюза та Місячний камінь, розмір намистин 0.8см

400,00 грн.
Афірмації – 28 штук ПОДАРУНОК 300 грн. 6 – для активації фінансового потоку 6 – для соціального просування 6 –

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *