Молитви

Молитва Кіпріану від псування та чаклунства

Молитва Киприяна от колдовства и порчи

Молитва Кіпріану повна

Починаємо глаголаті молитву Священномученика Кіпріана, за днів або в нощі, або в кой годину вправляючись, вся сили сопротівнаго від слави Бога Живаго відпадуть.

Цей Священномученик, всією душею моляшеся Богу дієсловах: "Господи Боже Сильний і Святий, Цар царюють, нині почуй молитву раба Твого, Кіпріана".

Тобі чекають тисяща тисящь і тьма тьмам Ангел і Архангел, Ти вазі таємне, серця дитини Твого ( ім'я ), постань йому Господи, яко у кайданах Павлу і у вогні Фекле. Тако, пізнати мені, Тебе, аз бо перший творях вся беззаконня моя.

Ти, тримаючи хмар, і небо неодождіх дерева садівняго, і то плід нечистих. Несвятковим дружинам переждати, і іншим зачаття недах. На огорожу пертограда токмо поглядах, і нечистих. Розге не цвісти і класу непрозябаті; Винограду ненародити, і звірам неплождатіся. Рибам морським неплавати і птахам небесним літати возбраніх. Тако, Ти показав силу Свою при пророка Іліє.

Молю Тя, Господи Боже мій; вся чарівництва, і вся лукава біси до гріха людини клонях і на ньому гріх творях, Ти, силою Своєю, заборони! Нинеже, Господи Боже мій, Сильний і Великий, пахощівний від негідного, гідного мені бити, і причетному Святому Твоєму стаду, молю Тя, Господи Боже мій, хто имать молитву цю в дому або при собі, сотвори йому, що просить нею.

Пресвятою Величністю Своїм, милосердях на мені і не схоті погубити мя з беззаконням моіма; тако непогуби всякого благаючого Тя молитовного силою.

Непрочнаго в вірі, утверди! Безсильного духом, зміцни! Відчайдушного, подай і не відкрий всякаго вдається до Твого Святого імені.

Яже, припадаючи до Тебе Господи, молю і прошу святе ім'я Твоє: у всякому будинку і на всякому місці наіпаче на православному християнина яже є чаклунство дещо від лукавих людина або від бісів, та прочитають молитва ця над головою людини або в будинку і нехай вирішиться від зв'язку злими духами в заздрості, лестощів, ревнощів, ненависті, злогодінні, зловтіху, дієвому отруєнні, від язичницького отрути і від всякого заклинання і клятви.

Хто убо кориться молитву в своєму будинку нехай буде дотриманий від усякого хитрощі диявольського, по-побору, отрути злими і лукавими людьми, від заклинань і всякаго чаклунства і чарівності, і нехай біжать від нього біси і нехай відступлять злі духи. Господи Боже мій, маючи владу на небі, і на землі, заради імені Твого Святого і заради невимовною доброти Сина Твого, Бога нашого Ісуса Христа, почуй о першій годині осторової дитини Твого ( ім'я ), яже шанує молитву цю і по ній, вирішиться вся диявольська підступи.

Яко тане віск від імені вогню, тако нехай загинуть вся чародіяння і заклинання лукавскія від імені людини шаную молитву цю. Яко ім'я, Живоначальния Трійці, нам просвіта суть, і хіба Тобі, інаго бога не знаємо. Тобі віримо, Тобі поклоняємося і Тебе молимо; захисти, заступи і збережи нас, Боже, від всякого лукаваго дійства і чаклунства злих людей.

Яко ж Мойсеовим синам з кам'яного сладку воду виличив єси, такожде, Господи Боже Сил, поклади руку Свою на дитину Твого ( ім'я ), повну доброти Твоєї і захисти від усякого кознодейства.

Благослови, Господи, будинок в ньому ж нехай перебуває молитва, і всякаго шануючи пам'ять мою, Милість Свою пішли йому, Господи, і захисти його від усякого чарівництва. Помічником і покровителем йому буди, Господи.

Чотири річки: Фісон, Геон, Євфрат і Тигр: Едемський людина не може втримати, тако не може ніякої чарівної чарами постави справ або мрій бісівських бути перед читанням молитви ця, заклинаю Богом Живим! Так зламається демон і проженеться вся противна і зла сила, пущена від зла людина на дитину Божа ( ім'я ).

Яко помножив літа Єзекію царю, тако помножи і літа імущому молитву цю: службою Ангел, співом Серафимським, благовіщенням Пресвята Діви Марії від Архангела Гавриїла і безплідного заради зачаття Ея, Господа нашого Ісуса Христа, славного Різдва Його в Віфліємі, закланням від Ірода царя чотири на десяти тисячь немовлят і Святого Хрещення його сприйнятим у Йордановій річці, постом і спокусою еже від диявола, жахлива Його перемоги і жахливого суду Його, найжахливіших чудес Його в світі колишніх: зцілення і очищення даруй. Мертвих ожівяй, біси ізгоняяй і до Єрусалиму вхід Його, яко Царя виконуй: - "Оссаіна Синові Давидову - від немовля кричущих Ті, чуй" Свята Страсті, Розп'яття і Поховання терплячи, і іже в третій день Воскресіння бисть якоже писано є, і на небеса сходження. Спів тамо численних Ангел і Архангел, славлячи схід Його, іже праворуч Отця сидіння до другого пришестя Його судиті живих і мертвих.

Влада дала єси святим учнем Твоїм і Апостолом, різкий їм: "Тримайте і тримаються - вирішите і вирішаться", тако і всякому по молитві, дозволь всяке диявольське чародійство над дитиною Твоїм ( ім'я ).

Заради бо Святого Великого імені Твого заклинаю і виганяю вси дусі лукава і злі і Очеса зла людина і чаклунства їх наговори, чаклунство, очну псування, чародіяння і всяке хитрощі диявольське. Молю Тя, Многомилостиве Господи, відведи від дитини Твого ( ім'я ), і від дому його, і від усякого користолюбства його.

Яко ж помножив багатство праведному Іову, тако, Господи, помножи домашнє житіе імущому молитву цю: створенням Адамовим, жертвою Авелевого, через Йосиповий, святості Еноха, правдою Ноя, зверненням Мелхисидека, вірою Авраама, святості Якова, пророцтвом пророків, святинею Патріархів, кров'ю Священномучеників, заколення Петра і Павла, дитинством Мойсея, дівоцтвом Іоанна Богослова, священством Аарона, дійством Ісуса Навина, святості Самуїла, дванадесятьма колін Ізраїлевих, благанням Пророка Єлисея, постом і веденням Пророка Данила, проданням Йосипа прекрасного, Премудрості пророка Соломона, силою ста шістдесяти Ангел, молінням Честнаго Славнаго Пророка і Хрестителя Іоанна і сто на десять Святителів другого собору, святих сповідників і споручників страшнаго невимовного імені Твого Святого, Всеславного Всевидця Бога, Йому ж чекають тисяча і тьма Ангел і Архангел. Молитв їх заради молю і прошу Тя, Господи, проганяй і долай усяку злобу і лукавство від дитини Твого ( ім'я ), і нехай біжить воно в тартар.

Молитву цю підношу Єдиному і непереможному Богу, яко та личить всім людям православним порятунок в будинку тому, в ньому ж є молитва ця, еже писана в сімдесяти двох язицех і нехай буде розв'язати по ній кожне лукавство; або в морі, або при дорозі, або в джерелі, або в кладязі; або в верхньому порозі, або в нижньому; або позаду, або спереду; або в стіні, або в даху, усюди нехай вирішиться!

Так вирішиться всяке диявольське мана на ходу, або в стану; або в горах, або в вертепах, або в втірах будинкових, або в прірвах земних; або в корені древа, або листопах рослин; або в нивах, або в садах; або в траві, або в кущі, або в пещі, або в лазні, нехай вирішиться!

Так вирішиться всяке лукавське діяння; або в шкірі риб'ячої, або в плотській; або в шкірі зміїної, або в шкірі людської; або в прикрасах ошатних, або в уборах головних; або в очах, або в вухах, або в волоссі головних, або в бровах; або в ліжку, або в одязі; або в обрізанні нігтів ножних, або в обрізанні нігтів ручних; або в крові гарячої, або у воді студеной: так вирішиться!

Будь-яке злодіяння і чарівність нехай вирішиться; або в мозку, або під мозком, або в плечі, або між плечима; або в м'язі, або в гомілках; або в нозі, або в руці; або в утробі, або під черевом, або в костех, або в жилах; або в шлунку, або в природних межах, та вирішиться!

Так вирішиться всяке диявольське дійство і мана, або на золоті, або на сріблі; або на міді, або на залозі, або в олові, або в свинці, або в меду, або в воску; або у вині, або в пиві, або в хлібі, або в явствах; у всьому нехай вирішиться!

Так вирішиться всяке зле диявольське умишлення проти людини; або в морських гадах, або в літаючих комах; або в тварин, або в птахах; або в зірках, або в місяці; або в звірах, або в плазунів; або в хартіях, або в чорнилі; у всьому так вирішиться!

Аще двох мова лукавих: саламару і реміхару, погоню; Елізду і диявола від дитини Божого ( ім'я ), силою Честнаго і Животворящого Хреста Господнього з усіма небесними силами перед Високим і Страшним Престолом Божим, твори слуги Своя вогонь палящь. Херувими і Серафими; Влада і Прістолі; Панування і Сили.

У єдиний час розбійник вніде в рай молитвою. Молитвою помолився Ісус Навин, сонце ста і місяць. Еже помолився пророк Данило і загороди уста левів. Три батьки: Ананія, Азарія і Мисаїл погаси полум'я пещи вогненної молитвою. Такожде молю Тя Господи, по молитві оце дай кожному моляться їй.

Молюся і прошу святого собору пророческаго: Захарія, Осію, Єсея, Йоіла, Міхея, Ісайя, Данила, Єремію, Амоса, Самуїла, Іллю, Єлисея, Наума і Пророка Предтечу і Хрестителя Господнього Іоанна: - молю і прошу чотирьох Євангелістів, Матфія, Марка, Луку та Івана Богослова, і святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла, і святих і праведних Богоотец Іоакима і Ганну, і Йосипа заручника, і Якова брата Господнього по плоті, Симеона Богоприйнят, і Симеона зрідника Господнього, і Андрія Христа ради юродиваго, і Іоанна Мілостіваго, і Ігнатія Богоносця, і Священномученика Ананія, і Романа співака кондаків, і Марка Греческаго, і Кирила Патріарха Іерусаго і преподобнаго Єфрема Сирина, і Марка гробокопача, і триех Святителів Велицих, Василя Великаго, Григорія Богослова, і Іоанна Златоустаго, і іже у святих отця наших святителів Микола Архиєпископа Мир Лікійських чудотворця, і святих митрополитів: Петра, Алексія, Іони, Філіпа, Гермогена, Інокентія і Кирила, Московських чудотворців: Преподобних Антонія, Феодосія і Афанасія, Києво-Печерських чудотворців: Преподобних Сергія і Никона, Радонезьких чудотворців; Преподобних Зосиму і Саватія, Соловецьких чудотворців; Преподобних Гурія і Варсонофія, Казанських чудотворців; Іже у святих отця наших: Пахомія, Антонія, Феотосія, Пимена Велікаго, і іже у святих отця нашого Серафима Саровскаго; Самсона і Данеїла стовпчиків; Максима Грека, ченця Мілетія Афонський гори; Никона, Патріарха Антіохійскаго, Великомученика Кір'яка і матері його Іуліти; Алексія, Божа, і святих преподобних дружин мироносиць: Марії, Магдалини, Єфросинії, Ксенії, Євдокії, Анастасії; Святих Великомучениць Параскеви, Катерини, Февронії, Марини яже пролили кров свою за Тебе Христа Бога нашого і всіх святих відваги Тобі догодили, Господи, помилуй і спаси дитини Твого ( ім'я ), та не доторкнеться до нього ні до будинку його ні дещо зло і лукавство ні в вечірній час, ні в ранковий, ні за днів, ні в нощі та не доторкнеться.

Збережи його, Господи, від повітряних, тартарних, водяних, лісових, дворових і всякого роду інших бісів і духів злості.

Молю, Тя Господи, яже написався молитва ця свята Священномученика Кипріяна, затверджена і ознаменована бисть від Святия Трійці на погублення і прогнання всякого зла, ворога і супостата бісівських мереж, ловлять усюди людини чаклунством і чарами Садока і Нафаїла нарицаемого Ефіл і дочок Самуїлових, майстерних в чарівності.

Словом Господнім утвердися небо і земля і вся еже в піднебесній, силою молитви ця вижене всяке вороже мана і потурання. Закликаю на допомогу вся сили небесні і чиноначалія Твоя; Архангели: Михайла, Гавриїла, Рафаїла, Уріїла, Салафаїла, Ієгуділа, Варахаїла і Ангела хранителя мого: Силу Честнаго і Животворящого Твого Хреста і вся сили і духи небесні і буде дотриманий дитина Твоя, Господи ( ім'я ), і нехай буде осоромлено лукавство диявольське усією Небесною силою на славу Тобі, Господи, Творця мого і на славу Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа, завжди нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Господи! Ти єдиний Всесильний і Всемогутній, збережи по молитві Священномученика Кіпріана дитини Твого ( ім'я ). Тричі говорити це і тричі кланятися.

Господи Ісусе Христе Слові і Сина Божий, молитвою Пресвята Твоєї Матері і Ангела хранителя мого, помилуй мя грішного дитини Твого ( ім'я ).

Тричі говорити це і тричі кланятися.

Всі святті і праведні, моліть Мілостіваго Бога про дитину ( ім'я ), нехай збереже і помилує мя від всякаго ворога і супостата.
( Тричі говорити це і тричі кланятися. )

Хто такий Кіпріан?

Святий Кипріян ні завжди праведним, він народжений був в суспільстві язичників. З раннього дитинства і до тридцяти років він навчався темної магії в обителях чорнокнижників, вивчав чорну магію і чаклунство. В результаті став відомим чаклуном, до якого зверталися люди, за магічними впливами, за це готові були платити будь-яку ціну.

Одного разу прийшов до нього багата людина, він хотів, щоб чаклун Кипріян приворожив побожну жінку, черницю на ім'я Іустина.

Але нічого не вийшло у великого чаклуна, всі його спроби заговорити жінку були приречені. Тоді чорний маг і був вражений силі віри християнської, йому захотілося з'ясувати, як вона може протистояти чаклунства.

Після цього Кіпріан чорний чаклун перейшов на бік церкви. Став молився і просив вибачення за гріхи свої. Написав багато праць про християнство, випробування Божих і силі істинної віри.

Через деякий час він був схоплений і убитий за свою віру в Господа.

Молитва святому Кіпріану читається цілком! Деякі ще називають цю молитву: "молитва кіпріану і іустіні від чародійства і чаклунства", це все про одну і ту ж молитву. 

НАШИ КНИГИ С МОЛИТВАМИ:

Чарівність молитов (частина 1)

220,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 101 Мова російська

Чарівність молитов (частина 2)

240,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Чарівність молитов (частина 3)

260,00 грн.
Щира молитва здатна здійснити диво. Важливо лише знати, коли, як і до якогось святого звернутися зі своїм проханням-мольбою. Збірка дуже сильних рідкісних православних та авторських молитов, змов та ритуалів буде вірним помічником у покращенні вашого життя та здійсненні бажань. Це ваша можливість бути почутим Вищими Силами і отримати від них допомогу в самих, начебто, не вирішуваних питаннях. Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам; бо кожен, хто просить, отримує, і той, хто шукає, знаходить, і той, хто стукає, відчинять. Біблія Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Чарівний симорон, перейди в мій дім

160,00 грн.
Збірка симоронських технік та ритуалів буде корисною всім, хто хоче стати Чарівником свого життя і виконувати свої найсміливіші і потаємні бажання легко та весело. Використовуючи техніки та ритуали - ви не тільки зарядитеся позитивом, але ще й залучите у ваше життя все, що давно мріяли. Автор: Єва Митник Сторінок: 86 Мова російська

 

 

ЧАСТО ПОКУПАЮТ:

Чарівний симорон, перейди в мій дім

160,00 грн.
Збірка симоронських технік та ритуалів буде корисною всім, хто хоче стати Чарівником свого життя і виконувати свої найсміливіші і потаємні бажання легко та весело. Використовуючи техніки та ритуали - ви не тільки зарядитеся позитивом, але ще й залучите у ваше життя все, що давно мріяли. Автор: Єва Митник Сторінок: 86 Мова російська

Почуй відповіді Всесвіту

220,00 грн.
Ми часто, особливо у важкі і важкі для нас моменти та часи, звертаємось до наших Ангелів, Архангелів, Богів, Всесвіту, Вищих сил. Просимо допомоги чи підказки у наших подальших діях. Не розуміємо, навіщо і чому нам надається замість допомоги нове випробування. Книга допоможе вам дізнатися, як чути відповіді Всесвіту і підказки вищих сил, що оберігають. Що і як треба робити, що ваші молитви та прохання були почуті. Автор: Єва Митник Сторінок: 126 Мова російська

Створення метафоричних карт – відео курс

2200,00 грн.
Єва Митник, відома авторка 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, пропонує унікальний курс зі створення метафоричних карт. Цей курс дасть вам змогу розкрити свої творчі здібності, розвинути інтуїцію та заглибитися в процес самопізнання. Не пропустіть шанс приєднатися до цього чудового навчання і навчитися створювати свої власні метафоричні карти! Основи курсу "Створення метафоричних карт" від Єви Митник
  1. Мета курсу: Освоєння технік створення метафоричних карт Розвиток творчого мислення та інтуїції Поглиблення самопізнання та саморозвитку
  2. Структура курсу: Теоретичні основи метафоричних карт Практичні заняття та майстер-класи Створення власних колод метафоричних карт
  3. Переваги курсу: Авторський підхід Єви Митник Застосування метафоричних карт у різних сферах життя Можливість навчання онлайн та офлайн

Самозахист – онлайн курс 7 днів

3000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

 

 

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *