Тотемні тварини

Тотемна тварина за роком, місяцем, днем ​​народження

Тотемное животное по году, месяцу, дню рождения

Як визначити ваш тотем по дню і місяцю народження?

Серед різноманітності способів визначення особистого тотемного тварини, можна виділити один з них - за датою народження. Існує особисто ваше тотемна тварина, якому відповідає число і місяць вашого народження, вони ж і визначають риси нашого характеру і поведінки, а також енергетичних уподобань до того чи іншого тотемному тварині.

Мудреці древніх цивілізацій вважали, що тотем дається дитині при народженні. Тотемна тварина, певне таким методом, буде мати з вами найміцнішу духовну зв'язок а навчання його використання пройде швидше і легше. І такий метод є найпоширенішим в умілих руках майстрів нумерології. Так як в момент народження на нас впливає енергія декількох небесних об'єктів- сонця, місяця і зірок. І при розрахунку особистого тваринного-покровителя необхідно в точності враховувати дату і час вашого народження.

У науці нумерології кожне число, дата і імена зводяться і відповідає простим числам, які впливають на життя людини і відповідає особистим характеристикам. За кожним числовим знаком закріплені сакральні значення, які використовують фахівці при аналізі характеру людини і для визначення ваших покровителів.

При визначенні особистого тотемного тварини необхідно використовувати комплекс методів. Враховувати також і дату народження і точний час.

Ваш тотем протягом життя може змінитися, в разі корекції вашої енергетики і зміни життєвого шляху.

Він може бути активним або залишатися в тіні, приходити на допомогу при необхідності.

Важливо відзначити, що тотемами можуть вважатися як тварини з езотеричного світу, так і з дикої природи. А у кожного людина існує особистий тотем або відразу кілька. Основна мета при роботі з тотемними тваринами - налагодити зв'язок з основним тотемом і після з другорядними.

Нерідко використовуються речові уособлення тотемних тварин - тотемами. Після ініціації і визначення свого тотемного тварини, ваша з ним зв'язок буде наповнювати вас силою.

А в моменти сильного емоційного або фізичного напруги ми можемо звернутися до них за допомогою і почерпнути енергію для виконання поставлених завдань.

Мудреці древніх вважали, що тотем наповнює людини енергією і силами. Він є найсильнішим егрегором, встановивши зв'язок з яким, можна просунутися в своєму духовному розвитку.

Налагодивши зв'язок зі своїм тотемом ви отримаєте:

•  бездонне джерело життєвий сил

• потужний оберіг

• зв'язок і взаємодія з вищими силами

• вам відкриються нові можливості

• ви в повній мірі пізнаєте себе: визначте свої слабкі і сильні сторони

• з'явитися потужний зв'язок з предками через тонкий план

• навколо вас буде постійний захист

• люди з такими ж тотемами з'являться у вашому житті і змінять її на краще

• ваша інтуїція вийде на новий рівень

У вас є можливість дізнатися своє тотемна тварина, а також отримати здатність з ним взаємодіяти, щоб поліпшити своє життя і її якість, жити в гармонії з собою і світом а також знайти щастя у всіх сферах.

Ми рекомендуємо використовувати практику нумерології, для визначення вашого тотемного тварини за датою народження.

Так як для більш точного визначення необхідно провести точний аналіз дати, і часу народження.

Ми використовуємо Нумерологію - практику впливу чисел на карму і долю людини. За допомогою нумерології наші фахівці корелюють отриману інформацію з чисельними ознаками тотемних тварин. Кожне з яких відповідають числу або числам і визначається майстрами тотемів.

А за допомогою вашої дати народження і нумерології ми визначимо, ваше тотемна тварина і як налагодити захист тотема.

Для успіху визначення вашого тотемного тварини ми радимо використовувати допомогу фахівців в даній області.

Детальніше про визначення тотемного тварини за датою народження ви можете дізнатися на наших офіційних сторінках в соціальних мережах.

Ми завжди раді допомогти Вам на шляху поліпшення Вашого життя!
Завжди з Вами, центр Енергетичного Відновлення RestArt.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *