Тотемні тварини - дізнайся свій тотем!

Тотемізм – як вибрати свій тотемний знак?

Тотемизм — как выбрать свой тотемный знак?

Тотемізм - чи варто довіряти древнім віруваннями?

Всі знання, які сьогодні доступні людині, можна умовно розділити на дві великі групи - ментальні і наукові. На жаль, будучи відірваними від світу природи, люди дуже легковажно ставляться до перших, в той час як другі сприймають безапеляційно. Правильність подібного підходу вельми сумнівна, так як ментальні знання - це величезний багаж духовної спадщини, отриманий людством від далеких предків. Чи варто його ігнорувати, пояснюючи це обмеженістю древніх людей - точно немає. Історичні та археологічні знахідки невпинно доводять зворотне. Багато стародавні цивілізації в багатьох сферах перевершували сучасної людини.

Теорія тотемізму, викладена в емпіричних міфах - це спроба доступною мовою передати наступним поколінням знання про навколишній світ і його вплив на життя людей. Відповідно, ігнорувати їх не варто. Хіба розумна людина відмовиться від допомоги, яку можна використовувати собі на благо? В даному питанні важливо лише вміти правильно інтерпретувати стародавні знання. Тим хто не відчуває в собі впевненості в можливості розібратися у всіх хитросплетіннях теорії тотемізму, завжди можуть прийти на допомогу досвідчені фахівці Центру енергетичного відновлення RestArt.

Чи можна дізнатися, яке ти тотемна тварина онлайн?

На сучасному етапі розвитку дистанційна форма спілкування стала настільки поширеною, що це не могло не торкнутися і духовної сфери. Онлайн-спілкування дає можливість зв'язатися з професіоналом в будь-якій точці світу без необхідності витрачати час і кошти на організацію особистої зустрічі. Дізнатися, яке моє тотемна тварина і його значення, можна також не вдаючись до спілкування, скориставшись загальнодоступною інформацією в мережі. Ось тільки найчастіше подібна практика призводить до помилкового визначення, так як люди, які не є професіоналами в даній галузі, не можуть самостійно врахувати всі важливі супутні нюанси, щоб зробити правильний висновок.

Фахівці Центру енергетичного відновлення RestArt завжди готові допомогти кожному клієнту визначити, яке ваше тотемне (духовне) тварина-покровитель. Крім цього, на онлайн або оффлайн консультації клієнти отримують вичерпну інформацію щодо того, які плюси і мінуси може принести це заступництво, як використовувати його на благо і що необхідно робити для того, щоб не розлютити свого ментального життєвого попутника.

Як самостійно вибирати ваш тотем?

Існують цілком ефективні ментальні практики, які дозволяють людині самостійно визначити свого духовного покровителя. Якщо з яких-небудь причин він його не влаштовує або присутній внутрішнє відчуття того, що цей звір не приносить щастя і удачу в життя, можна спробувати вибрати іншого. Для того щоб цей процес пройшов успішно і не спричинив за собою неприємних фатальних наслідків, потрібно відповісти на питання “ Хто моє тотемна тварина ” і якщо це бородавочник, муравьед, щур, кішка або будь-який інший звір, необхідно для початку відмовитися від його заступництва.

Цей процес досить складний, але ігнорувати його не можна, так як при виборі іншого ментального покровителя можна спровокувати боротьбу тотемів, що призведе до значного погіршення життєвої ситуації, а іноді і здоров'я. Слід розуміти, що будь-які духовні практики вимагає обережності і уважності, так як це — зіткнення з вищими силами, якими людина управляти не в змозі. Будь-яка помилка може привести до порушення гармонійного балансу, що обов'язково позначиться на житті.

Допомогти визначити, яка тварина твій тотем в тільце, раку, близнюків або будь-якому іншому знаку зодіаку, можуть допомогти практикуючі фахівці Центру енергетичного відновлення RestArt.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *