Нумерологія

Сумісність чоловіка та жінки за нумерологією

Совместимость нумерологическая

Нумерологічний розрахунок сумісності

Створення сім'ї — важливий і відповідальний крок, який належить зробити кожній людині. На жаль, при найвищому рівні соціального розвитку, технічних і наукових винаходів, людина залишається недосконалим. Боротися з цим безглуздо, так як саме в недосконалості прихований природний привабливий шарм, який надає людині неповторну родзинку. Проте саме це віддалення від еталона ідеальності часто стає причиною сімейного розладу, який негативно позначається на ментальному і фізичному здоров'ї.

Дуже непросто правильно прийняти рішення щодо вибору партнера для створення міцної сім'ї, керуючись одними лише почуттями. Справа в тому, що навіть найсильніша вируюча пристрасть з часом згасає, поступаючись місцем усвідомленої прихильності, яка може сформуватися тільки в тому випадку, коли партнери близькі один одному по духу. Щоб полегшити прийняття рішення і переконатися в його правильності або помилковості, можна звернутися до точних чисел, нумерології. Незважаючи на запевнення скептиків, теоретичні основи цього вчення добре працюють на практиці.

Нумерологія дати народження — як розрахувати сумісність для пари?

Нумерологічні навчання відомі людству з найдавніших часів. Це не просто збірник безпідставних забобонів, а обґрунтована теоретична база, заснована на вікових спостереженнях, знаннях. Більшість відомих вчених-математиків активно використовували ці знання, керуючись простим принципом — точні цифри не брешуть. Хороший сучасний нумеролог — це фахівець, детально знайомий з усіма азами вчення про символіку цифр. Грунтуючись на цих знаннях, він може з високою точністю визначити сумісність за кількістю народження.

Як і будь-яке інше вчення, нумерологія не терпить шарлатанів, тому якщо виникає бажання розрахувати сумісність за датою народження онлайн безкоштовно на першому-ліпшому сайті, не варто розраховувати на його точність і достовірність. Отримати точний результат допомагають лише:

  • великі глибокі знання;
  • великий практичний досвід;
  • індивідуальний підхід;
  • аналіз психотипу.

Правильний розрахунок сумісності за датою народження ( нумерологія ) — це довгий і кропітка праця, тому, зважившись на цей крок, важливо вибрати хорошого досвідченого фахівця. Центр енергетичного відновлення RestArt пропонує записатися на прийом до практикуючого нумеролога і отримати достовірний результат з повною розшифровкою всіх значень.

Сумісність за датою народження — індивідуальний нумероскоп

Людини оточують символи і знаки. Якщо вміти їх помічати і розшифровувати значення, можна значно спростити собі життя. Подібне вміння те саме вродженому таланту, тому є далеко не кожному. Відповідно, якщо в парі присутня непорозуміння, конфлікти, нумерологическая сумісність за датою народження онлайн від провідних фахівців Центру енергетичного відновлення RestArt дозволить не тільки визначити їх причину, але і виробити методи усунення.

Проінформований — означає озброєний. Цей простий принцип працює і в цій ситуації. Якщо партнери добре знають особливості один одного і розуміють, які ситуації, слова, дії можуть привести до виникнення конфлікту, вони можуть докласти зусиль до того, щоб не допустити виникнення критичної ситуації. Природно, не всі пари можна врятувати через істотні внутрішніх протиріч, але спробувати точно варто. Нумерологія ( сумісність пари ) онлайн — хороший помічник в цьому. Записатися на консультацію можна на сайті mytnyk.in.ua.

Для решения этого вопроса подходят такие товары:

Love is….

450,00 грн.
Створюючи сім'ю, треба розуміти, що сам по собі феєрверк почуттів не триватиме все життя. Але ми можемо і маємо самі дбати про свої почуття до наших коханих. І тоді ми отримаємо високу нагороду. Як зберегти кохання в союзі? Своєю відкритістю, промовлянням своїх почуттів, прощенням образ, поясненням своїх вчинків, оскільки кожен розуміє все по-своєму, умінням слухати і чути одне одного, допомагати в домашніх справах, підтримувати свій зовнішній вигляд, рости духовно поруч. Кохання багато прощає.

Еліксир відносин

8000,00 грн.
"Еліксир відносин" - гра про відносини з партнером, адже це найголовніше у житті людини! Цікава буде для чоловіків та жінок, вік 18+, які почуваються не коханими у стосунках, хочуть покращити стосунки, гармонізувати чи створити. Гра буде цікава: сексологам, енергопрактикам, психологам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, фахівцям з роботи з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Сакральна Мудрість Відносин

220,00 грн.
Сакральні стосунки – це вже найвищий пілотаж. Це відносини близьких духовних людей. І такі стосунки рідко виникають із першого погляду чи напівслова. Над ними потрібно працювати кожному із пари щодня. Кожен у своїй ролі, а у чоловіків і жінок вони різні, повинен докладати зусиль, щоб стосунки не перетворювалися на чергову невдачу та не закінчувалися розставанням та пошуком нових партнерів. Книжка допоможе розібратися в основах сакральних стосунків. Використання технік, практик та рекомендацій дасть можливість не лише налагодити, а й посилити стосунки з вашим обранцем. Автор: Єва Митник Сторінок: 122 Мова російська

Книжки (56)

Метафоричні асоціативні карти (МАК) (57)

Трансформаційні ігри (Т-ігри) (17)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *