Нумерологія

Призначення за датою народження

Предназначение по дате рождения

Як знайти і зрозуміти своє призначення за датою народження?

Магічна, навіть містична сила дат, в які люди з'являються на світ, — це не вигадка божевільних вчених, не розвага і не фантазія. Це цілком реальний символ, знак, від якого багато в чому залежить доля. Вивченням символіки цифр займається нумерологія. Вона відома людству з найдавніших часів і активно практикується незважаючи на те, що сучасна офіційна наука вважає нумерологію лжевченням, те саме середньовічної алхімії. Насправді ж практика доводить, що життєве призначення по нумерології — це працююча інформація, яку можна успішно застосовувати в побуті і професійній сфері діяльності.

Обчислення точного кармічного числа, яке дано людині з народження і супроводжує йому протягом всього життєвого шляху — складний багатоетапний процес. Він полягає далеко не тільки в тому, щоб зробити правильні математичні дії і отримати точну кверсумму. Необхідно також розуміти і враховувати значення цифр дати народження кожної конкретної людини, враховувати його соціальний рівень і психотип особистості. Справитися з цим може тільки професійний нумеролог. Незважаючи на універсальність теорії, для кожної людини потрібно правильний індивідуальний підхід. Це - основа успіху, яка дозволяє без праці визначити правильну траєкторію руху в сучасному складному світі.

Значення цифр і чисел в нумерології (дата народження)

Кожна окремо взята цифра — це інформативний символ з власним особливим значенням. Складаючись в числа, цифри утворюють коди вищого порядку. При цьому значення кожної складової може значно змінюватися в залежності від порядку розташування і “ сусідам ”. Щоб правильно порахувати нумерологічне число народження, необхідно не просто складати цифри до того моменту, поки вони не будуть задовольняти межі від 1 до 9. Існує ще окрема група керуючих чисел, складові частини яких не підсумовуються. Але вони також і не можуть використовуватися окремо від кверсумми. В даному випадку необхідно правильно співвіднести значення двох визначальних показників і вивести на їх основі єдиний достовірний результат. Все це вимагає спеціальних знань і великого досвіду.

Розрахувати і дізнатися своє призначення в житті за датою народження можна онлайн і оффлайн. Головна умова — обов'язкова особиста консультація з фахівцем, так як прогнози, які видають боти, дуже далекі від істини. Спілкування з професіоналом дозволить:

  • індивідуалізувати результат;
  • правильно зрозуміти тлумачення результату;
  • детально розібратися в символізмі цифр.

Якщо правильно визначити своє життєве призначення за датою і часу народження, значно збільшуються шанси прожити наповнену щасливе життя і отримувати задоволення від кожного прожитого моменту. Крім виключно ментальної користі прагматики можуть бути впевнені в тому, що отримана інформація дозволить значно поліпшити становище в суспільстві, фінансовий добробут, адже буде зрозуміло, які сильні сторони є у особистості, де і як їх можна найуспішніше застосувати.

Цифри дати народження — яке вони мають значення?

Нумерологія любить точність і оперує тільки конкретними цифрами, тому число ( дата ) народження добре допомагають розрахувати призначення людини. Чи варто замислюватися про такі речі? Однозначно так. Це допоможе знайти справжнє людське щастя. Внутрішня гармонія, задоволення від дій, розуміння власної значущості і знаходження в потрібному місці — ось основні складові, без яких жоден розвинений соціалізована людина не може відчувати себе повністю щасливим. Саме тому в нумерології дата народження так важлива, адже саме вона дозволяє вважати індивідуальну кверсумму, що управляє число.

Власне, вираховувати їх досить просто, так як для цього необхідно здійснювати просте поетапне складання. Ось тільки дуже важливо дотримуватися певної послідовності, а також враховувати безліч супутніх чинників при тлумаченні отриманого результату. Нумерологія допомагає точно обчислити призначення людини за датою народження онлайн тільки в тому випадку, якщо розрахунками займається досвідчений фахівець. Центр енергетичного відновлення RestArt пропонує своїм клієнтам послуги компетентних професійних нумерологів, які гарантовано допоможуть вирішити труднощі з вибором життєвого шляху, грунтуючись на точних даних.

Тонкощі нумерологічного прогнозування

Як і будь-яка інша наука, нумерологія має під собою потужну теоретичну базу, яка була сформована далеко не в стерильних лабораторних умовах. Вона створювалася протягом століть життєвою практикою людей. Саме багатовікові спостереження за впливом цифр на людські долі дозволили вивести теоретичні основи сучасного вчення. Всупереч поширеній помилці, дати точний прогноз, грунтуючись на них, може далеко не кожна людина, адже вчення тісно перетинається з психологією, ментальними практиками. Тільки індивідуальний підхід з урахуванням психотипу особистості, сильних і слабких її сторін дозволяє ефективно трактувати отримані в ході розрахунків значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *