МАК колоди карт!

Що таке Мак-терапія?

МАК карты 1

Що таке асоціативно метафоричні карти онлайн?

Слово "терапія" все ще викликає відторгнення на нашій території. Але часи та технології змінюються, в людства з’являються нові захворювання, в тому числі зі сфери психіки. Терапія душі стає необхідною та ефективною.

І в галузі психотерапії з’являються нові цікаві інструменти.

Асоціативні метафоричні карти — інструмент для проєктивної терапії

«Прабатьками» MAC вважаються чорнильні плями Роршаха. «На що це схоже на вашу думку?», — ось фраза, що супроводжує такі методи. Поступово техніка збагачувалась малюнками та фотографіями. Завдання при роботі із зображеннями —  аж ніяк не чітка інтерпретація. Зображення розроблені для обходу логіки, вони викликають асоціації, що майстерно витягнуті з несвідомого людини. Прогнози, які викликають той чи інший образ, пов'язані з якоюсь внутрішньою проблемою. Часто людині важко зрозуміти та описати свої почуття чи відчуття. Картки допомагають це виправити.

Метафорична карта: як вона працює?

Купка фотографій у вигляді привабливих картинок виглядає як звичайна ігрова колода. Ну, ок, не зовсім звичайна. Ви не завжди побачите в них королів та дам. Іноді це творче мистецтво, природні пейзажі або абстракція на картах. Звідти назва: «карти».

Коли людина розповідає історію, що пов’язана для неї з тим, що є на знімку, то надає історії видиму оболонку та власну метафору. Вона про бажання чи страхи, заборони та потрясіння. Тоді ми їх розпізнаємо, відкриваємо і вимовляємо. Що це дає? Це допомагає людині прожити подію не насправді, а лише в рамках сесії з картами. Психіка дуже ретельно захищає нас і спритно блокує будь-яке втручання в ті її місця, де їй дискомфортно. MAК працює з нашою психікою, обходячи розум, який, як поліціянт, охороняє і не дозволяє навіть торкнутися проблеми.

Метафоричні асоціативні карти в онлайн: переваги

Цифрова епоха дала нам не лише поганий зір, залежність та сидячий спосіб життя. Переваги віддаленої взаємодії є відчутними та приємними. Особливо в саморозвитку, роботі з мисленням, в коучингу та психотерапії. Ви можете бути вдома в улюбленій піжамі під час роботи з фахівцем. Це особливо цінно в найтонші та зворушливі моменти. Або ви можете придбати МАК для власного використання. Розвивальне захоплення може розважати вас, водночас даючи поради на тему того, що давно хвилювало. Карти МАК легко купити. А от обирати їх непросто — з величезної різноманітності барвистих якісно зроблених колод з різними історіями та завданнями.

Отже, переваги асоціативних метафоричних карт онлайн:

  • Ми за звичкою називаємо роботу з MАК «робота». Але чарівність метафоричних карт саме у форматі гри. Гра розкріпачує найсерйознішого дорослого у світі. Погодьтеся, вирішення дійсно важливих життєвих питань набагато приємніше робити трохи граючи.
  • Майстер не вчить, не говорить про те, як треба робити, не нав'язує своїх інтерпретацій. Коли ви працюєте з МАК картками онлайн, 

ви знаходите власні рішення. Мало того, ви розумієте набагато більше, ніж раніше. Підсвідомі сигнали чітко і точно надсилають вам інформацію, оскільки ви самі вільні визначати значення того, що побачили.

  • Найболючішим для багатьох людей, що приходять в терапію, є незрозуміла необґрунтована тривожність. Якщо проблема озвучена, це вже половина цілого. Залишається знайти ліки. Але що робити, коли місяцями вас мучить незрозуміла в'язка тривожність? Ви не можете пояснити та описати свій стан навіть собі, не те щоб іншому? Здається, в цьому випадку рішення з МАК ідеальне. Краще метафоричних асоціативних карт в тому числі онлайн, ще нічого не винайдено. Вони допомагають швидко, легко і найголовніше, обережно зрозуміти, що в душі.

Як сьогодні придбати карти МАК в Україні?

Практики з великим досвідом та фахівці початківці вже оцінили МАК. Робота з ними легка і дуже цікава. До того, карти можна придбати в Харкові, Дніпрі, Києві та Одесі в роботу, або лише для себе, навіть якщо ви не психолог. Метафоричні карти — гнучкий і сучасний інструмент для самопізнання та терапії, спробуйте!

АВТОРCКИЕ КОЛОДЫ МАК КАРТ:

ПРОЧИТАВ ЭТУ СТАТЬЮ, ЧАСТО ПОКУПАЮТ:

Чітки – Агат, овальні 54 намистини

700,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - овал 2 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

  • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми.

Бізнес на підборах і з дитиною на руках

240,00 грн.
Ця книга буде корисна тим жінкам, які вважають, що сім'я, діти, чоловік, відпочинок та бізнес – взагалі несумісні речі. Що неможливо бути доброю мамою та дружиною, і при цьому займатися бізнесом та заробляти гроші. Ви дізнаєтеся, як ефективніше залучати гроші по-жіночому, не вимотуючи і не знесилюючи себе. Як завжди бути у формі, гарному настрої та повній сил, щоб жити, любити, творити, заробляти гроші та радіти життю, отримуючи від цього всього величезне задоволення навіть у декретній відпустці. Автор: Єва Митник Сторінок: 240 Мова російська

Розклади на МАК картах – відео курс

1500,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Свічки «На закриття боргів та кредитів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «На закриття боргів та кредитів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
  • зцілити родові сценарії
  • відновити зв'язок з Родом
  • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *