Молитви

Молитва Кіпріану від псування та чаклунства

Молитва Киприяна от колдовства и порчи

Молитва Кіпріану повна

Починаємо глаголаті молитву Священномученика Кіпріана, за днів або в нощі, або в кой годину вправляючись, вся сили сопротівнаго від слави Бога Живаго відпадуть.

Цей Священномученик, всією душею моляшеся Богу дієсловах: "Господи Боже Сильний і Святий, Цар царюють, нині почуй молитву раба Твого, Кіпріана".

Тобі чекають тисяща тисящь і тьма тьмам Ангел і Архангел, Ти вазі таємне, серця дитини Твого ( ім'я ), постань йому Господи, яко у кайданах Павлу і у вогні Фекле. Тако, пізнати мені, Тебе, аз бо перший творях вся беззаконня моя.

Ти, тримаючи хмар, і небо неодождіх дерева садівняго, і то плід нечистих. Несвятковим дружинам переждати, і іншим зачаття недах. На огорожу пертограда токмо поглядах, і нечистих. Розге не цвісти і класу непрозябаті; Винограду ненародити, і звірам неплождатіся. Рибам морським неплавати і птахам небесним літати возбраніх. Тако, Ти показав силу Свою при пророка Іліє.

Молю Тя, Господи Боже мій; вся чарівництва, і вся лукава біси до гріха людини клонях і на ньому гріх творях, Ти, силою Своєю, заборони! Нинеже, Господи Боже мій, Сильний і Великий, пахощівний від негідного, гідного мені бити, і причетному Святому Твоєму стаду, молю Тя, Господи Боже мій, хто имать молитву цю в дому або при собі, сотвори йому, що просить нею.

Пресвятою Величністю Своїм, милосердях на мені і не схоті погубити мя з беззаконням моіма; тако непогуби всякого благаючого Тя молитовного силою.

Непрочнаго в вірі, утверди! Безсильного духом, зміцни! Відчайдушного, подай і не відкрий всякаго вдається до Твого Святого імені.

Яже, припадаючи до Тебе Господи, молю і прошу святе ім'я Твоє: у всякому будинку і на всякому місці наіпаче на православному християнина яже є чаклунство дещо від лукавих людина або від бісів, та прочитають молитва ця над головою людини або в будинку і нехай вирішиться від зв'язку злими духами в заздрості, лестощів, ревнощів, ненависті, злогодінні, зловтіху, дієвому отруєнні, від язичницького отрути і від всякого заклинання і клятви.

Хто убо кориться молитву в своєму будинку нехай буде дотриманий від усякого хитрощі диявольського, по-побору, отрути злими і лукавими людьми, від заклинань і всякаго чаклунства і чарівності, і нехай біжать від нього біси і нехай відступлять злі духи. Господи Боже мій, маючи владу на небі, і на землі, заради імені Твого Святого і заради невимовною доброти Сина Твого, Бога нашого Ісуса Христа, почуй о першій годині осторової дитини Твого ( ім'я ), яже шанує молитву цю і по ній, вирішиться вся диявольська підступи.

Яко тане віск від імені вогню, тако нехай загинуть вся чародіяння і заклинання лукавскія від імені людини шаную молитву цю. Яко ім'я, Живоначальния Трійці, нам просвіта суть, і хіба Тобі, інаго бога не знаємо. Тобі віримо, Тобі поклоняємося і Тебе молимо; захисти, заступи і збережи нас, Боже, від всякого лукаваго дійства і чаклунства злих людей.

Яко ж Мойсеовим синам з кам'яного сладку воду виличив єси, такожде, Господи Боже Сил, поклади руку Свою на дитину Твого ( ім'я ), повну доброти Твоєї і захисти від усякого кознодейства.

Благослови, Господи, будинок в ньому ж нехай перебуває молитва, і всякаго шануючи пам'ять мою, Милість Свою пішли йому, Господи, і захисти його від усякого чарівництва. Помічником і покровителем йому буди, Господи.

Чотири річки: Фісон, Геон, Євфрат і Тигр: Едемський людина не може втримати, тако не може ніякої чарівної чарами постави справ або мрій бісівських бути перед читанням молитви ця, заклинаю Богом Живим! Так зламається демон і проженеться вся противна і зла сила, пущена від зла людина на дитину Божа ( ім'я ).

Яко помножив літа Єзекію царю, тако помножи і літа імущому молитву цю: службою Ангел, співом Серафимським, благовіщенням Пресвята Діви Марії від Архангела Гавриїла і безплідного заради зачаття Ея, Господа нашого Ісуса Христа, славного Різдва Його в Віфліємі, закланням від Ірода царя чотири на десяти тисячь немовлят і Святого Хрещення його сприйнятим у Йордановій річці, постом і спокусою еже від диявола, жахлива Його перемоги і жахливого суду Його, найжахливіших чудес Його в світі колишніх: зцілення і очищення даруй. Мертвих ожівяй, біси ізгоняяй і до Єрусалиму вхід Його, яко Царя виконуй: - "Оссаіна Синові Давидову - від немовля кричущих Ті, чуй" Свята Страсті, Розп'яття і Поховання терплячи, і іже в третій день Воскресіння бисть якоже писано є, і на небеса сходження. Спів тамо численних Ангел і Архангел, славлячи схід Його, іже праворуч Отця сидіння до другого пришестя Його судиті живих і мертвих.

Влада дала єси святим учнем Твоїм і Апостолом, різкий їм: "Тримайте і тримаються - вирішите і вирішаться", тако і всякому по молитві, дозволь всяке диявольське чародійство над дитиною Твоїм ( ім'я ).

Заради бо Святого Великого імені Твого заклинаю і виганяю вси дусі лукава і злі і Очеса зла людина і чаклунства їх наговори, чаклунство, очну псування, чародіяння і всяке хитрощі диявольське. Молю Тя, Многомилостиве Господи, відведи від дитини Твого ( ім'я ), і від дому його, і від усякого користолюбства його.

Яко ж помножив багатство праведному Іову, тако, Господи, помножи домашнє житіе імущому молитву цю: створенням Адамовим, жертвою Авелевого, через Йосиповий, святості Еноха, правдою Ноя, зверненням Мелхисидека, вірою Авраама, святості Якова, пророцтвом пророків, святинею Патріархів, кров'ю Священномучеників, заколення Петра і Павла, дитинством Мойсея, дівоцтвом Іоанна Богослова, священством Аарона, дійством Ісуса Навина, святості Самуїла, дванадесятьма колін Ізраїлевих, благанням Пророка Єлисея, постом і веденням Пророка Данила, проданням Йосипа прекрасного, Премудрості пророка Соломона, силою ста шістдесяти Ангел, молінням Честнаго Славнаго Пророка і Хрестителя Іоанна і сто на десять Святителів другого собору, святих сповідників і споручників страшнаго невимовного імені Твого Святого, Всеславного Всевидця Бога, Йому ж чекають тисяча і тьма Ангел і Архангел. Молитв їх заради молю і прошу Тя, Господи, проганяй і долай усяку злобу і лукавство від дитини Твого ( ім'я ), і нехай біжить воно в тартар.

Молитву цю підношу Єдиному і непереможному Богу, яко та личить всім людям православним порятунок в будинку тому, в ньому ж є молитва ця, еже писана в сімдесяти двох язицех і нехай буде розв'язати по ній кожне лукавство; або в морі, або при дорозі, або в джерелі, або в кладязі; або в верхньому порозі, або в нижньому; або позаду, або спереду; або в стіні, або в даху, усюди нехай вирішиться!

Так вирішиться всяке диявольське мана на ходу, або в стану; або в горах, або в вертепах, або в втірах будинкових, або в прірвах земних; або в корені древа, або листопах рослин; або в нивах, або в садах; або в траві, або в кущі, або в пещі, або в лазні, нехай вирішиться!

Так вирішиться всяке лукавське діяння; або в шкірі риб'ячої, або в плотській; або в шкірі зміїної, або в шкірі людської; або в прикрасах ошатних, або в уборах головних; або в очах, або в вухах, або в волоссі головних, або в бровах; або в ліжку, або в одязі; або в обрізанні нігтів ножних, або в обрізанні нігтів ручних; або в крові гарячої, або у воді студеной: так вирішиться!

Будь-яке злодіяння і чарівність нехай вирішиться; або в мозку, або під мозком, або в плечі, або між плечима; або в м'язі, або в гомілках; або в нозі, або в руці; або в утробі, або під черевом, або в костех, або в жилах; або в шлунку, або в природних межах, та вирішиться!

Так вирішиться всяке диявольське дійство і мана, або на золоті, або на сріблі; або на міді, або на залозі, або в олові, або в свинці, або в меду, або в воску; або у вині, або в пиві, або в хлібі, або в явствах; у всьому нехай вирішиться!

Так вирішиться всяке зле диявольське умишлення проти людини; або в морських гадах, або в літаючих комах; або в тварин, або в птахах; або в зірках, або в місяці; або в звірах, або в плазунів; або в хартіях, або в чорнилі; у всьому так вирішиться!

Аще двох мова лукавих: саламару і реміхару, погоню; Елізду і диявола від дитини Божого ( ім'я ), силою Честнаго і Животворящого Хреста Господнього з усіма небесними силами перед Високим і Страшним Престолом Божим, твори слуги Своя вогонь палящь. Херувими і Серафими; Влада і Прістолі; Панування і Сили.

У єдиний час розбійник вніде в рай молитвою. Молитвою помолився Ісус Навин, сонце ста і місяць. Еже помолився пророк Данило і загороди уста левів. Три батьки: Ананія, Азарія і Мисаїл погаси полум'я пещи вогненної молитвою. Такожде молю Тя Господи, по молитві оце дай кожному моляться їй.

Молюся і прошу святого собору пророческаго: Захарія, Осію, Єсея, Йоіла, Міхея, Ісайя, Данила, Єремію, Амоса, Самуїла, Іллю, Єлисея, Наума і Пророка Предтечу і Хрестителя Господнього Іоанна: - молю і прошу чотирьох Євангелістів, Матфія, Марка, Луку та Івана Богослова, і святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла, і святих і праведних Богоотец Іоакима і Ганну, і Йосипа заручника, і Якова брата Господнього по плоті, Симеона Богоприйнят, і Симеона зрідника Господнього, і Андрія Христа ради юродиваго, і Іоанна Мілостіваго, і Ігнатія Богоносця, і Священномученика Ананія, і Романа співака кондаків, і Марка Греческаго, і Кирила Патріарха Іерусаго і преподобнаго Єфрема Сирина, і Марка гробокопача, і триех Святителів Велицих, Василя Великаго, Григорія Богослова, і Іоанна Златоустаго, і іже у святих отця наших святителів Микола Архиєпископа Мир Лікійських чудотворця, і святих митрополитів: Петра, Алексія, Іони, Філіпа, Гермогена, Інокентія і Кирила, Московських чудотворців: Преподобних Антонія, Феодосія і Афанасія, Києво-Печерських чудотворців: Преподобних Сергія і Никона, Радонезьких чудотворців; Преподобних Зосиму і Саватія, Соловецьких чудотворців; Преподобних Гурія і Варсонофія, Казанських чудотворців; Іже у святих отця наших: Пахомія, Антонія, Феотосія, Пимена Велікаго, і іже у святих отця нашого Серафима Саровскаго; Самсона і Данеїла стовпчиків; Максима Грека, ченця Мілетія Афонський гори; Никона, Патріарха Антіохійскаго, Великомученика Кір'яка і матері його Іуліти; Алексія, Божа, і святих преподобних дружин мироносиць: Марії, Магдалини, Єфросинії, Ксенії, Євдокії, Анастасії; Святих Великомучениць Параскеви, Катерини, Февронії, Марини яже пролили кров свою за Тебе Христа Бога нашого і всіх святих відваги Тобі догодили, Господи, помилуй і спаси дитини Твого ( ім'я ), та не доторкнеться до нього ні до будинку його ні дещо зло і лукавство ні в вечірній час, ні в ранковий, ні за днів, ні в нощі та не доторкнеться.

Збережи його, Господи, від повітряних, тартарних, водяних, лісових, дворових і всякого роду інших бісів і духів злості.

Молю, Тя Господи, яже написався молитва ця свята Священномученика Кипріяна, затверджена і ознаменована бисть від Святия Трійці на погублення і прогнання всякого зла, ворога і супостата бісівських мереж, ловлять усюди людини чаклунством і чарами Садока і Нафаїла нарицаемого Ефіл і дочок Самуїлових, майстерних в чарівності.

Словом Господнім утвердися небо і земля і вся еже в піднебесній, силою молитви ця вижене всяке вороже мана і потурання. Закликаю на допомогу вся сили небесні і чиноначалія Твоя; Архангели: Михайла, Гавриїла, Рафаїла, Уріїла, Салафаїла, Ієгуділа, Варахаїла і Ангела хранителя мого: Силу Честнаго і Животворящого Твого Хреста і вся сили і духи небесні і буде дотриманий дитина Твоя, Господи ( ім'я ), і нехай буде осоромлено лукавство диявольське усією Небесною силою на славу Тобі, Господи, Творця мого і на славу Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа, завжди нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Господи! Ти єдиний Всесильний і Всемогутній, збережи по молитві Священномученика Кіпріана дитини Твого ( ім'я ). Тричі говорити це і тричі кланятися.

Господи Ісусе Христе Слові і Сина Божий, молитвою Пресвята Твоєї Матері і Ангела хранителя мого, помилуй мя грішного дитини Твого ( ім'я ).

Тричі говорити це і тричі кланятися.

Всі святті і праведні, моліть Мілостіваго Бога про дитину ( ім'я ), нехай збереже і помилує мя від всякаго ворога і супостата.
( Тричі говорити це і тричі кланятися. )

Хто такий Кіпріан?

Святий Кипріян ні завжди праведним, він народжений був в суспільстві язичників. З раннього дитинства і до тридцяти років він навчався темної магії в обителях чорнокнижників, вивчав чорну магію і чаклунство. В результаті став відомим чаклуном, до якого зверталися люди, за магічними впливами, за це готові були платити будь-яку ціну.

Одного разу прийшов до нього багата людина, він хотів, щоб чаклун Кипріян приворожив побожну жінку, черницю на ім'я Іустина.

Але нічого не вийшло у великого чаклуна, всі його спроби заговорити жінку були приречені. Тоді чорний маг і був вражений силі віри християнської, йому захотілося з'ясувати, як вона може протистояти чаклунства.

Після цього Кіпріан чорний чаклун перейшов на бік церкви. Став молився і просив вибачення за гріхи свої. Написав багато праць про християнство, випробування Божих і силі істинної віри.

Через деякий час він був схоплений і убитий за свою віру в Господа.

Молитва святому Кіпріану читається цілком! Деякі ще називають цю молитву: "молитва кіпріану і іустіні від чародійства і чаклунства", це все про одну і ту ж молитву. 

НАШИ КНИГИ С МОЛИТВАМИ:

Чарівність молитов (частина 1)

220,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 101 Мова російська

Чарівність молитов (частина 2)

240,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Чарівність молитов (частина 3)

260,00 грн.
Щира молитва здатна здійснити диво. Важливо лише знати, коли, як і до якогось святого звернутися зі своїм проханням-мольбою. Збірка дуже сильних рідкісних православних та авторських молитов, змов та ритуалів буде вірним помічником у покращенні вашого життя та здійсненні бажань. Це ваша можливість бути почутим Вищими Силами і отримати від них допомогу в самих, начебто, не вирішуваних питаннях. Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам; бо кожен, хто просить, отримує, і той, хто шукає, знаходить, і той, хто стукає, відчинять. Біблія Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Чарівний симорон, перейди в мій дім

160,00 грн.
Збірка симоронських технік та ритуалів буде корисною всім, хто хоче стати Чарівником свого життя і виконувати свої найсміливіші і потаємні бажання легко та весело. Використовуючи техніки та ритуали - ви не тільки зарядитеся позитивом, але ще й залучите у ваше життя все, що давно мріяли. Автор: Єва Митник Сторінок: 86 Мова російська

 

 

ЧАСТО ПОКУПАЮТ:

Код захисту

8000,00 грн.
Код Захисту -гра діагностика, здатна продіагностувати людину, її стан, негативний вплив на неї, побачити здібності до езотерики, та розкрити потенціал людини. Цікава буде для чоловіків та жінок віком 18+, які відчувають на собі впливи, пробої в тілі та енергополя, але не знають звідки вони з'явилися. Є потенціал та не знають, що з ним робити. Гра буде цікава: кармічним коректорам, космоенергетам, енергопрактикам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, фахівцям з роботи з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Свічки «Очищення Кармічних та Родових програм»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Очищення Кармічних та Родових програм» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Чарівність молитов (частина 2)

240,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Мотиваційний зошит для досягнення своїх цілей

160,00 грн.
Мотиваційний зошит – це ваш власний помічник у досягненні ваших цілей. Який протягом місяця день за днем ​​підказуватиме вам, як посилити мотивацію та отримувати радість та задоволення від процесу не лише досягнення цілей, а й самого життя. Щоденна робота з мотиваційним зошитом допоможе вам стати більш успішною та впевненою в собі людиною. Автор: Єва Митник Сторінок: 99 Мова російська

 

 

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Моя Внутрішня Дитина

405,00 грн.
У кожному з нас живуть три его-стану. Три сублічності — дитина, батько і дорослий. Вони часто змінюють один одного в залежності від ситуації і іноді можуть проявлятися одночасно. Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки і почуття, прагнення, страхи, реакції і позиції щодо себе та інших. Він відповідає за наші пориви і необачні вчинки, цікавість і творчість. Для цього стану важливі безпеку і визначеність.

Грошові закони

405,00 грн.
Гроші в нашому житті – це ресурс можливостей. Гроші – основа життя у суспільстві. Вони не хороші і ні погані, а просто нейтральні. Їхня користь або шкода визначається лише способом їх придбання та використання. Гроші притягуються до людей, які поважають і цінують їх і здатні здійснювати з їх допомогою гідні вчинки. До людей, які знають і шанують Грошові закони.

Чари енергій

1620,00 грн.
Робота з колодою карт "Чарівництво Енергій" - це передбачальна система, яка надає інформацію за Вашим запитом, з урахуванням минулого, сьогодення та майбутнього. А так само дає пораду, застереження чи рекомендацію щодо подальшої дії. Допоможе на глибинному рівні розібратися в ситуації, що вас задовольняє, в будь-якій сфері життя. Визначивши та усунувши причини виникнення даної ситуації, ви легко зможете знайти найбільш прийнятні та відповідні для вас варіанти її вирішення. Відкриєте для себе нові ресурси та можливості. За допомогою гармонізації ми завжди бачимо, які є перешкоди на шляху вирішення тієї чи іншої ситуації, а також потрібний напрямок рішення.

Рішення Ситуації

405,00 грн.
Бувають ситуації, які довго не можемо вирішити. З якихось причин: вигода особиста, страх чи просто глухий кут. Наш мозок, душа і тіло буває на стільки втомився вирішувати якусь ситуацію, що шляхи рішення можуть не приходити роками! Завдяки роботі з цією колодою ви зможете не тільки зрозуміти та розібрати ваш блок у вашій ситуації, але й побачити в ньому нові можливості та ключі рішення.

Іди у свій страх

405,00 грн.
Страх, що виникає всередині нас, кожного разу, коли ми всім серцем чогось прагнемо. Як не дозволити страху паралізувати нас? І чим більш бажано для нас те, чого ми прагнемо, тим більший цей страх. Здається, що страх – це невід'ємна частина будь-якого пориву душі, будь-якого світлого починання.

МАК карти “Код захисту”

441,00 грн.
Енергетичний захист – важливий аспект у житті кожного. МАК карти "Код Захисту" - діагностичні карти, що гармонізують. За допомогою яких можна побачити, на що потрібно зробити акцент, для захисту свого енергетичного поля.

Подолання

495,00 грн.
Негативні емоції людини, в нашому світі, що інтенсивно розвивається, часом захльостують свідомість, вони заважають його особистісному зростанню і розвитку. Постає питання, як подолати або хоча б послабити і розрядити зайве емоційне тло і звільнити людину від негативного впливу на неї.

Мій Ресурс

450,00 грн.
Бути в ресурсному стані – одне з головних завдань людини. Адже в ресурсному стані ми готові для досягнення результату. Ментальна колода «Мій ресурс» допоможе вам зрозуміти, який ваш ресурс в даний момент, а також відповісти на будь-яку зарість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *