Рейки терапія

Що зцілює енергія Рейки

Что исцеляет энергия Рейки

Як енергія Рейки здатна лікувати?

У кожної людини, по праву народження, є сильна енергетична структура.

Коли ми народжуємося на світло, ця структура повністю цілісна, наповнена і налаштована на взаємодію з Всесвіту. 

Протягом життя, з усіма її великими і незначними впливами, ця структура піддається впливу, і, на жаль, не завжди позитивному. На нашій енергетичній оболонці з'являються пробої і провали. Саме через них в наше тіло і потрапляють хвороби, так як енергетична структура повністю взаємопов'язана з нашим фізичним тілом, і покликана захищати його. 

Енергія Рейкі здатна повністю відновлювати нашу енергетичну структуру, вона проникає в неї і заповнює собою все пробої. Як следство- організм починає повністю відновлюватися, запускаючи в роботу свої внутрішні ресурси і імунну систему.

При сеансі Рейкі все тіло людини виходить на вищий рівень вібрацій - кожна клітинка тіла наповнюється енергією і запускається процес саморегенерації. 

Саме цей метод зцілення вважається одним з найбільш екологічних, адже для нього використовується виключно цілюща енергія Рейкі, при цьому не зачіпаються ні сили Майстра, ні людини, який проходить сеанс. 

Так само, сеанси Рейкі зарекомендували себе як відмінне знеболююче, адже при регулярному застосуванні цього методу больовий синдром йде. 

Енергію Рейкі застосовують у всьому світі для лікування самих різних захворювань, сюди входять як важкі фізичні хвороби, так і нервові розлади (невроз, депресія). 

Ця практика існує вже майже 100 років, і за всі ці роки вона продемонструвала себе як дієвий метод допомоги в будь-яких ситуаціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *