Нумерологія

Нумерологія номера телефону

Нумерологія номера телефону

Значення чисел номера телефону

Чи існують символи, знаки, які мають вплив на життя людини? Безумовно, так. Саме символіка стала основою для створення древніх вірувань і всіх провідних світових релігій. Одягнена в слова, вона перетворилася в вчення, яке століттями сповідують різні народи. Саме тому так безглуздо звучать затвердження скептиків щодо того, що нумерологія — це лженаука, заснована на стереотипах і шарлатанство. Нумерологічний розрахунок і прогноз може бути таким же точним і правильним, як медичне обстеження. Але для цього важливо, щоб його робив професійний нумеролог, а не бот з мережі.

Багато в чому скептичне ставлення до нумерології у сучасних людей сформувалося саме тому, що форми для розрахунку стали загальнодоступними в мережі, але при цьому видаються ботами результати стандартизовані. Зокрема, нумерологія чисел номера телефону може бути розрахована самостійно на будь-якому онлайн-ресурсі, але там навряд чи хтось в точності витлумачить значення кожного числового символу і порадить, як звернути його дію, силу на благо.

Нумерологія телефонного номера – чи важливо її значення?

Стільникові телефони стали невід’ємною частиною життя кожної людини. Природно, ігнорувати вплив числового коду в номері сьогодні стало неможливим. Ці числа не тільки важливі для повсякденного життя, а й асоціативні, так як друзі, колеги, родичі, набираючи номер телефону, асоціюють його з конкретною людиною. Більш того, якщо розрахувати номер телефону по нумерології, можна значно полегшити собі життя, поліпшити добробут, адже цифри точні і вони ніколи не брешуть.

Центр енергетичного відновлення RestArt пропонує всім бажаючим придбати послугу нумерологія за номером стільникового телефону щоб дізнатися, який вплив надає числовий код на особисту і ділове життя свого власника, вибрати номер з правильним набором цифр. В офіційному вченні прийнято наступне співвідношення цифр і їх значень:

1 — лідерство;
2 — гармонія, привабливість;
3 — дружелюбність, активність;
4 — фінансова стабільність;
5 — творчість, прагнення до свободи;
6 — довіру, стабільність;
7 — самостійність, самодостатність;
8 — процвітання, успіх;
9 — впевненість, сміливість.

Цифровий код розраховується за особливим алгоритмом і інтерпретується з урахуванням психотипу особистості.

Нумерологія мобільного номера — чи можна правильно розрахувати самостійно?

Власне, при наявності достатньої кількості завзятості і вільного часу скористатися простою формулою можна самостійно. Ось тільки в даному процесі важлива не стільки точність розрахунків ( скласти цифри можна без праці на калькуляторі або в розумі ), скільки трактування отриманого значення. У мережі зустрічаються універсальні розшифровки, але варто розуміти, що вони працюють не завжди і не для всіх, так як даються без урахування індивідуальних особливостей.

Центр енергетичного відновлення RestArt — це місце, в якому працюють тільки досвідчені нумерологи, які мають спеціальну освіту і знають, про що мовчать цифри. Звернувшись до нас, клієнти отримують комплексну послугу під ключ з тлумаченням і поясненням кожного значення, а також важливими і дієвими рекомендаціями, що допомагають в повсякденному і професійному житті. Вартість послуги можна дізнатися на сайті mytnyk.in.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *