Місячна доба

7-ма місячна доба

7-е лунные сутки

7 Місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ

Цю добу можна назвати часом натхнення, творчості та осяяння. Місяць нам допомагає зрозуміти зміст усього, що з нами відбувається – через підказки, знаки та натяки. У цей період Місяць набирає сили і люди отримують від нього енергію, відкриваючи нові таланти.


Стихія 7 місячних діб – Метал. Метал може бути різним (м'яким чи жорстким) – залежно від ситуації. Так і ми – як сьогодні поведемося, так і пройде цей день.
Символи 7 місячних діб: Жезл (магічний палиця, атрибут усіх чарівників), Роза Вітрів (час, воля Богів та дихання небес), та Еол (володар вітру).
Щасливі кольори 7 місячного дня: фіолетовий (таємниця, мудрість, щось незвідане та незрозуміле), ліловий (ясновидіння та спілкування з духами), бузковий (чаклунські чари), та білий колір (життєва сила та народження, чистота та цнотливість).
Щасливе число 7 діб Місяця – Сімка. Вона під впливом Сатурна, і постійно підкидає нам випробування. Але, звичайно, ми не повинні боятися числа сім – адже в будь-якій спокусі ми можемо зробити вибір і вступити на бік добра.
Талісмани 7 місячних діб: Корал (підсилює дар передбачення, і наділяє свого господаря мудрістю), Гіацинт (захищає нас від демонів), і Сапфір (самоцвіт сталості та душевної чистоти, камінь відчуває будь-яку брехню, і оберігає нас від людей з недобрими помислами) .
Ангел-охоронець 7 діб Місяця - Арфед, він зцілить душу, розбудить совість, і заспокоїть наше серце, якщо воно раптом у смутку.

 

Характеристика 7 місячних діб

Сьогодні важливо прислухатися до своїх відчуттів, і якомога рідше висловлювати думки вголос. Кожне слово, вимовлене сьогодні, матиме неймовірну силу.

У 7 місячну добу бажано уникати лихослів'я, пліток і критики, негативні висловлювання можуть стати бумерангом, або навіть зброєю в руках злих сил.

Постараємося стати чесними, адже прожити життя без брехні в принципі неможливо, але протриматися один день реально.

Сьогодні горить зелене світло для тих, хто працює з папером та словом – художникам, письменникам, журналістам та копірайтерам взагалі нема про що турбуватися. Муза не покине вас до глибокої ночі, і в сьомий місячний день кисті пурхатимуть, олівець сам напише слова на папері, а літери на клавіатурі почнуть вискакувати з-під пальців. Цю енергію дня бажано використовувати тільки на благо – творячи, не руйнуй.

Добре сьогодні зайнятися неспішними домашніми справами – перебрати документи, стерти пилюку з книг. Кімнатним рослинам можна приділити увагу, у сьомий місячний день теж потребують догляду – полийте квіточки, розпушіть землю, і зелені друзі будуть вдячні за таку турботу.

У сьому місячну добу наша інтуїція починає працювати сильніше, ніж зазвичай – найбільш вразливі люди можуть навіть бачити образи, або чути голоси. Можливо настав час приділити цьому напряму більше уваги, добре підійде навчальний курс – Кармолог та Кармічний коректор, на якому і енергетичні захисту навчать виставляти.

 

Стрижка у 7 місячну добу

У салонів краси сьогодні ажіотаж, можуть брати за послуги подвійну оплату – клієнтів просто море, і кожен вимагає чогось оригінального та незвичайного. Стрижка сьогодні не тільки прискорить зростання волосся, а й загострить інтуїцію – місячна енергія надходитиме з подвоєною силою. Але постараємося посидіти в кріслі мовчки, і не намагатимемося вивести майстра на відверту бесіду. Усі фрази мають бути виключно по суті.

Сьогодні будь-яке фарбування волосся посилить нашу сексуальність і наділить нас чарівністю. Слід пам'ятати про здоров'я волосся, і не змушувати майстра змішувати п'ять видів фарб в одній мисці - клієнт, звичайно, завжди має рацію, але іноді може і помилятися.

У сьомий місячний день пощастить тим, хто наважиться стати рудим.
У сьому місячну добу хороші зачіски, зроблені на кучерявому волоссі.

Навіть якщо природа не обдарувала нас кучерями, не варто засмучуватися – сьогодні у нашому розпорядженні плойки, вафельні праски та інші перукарські штучки. Можна й бігуді накрутити.

 

Весілля у 7 місячну добу

Сьогодні на весіллі все на позитиві, звучатимуть лише добрі та щирі побажання, веселі тости та вірші від душі. А обличчя молодих світяться від кохання та щастя.

Сьома місячна доба хороша для подібних церемоній – сім'я, створена цього дня, буде міцною, і такий союз виявиться довгим і надійним. Про нудьгу в сімейному житті закохані можуть забути назавжди – сам місяць благословив молодих на вічні розваги та пригоди.

У сьому місячну добу вітаються і переїзди – наречений з нареченою можуть вирушати на нову квартиру з самого ранку, і сидіти там до того моменту, поки за ними приїде весільний кадилак.

Вінчання в сьомий місячний день пройде взагалі ідеально. Урочистий захід найкраще проводити у другій половині сьомого дня – у повітрі накопичиться достатня кількість позитивної енергії, та й у церкві на цей час буде менше народу.

 

День народження у 7 місячну добу

Серед народжених у цей день можуть бути провидці та гіпнотизери, ченці та святі.

«Сьомі» дуже чутливі натури, вони розуміють оточуючих з півслова, і навіть вміють читати думки.

На виповнення 3-4 років «сімки» вже вміють читати, і освоїли б шкільну програму, якби під рукою були підходящі підручники. Зате вчителі не натішаться – «сімки» здебільшого відмінники, але ботаніками їх ніхто не ризикне назвати.

«Сімки» люблять подорожувати, і вважають себе щасливими, якщо їхня робота передбачає нескінченні поїздки та відрядження. Вони можуть зірватися будь-якої миті, покинути все, і вирушити, наприклад, на північний полюс.

Вони надзвичайно дисципліновані люди – близьким родичам та коханим ця якість подобається, хоча іноді домочадці страждають від їхнього педантизму. Зате вони найнадійніші друзі та партнери, вони ніколи не покинуть і не підведуть.

Сни в 7 місячну добу

Цієї ночі потрібно звернути пильну увагу на деталі сновидіння. Якщо уві сні ми з кимось розмовляємо, слід запам'ятати кожну фразу та інтонацію. Шкода, що уві сні ми не можемо включити реальний диктофон і записати промову, за допомогою якої підсвідомість намагається поділитися з нами якимось секретом.

У сьомий місячний день до нас можуть з'являтися духи, в принципі, навіть не має значення, хто нас відвідає: добрий ангел з крильцями, або неприємний чортик з ріжками. Усі посланці з потойбічного світу скажуть лише правду, звичайно, дещо спотворену. А розгадувати закодовану інформацію доведеться саме нам – адже розповідати сни, побачені сьомою місячною добою, небажано.

Буде чудово, якщо сьогодні нам здасться дощ, або ми викупаємося під водоспадом – цей сон до неймовірної вдачі, причому щастя наздожене нас у найнесподіваніший момент. Але будемо обережнішими, якщо в нічному малюнку вода каламутна і брудна – це застереження про те, що в нашому оточенні може з'явитися нечесна людина.

Якщо до нас у сні припливе риба, та ще й заговорить людською мовою, можна не хвилюватися – сам місяць вирішив з нами поговорити, і ось-ось життя стане яскравим і цікавим.

Сьомої місячної ночі з нами можуть розмовляти і рослини. Тут важливо відчувати настрій дерев або трав – якщо нам з'явився злий дуб, або шкідливий кактус, значить, наяву ми надто вимогливі до свого оточення.

Але якщо ми весело спілкуємося з лагідною ромашкою, або сміємося над жартами берези, то все гаразд – скоро ми отримаємо радісну звістку від наших друзів чи родичів.

 

Ділова сфера 7 місячних діб

Підприємцям, бізнесменам та всім діловим хлопцям сьогодні корисно укладати угоди, проводити переговори та підписувати важливі документи. Але важливо не реагувати на скандалістів та нервових хлопців, і робити свою справу спокійно та вдумливо.

Сьомий місячний день вдалий для налагодження стосунків з колегами.

Але як бути, якщо ми не володіємо ораторським даром, і боїмося сказати якусь нісенітницю. Шукаємо смішний ролик в Інтернеті, включаємо веселу музику та насолоджуємось спілкуванням зі співробітниками.

Можна й анекдот із бородою розповісти, головне, щоб там не було нецензурних виразів.

День підходить і для пристрою на іншу роботу. Але тут слід звертати увагу на підказки долі – наприклад, ви запізнилися на автобус, або взагалі потрапили у тригодинний затор. Що саме нагадує Фортуна?

Забути про перспективну посаду і кинутися в ніжки до колишнього шефа, чи, незважаючи на всі перешкоди, дістатися місця призначення?

Тут допоможе інтуїція – сьомого місячного дня вона на висоті у багатьох з нас.

Людям у достатку, у сьому місячну добу корисно займатися благодійністю.

Брати кредити в сьомий місячний день, або не брати, справа ваша, але зірки рекомендують утриматися від походу до банку.

Увечері сьомого місячного дня бажано пройтися по квартирі, і витерти пилюку з цінних речей, можна почистити побутові прилади, перебрати гардероб.

 

Здоров'я у 7 місячну добу

Оскільки весь сьомий місячний день крутиться навколо магічної сили слів, слід звернути увагу на голосові зв'язки та органи дихання. Почнемо з того, що зробимо дихальну гімнастику, прополощемо шийку лікувальними травами – організм подякує вже сьогодні.

У сьомий місячний день можна і зарядку зробити, якщо дуже хочеться. Але діємо без особливого фанатизму, і не чекаємо на негайні результати.

Для фону можна включити музику, що бадьорить, що підняти настрій.

До стоматологів у сьому місячну добу ми не підемо, нехай наші зуби дочекаються більш відповідного дня. Адже такий струс не принесе користі нервовій системі, спілкування із зубними лікарями надто впливає на емоційну сферу.

Медогляд проходити сьогодні можна – це не страшно, але якщо нам зустрінеться величезна черга, нервувати не треба. Вислухаємо історії бабусь, може, що корисне дізнаємося.

Згадаймо про користь піших прогулянок, зберемо компанію мовчазних друзів, і вирушаємо до лісу, чи до річки. Заодно поспілкуємося з рослинами – у сьомий місячний день їхня енергетика особливо корисна для людини. Знайдемо стародавній дуб, або молоду берізку, обіймемо деревце і розповімо про свою заповітну мрію.

 

Підсумок

Ми дізналися, що сьома місячна доба найбільше підходять творчим і незвичайним людям.

Як бути тим, хто не спостерігає в собі особливих талантів?

Сьогодні у багатьох з'явиться шанс знайти в собі безліч здібностей, або навіть відкрити якийсь дар. Хтось відчує непереборне бажання малювати, комусь захочеться написати поему, а дехто взагалі навчаться читати думки чи відчувати людей, може й на Кармолога з'явиться бажання навчитися.

Будь-яка мрія варта втілення, і в сьомий місячний день нам важливо сформулювати своє бажання так, щоб Всесвіт нас почув. Жодних зайвих слів слів-паразитів, чітко сформулюємо думки.

У сьому місячну добу велика сила молитви. Головне, не просити чогось матеріального – ці питання ми можемо вирішити самостійно, а сьогодні потрібно зосередитися на душевних потребах.

Плетень ми сьогодні уникли, зла нікому не побажали, і від порожніх балачок утрималися - тепер можна і похвалити себе. Увечері обов'язково треба подякувати Всесвіту та Місяцю за те, що вони подарували нам такий чарівний та чудовий день.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

Створення метафоричних карт – відео курс

2200,00 грн.
Єва Митник, відома авторка 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, пропонує унікальний курс зі створення метафоричних карт. Цей курс дасть вам змогу розкрити свої творчі здібності, розвинути інтуїцію та заглибитися в процес самопізнання. Не пропустіть шанс приєднатися до цього чудового навчання і навчитися створювати свої власні метафоричні карти! Основи курсу "Створення метафоричних карт" від Єви Митник
  1. Мета курсу: Освоєння технік створення метафоричних карт Розвиток творчого мислення та інтуїції Поглиблення самопізнання та саморозвитку
  2. Структура курсу: Теоретичні основи метафоричних карт Практичні заняття та майстер-класи Створення власних колод метафоричних карт
  3. Переваги курсу: Авторський підхід Єви Митник Застосування метафоричних карт у різних сферах життя Можливість навчання онлайн та офлайн

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

  • Очний. Тут і зараз
  • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
  • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

  1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
  2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
  3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
  4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Чітки – Бірюзові, розмір намистин 0.6см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Бірюза, Агат, Місячний камінь, Котяче око. Розмір намистин - 0.6см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

  • Бірюза - дає своєму власнику можливість здобути високий авторитет і встати, підвищує якості переможця.
  • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми
  • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильний зв'язок із місяцем та інтуїцією.
  • Котяче око – наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Реальне життя

450,00 грн.
На наше справжнє життя, часто ми дуже рідко звертаємо увагу Ми дуже часто живемо або в минулому, згадуючи, як колись нам було добре. Або мріємо про майбутнє. І іноді дуже важливо нікуди не поспішати, а просто зупинитися хоча б на 5 хвилин і отримати насолоду від справжнього життя, від тієї реальності, краси, яка нас оточує.

У Країні Відповідей

580,00 грн.
Кожну секунду людський мозок виробляє багато думок і операцій. Наш мозок працює напрочуд швидко і чітко і не припиняє свою роботу навіть коли ми спимо. Тим не менш, у кожної нормальної людини є питання, на які вона не може знайти самостійно відповідь. В енциклопедіях про те, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, нас теж не поінформують, та й у школі цього не вчать. МАК карти "У Країні Відповідей" допоможуть знаходити відповіді на різні питання. Ілюстрації взяті з фільму «Аліса в країні чудес».

Свічки «Гроші Нізвідки»

150,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Гроші Нізвідки» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Формула Грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Формула Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Базовий відео курс – Створення Сакральних Свічок

2400,00 грн.

Базовий відео курс по створенню сакральних свічок з натуральної кольорової вощини

Що входить:
  1. Початок. Підготовка простору і стан під час створення свічок
  2. Техніка безпеки запалювання свічок. Потужний час, дні, свята для створення свічок
  3. Створення фітелів. Ломка вощини. Різновиди свічок - кольору, форми.
  4. Симптоматика опіків пальців від свічок.
  5. Свічки нас Гармонізують і Свічки можуть нас руйнувати
  6. Ефірні масла і трави для створення свічок
  7. Оформлення та упаковка свічок
  8. Чищення свічками і Ворожіння на свічках
  9. Родова Свічка і Свічка для очищення людини
  10. свічки ворожки
  11. Свічка "Інь / Янь або Гармонізація Відносин"
  12. Свічка Тортик + Свічка "Цариця Місяць"
  13. Як працювати з чакральними свічками
  14. Свічки "Очищення простору"
  15. Свічки для Дня Народження
  16. Свічка "Відновлення Біополя"
  17. Свічки для Коридору затемнення
  18. Свічки для планет
  19. Свічка "Моя Ізобільна і Успішна Доля". Робимо Свічку 24 листопада або в свій ДР.
  20. Як пустушку-свічку заповнити запитом
  21. Свічка "Три Запиту"

Свічки «На вагітність»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «На вагітність» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Чітки – Корал і Котяче око, Кавуновий Турмалін, розмір намистин 0.6см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Перламутр, Цитрін, Котяче око. Розмір намистин - 0.6см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

  • Корал - чудовий засіб для підвищення тонусу та зняття втоми.
  • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
  • Кавуновий турмалін - прекрасний ментальний цілитель, балансує праву та ліву півкулі головного мозку та трансформує негативні мислеформи у позитивні

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Енергетична психосоматика – онлайн відео курс

3500,00 грн.
З 25 травня стартує онлайн курс – Енергетична психосоматика Після закінчення курсу видається диплом «Діагност, енергетичний психосоматолог».

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

3500,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *