Місячна доба

7-ма місячна доба

7-е лунные сутки

7 Місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ

Цю добу можна назвати часом натхнення, творчості та осяяння. Місяць нам допомагає зрозуміти зміст усього, що з нами відбувається – через підказки, знаки та натяки. У цей період Місяць набирає сили і люди отримують від нього енергію, відкриваючи нові таланти.


Стихія 7 місячних діб – Метал. Метал може бути різним (м'яким чи жорстким) – залежно від ситуації. Так і ми – як сьогодні поведемося, так і пройде цей день.
Символи 7 місячних діб: Жезл (магічний палиця, атрибут усіх чарівників), Роза Вітрів (час, воля Богів та дихання небес), та Еол (володар вітру).
Щасливі кольори 7 місячного дня: фіолетовий (таємниця, мудрість, щось незвідане та незрозуміле), ліловий (ясновидіння та спілкування з духами), бузковий (чаклунські чари), та білий колір (життєва сила та народження, чистота та цнотливість).
Щасливе число 7 діб Місяця – Сімка. Вона під впливом Сатурна, і постійно підкидає нам випробування. Але, звичайно, ми не повинні боятися числа сім – адже в будь-якій спокусі ми можемо зробити вибір і вступити на бік добра.
Талісмани 7 місячних діб: Корал (підсилює дар передбачення, і наділяє свого господаря мудрістю), Гіацинт (захищає нас від демонів), і Сапфір (самоцвіт сталості та душевної чистоти, камінь відчуває будь-яку брехню, і оберігає нас від людей з недобрими помислами) .
Ангел-охоронець 7 діб Місяця - Арфед, він зцілить душу, розбудить совість, і заспокоїть наше серце, якщо воно раптом у смутку.

 

Характеристика 7 місячних діб

Сьогодні важливо прислухатися до своїх відчуттів, і якомога рідше висловлювати думки вголос. Кожне слово, вимовлене сьогодні, матиме неймовірну силу.

У 7 місячну добу бажано уникати лихослів'я, пліток і критики, негативні висловлювання можуть стати бумерангом, або навіть зброєю в руках злих сил.

Постараємося стати чесними, адже прожити життя без брехні в принципі неможливо, але протриматися один день реально.

Сьогодні горить зелене світло для тих, хто працює з папером та словом – художникам, письменникам, журналістам та копірайтерам взагалі нема про що турбуватися. Муза не покине вас до глибокої ночі, і в сьомий місячний день кисті пурхатимуть, олівець сам напише слова на папері, а літери на клавіатурі почнуть вискакувати з-під пальців. Цю енергію дня бажано використовувати тільки на благо – творячи, не руйнуй.

Добре сьогодні зайнятися неспішними домашніми справами – перебрати документи, стерти пилюку з книг. Кімнатним рослинам можна приділити увагу, у сьомий місячний день теж потребують догляду – полийте квіточки, розпушіть землю, і зелені друзі будуть вдячні за таку турботу.

У сьому місячну добу наша інтуїція починає працювати сильніше, ніж зазвичай – найбільш вразливі люди можуть навіть бачити образи, або чути голоси. Можливо настав час приділити цьому напряму більше уваги, добре підійде навчальний курс – Кармолог та Кармічний коректор, на якому і енергетичні захисту навчать виставляти.

 

Стрижка у 7 місячну добу

У салонів краси сьогодні ажіотаж, можуть брати за послуги подвійну оплату – клієнтів просто море, і кожен вимагає чогось оригінального та незвичайного. Стрижка сьогодні не тільки прискорить зростання волосся, а й загострить інтуїцію – місячна енергія надходитиме з подвоєною силою. Але постараємося посидіти в кріслі мовчки, і не намагатимемося вивести майстра на відверту бесіду. Усі фрази мають бути виключно по суті.

Сьогодні будь-яке фарбування волосся посилить нашу сексуальність і наділить нас чарівністю. Слід пам'ятати про здоров'я волосся, і не змушувати майстра змішувати п'ять видів фарб в одній мисці - клієнт, звичайно, завжди має рацію, але іноді може і помилятися.

У сьомий місячний день пощастить тим, хто наважиться стати рудим.
У сьому місячну добу хороші зачіски, зроблені на кучерявому волоссі.

Навіть якщо природа не обдарувала нас кучерями, не варто засмучуватися – сьогодні у нашому розпорядженні плойки, вафельні праски та інші перукарські штучки. Можна й бігуді накрутити.

 

Весілля у 7 місячну добу

Сьогодні на весіллі все на позитиві, звучатимуть лише добрі та щирі побажання, веселі тости та вірші від душі. А обличчя молодих світяться від кохання та щастя.

Сьома місячна доба хороша для подібних церемоній – сім'я, створена цього дня, буде міцною, і такий союз виявиться довгим і надійним. Про нудьгу в сімейному житті закохані можуть забути назавжди – сам місяць благословив молодих на вічні розваги та пригоди.

У сьому місячну добу вітаються і переїзди – наречений з нареченою можуть вирушати на нову квартиру з самого ранку, і сидіти там до того моменту, поки за ними приїде весільний кадилак.

Вінчання в сьомий місячний день пройде взагалі ідеально. Урочистий захід найкраще проводити у другій половині сьомого дня – у повітрі накопичиться достатня кількість позитивної енергії, та й у церкві на цей час буде менше народу.

 

День народження у 7 місячну добу

Серед народжених у цей день можуть бути провидці та гіпнотизери, ченці та святі.

«Сьомі» дуже чутливі натури, вони розуміють оточуючих з півслова, і навіть вміють читати думки.

На виповнення 3-4 років «сімки» вже вміють читати, і освоїли б шкільну програму, якби під рукою були підходящі підручники. Зате вчителі не натішаться – «сімки» здебільшого відмінники, але ботаніками їх ніхто не ризикне назвати.

«Сімки» люблять подорожувати, і вважають себе щасливими, якщо їхня робота передбачає нескінченні поїздки та відрядження. Вони можуть зірватися будь-якої миті, покинути все, і вирушити, наприклад, на північний полюс.

Вони надзвичайно дисципліновані люди – близьким родичам та коханим ця якість подобається, хоча іноді домочадці страждають від їхнього педантизму. Зате вони найнадійніші друзі та партнери, вони ніколи не покинуть і не підведуть.

Сни в 7 місячну добу

Цієї ночі потрібно звернути пильну увагу на деталі сновидіння. Якщо уві сні ми з кимось розмовляємо, слід запам'ятати кожну фразу та інтонацію. Шкода, що уві сні ми не можемо включити реальний диктофон і записати промову, за допомогою якої підсвідомість намагається поділитися з нами якимось секретом.

У сьомий місячний день до нас можуть з'являтися духи, в принципі, навіть не має значення, хто нас відвідає: добрий ангел з крильцями, або неприємний чортик з ріжками. Усі посланці з потойбічного світу скажуть лише правду, звичайно, дещо спотворену. А розгадувати закодовану інформацію доведеться саме нам – адже розповідати сни, побачені сьомою місячною добою, небажано.

Буде чудово, якщо сьогодні нам здасться дощ, або ми викупаємося під водоспадом – цей сон до неймовірної вдачі, причому щастя наздожене нас у найнесподіваніший момент. Але будемо обережнішими, якщо в нічному малюнку вода каламутна і брудна – це застереження про те, що в нашому оточенні може з'явитися нечесна людина.

Якщо до нас у сні припливе риба, та ще й заговорить людською мовою, можна не хвилюватися – сам місяць вирішив з нами поговорити, і ось-ось життя стане яскравим і цікавим.

Сьомої місячної ночі з нами можуть розмовляти і рослини. Тут важливо відчувати настрій дерев або трав – якщо нам з'явився злий дуб, або шкідливий кактус, значить, наяву ми надто вимогливі до свого оточення.

Але якщо ми весело спілкуємося з лагідною ромашкою, або сміємося над жартами берези, то все гаразд – скоро ми отримаємо радісну звістку від наших друзів чи родичів.

 

Ділова сфера 7 місячних діб

Підприємцям, бізнесменам та всім діловим хлопцям сьогодні корисно укладати угоди, проводити переговори та підписувати важливі документи. Але важливо не реагувати на скандалістів та нервових хлопців, і робити свою справу спокійно та вдумливо.

Сьомий місячний день вдалий для налагодження стосунків з колегами.

Але як бути, якщо ми не володіємо ораторським даром, і боїмося сказати якусь нісенітницю. Шукаємо смішний ролик в Інтернеті, включаємо веселу музику та насолоджуємось спілкуванням зі співробітниками.

Можна й анекдот із бородою розповісти, головне, щоб там не було нецензурних виразів.

День підходить і для пристрою на іншу роботу. Але тут слід звертати увагу на підказки долі – наприклад, ви запізнилися на автобус, або взагалі потрапили у тригодинний затор. Що саме нагадує Фортуна?

Забути про перспективну посаду і кинутися в ніжки до колишнього шефа, чи, незважаючи на всі перешкоди, дістатися місця призначення?

Тут допоможе інтуїція – сьомого місячного дня вона на висоті у багатьох з нас.

Людям у достатку, у сьому місячну добу корисно займатися благодійністю.

Брати кредити в сьомий місячний день, або не брати, справа ваша, але зірки рекомендують утриматися від походу до банку.

Увечері сьомого місячного дня бажано пройтися по квартирі, і витерти пилюку з цінних речей, можна почистити побутові прилади, перебрати гардероб.

 

Здоров'я у 7 місячну добу

Оскільки весь сьомий місячний день крутиться навколо магічної сили слів, слід звернути увагу на голосові зв'язки та органи дихання. Почнемо з того, що зробимо дихальну гімнастику, прополощемо шийку лікувальними травами – організм подякує вже сьогодні.

У сьомий місячний день можна і зарядку зробити, якщо дуже хочеться. Але діємо без особливого фанатизму, і не чекаємо на негайні результати.

Для фону можна включити музику, що бадьорить, що підняти настрій.

До стоматологів у сьому місячну добу ми не підемо, нехай наші зуби дочекаються більш відповідного дня. Адже такий струс не принесе користі нервовій системі, спілкування із зубними лікарями надто впливає на емоційну сферу.

Медогляд проходити сьогодні можна – це не страшно, але якщо нам зустрінеться величезна черга, нервувати не треба. Вислухаємо історії бабусь, може, що корисне дізнаємося.

Згадаймо про користь піших прогулянок, зберемо компанію мовчазних друзів, і вирушаємо до лісу, чи до річки. Заодно поспілкуємося з рослинами – у сьомий місячний день їхня енергетика особливо корисна для людини. Знайдемо стародавній дуб, або молоду берізку, обіймемо деревце і розповімо про свою заповітну мрію.

 

Підсумок

Ми дізналися, що сьома місячна доба найбільше підходять творчим і незвичайним людям.

Як бути тим, хто не спостерігає в собі особливих талантів?

Сьогодні у багатьох з'явиться шанс знайти в собі безліч здібностей, або навіть відкрити якийсь дар. Хтось відчує непереборне бажання малювати, комусь захочеться написати поему, а дехто взагалі навчаться читати думки чи відчувати людей, може й на Кармолога з'явиться бажання навчитися.

Будь-яка мрія варта втілення, і в сьомий місячний день нам важливо сформулювати своє бажання так, щоб Всесвіт нас почув. Жодних зайвих слів слів-паразитів, чітко сформулюємо думки.

У сьому місячну добу велика сила молитви. Головне, не просити чогось матеріального – ці питання ми можемо вирішити самостійно, а сьогодні потрібно зосередитися на душевних потребах.

Плетень ми сьогодні уникли, зла нікому не побажали, і від порожніх балачок утрималися - тепер можна і похвалити себе. Увечері обов'язково треба подякувати Всесвіту та Місяцю за те, що вони подарували нам такий чарівний та чудовий день.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Курс – Родолог-консультант

8000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

8000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Чітки – Котяче око зелені, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Чітки – Моховий Агат, Цитрін, Лабрадор, розмір намистин 1см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Моховий Агат, Цитрін, Лабрадор Розмір намистин - 1 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Моховий Агат – допоможе своєму власнику розпізнавати обман та вбереже від небезпеки.
 • Цитрін допомагає у фінансах, зміцнює пам'ять, розвиває горлову чакру та красномовство.
 • Лабрадор – відганяє негативні енергії від аури власника та захищає від витоків енергії.

Браслет – Котяче око біле

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у браслетах:

 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Код вашого числа народження

2500,00 грн.

Відео-курс "Код вашого числа народження"

Розкрийте найголовніший секрет – значення коду числа Вашого народження. Саме в цій цифрі криється дуже важлива інформація - Ваші таланти та призначення, життєві завдання та місії. Завдяки цьому відео навчанню Ви зможете дізнатися свої головні переваги і вдало розставити пріоритети. Подаруйте собі можливість дізнатися про свої сильні сторони та ефективно їх використовувати. Також, завдяки простим і доступним методам, Ви зможете застосувати свої знання для своїх рідних та близьких. Входить: 22 відео - 40 годин

Карта Бажань

1300,00 грн.
Набір самоклейок - Карта Бажань Яка Виконує Бажання легко і свого часу для вас. Всі ми хочемо виконання власних бажань, але не завжди знаємо, яким шляхом цього досягти. Ми пропонуємо вашій увазі один з найдієвіших методів для набуття бажаного - Карта Бажань!

Чітки – Агат Кракле №1, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат-кракле – допоможе власнику викрити обман та вбереже від небезпеки

Світ чоловіків

510,00 грн.
Жіночий світ відрізняється від чоловічого, тому часто буває нерозуміння між партнерами протилежної статі. Жінки звикли, що чоловіки "мають" їх розуміти. І дуже в окремих випадках відбувається взаємне розуміння (коли жінка розуміє чоловіка - як жінка і, при цьому, не включає "мамку"). Світ чоловіків по-своєму унікальний та цікавий.

Квадрат Піфагора

1700,00 грн.

Відео-курс "Квадрат Піфагора"

Один з найсильніших інструментів нумерології. Завдяки цим прорахункам Ви дізнаєтеся, які якості і в якій кількості були даровані Вам самого Всесвіту по праву народження. Погодьтеся, це прекрасна можливість дізнатися свій справжній потенціал. Після відео курсу Ви зможете самостійно складати і розшифровувати положення цифр в квадраті Піфагора для себе і своїх близьких. Саме дана методика вигідно відрізняється своєю точністю і ясністю трактування. Входить: 3 відео - 5.30 годин

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Свічки «Відновлення жіночої енергії»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення жіночої енергії» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Очищення та відкриття любовного каналу»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Очищення та відкриття любовного каналу» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Від Хандри, апатії та депресії»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Від Хандри, апатії та депресії» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Гроші Нізвідки»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Гроші Нізвідки» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Для здійснення бажань»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Для виконання бажань» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Задоволення від життя»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Задоволення від життя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Зцілення»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Зцілення» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Відновлення біополя»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення біополя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *