МАК колоди карт!

Як працюють мак?

МАК карты 3

Що таке метафоричні карти і як вони працюють: техніки і принципи?

Чомусь, щоб людина почала шукати вихід, вирішення питання, допомогу, в її житті має відбутися неприємна подія. Краще не чекати цього моменту і почати розбиратися з тривожним станом тоді, коли ти його усвідомив. Не всі інструменти, наявні в арсеналі фахівців, підходять і для терапії, і для діагностики. Але МАК — якраз такий.

Метафоричні асоціативні карти — робочий інструмент психологів. Ось що 

вони вміють, коли опиняються в руках майстра.

 • визначити запит і допомогти зрозуміти причину тривожного стану
 • виявити і показати людині нюанси її поведінки з оточенням, після чого він зможе чинити інакше
 • усвідомити токсичні емоції, побачити варіанти взаємодії з ними
 • спробувати заглянути в події завтрашнього дня
 • якщо метафоричні карти купити в Україні, то можна дати можливість клієнту побачити себе з боку
 • виявити установки, та обмежувальні переконання
 • допомогти побачити: що заважає зустріти бажаного партнера або влаштуватися на хорошу роботу 
 • можливість дізнатися і з часом усунути фактори, пов'язані з хронічними хворобами

Що це взагалі за звір: історія метафоричних карт

Романтична асоціація з картинками, які успішно і продуктивно використовуються в психології, не обґрунтована. Наші карти ніяк не пов'язані з ворожбою і передбаченнями. Сьогодні вони використовуються для самопізнання і саморозвитку, творчості і терапії. У середовищі фахівців їх заведено називати проєктивний. Тому, що, розглядаючи карти мак, люди озвучують свої проєкції і складають історії, які спираються на метафори. Дають назву тому, що відбувається, почуттям, страхам і іншим відчуттям. 

А почалося все з першої колоди мистецтвознавця Елі Рамана. Художник і завзятий гравець в покер в 1975 році придумав карти з репродукціями своїх же картин. Мистецтвом в настільки незвичайному форматі стали цікавитися навіть далекі від живопису люди. Але в сучасному ключі метафоричні асоціативні карти проявилися в 1983 році з легкої руки підприємливого німецького психотерапевта Морітца Егетмейера. Він не просто став застосовувати карти в терапії, але налагодив їх масове виробництво. 

Метафоричні карти: купити, а що потім?

Більшість виробників і авторів карт пропонують навчання. Це можуть бути інструкції, семінари та практичні курси. Спеціалісти допомагаючих професій і будь-яка людина, що зацікавилася можливостями МАК-карт, зможе пізнати їх потенціал. Головне, знати, що шукати. 

Самі карти бувають кількох видів. Відповідно і методів роботи з ними, чимало. 

 • Багатофункціональні. Набір карт найрізноманітніших сюжетів і сцен. Вони підходять для розбору будь-якої проблеми і вважаються універсальними.
 • Персоналізовані. Такі колоди добре підходять для дослідження емоцій, реакцій і в цілому зовнішності та особистості людини. На них зображуються особи, фігури, різні тварини. Працюючи саме з таким комплектом, клієнту легше розкриватися, говорити про себе або про ставлення до окремих людей.
 • Позитивні, ресурсні. Ситуації, можливості і варіанти, в яких можна знайти класне рішення, отримати допомогу, повинні якось просто спасти на думку. Людина в якусь секунду осяває розумінням, що вихід є, ось він! Посприяти цьому може саме така колода. У ній будуть запалющі види, природа, сценки з побуту і життя — все, що може подарувати веселощі, хороші емоції, надати сил. 
 • Спеціалізовані. До них відносяться колоди, створені під певні завдання або метафоричні карти, вдосконалені, як наші, текстовими блоками, наприклад коучинговими питаннями.

Для всіх видів колод є загальні стратегії взаємодії, якщо метафоричні асоціативні карти купити в роботу. Найвідоміші: довільна і закрита. У першій клієнт може взяти ту карту, яка йому відгукується. Для тривожного клієнта такий підхід — безпечна територія. У закритій стратегії клієнту пропонується взяти карту наосліп, він не бачить, що на ній зображено. Стратегія хороша своїм ігровим елементом, але при цьому може зажадати більш дбайливої, глибокої та уважної роботи з боку фахівця. 

Спробуйте метафоричні асоціативні карти як інструмент і створіть власні стратегії роботи з ними.

Авторские колоды МАК карт:

Мудрость Рода

550,00 грн.
Направити в потрібний руслоенергетичний стан, знайти швидкість прогнозування, дати відповідь на хвилююче питання допомоги Вам - МАК карти Мудрість Роду. Ця колодка допоможе вам спілкуватися зі своїм Родом на енергетичному рівні. Цей зв'язок непомітний і при цьому дуже сильний і потужний. Ресурс вашого Роду згодом і Предків, це фундамент Васків. Карти даних є ресурсними файлами, що переносяться в роботу з Родом і Предками, що переносяться.

Послання Вищих Сил

450,00 грн.
Вищі сили завжди поруч із нами. Якщо вам випала Картинка Божества або Святого – значить важливо сьогодні або найближчим часом (мінімум 7 днів) звертатися до цього помічника, щоб побачити результат вирішення питання. Якщо вам випала картинка символічного атрибуту (пагода, хоттей, Куан Кунг) – бажано придбати собі такий символ та користуватися ним у житті.  

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Хочу і треба

450,00 грн.
Якщо треба, а Ви не бажаєте. І навпаки, ви щось хочете, а для вашого хочу треба щось зробити – прибрати ліньки, мотивацію підключити, дотримуватися режиму дня, структуру, системність, режим або графік. Вам допоможуть МАК карти Хочу і треба

Чітки – Агат Кракле №1, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат-кракле – допоможе власнику викрити обман та вбереже від небезпеки

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Мантри

740,00 грн.
Набір містить 108 різних мантр. Також набір складається з 4 частин, кожна частина складається з 27 штук і має свій колір:
 • Червоний колір - мантри кохання
 • Синій колір - захисні мантри
 • Зелений колір - мантри здоров'я
 • Жовтий колір - мантри достатку та процвітання
Розмір карток 10/5 см

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *