Карма

Карма минулих життів

Влияние энергии на людей

Що таке минуле життя?

Вірити чи не вірити в реінкарнацію душ? Це питання багато років хвилює представників наукового та близьконаукового середовища. Виходячи виключно з прагматичної точки зору, можна зробити висновок, що таке явище неможливе, оскільки суперечить метафізичним законам природи. При цьому та ж наука стверджує, що енергія у світі нікуди не зникає, а лише переходить в іншу форму. Тому прагматизм сам собі суперечить, бо існування енергетичного поля людини науково доведено. Ті, хто вірить в теорію переродження, говорять і доводять на практиці, що можна дізнатися про своє минуле життя (втілення) кармою.

Карма минулого життя, як і рода, обчислюється нумерологією і її можна обчислити за датою народження. Враховуються не тільки кількість, місяць, рік, але й час народження. Іноді це життєво важливо, оскільки тільки це може допомогти знайти щастя і спокій в теперішньому реінкарнації. Достовірні відомості про те, хто людина була в своєму минулому житті, допомагають визначити, яка тварина отруює теперішню, оскільки існує висока ймовірність вимушеної зміни тотема, що призводить до неминучого протистояння покровителів, якщо ритуал виконується неправильно.

Реінкарнація душі – як дізнатися, хто ти був у попередньому житті?

Чи можливо знати ваші минулі втілення? Для багатьох це питання може здатися абсурдним. Але для значної частини населення світу це надзвичайно важливо, оскільки це єдиний спосіб мати шанс зробити різницю у власному житті. У більшості випадків (і це було науково доведено) спогади про минулі втілення зустрічаються у дітей у віці від 2 до 7 років. Саме тому на форумах в мережі часто можна знайти питання «що робити, якщо моя дитина пам’ятає минуле життя? “. Ви, звичайно, не повинні цього боятися. Згідно з дослідженнями Дж.П.Стівенсона (біохімік, професор психіатрії Університету Вірджинії), такі інтуїтивні спогади виникають, коли потрібно навчитися і зрозуміти, як ти помер, помилки минулого життя. Це дозволить уникнути фатальних рішень у майбутньому.

Згідно з Дхармічним вченням (Веди, Упанішади), втілення душі може не тільки бути в людській формі. Може бути:

 • рослина;
 • комаха;
 • тварина;
 • птаха.

Згідно з теорією Дхарміча, реінкарнація прогресивна, наближаючи дух до очищення і досягнення Нірвани, а карма дозволяє згадати минуле свого життя в тому випадку, якщо коло сансара повторюється багаторазово і дух не може пройти до наступного кроку. Вона суперечить природному потоку енергії у Всесвіті. У більшості випадків коло Сансара закривається на одному кроці через те, що в попередніх життях сталася помилка.

Як ви бачите, що людина була в попередньому житті?

Психологи, психіатри і менталісти різних країн і народів давно працювали над вирішенням цього складного питання. Був етап, на якому ці дослідження вважалися псевдонаукою, але на сьогодні немає чіткої думки щодо цього. Ситуація змінилася після того, як методи вивчення психічної сутності стали ґрунтуватися на нумерологічній теорії. Простіше кажучи, якщо людина хоче знати відповідь на питання «хто отруїв мене в попередньому втіленні і як уникнути зустрічі ворога в сьогоденні? Йому потрібно бачити нумеролога.

Нумерологія — вчення, засноване на значенні чисел і чисел у долі людини. Для отримання результату необхідно зробити прості математичні розрахунки, щоб визначити цифровий код, який має кожна людина і обчислюється за його датою народження, ім’я. Ці цінності можуть давати не тільки інформацію про особистість, її слабкості і сильні сторони, але і про карму, тотемну тварину. Все це знання разом дозволяє фахівцю визначити попереднє втілення.

Як минулі життя впливають на сьогодення?

Іноді люди мають спогади про події, яких не було в їхньому житті. Але ці спогади настільки чіткі і яскраві, що здаються реальними. Люди, які вірять в теорію реінкарнації, кажуть в таких випадках « Я пам’ятала/згадувала свої помилки і усвідомлювала/втілювала уроки з мого минулого життя». Але таке високе і очевидне розуміння подій доступне лише просвітленим. Більшість людей бояться непоясненних явищ і намагаються все від них позбутися.

Саме ця фатальна помилка згодом завадить душі прогресувати до наступного етапу очищення і розвитку. Всі спогади приходять не ні за що, а щоб попередити про можливу трагедію, тому не кидати їх убік. Зрозуміти і навчитися – це щось робити. Щоб з’ясувати, хто ви були, визначити, де ви жили в минулому житті часто можна через сон, але іноді це вимагає допомоги фахівця, тому що сон може бути твариною, рослиною і тільки досвідчена людина може розшифрувати значення цієї ознаки всесвіту.

Як допоможе опис минулого життя в сьогоденні і майбутньому?

Знання — основна сила і зброя, яку має людина. Саме це допомагає приймати рішення і приймати необхідні в певний час дії. Скільки ми всі знаємо про себе? Природно, деякі можуть спробувати стверджувати, що вони детально вивчили власну сутність, лише практика показує, що душа людини гавкоть багато таємниць, які він навіть не усвідомлює. Як тільки ви знаєте своє минуле втілення, ви можете відкрити неймовірну кількість нових речей про вашу особистість.

Карма — це свого роду карта пам’яті, на якій зафіксовані всі дії, думки, дії людини. У момент переродження душі ця інформація, як і енергетичне поле, не зникає, а стає прив’язаною до нового сутності. Природно, гріхи залишають на ній свій важкий відбиток, який буде переслідувати душу в кожному перевтіленню її просто до тих пір, поки фатальна помилка не буде виправлена. Але звідки ти знаєш, що було не так? Тільки за допомогою фахівця центру резавантаження енергії, який може отримати достовірні дані і детально пояснити їх значення.

Карма любові з минулого життя – як це можна реалізувати?

Любов — це світле відчуття, що всі живі істоти потребують. Це значною мірою пов’язано з тим, що це світло і чиста енергія дозволяє досягти нового рівня духовного розвитку. Власне, саме до цього прагне душа, метою якої є існування і переродження — досягнення нірвани. Минуле життя і майбутнє кохання нерозривно пов’язані, оскільки психічні нитки дуже сильні. Тому легко припустити, що зустріч душі з минулого життя в її теперішньому втіленні є більш ніж можливою. Це важливо лише знати, адже возз’єднання психічно близьких душ приносить неймовірне щастя.

Любов минулого життя далека від фантастики, бо це явище має цілком реальні, але незбагненні з точки зору прагматики, ознаки. Зокрема, багато парапсихологів описували явище однієї людини постійно бачити іншу уві сні і потім зустрічаючи іншу в реальному житті. У таких випадках завжди була прихильність, симпатія, любов, що переросла у міцну спілку. Природно, це можливо тільки в тому випадку, якщо обидві душі знаходяться на одному рівні кола Сансара і мають чисту карму, готову прийняти і віддаватися світлову енергію.

Чи впливають помилки минулих втілень на майбутнє?

Енергетичний слід людини настільки ж інформативний і важливий, як і його стан фізичного здоров’я. Вивчаючи і знаючи це, ви можете дізнатися, що було неправильно і за що ви повинні заплатити ціну. Вся інформація про попередні втілення зберігається в людській пам’яті, але потрапити до неї неможливо без використання спеціальних прийомів, оскільки люди можуть контролювати лише невелику частину ресурсів мозку. Якщо все йде неправильно в житті, на роботі, в сім’ї, з друзями і родичами постійно виникають проблеми, це явно вказує на те, що ментальна сутність звучала тривогу, а карма потребує термінової допомоги. Негативна енергія, яка накопичується протягом всього існування душі у всіх її реінкарнаціях, рано чи пізно зростає до неймовірних розмірів і ці блукання не дозволяють людині отримувати позитивні енергетичні потоки з Всесвіту, від яких залежить не тільки душевний баланс, але й фізичне благополуччя. Це чіткий приклад впливу негативної карми минулих життів на сьогодення. Помилки, допущені в інших реінкарнаціях, не повинні бути залишені недоторканими. Медитації та ефективні психічні практики можуть допомогти вирішити цю проблему, але тільки якщо вони займаються селекцією та налагоджуванням технології.

Звідки ви знаєте, що вас зупиняє?

Чому у вас не може бути вдалої кар’єри, немає друзів, розірвані романтичні стосунки і завжди мало грошей? Ці питання ставить майже кожна людина, але мало хто шукає відповіді у сфері духовності та енергетичних відносин з попередніми істотами. А іноді це єдиний спосіб розв’язати проблеми. Мало хто може похвалитися тим, що не вчинив більше одного гріховного вчинку в усьому своєму житті. Тому легко припустити, що в інших реінкарнаціях вони також допускалися і саме їх негативні відбитки пальців не допускають успіху в сьогоденні. Іноді ментальна сутність говорить нам «пізнати людину з минулого життя». Здатність розпізнавати ці сигнали надзвичайно важлива, оскільки вона може викликати вирішальні життєві події. Люди, з якими ми пов’язані енергійно, можуть переносити як позитивні, так і негативні психічні потоки і дуже важливо розуміти, чи триматися подалі від них або навпаки – пускати в своє життя. Дізнайтеся сьогодні, що необхідно для успіху!

Для того, щоб дізнатися більше про ваше минуле життя, можна спробувати зануритися в медитативну регресію.

Центр відновлення енергії перезавантаження є ідеальним місцем для проходження регресійного методу, і якщо ви хочете пройти сертифіковане навчання і стати майстром регресії.

 

КУРСИ ТА СЕАНСИ:

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Рейки 1-й ступінь

4000,00 грн.

Рейки 1 ступінь Перший ступінь вважається універсальним і доступний абсолютно для кожної людини

Завдяки виходу на 1 ступінь Рейкі ви отримаєте можливість проводити сеанси самозцілення, проводити сеанси зцілення для інших людей, гармонізувати свої внутрішні енергії та стани, очищати власне енергополе та поле інших людей, наповнювати енергією Рейки їжу, воду, ліки за потреби.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Гороскоп Рода

700,00 грн.

Відео-курс "Гороскоп Рода"

Нумерологія дає відповіді багато питань. І на даному курсі Ви дізнаєтесь про значення всіх дат, від 1 до 31 числа, що дасть Вам можливість дізнатися особливості кожної людини у Вашій родині. Завдяки вивченню закономірностей Ви побачите, як члени Вашого Роду пов'язані один з одним, і яким чином варто взаємодіяти з ними. Цей курс допоможе Вам у найкоротший термін налагодити здорові стосунки в сім'ї, виходячи з особливостей та потреб кожної людини. Адже, погодьтеся, набагато легше зрозуміти своїх рідних, коли Ви точно знаєте, що ними керує. Входить: відео - 1 година 40 хвилин

Кар’єрний ріст

450,00 грн.
МАК карти «Кар'єрне зростання» — це ресурсний інструмент для роботи з метафоричними картами. Що для вас Кар'єрне Зростання? Для мене це підвищення своєї кваліфікації, вихід на новий рівень. Щоразу, коли ви готові, зробити все можливе, щоб ваше життя стало ще багатшим, шикарнішим. Що вам потрібно зробити, щоб ви відчули себе професіоналом у своєму напрямі. Який ривок чи прорив, відкриття є важливим і потрібно зробити для вашого активного/пасивного доходу?

Мої 10 цілей

120,00 грн.
Блокнот "Мої 10 цілей" - це легкий інструмент у досягненні ваших цілей.
Дослідження показали, що коли ви записуєте цілі в блокнот кожен день, мотивація для їх досягнення зростає. Підсвідомо ви почуваєтеся зобов'язаними досягти цілей, що їх написали. Це змушує діяти задля досягнення. Записувати цілі, це як давати собі накази. Щоразу, коли ви відволікаєтеся від мети, мозок нагадає вам про них знову. Автор: Єва Митник Сторінок: 14 Мова російська

Потенціал з Народження

450,00 грн.
Визначення внутрішнього потенціалу людини – це не найпростіше завдання, але необхідне. Потенціал - це здатність людини реалізувати власні приховані можливості. У кожної людини внутрішній потенціал різний, як і кожна людина індивідуальна. Колода складається з карток картинок та карток зі словами. Слова, які допоможуть згадати чи відкрити ваш потенціал, ваш талант, який ви або забули чи не знали, що у вас є.

 

СЬОГОДНІ ТОВАРИ В АКЦІЇ:

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

14000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *