Місячна доба

5-та Місячна доба

5-е лунные сутки

5 Місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


П'яту місячну добу називають днем ​​перетворень. День вважається досить активним, місяць зростаючий – місяць стає яскравішим і більшим. Сьогоднішній день не час для ілюзій – важливо розібратися у своїх мріях, які з них гідні втілення, а які можуть зачекати на більш відповідний момент.

 •  Стихія 5 місячних діб – Земля. Земля є основою життя і плоті нашого величезного світу. Не було б і нас, якби не було цієї планети.
 •  Символ 5 місячних діб – Єдиноріг та Кабан. Він міг очистити своїм рогом будь-яке джерело, щоб інші звірі вгамували спрагу. В основі рогу цієї дивовижної тварини знаходився чарівний рубін. Кабан риючий землю - це тварина уособлює силу, міць, лють, і надзвичайну живучість.
 •  Щасливі кольори 5 місячних діб: Блакитний (співчуття, світ, особиста свобода), колір Морської хвилі (честолюбство, спрага влади), і Лазоревий (чистота помислів, цнотливість).
 •  Число сьогоднішнього 5 дня Місяця – п'ять. Ця цифра під впливом Юпітера, вона поєднує дух, плоть, любов і ненависть. У п'ятірці начебто зібрано всі наші помисли.
 •  Талісмани 5 місячних діб: Бірюза (щасливий камінь, але носити його бажано з добрими намірами), рожевий Халцедон (камінь кохання та сімейного щастя), і Мармур (оберігає від небезпек, і підходить людям, які мають магічні знання).
 •  Ангел-охоронець 5 місячних діб - Усавель. Він володіє блакитною печерою, охороняє багатства, і віщує перемогу в будь-яких наших починаннях.

 

Характеристика 5 місячних діб

П'ята місячна доба - найщасливіша в місяці. Хоча вразливим людям може здатися, що сьогодні все летить до біса. Просто місяць краще за нас знає, як має бути, і будь-яка неприємність обов'язково стане початком чогось прекрасного, чарівного та загадкового. Ми сьогодні подібно до птаха Фенікс – переможемо всі проблеми, і повстанемо з попелу.

Сьогодні важливо боротися із внутрішніми та зовнішніми спокусами – у цей день наші думки матеріальні, як ніколи.

П'ята місячна доба ідеальна для творчих особистостей – все, до чого ми сьогодні доторкнемося, стане гарним і дивовижним. Сьогодні нічого не відбувається просто так – усвідомивши цей факт, ми проведемо п'яту місячну добу з користю і для тіла, і для душі.

Сьогодні корисно почитати молитви, попросити вибачення і знайти час для спілкування з рідними та близькими людьми. Саме рідні допоможуть розібратися в собі та зрозуміти, для чого ми існуємо в цьому світі.

Домашні та господарські питання краще перенести інший день, а сьогодні бажано займатися лише тим, що дійсно необхідно, наприклад, приготування їжі ні до чого поганого не приведе.

Навпаки, смачно приготований обід, згуртує сімейство, і родичі з радістю поговорять з вами на різні цікаві теми. Сьогодні важливо весь час пам'ятати про золоту середину в усьому.

П'ятий місячний день підходить для благодійності, але тут важливо розуміти: якщо шкода віддавати гроші, чи речі нужденним людям, краще вже відкласти цю важливу справу на потім.

 

Стрижка у 5 місячну добу

Сьогодні головне для жінок та й для чоловіків – виділитися з натовпу. Найпросунутіші особи можуть поголитися наголо, і прикрасити лисину зеленкою – всесвіт нас точно помітить, та й оточуючі люди будуть у повному захваті та шоці. Але якщо діяти без фанатизму, можна попросити майстра зробити щось новеньке, оскільки він вас бачить.

Єдине, чого не варто робити в п'ятий місячний день, то це стригти себе самостійно.

Отже, стрижка зроблена, можна і про подумати. Сьогодні місяць вітає фарбування, колір може бути будь-якими: чорними, червоними, білими.

Сьогодні можна наважитися на мелірування - екстравагантне фарбування в п'ятий день це те, що місяць прописав.

Зачіска сьогодні може бути пишною або гладкою, але навіть до звичайного автомобіля, або каскадної стрижки, можна додати незвичайну шпильку або яскраву гумку, що допоможе нам виділитися, і привернути до себе увагу.

У п'яту місячну добу серед кучериків на жіночих головах ажіотаж – Місяць благоволить сьогодні всім кучерявим модницям.

 

Весілля у 5 місячну добу

Салюти на 20 хвилин, двометрові торти, натовпи гостей та весільні вбрання за кругленьку суму. Саме такі весілля виходять у п'яту місячну добу. Закохані, що обмінялися кільцями у п'яту місячну добу, можуть не переживати – у їхньому спільному житті не буде нудьги, і щодня наповниться веселощами та пригодами.

Але якщо молодята мріють про спокійне сімейне життя без потрясінь та зайвих переживань, то за п'яту добу Місяця від церемонії краще утриматися. Адже якщо молодята сьогодні поставлять штампи у паспорті, то навряд чи вони відзначать золотий ювілей біля телевізора. Щастя в сім'ї буде з надлишком, але про тишу доведеться забути. Нескінченні гості, щоденні візити друзів, переїзди, зміна роботи, загалом – активне сімейне життя.

Від вінчання в п'ятий місячний день краще утриматися. Все-таки таїнство не передбачає розмаху і кутежу, і для цього дійства підійде інший, спокійніший день. Однак у церкви свої правила, і якщо захочеться, тосвященик без проблем зможе провести церемонію вінчання у п'яту місячну добу.

Там, де панує любов, де молоді вірять у Бога, і один в одного, не може статися нічого поганого, а чаклун місяць буде оберігати цю парочку, і посилати їм тільки красиві сюрпризи.

 

День народження у 5 місячну добу

Про «5 місячних людей» можна говорити нескінченно – таких незвичайних, творчих та геніальних особистостей більше не знайдеш. Вони можуть довго розгойдуватися, і одного чудового дня вразити світ грандіозною ідеєю, або шокуючим вчинком.

Будучи немовлятами, вони не надто докучають батькам – ці дітлахи одразу розуміють правила, і діють чітко та грамотно. Обід та вечеря за розкладом, сон – суворо одночасно.

Звичайно, багато батьків мріють про самостійних дітей, але не настільки ж. Ці діти самі виберуть для себе школу, вони нізащо не стануть водитися з тими, хто їм не цікавий.

Завжди шукають товаришів, якими вони могли б верховодити, хлопці беззаперечно визнають їхній авторитет, і хлопчики і дівчата готові кинутися за «п'ятими місячними людьми» і у воду, і у вогонь. "П'ятірки" найвірніші друзі, яких тільки можна уявити - вони ніколи не підставляють приятелів.

Чи варто дивуватися, що кар'єра у цих хлопців постійно в гору – з них виходять чудові начальники, вони вільно спілкуються з усіма, і не має значення, хто перед ними стоїть: вантажник, чи президент – головне, внутрішня свобода.

Але якщо «п'ятірок» не влаштовує посаду, або оклад, вони без жодного жалю поміняють роботу і підуть туди, де оцінять їхні таланти.

Повненьких серед «п'ятірок» рідко знайдеш, і це легко зрозуміло - вони завжди в русі, постійно подорожують, і шукають адреналін і пригоди.

Такі люди зазвичай щасливі у сімейному житті, але від пошуку нових вражень на стороні.

Іноді ці хлопці потребують усамітнення, щоб поплакати, покричати, і випустити пару – зірки радять не траплятися їм на очі у такі моменти

 

Сни в 5 місячну добу

У п'яту місячну ніч побачимо красиві та казкові картинки. Але що ж робити, якщо сьогодні нам наснився жах, чи просто неприємний сон, після якого навіть на вулицю вийти страшно?! Нічого робити ми не будемо, а просто змиємо сновидіння під душем. Куди вода, туди і сон - скажемо цю фразу, і забудемо про погане бачення.

Багато снів, побачених сьогодні, можна тлумачити по-різному, треба пам'ятати, що цей день багатий на сюрпризи та зміни. Деяких місяць підводить до потрібних рішень, а декому з нас даються конкретні підказки – робити саме так, як ми побачили в нічному баченні.

Ігнорувати підказки Всесвіту небажано, але шукати тлумачення снів на сумнівних сайтах теж не потрібно. Якщо уві сні ми купаємось у грошах, ходимо по золоту, і катаємось у платиновій кареті, це, звичайно, до успіху. Але якщо ми прокинулися розбитими, втомленими, не все так просто – місяць допомагає розібратися: а чи потрібен нам грошовий успіх за всяку ціну, можливо, для щастя треба зовсім інше?

Якщо в п'яту місячну ніч ми бачимо уві сні щось казкове та незвичайне, можемо радіти – місяць посилає нам свою силу та мудрість.

Буде чудово, якщо цієї ночі нам присниться, що ми танцюємо, це до кар'єрного зростання, і до поліпшення відносин з колегами. Деякі з нас після такого бачення отримають вигідну пропозицію про відрядження.


Ділова сфера 5 місячних діб

Сьогодні вітається неординарний підхід до справ, відчинені двері для бізнесменів усіх мастей. Для індивідуальних підприємців-новачків, і зовсім горітиме зелений світлофор.

До речі, із кредитами сьогодні ситуація наступна – брати можна, але в міру розумного.

Сьогодні бажано перевести в готівку частину грошей для гаманця, адже відомо, що купюри мають енергетику, і їм невесело лежати мертвим вантажем навіть на золотій, або платиновій картці.

П'ята місячна доба хороша для тих, хто підшукує новий офіс, або наважується зробити ремонт у вже існуючій будівлі. Головне, не помилитися з робітниками, і одразу прояснити питання, якого кольору мають бути стіни у вашому кабінеті.

Спілкування з діловими партнерами у п'ятий місячний день пройде на п'ятірку із плюсом. Переговори теж виявляться досить вдалими, не бійтеся ділитися всіма ідеями та думками, навіть якщо на перший погляд вони здаються дивними та марними. Розберетеся потім, головне, озвучити.

 

Здоров'я у 5 місячну добу

Ідеально, в 5 місячний день починати стрункішати. Якщо ви про це вже давно замислювалися.

Отже, запасаємося фруктами та овочами, дістаємо соковитискач і вперед – до мрії, яку ми нещодавно бачили на обкладинці модного журналу. В обід можна і геркулесовою кашкою побалуватися – проти цих ласощів місяць нічого не має.

Чи варто відвідувати п'ятого місячного дня лікарні та клініки?! Якщо ми записані до модного та відомого лікаря, черга до якого розтягується на роки, то відповідь, звичайно, однозначна. Але якщо ми розмірковуємо, йти до стоматолога, або бути ще тиждень з карієсом, рішення тільки за вами.

До речі, з'ясувалося, що нервові клітини, виявляється, вміють відновлюватися. Але тільки не в п'ятий місячний день – сьогодні наші клітини під загрозою, і психовать і гніватися забороняється.

А ввечері о 5-й місячній добі ми обов'язково знайдемо час для прогулянки на свіжому повітрі. Місяць сяятиме виключно для нас – ми і повітрям подихаємо, і космічної енергії наберемося.

 

Підсумок

Сьогодні можна і помедитувати, почала знайдемо відокремлений куточок, і сядемо зручніше у затишне крісло. Закриємо очі і уявимо себе в найпрекраснішому місці на землі.

Далі представляємо нашу мрію, як вона виглядає, може щось додамо до неї і постараємося отримати задоволення від цього стану.

Казка сьогодні навколо нас – вона живе у нашому гарному настрої, і в оточуючих людях, яких ми любимо та поважаємо.

Сьогодні будь-яку людину можна порівняти з губкою, яка вбирає в себе і добрі, і погані впливи. Але якщо ми дуже постараємося, і відженемо від себе весь негатив та погані думки, то цей день запам'ятається лише позитивними подіями, а п'ята місячна доба подарує удачу на місяць наперед.

І не забудемо подякувати Місяцю, який дарує нам стільки дивовижних і цікавих днів – можна вибратися ввечері на дачу, або за місто, стати босоніж на землю, і ввібрати в себе енергію місячного світла.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

 • Очний. Тут і зараз
 • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
 • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Свічки «Залучення клієнтів та грошей»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Залучення клієнтів та грошей» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Допомога Вищих Сил»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Допомога Вищих Сил» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка стійкість до Аффірмації. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволити запит на перекриття енергії, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Відповіді Всесвіту

450,00 грн.
Всесвіт завжди чує нас. Будь-який наш запит, будь-яка думка моментально приймається до розгляду. Немає таких прохань, які б залишилися без відповіді. Чому бажання не виконуються одразу? Відповіді на ці та інші Ваші запитання зможете отримати в роботі з МАК картами Відповіді Всесвіту

Фокус на Себе

220,00 грн.
Від того, куди спрямований фокус вашої уваги залежить те, як ви живете, що відчуваєте і що маєте. Любов до себе – це не забаганка і не нісенітниця. Це реальна необхідність, якщо ви дійсно хочете прожити ваше життя в радості та благополуччя. Любити себе можна по-різному і від цього залежатиме якість вашого життя та стосунків із рідними, близькими, оточуючими. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся, як по-справжньому полюбити себе раз і назавжди. Автор: Єва Митник Сторінок: 102 Мова російська

Нові можливості – електронна книга

170,00 грн.
Новые возможности встречаются нам на каждом шагу. Но зачастую мы их не видим, не замечаем или просто не хотим использовать. Продолжая жаловаться и ныть о том, что жизнь сера, однообразна и несправедлива. С помощью данной книги вы будете замечать знаки, и понимать о чем они лично для вас. Будете смелее использовать новые возможности для перехода на другой, более качественный уровень вашей жизни. Позволите раскрыться вашим талантам и способностям. Станете увереннее в себе и своих силах. И вам не нужно будет заставлять себя идти к вашей цели. У вас будет мотивация, которая поможет радостно и гораздо интереснее пройти этот путь. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 102

Язык: Русский

Чітки – Кавуновий Турмалін, Цитрін, Котяче око, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Кавуновий Турмалін, Цитрін, Котяче око. Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Кавуновий Турмалін - здатний випромінювати інфрачервоні промені та негативно заряджені іони. Він може перешкоджати розповсюдженню електромагнітних випромінювань.
 • Цитрін допомагає у фінансах, зміцнює пам'ять, розвиває горлову чакру та красномовство.
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

“Мрії Збуваються” – електронна книга

190,00 грн.
Нам очень хочется, чтобы наши мечты и желания сбывались как можно быстрее и как можно чаще. Но мы не всегда знаем и понимаем, что для этого нужно делать и что является преградой и стоп-краном в нашем движении к самым заветным нашим мечтам. Иногда мы просто не позволяем себе мечтать и желать, думая, что это бесполезная трата времени. Книга поможет ускорить и облегчить ваш путь к самым смелым вашим мечтам! И вы тоже поверите в то, что мечты сбываются всегда. В свое время для вас!

Автор: Ева Мытнык

Страницы: 127

Язык: Русский

Чітки – Моховий Агат №2, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Моховий Агат – допоможе своєму власнику розпізнавати обман та вбереже від небезпеки

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *