Рейки терапія

Ініціація на ступені Рейки

Посвящение на ступени рейки

Що таке Ініціація або як проходить посвята на ступені Рейки?

Згідно з основними догмам Рейкі - в ній існують ступені вивчення. Кожна з ступенів є більш поглибленим впровадженням в саму енергію, а значить і більш сильною можливістю впливу на людський організм. 

Перехід на щабель, без проходження попередніх - неможливий. Людина повинна детально вивчити і відчути кожен з рівнів, що б дійти до рівня Майстра - 3 ступені. 

Ініціація на ступень - це вхід і ознайомлення з енергією, вивчення її можливостей і застосування, обов'язкове ретельно вивчення техніки безпеки під керівництвом Майстра.

Проходячи посвята вібрації самої людини підвищуються, відкриваються і наповнюються чакри, відкривається здатність відчувати світ на новому плані - на рівні енергії. 

Сама Ініціація проводитися виключно Майстром 3 ступені - тільки цей рівень дає можливість навчати і передавати енергію Рейки. 

Під час посвяти учень перебувати в особливому, захищеному поле Вчителі, що дає йому можливість максимально ефективно і якісно відчути і вивчити цю дивовижну енергію зцілення. 

З боку, процес Ініціації виглядає як світлий Ритуал, який проводить Майстер, але по суті це відкриття можливості учня пропускати через себе енергію Рейки. 

Разом з новими умінням і здібностями використовувати енергію зцілення, учень так само отримує можливість вилікувати і гармонізувати себе, проходячи сонастройку з вищими вібраціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *