Нумерологія

Нумерологія ПІБ

Нумерология ФИО

Розрахунок коду ПІБ ( нумерологія )

Те, що дається людині з народження, багато в чому визначає його життєвий шлях. Ця теорія сягає своїм корінням в глибоку дорелігійну старовину. Прізвище, ім'я та по батькові — це те, що людина отримує, будучи ще несамостійним і не соціалізованим. Це своєрідний буквений код, який залишається з нами протягом усього життя і надає на неї значний вплив. Букви — це ні що інше, як графічні символи. Їх поєднання також створюють символи більш високого порядку. Знати і розуміти їх значення необхідно, так як це може дозволити швидше визначитися з життєвим призначенням і уникнути багатьох помилок.

Сьогодні нумерологія ПІБ онлайн стала дуже популярною, так як навіть скептики потроху починають визнавати її силу, значимість, дієвість. Ключові закони нумерології засновані на точних цифрах. Отже, при правильному підході можна отримати точні дані і використовувати їх собі на благо. Ось тільки нумерологія ( ім'я, прізвище ) любить не тільки точність, але і послідовність, облік супутніх індивідуальних факторів, тому результати розрахунку безпосередньо залежать від того, як людина буде їх обчислювати.

Нумерологія — розрахунок індивідуального коду на ім'я, прізвища, по батькові

Чому багатьом правителям великих династій давали однакові імена? Далеко не тільки для того, щоб вшанувати пам'ять їх великих предків. Сильні світу цього завжди знали про таємні нумерологічних навчаннях і успішно використовували їх в особистих цілях. Саме цим продиктовано повторення імен правителів великих держав. Відповідно, вибираючи дитині ім'я, слід задуматися, який код воно дасть в поєднанні з прізвищем і по батькові. Дорослій людині також не завадить вивчити цей аспект. Це дуже допомагає в прийнятті важливих життєвих рішень.

Сьогодні нумерологію імені, прізвища, по батькові розрахувати онлайн цілком можна самостійно, скориставшись одним з численних безкоштовних сервісів. Для цього необхідно:

  • скористатися нумерологічними таблицями російського і латинського алфавіту;
  • вивести співвідношення букв імені цифрам;
  • скласти першу кверсумму;
  • якщо вона перевищує цифровий діапазон від 1 до 9, скласти доверсумму вдруге.

Далі досить скористатися розшифровкою, яка наводиться на ресурсі. Ось тільки такий дилетантський нумерологічний прогноз часто виявляється невірним, адже розшифровка значень на сайтах універсалізована. Безумовно, деякі збіги можливі, але говорити про стовідсотково точному результаті не доводиться.

Центр енергетичного відновлення RestArt — точний нумерологічний прогноз від досвідчених професіоналів

Нумеролог — це цілком самостійна професія, що вимагає тривалого навчання і великого багажу спеціальних знань. Вона дуже тісно перетинається з психологією, символікою. Отже, якщо є бажання пізнати всі грані свого ментального єства за допомогою нумерології, не варто намагатися зробити це самостійно, не маючи належного досвіду. Завжди краще довірити цю тонку кропітку роботу професіоналам Центру енергетичного відновлення RestArt.

Ми надаємо наші послуги онлайн і оффлайн. В обох випадках передбачена особиста консультація з майстром, яка дозволить йому визначити психотип особистості і на основі цієї інформації скласти індивідуальний нумеролоскоп, грунтуючись на коді імені, прізвища та по батькові клієнта. Іноді ситуації настільки критичні ( ім'я або прізвище категорично не підходять за типом особистості ), що їх рекомендують змінити. Але іноді досить просто опрацювати слабкі сторони ПІБ щодо кармічного психотипу. Дізнатися вартість послуги можна на сайті mytnyk.in.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *