МАК колоди карт!

Як грати у метафоричні карти?

МАК карты 4

Ігри з метафоричними картами — надихаємося!

Уявіть собі, що в вашому арсеналі є місткий, лаконічний, але багатофункціональний інструмент. Він багато вміє, при цьому працює м'яко і безпечно. Метафоричні асоціативні карти — інструмент саме такий, і він здатний допомогти в цілому переліку ситуацій та запитів. 

 • коли потрібно заглянути всередину себе в пошуку потрібного і комфортного рішення
 • коли хочеться побачити відразу кілька варіантів проблеми з різних сторін
 • коли дуже потрібна діагностика, тому що запит з деяких причин не сформований
 • для розвитку образного мислення і пошуку нових креативів в творчих професіях
 • коли потрібна допомога в налагодженні комунікацій
 • при пошуку нових несподіваних можливостей і ресурсу

Метафоричні асоціативні карти — як дати волю інтуїції?

І, головне: навіщо? На консультації люди можуть говорити на найрізноманітніші теми, здавалося б, відкрито і щиро. Описати сім'ю і близьких? Будь ласка. Розповісти про роботу? Добре. Але ось у чому фокус. Головного можуть так і не торкнутися. Купити метафоричні карти в роботу, значить допомогти клієнту побачити і розповісти дійсно важливе, актуальне і значуще. Така особливість карт здорово демонструється в груповій роботі, особливо при знайомстві нових учасників. 

Слухачеві досить витягувати закритими п'ять карт, розкривати їх по одній і розповідати групі, що мак карти говорять своїм малюнком про нього. 

Або ось ще техніка (одна з сотень). Називається «Я – не я». Дуже добре підходить для роботи з тіньовими частинами, знеціненням або витісненням. З колоди метафоричних карт потрібно витягувати дві картинки. Одна з них буде про учасника, а друга — ну точно ні. Пізніше потрібно буде пояснити: чому виникли саме такі зв'язки. Відразу можна буде наочно побачити що ми заперечуємо, не визнаємо і ховаємо від себе. 

Купити мак карти в Україні для трансформаційних ігор

Хіт останніх років в ніші самопізнання — трансформаційні настолки — спрямовані на роботу з конкретною темою. Їх принадність у тому, що ситуації (бажані або навпаки) можна прожити не по-справжньому в житті, а як би тренуючись. Такому «тест-драйву» дуже сприяють метафоричні асоціативні карти. Жінки особливо ніжно люблять такі «зустрічі за картами». Одночасно з розплутуванням психологічної проблеми, вони можуть поговорити, висловитися і отримати підтримку і ресурс від інших учасниць. Як це відбувається: до трактування зображеного на карті однієї учасницею, приєднуються інші присутні, що допомагає головній героїні поглянути на ситуацію абсолютно під різними кутами

Купити метафоричні карти Україна можна і для того, щоб грати в них самостійно. У чому плюси? Тут можна бути максимально відвертим з собою і з простором, дотримуючись при цьому власний ритм. 

Метафоричні карти онлайн

Чи можна вибрати колоду для себе або тим більше грати в МАК не потримавши фізичні карти в руках? Звісно. Має сенс познайомитися з колодами і їх можливостями детально і не поспішаючи на сайті онлайн, а потім вже купити метафоричні карти. Інструмент цей багатоликий і цікавий. Колоди створені для різних завдань і з різним оформленням. 

МАК бувають:

 • тільки мальовані
 • з використанням фотографії
 • виключно зображення
 • карти з текстовими блоками (одне слово або речення у вигляді питання)

Саме так першими почали допрацьовувати колоди МАК в Центрі Енергетичного відновлення «RestArt». Карти з додатковим текстом на зображенні дозволяють ще більшу варіативність в роботі з ними.

Якими можуть бути запити для ігор в метафоричні карти? Вони можуть йти від серця, легко й інтуїтивно. Це здорово. Але буває, що питання не йде відразу, потрібно з чогось почати. Ось якими для прикладу можуть бути ваші запити:

 • що мені може допомогти в розвитку задуманої справи, проєкту?
 • що я можу зробити, щоб…?
 • що мені потрібно…?
 • як я можу…?
 • для чого в моєму житті виникла ситуація з …?
 • які почуття у мене викликає сюжет?

Карти мак купити варто тільки тому, що це абсолютно безпечний інструмент, відповідний всім віковим групам. Вони також можуть стати корисним дозвіллям в сім'ї або помічником у творчій роботі креативників. Суворих правил немає, а варіантів використання сотні. Спробуйте!

Авторские колоды МАК карт:

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Мудрость Рода

550,00 грн.
Направити в потрібний руслоенергетичний стан, знайти швидкість прогнозування, дати відповідь на хвилююче питання допомоги Вам - МАК карти Мудрість Роду. Ця колодка допоможе вам спілкуватися зі своїм Родом на енергетичному рівні. Цей зв'язок непомітний і при цьому дуже сильний і потужний. Ресурс вашого Роду згодом і Предків, це фундамент Васків. Карти даних є ресурсними файлами, що переносяться в роботу з Родом і Предками, що переносяться.

Пощастить у Грошах

100,00 грн.

Ароматична олія  - "Повезе в Грошах"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Карма Буває Різноманітною

260,00 грн.
Карма – це вирок. Це відображення та вплив наших вчинків у минулому на нашу сьогоднішню реальність. Те, що ми маємо і як живемо – це наша відповідальність. Книга допомагає розібратися в тому, якою буває карма, чому у когось вона погана, а хтось щасливчик. На прикладах та історіях доступно пояснюється, як ви особисто можете вплинути на вашу карму і, відповідно, на якість та рівень життя. Застосовуючи в житті рекомендації та практики, зможете уникнути безлічі неприємних моментів та ситуацій. Автор: Єва Митник Сторінок: 212 Мова російська

Зростання Доходів

170,00 грн.
Дана книга буде вашим настільним керівництвом, якщо ви дійсно хочете не тільки підвищити ваш дохід, але і досягти стабільного зростання ваших фінансів протягом всього вашого життя. А участь в челлендже, практики і вправи, розуміння секретів рясного процвітання - допоможуть вам набагато полегшити і прискорити процес зростання вашого доходу до бажаного вами рівня.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

14000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *