Місячна доба

9-а місячна доба

9-е лунные сутки

9 МІСЯЦЯ ДОБА: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Дев'ята місячна доба полони спокус, спокус, і ніби витягують на світ наші слабкості та вади. Невирішені проблеми постають перед нами так явно, що ми розгублені і здивовані. Пам'ять доведеться освіжити – місяць не прощає помилок, і якщо ми не зрозуміємо уроку, то повернемось до цієї ситуації наступного разу.


Стихія дев'ятої місячної доби - Вогонь. Сьогоднішній день бажано прожити так, щоб не було соромно за безцільно проведений годинник і хвилину. Тоді ми догодимо стихії, і вогонь осяє наш шлях рівним і гарним полум'ям.
Символ дев'ятої місячної доби - Кажан. Уособлює нічне життя та чорну магію. Але сьогодні вона будить наші приховані таланти і наділяє нас дивовижними здібностями.
Щасливі кольори дев'ятої місячної доби - Помаранчевий колір (сила, влада, сонце та успіх), і Каштановий (гармонія, врівноваженість), і Шоколадний (дарує тепло та відчуття комфорту). Ще одним вдалим кольором вважається Коричневий, що символізує стабільність.
Число 9 діб місяця – Дев'ятка. Цифра під впливом Нептуна, вона пов'язує нас із невидимим світом духів, і допомагає зазирнути межу.
Талісмани 9 місячних діб - Чорний Перли (загадковість, сміливість та сексуальність), Раухтопаз (дарує натхнення), та Змійовик (захищає власника від злих духів).
Ангел-охоронець 9 місячних діб - Амас. Він заступається чистим душам, і наділяє нас спокоєм і гармонією.

 

Характеристика 9 місячних діб

Місяць сьогодні не забуває підкидати нам цікаві ситуації, розібратися в яких практично неможливо. Дев'ята доба вважається активною, але людям бажано діяти акуратно, і обережно. Сьогодні з нами жартує навіть інтуїція – начебто відповідь лежить на поверхні, а насправді все виходить зовсім інакше.

Сьогодні нас можуть відвідувати негативні та тужливі думки, багатьох долатиме бажання посваритися, і спровокувати конфлікт. Давні проблеми, образи та невирішені ситуації сьогодні випливуть на поверхню, і всі, звичайно, кинуться розбиратися з минулим. Тут важливо зрозуміти чому доля вкотре підкидає таке саме випробування? Може просто потрібно змінити своє ставлення до життя, і знайти новий спосіб розв'язання.

Ті, кого сьогодні відвідає натхнення, можуть радіти – ви на вірному шляху, і нарешті зрушили з мертвої точки. Ідеї, які відвідують людей дев'ятого місячного дня, відрізняються оригінальністю, саме сьогодні народжуються геніальні думки.

Цей день підходить для спілкування із близькими людьми, особливо з батьками. Сьогодні навіть важкі розмови сьогодні бажано не відкладати – скелети з шафи краще дістати і розібратися в кожній дрібниці з минулого життя.

Сьогодні потрібно звільнити місце у своїй душі, і позбутися вантажу. Хтось зможе зрозуміти непотрібність любовних зв'язків на боці, комусь захочеться змінити роботу. У дев'ятий місячний день немає перешкод, важливо не помилитися і зрозуміти, що потрібно саме нам.

Дев'ята місячна доба як чистий лист, на якому ми можемо заново написати своє життя, і розфарбувати його потрібними фарбами.

Починати з нуля складно, зате цікаво, головне, повірити у свої таланти, підібрати пензлики, що підходять, і яскраві фарби для малювання.
Все в наших руках.

 

Стрижка в 9 місячну добу

Сьогодні у перукарнях дурдом. Ножиці не слухаються пальців рук, а на головах клієнтам виходить зовсім не те, що хотілося. Та й самі відвідувачі салонів не знають чого хочуть. Це просто вплив дев'ятої місячної доби.

Тим, хто зважився відвідати майстра, потрібно усвідомити важливість цього кроку – негативна енергія, звичайно, піде разом із остриженим волоссям, але ось у житті можуть настати деякі зміни. І якщо ми не боїмося цього, то й думати нема про що - вперед за новою стильною стрижкою.

З фарбуванням волосся ситуація теж неоднозначна, але особливих обмежень на дев'ятий місячний день немає. Головне, не захоплюватися і не вимагати від перукаря якихось вишукувань.

У дев'ятий місячний день корисно ходити з розпущеним волоссям - місячне світло неодмінно потрапить на локони і обдарує нас своєю енергією. Але кучерявим дамочкам бажано прибрати волосся, щоб не привернути в життя хаос.

Сьогодні ми можемо заплести легковажні кіски, головне, не обтяжувати голову численними різнокольоровими гумками та шпильками.

 

Весілля у 9 місячну добу

Загалом, зірки не рекомендують влаштовувати весільну урочистість у дев'яту місячну добу.

Якщо ж у молодих є хоча б тінь сумніву у правильності вибору, весілля краще не призначати на дев'ятий місячний день. Сімейне життя може бути важким – нескінченні сварки, скандали та походи на бік. Молодята щосили намагатимуться зрозуміти одне одного, але ні до чого це не приведе. Але краще відразу прислухатися до місяця і не відвідувати палац одруження.

Сьогодні можна вибирати вбрання, складати списки гостей та навіть підшукувати житло. Діяти потрібно без поспіху, адже рішення, прийняті дев'ятого місячного дня, не завжди бувають правильними. Наприклад, переїзд у нову квартиру може здорово зіпсувати стосунки – вантажники несподівано нап'ються, у житлі згасне світло.

Щодо таїнства вінчання, то тут особливих перешкод немає. Люди, які зважилися пов'язати долі перед Богом, зазвичай впевнені у собі та у своїй половинці, вони дозріли для цього кроку, і який місячний день на календарі значення не має.

 

День народження у 9 місячну добу

Народжених сьогодні улюбленцями долі не назвеш, вони найбільше домагаються самостійно. Часом здається, що удача відчуває їх на міцність. Народжуються часто слабкими та болючими, але вони швидко розуміють, що долю можна змінити, потрібно лише захотіти.

Дітки швидко вчаться, і все схоплюють на льоту, але спілкуватися вони воліють тільки з тими, хто може бути їм корисний. Приятелів у них небагато, зате всі їхні друзі, генії, або важливі шишки.

У побуті вони акуратні, і навіть педантичні. Але рідня не страждає від прискіпливості цих хлопців, адже ці люди вважають за краще самостійно приймати рішення, і втілюють свої задуми, не залучаючи решту членів сім'ї.

Акуратність і скрупульозність допомагає їм досягати неймовірних успіхів у професії

Вони амбітні, але свої плани вони вважають за краще не афішувати, і мовчки крокуючи по головах, іноді перестрибуючи через кілька сходів кар'єрних сходів. Начальниками виходять майже ідеальними, співробітників вони вибирають ретельно, зате всі підлеглі вишколені і ніколи не ставлять зайвих питань.

«Дев'ятки» постійно шукають сенс життя, і, зазвичай, вони його знаходять. Часто впадають у крайнощі, і йдуть у монастирі, чи стають учнями ченців Тибету. Вони вміють прощати, адже працюють над собою день і ніч.

 

Сни в 9 місячну добу

Якщо в дев'яту місячну ніч нас відвідали кошмари, не варто панікувати, схоплюватися з ліжка, і заглядати під диван у страху, що там сидить злісний монстр і чекає не дочекається моменту, щоб потягнути нас у задзеркалля. Кошмар – це заслуга нашої працьовитої підсвідомості, яка нагадує про невирішену проблему.

Якщо у нічному фільмі жахів ми в головній ролі, це не страшно, а навпаки, добре – значить, у реальному житті ми вміємо самостійно приймати рішення, і уві сні треба бути уважними до деталей та підказок.

Померлі родичі, які прийшли в наш сон дев'ятої місячної ночі, хочуть про щось попередити. Все, що вони будуть говорити, слід запам'ятовувати, дозволяється перепитувати і сперечатися - душі, що пішли, не розсердяться. У такому сні важливо прислухатися до своїх відчуттів – тривога говорить про те, що ми заплуталися, а от захоплення означає, що насправді на нас чекають дивовижні та приємні події.

Веселі картинки в дев'ятий місячний день сняться легковажним людям. Значить, все чудово, і дорослішати не обов'язково - та й навіщо, адже нам і так живеться чудово, навіть місяць з цим погоджується.

 

Ділова сфера 9 місячних діб

Сьогодні на світ вилізли шахраї та злодюжки всіх мастей – починаючи від кишенькових злодіїв, і закінчуючи тими, хто тягне мільярди з державної скарбниці. Спробуємо утриматись від серйозних кроків, відклавши контракти та угоди, та перенесемо ділові переговори на інший день.

У дев'ятий місячний день краще взагалі не стикатися з грішми. Лежать вони в гаманці, і хай собі лежать – не просять їжі. Зірки не радять перераховувати купюри - вони можуть і порватися, і взагалі вирватися з рук, і помандрувати з несподіваним поривом вітру.

Якщо сьогодні в голові в'ються розумні думки і дозрівають геніальні ідеї, це не означає, що треба бігти до партнерів і ділитися своїми планами.

Беремо гарний зошит і акуратним почерком записуємо всі геніальні мислишки - комп'ютер для цієї справи в дев'ятий місячний день не підходить.

Сьогодні на вершині блаженства будуть ті, хто зайнятий у сфері творчості. Ми можемо сміливо брати фарби або сідати за написання повісті. Але є один момент – нікому не можна показувати свої шедеври, інакше нас обдурять, втягнуть у незрозумілу історію, чи просто вкрадуть усі наші творіння.

В ідеалі, дев'ятого місячного дня потрібно брати вихідний.
У дев'ятий місячний день слід триматися подалі від підпільних казино, та й участь у невинній лотереї теж краще не брати. Навіть якщо ми виграємо якусь суму, вона піде швидко і в нікуди - задоволення ми від цих легких грошей навряд чи отримаємо.

З благодійністю все просто і ясно – якщо хтось потребує нашої допомоги, дев'ятий місячний день підходить для того, щоб підтримати людину та видати потрібну суму. Правда, в цьому є маленька користь - плюси в карму додадуться, і самоповага знову ж таки. Але допомагати все-таки бажано без зайвих думок у голові – поділилися засобами та забули.

 

Здоров'я у 9 місячну добу

Очищаємо від негативу карму, звільняємо від мотлоху душу, дбаємо про здоров'я – і як ми все встигнемо за один день? Головне для дев'ятої місячної доби – підходяща мотивація. З потрібним настроєм ми схуднемо, і оздоровимося, і наберемося позитивних емоцій.

До речі, про схуднення – сьогодні саме час розпочати це нелегке, але корисне заняття. Слід підготуватися до того, що спокус буде більше, ніж зазвичай. Але якщо ми в змозі відмовитися від шашликів, якими спокушають добрі друзі, і пройти повз торт, який приготували чуйні домочадці, то ідеальна фігура ось-ось відобразиться у дзеркалі.

Всі лікарі на дев'ятий місячний день насолоджуються тишею - хворі не поспішають відвідати клініку. Та це і зрозуміло, адже у чергах сьогодні суцільний негатив, у лікарів то світло гасне, то інструменти ламаються, та й взагалі якось не по собі від виду лікарні.

Найважливіше, про що ми повинні пам'ятати у дев'яту місячну добу – це наше душевне здоров'я. Нервова система тендітна субстанція, і потрібно її берегти.

 

Підсумок

Проведемо дев'яту місячну добу з користю, і місяць неодмінно нам віддячить. Когось потрібними підказками, а когось реальними дарами.

Головне сьогодні – не вішати носа, і з радістю приймати всі події та ситуації.

Ми дізналися, що символ дня летюча мишка, всі енергетичні вампіри на своїй хвилі, але й до нас вони теж підбираються. Бажано створити енергетичний сеанс.

У дев'яту місячну добу важливо прислухатися до своїх відчуттів, і не забувати, що інтуїція може давати збої.

Якщо не сидиться на місці, ми можемо вирушити на прогулянку - ввечері дев'ятого дня місяць обов'язково висвітлить наш шлях, і підкаже, яка стежка приведе нас до успіху та щастя.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Регресія – сеанс медитативного занурення

6000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
  • Енергетичний сеанс перед зануренням;
  • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Створення метафоричних карт – відео курс

2200,00 грн.
Єва Митник, відома авторка 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, пропонує унікальний курс зі створення метафоричних карт. Цей курс дасть вам змогу розкрити свої творчі здібності, розвинути інтуїцію та заглибитися в процес самопізнання. Не пропустіть шанс приєднатися до цього чудового навчання і навчитися створювати свої власні метафоричні карти! Основи курсу "Створення метафоричних карт" від Єви Митник
  1. Мета курсу: Освоєння технік створення метафоричних карт Розвиток творчого мислення та інтуїції Поглиблення самопізнання та саморозвитку
  2. Структура курсу: Теоретичні основи метафоричних карт Практичні заняття та майстер-класи Створення власних колод метафоричних карт
  3. Переваги курсу: Авторський підхід Єви Митник Застосування метафоричних карт у різних сферах життя Можливість навчання онлайн та офлайн

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

  • Очний. Тут і зараз
  • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
  • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Код захисту

8000,00 грн.
Код Захисту -гра діагностика, здатна продіагностувати людину, її стан, негативний вплив на неї, побачити здібності до езотерики, та розкрити потенціал людини. Цікава буде для чоловіків та жінок віком 18+, які відчувають на собі впливи, пробої в тілі та енергополя, але не знають звідки вони з'явилися. Є потенціал та не знають, що з ним робити. Гра буде цікава: кармічним коректорам, космоенергетам, енергопрактикам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, фахівцям з роботи з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Як все встигати щоб гроші залучати!

220,00 грн.
Книжка-посібник для жінок, які втомилися весь час жити в гонці і біганину. Які хочуть встигати робити все в найкращому для них режимі та графіку. Отримувати очікувані результати та насолоджуватися самим процесом життя. При цьому добре виглядати і почувати себе впевнено. Бути для своєї сім'ї не ломовим конем і вічно похмурою злюкою, а доброю і милою дружиною, мамою і дочкою. Автор: Єва Митник Сторінок: 104 Мова російська

Свічки «Від Хандри, апатії та депресії»

150,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Від Хандри, апатії та депресії» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Браслет – Котяче око біле

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у браслетах:

  • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Новий рівень

7000,00 грн.
Гра "Новий Рівень" - допоможе вийти на новий рівень у ваших справах чи житті загалом, залежно від вашого запиту. Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Грошовий потік

510,00 грн.
Колода "Грошовий потік" - потужний інструмент, помічник у роботі з фінансами. Від нашого настрою та відносин до грошового потоку - залежить наш дохід. Адже гроші дуже сильна енергія, яку не видно просто так. Її видно щодо ситуацій пов'язаних із фінансами навколо нас.

Методика роботи з МАК-картами

150,00 грн.
Книга МАК-карти - методичний посібник по роботі з метафоричними асоціативними картами. Збірник технік, вправ та рекомендацій щодо роботи з метафоричними асоціативними картами. Підбір рекомендацій, які допоможуть вам зробити ваше життя більш цікавим та щасливим. Книга буде корисною тим, хто вже працює з МАК. Початківцям допоможе відкрити для себе інструмент, використовуючи який можна розібратися в питаннях і моментах, що хвилюють, знайти способи поліпшення власної реальності і реальності ваших клієнтів. Автор: Єва Митник Сторінок: 69 Мова російська

Гороскоп Рода

700,00 грн.

Відео-курс "Гороскоп Рода"

Нумерологія дає відповіді багато питань. І на даному курсі Ви дізнаєтесь про значення всіх дат, від 1 до 31 числа, що дасть Вам можливість дізнатися особливості кожної людини у Вашій родині. Завдяки вивченню закономірностей Ви побачите, як члени Вашого Роду пов'язані один з одним, і яким чином варто взаємодіяти з ними. Цей курс допоможе Вам у найкоротший термін налагодити здорові стосунки в сім'ї, виходячи з особливостей та потреб кожної людини. Адже, погодьтеся, набагато легше зрозуміти своїх рідних, коли Ви точно знаєте, що ними керує. Входить: відео - 1 година 40 хвилин

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

3500,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

Енергетична психосоматика – онлайн відео курс

3500,00 грн.
З 25 травня стартує онлайн курс – Енергетична психосоматика Після закінчення курсу видається диплом «Діагност, енергетичний психосоматолог».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *