МАК колоди карт!

Як виглядають метафоричні карти?

МАК карты 8

Як вибрати МАК карти правильно?

Не всі про це розкажуть, але точно з кожним це бувало. Це події, про які не хочеться говорити і навіть думати. Буває настільки неприємно, що немає бажання і згадувати, ось так боляче. Від цього хворобливі флешбеки йдуть вглиб психіки. Щоб не ранити спогадами нас кожен раз, турботлива психіка ховає фрагменти, що ранять, так глибоко, що ми геть забуваємо їх або не усвідомлюємо. 

Але щоб розібратися з проблемою, її потрібно спочатку розгледіти. Визначити, назвати, витягнути на світ божий і тоді вже вирішити. А як це зробити?

Як скористатися колодою метафоричних карт при діагностиці?

Чудовий проєктивний інструмент, який стали використовувати в практиках порівняно недавно, швидко набирає популярність. Але також стрімко й обростає міфами. Ось тільки 5 легенд про метафоричні карти:

 1. Це інструмент, який працює сам собою, як чарівна таблетка. Самі по собі вони нічого не змінять. Робота за вами, а вони лише підказують.
 2. Щоб почати з ними працювати, потрібно довге навчання, а без цього ніяк. «Не кожен зможе». Неправда. Навчатися швидко, просто і цікаво!
 3. Метафоричні асоціативні карти купити можна для ворожіння. Ні. У подібних практиках тон задає ворожка, вона передбачає, вона щось      стверджує. МАК карта відрізняється тим, що її трактує клієнт. Він, і тільки знає, що «бачить» його душа на зображенні.
 4. Такі карти — щось типу таро. Пояснюємо. У Таро строго не відходять від певного значення карти. А в нашому   випадку кожна людина бачить суто своє. І значення картинці надає самостійно.  
 5. Карти з дивними картинками — це несерйозно, значущу проблему вирішити, працюючи з ними, неможливо. Це не вірно. Метафорично асоціативні карти — незамінний інструмент навіть  при роботі з важкими травмуючими й шоковими ситуаціями. Причина: техніки працюють максимально м'яко і безпечно. 

Застосовуючи хоча б дві стратегії: відкриту і закриту, можна домогтися високих результатів у діагностичній роботі з запитами клієнтів. Відкрита, це коли клієнт може бачити всі надані карти і вибирати відповідну, на його думку, картинку. Закрита, це коли запит озвучений і клієнт тягне карту, не бачачи її. Ось приклади питань, які можуть супроводжувати метафоричні карти: 

 • Що ви тут бачите, опишіть максимально докладно, як тільки можете.
 • Як ви думаєте, що тут відбувається? Які дії? Хто з ким в яких імовірно відносинах?
 • Які персонажі є на зображенні? Хто тут лідер? 
 • Як ви думаєте, що відчувають герої на картинці (навіть якщо намальований неживий об'єкт).
 • Як ви думаєте які думки можуть бути у тих, хто зображений на картинці, як оцінюються тут обставини, ситуація?
 • Можливо ви можете сказати, що відбувалося тут до того? А що буде після?

            А що тут найнеприємніше? А що навпаки, класно?

Які метафоричні карти мак купити для роботи?

Завдяки тому, що карт існує безліч видів, з'являється багато варіантів роботи з ними. Забігаючи наперед, варто сказати, що колоди можна змішувати і створювати багато несподіваних комбінацій. Особливо продуктивні кейси, в яких є можливість з'єднувати картки з малюнками і з текстами на зображеннях. 

Види форматів колод: 

— мальовані

— з фотографіями

— зі словом або цілим текстовим питанням на карті.

В «RestArt»  ми створили карти з текстовими блоками першими в Україні, удосконаливши таким чином метафоричні асоціативні карти.

Як для діагностики, так і для роботи із запитами, підходять практично всі чинні колоди. Вирішувати тільки майстру, яку саме з них він візьме в роботу. Основна перевага карт — абсолютна гнучкість і універсальність.

Типи колод:

 • Ресурсні допомагають знайти сили, знайти вихід, гармонізують емоційний стан. Вони гарні для творчості, для натхнення.
 • Портретні, особистісні занурюють у внутрішній світ, гарні в роботі з тінню. Це колода про взаємодію, спосіб комунікації людини. 
 • Спеціалізовані. Це колоди, створені під конкретні завдання і ситуації. Наприклад, для роботи зі страхами, або виключно з дітьми. 

Щоб метафоричні карти купити в Україні для базового робочого комплекту, варто брати такі: пару універсальних колод різного формату, наприклад, мальовану і з текстовими блоками. Додати до них пару спеціалізованих колод, які найбільше підходять вашому професійному напрямку. 

 

Авторские колоды МАК карт:

Чудо замовляли?

510,00 грн.
Чудо – це коли у вашому житті відбувається щось несподіване для вас. І для всіх ці дива різні. МАК карти «Диво замовляли» це про чудо мати дитину фізичну, а також доглядати, чути і наповнювати свою внутрішню дитину. Під час чути свою внутрішню дитину, майбутню дитину, а також своїх маленьких фізичних дітей, які ще не можуть висловлювати свої думки словами та речення.

Світ чоловіків

510,00 грн.
Жіночий світ відрізняється від чоловічого, тому часто буває нерозуміння між партнерами протилежної статі. Жінки звикли, що чоловіки "мають" їх розуміти. І дуже в окремих випадках відбувається взаємне розуміння (коли жінка розуміє чоловіка - як жінка і, при цьому, не включає "мамку"). Світ чоловіків по-своєму унікальний та цікавий.

Повір у себе – афірмації

520,00 грн.
Позитивні афірмації — це «ковток енергії». Який треба тримати в роті цілий день, щоб не вибухнути потоком лайки, скарг та безглуздих дурниць на адресу Всесвіту. МАК карти "Повір у Себе" - підкажуть яка афірмація потрібна саме сьогодні і саме для вашого запиту.

Відповіді Всесвіту

450,00 грн.
Всесвіт завжди чує нас. Будь-який наш запит, будь-яка думка моментально приймається до розгляду. Немає таких прохань, які б залишилися без відповіді. Чому бажання не виконуються одразу? Відповіді на ці та інші Ваші запитання зможете отримати в роботі з МАК картами Відповіді Всесвіту

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Грошовий дракон

4000,00 грн.
"Грошовий Дракон" - гра про любов до себе, адже це найголовніше у житті людини! Дракон - це символ захисту та залучення грошей. Він допомагає залучити достаток і потім зберегти його. Достаток не тільки у вигляді грошей, це може бути енергія або здоров'я, завдяки якому вам приходять потім матеріальні блага. Найважливіше до комплекту гри входить гармонізуюча колода карт "Чарівництво Енергій" Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, спеціалістам професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Твій Код Захисту – електронна книга

222,00 грн.
Это ваш личный код защиты, который поможет всегда быть в хорошем самочувствии и настроении. Привлекая в вашу жизнь помощников и позволяя добиваться поставленных целей легче и быстрее. Ведь, когда ваша жизнь будет гармоничной, а вы наполнены энергией – все будет получаться само собой.  В книге собраны техники, методы и приемы, которые помогут наладить вашу жизнь и разобраться в тех перипетиях, которые сваливаются на вас, как снег на голову. 

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 248

Язык: Русский

Чарівність молитов (3 частина) – електронна книга

206,00 грн.
Искренняя молитва способна совершить чудо. Важно лишь знать, когда, как и к какому святому обратиться со своей просьбой-мольбой. Сборник очень сильных редких православных и авторских молитв, заговоров и ритуалов будет верным помощником в улучшении вашей жизни и исполнении желаний. Это ваша возможность быть услышанным Высшими Силами и получить от них помощь в самых, казалось бы, не решаемых вопросах.  Просите, и дано будет вам; ищите, и найдете; стучите, и отворят вам; ибо всякий просящий получает, и ищущий находит, и стучащему отворят.                                                                                                    Библия Автор: Ева Мытнык

Страниц: 172

Язык: Русский

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

14000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *