МАК колоди карт!

Скільки метафоричних карт у колоді?

МАК карты 5

Як знайти вихід за допомогою метафоричних карт?

Запит був окреслений і простий: страшно відкривати бізнес. Так довго вона йшла до цього, завжди мріяла, але в останній момент — ступор. Майстер запросив жінку описати малюнки на метафоричних картах. На одному вона побачила яблуко, на іншому малюка, що сидить на стільці. Неспішно розглянувши фотографії, клієнтка помітила, що яблуко зелене, незріле ще. А дитина сидить на своєму стільчику якось небезпечно: на самому краю. Ще через хвилину вона сказала, що боїться відкривати справу, бо не все було остаточно підготовлене до запуску: були нюанси, які не були уточнені з бухгалтером та адвокатами. Так працює МАК.

Які переваги метафоричних карт, якщо порівнювати їх з іншими інструментами?

Зображення карт викликають у того, хто дивиться, асоціації, що належать виключно йому. Не може бути неправильної відповіді, а тим більше такої, що надається ззовні. Таким чином, в обхід логіки, метафоричні асоціативні карти можуть запропонувати відповіді, які найбільш точно показують стан клієнта.

«Чому в обхід логіки, це якось не логічно», — може сказати читач. Тому, що логіка не дозволяє вам бачити неочевидні рішення, нові способи та можливості. «Такого не може бути», — каже вона нам. Але карти Мак кажуть, що може, вони можуть нам це показати.

Поки клієнт каже, що, на його думку, він бачить на малюнку, він перераховує:

 • свої можливі страхи
 • ті бажання, про які раніше не хотів говорити вголос
 • що для нього насправді важливо, його цінності
 • про ставлення до самого себе та до інших людей чи подій
 • про те, що може дати йому сили, а від чого він вже дуже втомився

Ви можете співпрацювати з цим чудовим інструментом психолога як онлайн, так і «наживо», і це ще один незаперечний плюс методу. Асоціативні метафоричні карти в онлайн зараз є звичною історією, а коли МАК тільки з’явилися, це було сенсацією. Вони були створені людиною, яка була далека від психології, художника. Він хотів, щоб мистецтво було ближче до людей, і досяг успіху: навіть у тих звичайних людей, що були далекі від галерей, з’явилась зацікавленість картами. Через кілька років психотерапевт Моріц Егетмейер придумав, як можна використовувати чудові картки Мак в терапії.

Як працювати з асоціативними картами?

Кількість колод, що існують сьогодні, може здивувати. Вони можуть бути

 • намальованими
 • у вигляді фотографій
 • з додаванням тексту

МАК карти, які ви можете придбати в нашому центрі відновлення енергії «RestArt» — є й такі. Ми першими захотіли вдосконалити цей чудовий інструмент та додали текстові блоки та коучингові запитання до зображень. Працюючи з таким інструментом, ви можете працювати ще тонше і глибше щодо запиту клієнта.

Той факт, що це гнучкий і безпечний інструмент, не заперечується:

— карти MАК підходять для роботи з дітьми;

— ви можете працювати з усіма віковими групами, техніки не викликають опору навіть у людей похилого віку

— інструмент можна використовувати як для діагностики, так і для роботи з серйозними проблемами

Але обирати та купувати метафоричні карти в Україні простіше, якщо ви вирішите, яка ваша спеціалізація пріоритетніша. Створено багато чудових версій колод для універсальних цілей. Вони підходять для всіх вищезазначених випадків. Але є також спеціалізовані набори, які можуть працювати більш тонко, під конкретні запроси.

 1. персоналізовані: ті, що допомагають працювати з почуттями та станами;
 2. колоди, спрямовані на стосунки в парі, про чоловіка та жінку;
 3. існують метафоричні карти, спрямовані на розкриття творчого потенціалу людини та роботи її уявою;
 4. існують окремо ресурсні колоди, завданням яких полягає в тому, щоб показати людині потенціал, шлях та нові можливості;
 5. ви можете придбати метафоричні картки в Україні спеціально для роботи лише з дітьми, якщо ваша спеціалізація така.

Безпосередньо методів, з якими можна взаємодіяти, є дуже багато. До них постійно додаються нові авторські техніки. Швидше за все, ви також схочете спробувати щось нове рано чи пізно та створити власну техніку, експериментуючи у своїй роботі, коли ви вирішите придбати карти Maк.

 

Авторские колоды МАК карт:

 

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Чітки – Ніжний мікс, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми

“Зростання Доходів” – електронна книга

130,00 грн.
Данная книга будет вашим настольным руководством, если вы действительно хотите не только повысить ваш доход, но и достичь стабильного роста ваших финансов на протяжении всей вашей жизни. А участие в челлендже, практики и упражнения, понимание секретов изобильного процветания - помогут вам гораздо облегчить и ускорить процесс роста вашего дохода до желаемого вами уровня.

Чітки – Моховий Агат №1, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Моховий Агат – допоможе своєму власнику розпізнавати обман та вбереже від небезпеки

Чітки – Авантюрин, Перламутр, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Авантюрин, Перламутр Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Авантюрин - Приносить у характер людини розкутість, вміння руйнувати стереотипи та набридлий перебіг подій.
 • Перламутр - допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир та спокій у сім'ї, оберігає будинок від злих духів.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *