Тотемні тварини - дізнайся свій тотем!

Дізнатися про свій тотемний знак

Узнать свой тотемный знак

Як точно дізнатися свій талісман ( тотемний знак ) серед тварин і що він означає?

“Чи впливає якось на життя мій тотемний звір?” — на це питання намагаються знайти відповідь багато людей. Деякі думають, що ці вірування аборигенів не мають під собою жодної підстави і сформувалися через їх слабкої соціалізації, відірваності від зовнішнього світу і обмеженості в розвитку. Насправді ж, якщо розібратися, західні релігії мають набагато менше спільного з реальністю, ніж ці примітивні і зрозумілі кожному вірування. Останні засновані на багатовікових спостереженнях за навколишнім світом, в той час як теологічні основи різних релігій складені людьми, які, як відомо, дуже часто помиляються.

Стародавній гороскоп тотемних тварин — це не просто перерахування звірів, з якими стикалися в житті ті чи інші народності, адже часто в ньому зустрічаються істоти, ареал проживання яких не збігається з територіальною розселеністю групи людей, його описує. Щоб визначити свій тотем ( тотемний знак ) і навчитися правильно використовувати його силу на благо, необхідна допомога фахівця, який добре знайомий з тонкощами теорії тотемізму і може дати правильне тлумачення отриманих результатів. Люди, які всерйоз задаються питанням “Яка тварина мій талісман (тотем)”, завжди можуть звернутися за допомогою в Центр енергетичного відновлення RestArt.

Що потрібно, щоб дізнатися, який тотем ( тварина ) протегує людині?

Багато людей, не знайомі з визначальними основами теорії тотемізму, вважають, що можна самостійно вибрати тваринного для знаків води, вогню, повітря, землі, грунтуючись на описі його звичок і схожості характеру. Насправді це не зовсім вірний підхід. Достовірне визначення відбувається на підставі нумерологічного розрахунку для визначення життєвого числового коду дати і року народження. Також існує календар слов'янських тотемних тварин, який допомагає визначити емпіричні зв'язку:

 • 10,12-09,01 — ведмідь;
 • 10,01-09,02 — росомаха;
 • 10,02-09,03 — ворон;
 • 10,03-09,04 — горностай;
 • 10,04-09,05 — жаба;
 • 10,05-09,06 — коник;
 • 10,06-09,07 — хом'як;
 • 10,07-09,08 — равлик;
 • 10,08-09,09 — мураха;
 • 10,09-09,10 — сорока;
 • 10,10-09,11 — бобер;
 • 10,11-09,12 — собака.

Варто враховувати, що тотем може бути не тільки одним з перерахованих, тому його визначення часто викликає складності. Якщо слов'янська хронологія співвідношення не відповідає психотипу, необхідно звернутися до інших древнім класифікацій. Можливо, тотем людини — дельфін, лисиця, заєць, а його значення описано в джерелах інших народів.

Чому необхідно дізнатися, хто твій фамільяр (покровитель)?

Незважаючи на те, що вид homo sapiens є вищою розумною формою існування, його життя неможлива без тісного зв'язку з навколишнім світом. Тільки за умови гармонійного співіснування можливо говорити про щасливого і безпечного життя. Стародавні знання і вірування — це не просто примітивна спроба пояснення явищ навколишнього світу, а інтуїтивна інструкція, покликана допомогти, підказати сучасній людині, відірвався від природи, як правильно вибрати свій життєвий шлях. Саме для цього і необхідно знати, хто твоє тотемна тварина.

Ця інформація може досить значно вплинути на реальну повсякденне життя, кар'єру, відносини в родині і соціумі. Телець, ваги мають різне тотемна тварина і часто це призводить до складнощів у відносинах, так як ці звірі в природному середовищі існування часто протиборчі. Це не означає, що таким людям доведеться припинити спілкування. Існують ментальні практики, що дозволяють примирити внутрішню конфронтацію, але для їх правильного підбору і успішного застосування необхідно точно знати суть і глибину проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *