Молитви

Молитва для відкриття своїх талантів та здійснення мрії – автор Єва Митник

Молитва для открытия своих талантов и исполнение мечты - автор Ева Мытнык

"Заповітні мрії збуваються, цілі досягаються"!

( Молитва-наставлення на розкриття талантів і використання своїх ресурсів ):

Я талановита, мудра і творча натура.

Моє серце б'ється в ритмі моїх бажань.

Я знаю, що я хочу від життя, куди мені рухатися далі і ким я хочу бути.

Я вмію підтримати себе в скрутну хвилину!

Я радію за свої успіхи, викорінюю лінь, витягаю користь і уроки з усіх своїх ситуацій.

Я вчасно набираюся енергією і відпочиваю.

До мене тягнуться люди, тому що я випромінюю Божественну і чарівну енергію, доброту і щедрість.

Я знаю собі ціну і вартість моїх заходів.

Завдяки моїм талантам, у мене завжди є можливість народжувати щось нове.

Мої "золоті руки" творять чудеса в різних напрямках і від цього чарівництва моя душа радіє, а серце наповнюється теплом і любов'ю.

Мої думки, слова і дії в триєдність, Всі мої мрії і бажання збуваються, цілі досягаються.

Тому що я знаю свої таланти і з задоволенням використовую ресурси, дані мені при народженні.

Дякую тобі Всесвіт, Дякую тобі Матінка Земля, дякую тобі, моя душа, за те, що яскраво ведете мене на мою світлому і яскравого шляху.

За те, що даєте підказки у вигляді знаків, які мені зрозумілі з першого разу.

Я ціную вибір моєї душі, і це прекрасно.

Дякую, Дякую, Дякую.

Читати 3 рази

НАШИ КНИГИ С МОЛИТВАМИ:

Чарівність молитов (частина 1)

220,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 101 Мова російська

Чарівність молитов (частина 2)

240,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Чарівність молитов (частина 3)

260,00 грн.
Щира молитва здатна здійснити диво. Важливо лише знати, коли, як і до якогось святого звернутися зі своїм проханням-мольбою. Збірка дуже сильних рідкісних православних та авторських молитов, змов та ритуалів буде вірним помічником у покращенні вашого життя та здійсненні бажань. Це ваша можливість бути почутим Вищими Силами і отримати від них допомогу в самих, начебто, не вирішуваних питаннях. Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам; бо кожен, хто просить, отримує, і той, хто шукає, знаходить, і той, хто стукає, відчинять. Біблія Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Чарівний симорон, перейди в мій дім

160,00 грн.
Збірка симоронських технік та ритуалів буде корисною всім, хто хоче стати Чарівником свого життя і виконувати свої найсміливіші і потаємні бажання легко та весело. Використовуючи техніки та ритуали - ви не тільки зарядитеся позитивом, але ще й залучите у ваше життя все, що давно мріяли. Автор: Єва Митник Сторінок: 86 Мова російська

ЧАСТО ПОКУПАЮТ:

Чітки – Янтар, розмір намистин 1см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Бурштин Розмір намистин - 1 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

  • Бурштин - знімає психічну напругу та стрес і налаштовує на позитивне сонячне сприйняття світу.

Мотиваційний зошит для досягнення своїх цілей

160,00 грн.
Мотиваційний зошит – це ваш власний помічник у досягненні ваших цілей. Який протягом місяця день за днем ​​підказуватиме вам, як посилити мотивацію та отримувати радість та задоволення від процесу не лише досягнення цілей, а й самого життя. Щоденна робота з мотиваційним зошитом допоможе вам стати більш успішною та впевненою в собі людиною. Автор: Єва Митник Сторінок: 99 Мова російська

Свічки «Зцілення»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Зцілення» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
  • Енергетичний сеанс перед зануренням;
  • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Моя Внутрішня Дитина

405,00 грн.
У кожному з нас живуть три его-стану. Три сублічності — дитина, батько і дорослий. Вони часто змінюють один одного в залежності від ситуації і іноді можуть проявлятися одночасно. Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки і почуття, прагнення, страхи, реакції і позиції щодо себе та інших. Він відповідає за наші пориви і необачні вчинки, цікавість і творчість. Для цього стану важливі безпеку і визначеність.

Грошові закони

405,00 грн.
Гроші в нашому житті – це ресурс можливостей. Гроші – основа життя у суспільстві. Вони не хороші і ні погані, а просто нейтральні. Їхня користь або шкода визначається лише способом їх придбання та використання. Гроші притягуються до людей, які поважають і цінують їх і здатні здійснювати з їх допомогою гідні вчинки. До людей, які знають і шанують Грошові закони.

Чари енергій

1620,00 грн.
Робота з колодою карт "Чарівництво Енергій" - це передбачальна система, яка надає інформацію за Вашим запитом, з урахуванням минулого, сьогодення та майбутнього. А так само дає пораду, застереження чи рекомендацію щодо подальшої дії. Допоможе на глибинному рівні розібратися в ситуації, що вас задовольняє, в будь-якій сфері життя. Визначивши та усунувши причини виникнення даної ситуації, ви легко зможете знайти найбільш прийнятні та відповідні для вас варіанти її вирішення. Відкриєте для себе нові ресурси та можливості. За допомогою гармонізації ми завжди бачимо, які є перешкоди на шляху вирішення тієї чи іншої ситуації, а також потрібний напрямок рішення.

Рішення Ситуації

405,00 грн.
Бувають ситуації, які довго не можемо вирішити. З якихось причин: вигода особиста, страх чи просто глухий кут. Наш мозок, душа і тіло буває на стільки втомився вирішувати якусь ситуацію, що шляхи рішення можуть не приходити роками! Завдяки роботі з цією колодою ви зможете не тільки зрозуміти та розібрати ваш блок у вашій ситуації, але й побачити в ньому нові можливості та ключі рішення.

Іди у свій страх

405,00 грн.
Страх, що виникає всередині нас, кожного разу, коли ми всім серцем чогось прагнемо. Як не дозволити страху паралізувати нас? І чим більш бажано для нас те, чого ми прагнемо, тим більший цей страх. Здається, що страх – це невід'ємна частина будь-якого пориву душі, будь-якого світлого починання.

МАК карти “Код захисту”

441,00 грн.
Енергетичний захист – важливий аспект у житті кожного. МАК карти "Код Захисту" - діагностичні карти, що гармонізують. За допомогою яких можна побачити, на що потрібно зробити акцент, для захисту свого енергетичного поля.

Подолання

495,00 грн.
Негативні емоції людини, в нашому світі, що інтенсивно розвивається, часом захльостують свідомість, вони заважають його особистісному зростанню і розвитку. Постає питання, як подолати або хоча б послабити і розрядити зайве емоційне тло і звільнити людину від негативного впливу на неї.

Мій Ресурс

450,00 грн.
Бути в ресурсному стані – одне з головних завдань людини. Адже в ресурсному стані ми готові для досягнення результату. Ментальна колода «Мій ресурс» допоможе вам зрозуміти, який ваш ресурс в даний момент, а також відповісти на будь-яку зарість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *