Нумерологія

Нумерологія на практиці

Практическая нумерология

Як застосовувати нумерологію на практиці, чи можна з її допомогою розшифрувати, розрахувати і дізнатися своє майбутнє — такі питання по сьогоднішній день хвилюють багатьох. Сучасна нумерологія дозволяє провести підрахунок і отримати відповіді на безліч питань, визначити найбільш сприятливі періоди для змін, дізнатися сумісність партнерів, їх сильні і слабкі сторони; на підставі підрахунків досвідчених нумерологів створюється повна нумерологическая карта долі, яка допоможе краще оцінити дійсність, виявити природні дарування, передбачити переломні моменти, вибрати всі кращі дні для прийняття важливих рішень — отриманий розклад не означає невідворотність тих чи інших подій, а є інструментом для змін з метою поліпшення життя, більш повного використання задатків і можливостей.

Кожна цифра в нумерології має своє позначення, день народження та інші дати несуть інформаційний код, який буде потрібно для точного розрахунку, створення малюнка долі. Число життєвого шляху дозволить усвідомити визначений шлях, виявити глибинну природу людини, його особистісні характеристики і кармічний борг, який підлягає опрацюванню. Код долі безпосередньо впливає на реалізацію бажань, завдяки йому легко зрозуміти свої справжні прагнення і цілі, він підраховується на підставі імені людини. За допомогою даної методики отримують інформацію про свої кармічних боргах і уроках минулих існувань.

Крім дат, в нумерології використовуються і слова, кожна буква в яких також прив’язана до певної цифри, а розшифровка відкриває широкі можливості. Сьогодні в глянцевих журналах або на інтернет-сторінках можна знайти інформацію про значення тих чи інших цифр, найпростіші розрахунки, які виконують самостійно. Але вся подібна інформація так само відрізняється від роботи, яку виконує нумеролог, як гороскоп на останній сторінці газети відрізняється від складеного професійним астрологом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *