МАК колоди карт!

Як грати у метафоричні карти?

МАК карты 4

Ігри з метафоричними картами — надихаємося!

Уявіть собі, що в вашому арсеналі є місткий, лаконічний, але багатофункціональний інструмент. Він багато вміє, при цьому працює м'яко і безпечно. Метафоричні асоціативні карти — інструмент саме такий, і він здатний допомогти в цілому переліку ситуацій та запитів. 

 • коли потрібно заглянути всередину себе в пошуку потрібного і комфортного рішення
 • коли хочеться побачити відразу кілька варіантів проблеми з різних сторін
 • коли дуже потрібна діагностика, тому що запит з деяких причин не сформований
 • для розвитку образного мислення і пошуку нових креативів в творчих професіях
 • коли потрібна допомога в налагодженні комунікацій
 • при пошуку нових несподіваних можливостей і ресурсу

Метафоричні асоціативні карти — як дати волю інтуїції?

І, головне: навіщо? На консультації люди можуть говорити на найрізноманітніші теми, здавалося б, відкрито і щиро. Описати сім'ю і близьких? Будь ласка. Розповісти про роботу? Добре. Але ось у чому фокус. Головного можуть так і не торкнутися. Купити метафоричні карти в роботу, значить допомогти клієнту побачити і розповісти дійсно важливе, актуальне і значуще. Така особливість карт здорово демонструється в груповій роботі, особливо при знайомстві нових учасників. 

Слухачеві досить витягувати закритими п'ять карт, розкривати їх по одній і розповідати групі, що мак карти говорять своїм малюнком про нього. 

Або ось ще техніка (одна з сотень). Називається «Я – не я». Дуже добре підходить для роботи з тіньовими частинами, знеціненням або витісненням. З колоди метафоричних карт потрібно витягувати дві картинки. Одна з них буде про учасника, а друга — ну точно ні. Пізніше потрібно буде пояснити: чому виникли саме такі зв'язки. Відразу можна буде наочно побачити що ми заперечуємо, не визнаємо і ховаємо від себе. 

Купити мак карти в Україні для трансформаційних ігор

Хіт останніх років в ніші самопізнання — трансформаційні настолки — спрямовані на роботу з конкретною темою. Їх принадність у тому, що ситуації (бажані або навпаки) можна прожити не по-справжньому в житті, а як би тренуючись. Такому «тест-драйву» дуже сприяють метафоричні асоціативні карти. Жінки особливо ніжно люблять такі «зустрічі за картами». Одночасно з розплутуванням психологічної проблеми, вони можуть поговорити, висловитися і отримати підтримку і ресурс від інших учасниць. Як це відбувається: до трактування зображеного на карті однієї учасницею, приєднуються інші присутні, що допомагає головній героїні поглянути на ситуацію абсолютно під різними кутами

Купити метафоричні карти Україна можна і для того, щоб грати в них самостійно. У чому плюси? Тут можна бути максимально відвертим з собою і з простором, дотримуючись при цьому власний ритм. 

Метафоричні карти онлайн

Чи можна вибрати колоду для себе або тим більше грати в МАК не потримавши фізичні карти в руках? Звісно. Має сенс познайомитися з колодами і їх можливостями детально і не поспішаючи на сайті онлайн, а потім вже купити метафоричні карти. Інструмент цей багатоликий і цікавий. Колоди створені для різних завдань і з різним оформленням. 

МАК бувають:

 • тільки мальовані
 • з використанням фотографії
 • виключно зображення
 • карти з текстовими блоками (одне слово або речення у вигляді питання)

Саме так першими почали допрацьовувати колоди МАК в Центрі Енергетичного відновлення «RestArt». Карти з додатковим текстом на зображенні дозволяють ще більшу варіативність в роботі з ними.

Якими можуть бути запити для ігор в метафоричні карти? Вони можуть йти від серця, легко й інтуїтивно. Це здорово. Але буває, що питання не йде відразу, потрібно з чогось почати. Ось якими для прикладу можуть бути ваші запити:

 • що мені може допомогти в розвитку задуманої справи, проєкту?
 • що я можу зробити, щоб…?
 • що мені потрібно…?
 • як я можу…?
 • для чого в моєму житті виникла ситуація з …?
 • які почуття у мене викликає сюжет?

Карти мак купити варто тільки тому, що це абсолютно безпечний інструмент, відповідний всім віковим групам. Вони також можуть стати корисним дозвіллям в сім'ї або помічником у творчій роботі креативників. Суворих правил немає, а варіантів використання сотні. Спробуйте!

Авторские колоды МАК карт:

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Виконання мрії

450,00 грн.
Мрії здійснюються завжди, коли ми до них готові на всіх рівнях. А також для реалізації наших мрій важливо пробувати різні техніки і матеріальні, і езотеричні, адже кожен з нас ніколи не знає, яка з цих технік спрацює на нашу користь.

Браслет – Котяче око бузкове №1

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у браслетах:

Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Внутрішня жаба душіТ – електронна книга

170,00 грн.
Книга-руководство по работе с внутренней жабой. Вы сможете разобраться и сходу определять разновидность жаб, которые встречаются практически на каждом шагу. Узнаете, что нужно делать, чтобы навсегда выселить ее из своей души, и чтобы она к вам больше даже близко не подходила. Поймете, как можно нейтрализовать эту вредную зеленую квакуху в других, чтобы она не могла вам навредить.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 5160

Язык: Русский

Чітки – Медовий мікс, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Авантюрин - Приносить у характер людини розкутість, вміння руйнувати стереотипи та набридлий перебіг подій.
 • Агат-кракле – допоможе власнику викрити обман та вбереже від небезпеки
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
 • Сердолік - дуже добре відновлює енергетику, якщо втомилися вдягати браслет чи чітки на праву руку.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *