МАК колоди карт!

Що таке Мак-терапія?

МАК карты 1

Що таке асоціативно метафоричні карти онлайн?

Слово "терапія" все ще викликає відторгнення на нашій території. Але часи та технології змінюються, в людства з’являються нові захворювання, в тому числі зі сфери психіки. Терапія душі стає необхідною та ефективною.

І в галузі психотерапії з’являються нові цікаві інструменти.

Асоціативні метафоричні карти — інструмент для проєктивної терапії

«Прабатьками» MAC вважаються чорнильні плями Роршаха. «На що це схоже на вашу думку?», — ось фраза, що супроводжує такі методи. Поступово техніка збагачувалась малюнками та фотографіями. Завдання при роботі із зображеннями —  аж ніяк не чітка інтерпретація. Зображення розроблені для обходу логіки, вони викликають асоціації, що майстерно витягнуті з несвідомого людини. Прогнози, які викликають той чи інший образ, пов'язані з якоюсь внутрішньою проблемою. Часто людині важко зрозуміти та описати свої почуття чи відчуття. Картки допомагають це виправити.

Метафорична карта: як вона працює?

Купка фотографій у вигляді привабливих картинок виглядає як звичайна ігрова колода. Ну, ок, не зовсім звичайна. Ви не завжди побачите в них королів та дам. Іноді це творче мистецтво, природні пейзажі або абстракція на картах. Звідти назва: «карти».

Коли людина розповідає історію, що пов’язана для неї з тим, що є на знімку, то надає історії видиму оболонку та власну метафору. Вона про бажання чи страхи, заборони та потрясіння. Тоді ми їх розпізнаємо, відкриваємо і вимовляємо. Що це дає? Це допомагає людині прожити подію не насправді, а лише в рамках сесії з картами. Психіка дуже ретельно захищає нас і спритно блокує будь-яке втручання в ті її місця, де їй дискомфортно. MAК працює з нашою психікою, обходячи розум, який, як поліціянт, охороняє і не дозволяє навіть торкнутися проблеми.

Метафоричні асоціативні карти в онлайн: переваги

Цифрова епоха дала нам не лише поганий зір, залежність та сидячий спосіб життя. Переваги віддаленої взаємодії є відчутними та приємними. Особливо в саморозвитку, роботі з мисленням, в коучингу та психотерапії. Ви можете бути вдома в улюбленій піжамі під час роботи з фахівцем. Це особливо цінно в найтонші та зворушливі моменти. Або ви можете придбати МАК для власного використання. Розвивальне захоплення може розважати вас, водночас даючи поради на тему того, що давно хвилювало. Карти МАК легко купити. А от обирати їх непросто — з величезної різноманітності барвистих якісно зроблених колод з різними історіями та завданнями.

Отже, переваги асоціативних метафоричних карт онлайн:

 • Ми за звичкою називаємо роботу з MАК «робота». Але чарівність метафоричних карт саме у форматі гри. Гра розкріпачує найсерйознішого дорослого у світі. Погодьтеся, вирішення дійсно важливих життєвих питань набагато приємніше робити трохи граючи.
 • Майстер не вчить, не говорить про те, як треба робити, не нав'язує своїх інтерпретацій. Коли ви працюєте з МАК картками онлайн, 

ви знаходите власні рішення. Мало того, ви розумієте набагато більше, ніж раніше. Підсвідомі сигнали чітко і точно надсилають вам інформацію, оскільки ви самі вільні визначати значення того, що побачили.

 • Найболючішим для багатьох людей, що приходять в терапію, є незрозуміла необґрунтована тривожність. Якщо проблема озвучена, це вже половина цілого. Залишається знайти ліки. Але що робити, коли місяцями вас мучить незрозуміла в'язка тривожність? Ви не можете пояснити та описати свій стан навіть собі, не те щоб іншому? Здається, в цьому випадку рішення з МАК ідеальне. Краще метафоричних асоціативних карт в тому числі онлайн, ще нічого не винайдено. Вони допомагають швидко, легко і найголовніше, обережно зрозуміти, що в душі.

Як сьогодні придбати карти МАК в Україні?

Практики з великим досвідом та фахівці початківці вже оцінили МАК. Робота з ними легка і дуже цікава. До того, карти можна придбати в Харкові, Дніпрі, Києві та Одесі в роботу, або лише для себе, навіть якщо ви не психолог. Метафоричні карти — гнучкий і сучасний інструмент для самопізнання та терапії, спробуйте!

АВТОРCКИЕ КОЛОДЫ МАК КАРТ:

ПРОЧИТАВ ЭТУ СТАТЬЮ, ЧАСТО ПОКУПАЮТ:

Чітки – Жовто-червоний мікс розмір намистин 0.8см

400,00 грн.
Афірмації – 28 штук ПОДАРУНОК 300 грн. 6 – для активації фінансового потоку 6 – для соціального просування 6 –

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

МУДРИ для залучення грошей, удачі, впливу

510,00 грн.
МУДРИ для залучення грошей, удачі, впливу - картинки з описом Слово «мудра» означає «символічний жест». Це містичні жести рук, які виконуються для концентрації тонкої енергії. З їхньою допомогою можна покращити своє здоров'я, повернути молодість, а також передати знання і навіть встановити психічний захист. Мудрий - це і спосіб самовираження, і метод роботи з тонкими енергіями організму та навколишнього світу. Певні комбінації пальців, які у мудрах, викликають активацію різних видів енергії і з'єднують людини з вищими планами – з понад свідомістю. Мудра є зовнішнє вираження внутрішнього енергетичного потоку та глибинних психологічних процесів

Мій Ресурс

500,00 грн.
Бути в ресурсному стані – одне з головних завдань людини. Адже в ресурсному стані ми готові для досягнення результату. Ментальна колода «Мій ресурс» допоможе вам зрозуміти, який ваш ресурс в даний момент, а також відповісти на будь-яку зарість.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

14000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *