Місячна доба

5-та Місячна доба

5-е лунные сутки

5 Місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


П'яту місячну добу називають днем ​​перетворень. День вважається досить активним, місяць зростаючий – місяць стає яскравішим і більшим. Сьогоднішній день не час для ілюзій – важливо розібратися у своїх мріях, які з них гідні втілення, а які можуть зачекати на більш відповідний момент.

 •  Стихія 5 місячних діб – Земля. Земля є основою життя і плоті нашого величезного світу. Не було б і нас, якби не було цієї планети.
 •  Символ 5 місячних діб – Єдиноріг та Кабан. Він міг очистити своїм рогом будь-яке джерело, щоб інші звірі вгамували спрагу. В основі рогу цієї дивовижної тварини знаходився чарівний рубін. Кабан риючий землю - це тварина уособлює силу, міць, лють, і надзвичайну живучість.
 •  Щасливі кольори 5 місячних діб: Блакитний (співчуття, світ, особиста свобода), колір Морської хвилі (честолюбство, спрага влади), і Лазоревий (чистота помислів, цнотливість).
 •  Число сьогоднішнього 5 дня Місяця – п'ять. Ця цифра під впливом Юпітера, вона поєднує дух, плоть, любов і ненависть. У п'ятірці начебто зібрано всі наші помисли.
 •  Талісмани 5 місячних діб: Бірюза (щасливий камінь, але носити його бажано з добрими намірами), рожевий Халцедон (камінь кохання та сімейного щастя), і Мармур (оберігає від небезпек, і підходить людям, які мають магічні знання).
 •  Ангел-охоронець 5 місячних діб - Усавель. Він володіє блакитною печерою, охороняє багатства, і віщує перемогу в будь-яких наших починаннях.

 

Характеристика 5 місячних діб

П'ята місячна доба - найщасливіша в місяці. Хоча вразливим людям може здатися, що сьогодні все летить до біса. Просто місяць краще за нас знає, як має бути, і будь-яка неприємність обов'язково стане початком чогось прекрасного, чарівного та загадкового. Ми сьогодні подібно до птаха Фенікс – переможемо всі проблеми, і повстанемо з попелу.

Сьогодні важливо боротися із внутрішніми та зовнішніми спокусами – у цей день наші думки матеріальні, як ніколи.

П'ята місячна доба ідеальна для творчих особистостей – все, до чого ми сьогодні доторкнемося, стане гарним і дивовижним. Сьогодні нічого не відбувається просто так – усвідомивши цей факт, ми проведемо п'яту місячну добу з користю і для тіла, і для душі.

Сьогодні корисно почитати молитви, попросити вибачення і знайти час для спілкування з рідними та близькими людьми. Саме рідні допоможуть розібратися в собі та зрозуміти, для чого ми існуємо в цьому світі.

Домашні та господарські питання краще перенести інший день, а сьогодні бажано займатися лише тим, що дійсно необхідно, наприклад, приготування їжі ні до чого поганого не приведе.

Навпаки, смачно приготований обід, згуртує сімейство, і родичі з радістю поговорять з вами на різні цікаві теми. Сьогодні важливо весь час пам'ятати про золоту середину в усьому.

П'ятий місячний день підходить для благодійності, але тут важливо розуміти: якщо шкода віддавати гроші, чи речі нужденним людям, краще вже відкласти цю важливу справу на потім.

 

Стрижка у 5 місячну добу

Сьогодні головне для жінок та й для чоловіків – виділитися з натовпу. Найпросунутіші особи можуть поголитися наголо, і прикрасити лисину зеленкою – всесвіт нас точно помітить, та й оточуючі люди будуть у повному захваті та шоці. Але якщо діяти без фанатизму, можна попросити майстра зробити щось новеньке, оскільки він вас бачить.

Єдине, чого не варто робити в п'ятий місячний день, то це стригти себе самостійно.

Отже, стрижка зроблена, можна і про подумати. Сьогодні місяць вітає фарбування, колір може бути будь-якими: чорними, червоними, білими.

Сьогодні можна наважитися на мелірування - екстравагантне фарбування в п'ятий день це те, що місяць прописав.

Зачіска сьогодні може бути пишною або гладкою, але навіть до звичайного автомобіля, або каскадної стрижки, можна додати незвичайну шпильку або яскраву гумку, що допоможе нам виділитися, і привернути до себе увагу.

У п'яту місячну добу серед кучериків на жіночих головах ажіотаж – Місяць благоволить сьогодні всім кучерявим модницям.

 

Весілля у 5 місячну добу

Салюти на 20 хвилин, двометрові торти, натовпи гостей та весільні вбрання за кругленьку суму. Саме такі весілля виходять у п'яту місячну добу. Закохані, що обмінялися кільцями у п'яту місячну добу, можуть не переживати – у їхньому спільному житті не буде нудьги, і щодня наповниться веселощами та пригодами.

Але якщо молодята мріють про спокійне сімейне життя без потрясінь та зайвих переживань, то за п'яту добу Місяця від церемонії краще утриматися. Адже якщо молодята сьогодні поставлять штампи у паспорті, то навряд чи вони відзначать золотий ювілей біля телевізора. Щастя в сім'ї буде з надлишком, але про тишу доведеться забути. Нескінченні гості, щоденні візити друзів, переїзди, зміна роботи, загалом – активне сімейне життя.

Від вінчання в п'ятий місячний день краще утриматися. Все-таки таїнство не передбачає розмаху і кутежу, і для цього дійства підійде інший, спокійніший день. Однак у церкви свої правила, і якщо захочеться, тосвященик без проблем зможе провести церемонію вінчання у п'яту місячну добу.

Там, де панує любов, де молоді вірять у Бога, і один в одного, не може статися нічого поганого, а чаклун місяць буде оберігати цю парочку, і посилати їм тільки красиві сюрпризи.

 

День народження у 5 місячну добу

Про «5 місячних людей» можна говорити нескінченно – таких незвичайних, творчих та геніальних особистостей більше не знайдеш. Вони можуть довго розгойдуватися, і одного чудового дня вразити світ грандіозною ідеєю, або шокуючим вчинком.

Будучи немовлятами, вони не надто докучають батькам – ці дітлахи одразу розуміють правила, і діють чітко та грамотно. Обід та вечеря за розкладом, сон – суворо одночасно.

Звичайно, багато батьків мріють про самостійних дітей, але не настільки ж. Ці діти самі виберуть для себе школу, вони нізащо не стануть водитися з тими, хто їм не цікавий.

Завжди шукають товаришів, якими вони могли б верховодити, хлопці беззаперечно визнають їхній авторитет, і хлопчики і дівчата готові кинутися за «п'ятими місячними людьми» і у воду, і у вогонь. "П'ятірки" найвірніші друзі, яких тільки можна уявити - вони ніколи не підставляють приятелів.

Чи варто дивуватися, що кар'єра у цих хлопців постійно в гору – з них виходять чудові начальники, вони вільно спілкуються з усіма, і не має значення, хто перед ними стоїть: вантажник, чи президент – головне, внутрішня свобода.

Але якщо «п'ятірок» не влаштовує посаду, або оклад, вони без жодного жалю поміняють роботу і підуть туди, де оцінять їхні таланти.

Повненьких серед «п'ятірок» рідко знайдеш, і це легко зрозуміло - вони завжди в русі, постійно подорожують, і шукають адреналін і пригоди.

Такі люди зазвичай щасливі у сімейному житті, але від пошуку нових вражень на стороні.

Іноді ці хлопці потребують усамітнення, щоб поплакати, покричати, і випустити пару – зірки радять не траплятися їм на очі у такі моменти

 

Сни в 5 місячну добу

У п'яту місячну ніч побачимо красиві та казкові картинки. Але що ж робити, якщо сьогодні нам наснився жах, чи просто неприємний сон, після якого навіть на вулицю вийти страшно?! Нічого робити ми не будемо, а просто змиємо сновидіння під душем. Куди вода, туди і сон - скажемо цю фразу, і забудемо про погане бачення.

Багато снів, побачених сьогодні, можна тлумачити по-різному, треба пам'ятати, що цей день багатий на сюрпризи та зміни. Деяких місяць підводить до потрібних рішень, а декому з нас даються конкретні підказки – робити саме так, як ми побачили в нічному баченні.

Ігнорувати підказки Всесвіту небажано, але шукати тлумачення снів на сумнівних сайтах теж не потрібно. Якщо уві сні ми купаємось у грошах, ходимо по золоту, і катаємось у платиновій кареті, це, звичайно, до успіху. Але якщо ми прокинулися розбитими, втомленими, не все так просто – місяць допомагає розібратися: а чи потрібен нам грошовий успіх за всяку ціну, можливо, для щастя треба зовсім інше?

Якщо в п'яту місячну ніч ми бачимо уві сні щось казкове та незвичайне, можемо радіти – місяць посилає нам свою силу та мудрість.

Буде чудово, якщо цієї ночі нам присниться, що ми танцюємо, це до кар'єрного зростання, і до поліпшення відносин з колегами. Деякі з нас після такого бачення отримають вигідну пропозицію про відрядження.


Ділова сфера 5 місячних діб

Сьогодні вітається неординарний підхід до справ, відчинені двері для бізнесменів усіх мастей. Для індивідуальних підприємців-новачків, і зовсім горітиме зелений світлофор.

До речі, із кредитами сьогодні ситуація наступна – брати можна, але в міру розумного.

Сьогодні бажано перевести в готівку частину грошей для гаманця, адже відомо, що купюри мають енергетику, і їм невесело лежати мертвим вантажем навіть на золотій, або платиновій картці.

П'ята місячна доба хороша для тих, хто підшукує новий офіс, або наважується зробити ремонт у вже існуючій будівлі. Головне, не помилитися з робітниками, і одразу прояснити питання, якого кольору мають бути стіни у вашому кабінеті.

Спілкування з діловими партнерами у п'ятий місячний день пройде на п'ятірку із плюсом. Переговори теж виявляться досить вдалими, не бійтеся ділитися всіма ідеями та думками, навіть якщо на перший погляд вони здаються дивними та марними. Розберетеся потім, головне, озвучити.

 

Здоров'я у 5 місячну добу

Ідеально, в 5 місячний день починати стрункішати. Якщо ви про це вже давно замислювалися.

Отже, запасаємося фруктами та овочами, дістаємо соковитискач і вперед – до мрії, яку ми нещодавно бачили на обкладинці модного журналу. В обід можна і геркулесовою кашкою побалуватися – проти цих ласощів місяць нічого не має.

Чи варто відвідувати п'ятого місячного дня лікарні та клініки?! Якщо ми записані до модного та відомого лікаря, черга до якого розтягується на роки, то відповідь, звичайно, однозначна. Але якщо ми розмірковуємо, йти до стоматолога, або бути ще тиждень з карієсом, рішення тільки за вами.

До речі, з'ясувалося, що нервові клітини, виявляється, вміють відновлюватися. Але тільки не в п'ятий місячний день – сьогодні наші клітини під загрозою, і психовать і гніватися забороняється.

А ввечері о 5-й місячній добі ми обов'язково знайдемо час для прогулянки на свіжому повітрі. Місяць сяятиме виключно для нас – ми і повітрям подихаємо, і космічної енергії наберемося.

 

Підсумок

Сьогодні можна і помедитувати, почала знайдемо відокремлений куточок, і сядемо зручніше у затишне крісло. Закриємо очі і уявимо себе в найпрекраснішому місці на землі.

Далі представляємо нашу мрію, як вона виглядає, може щось додамо до неї і постараємося отримати задоволення від цього стану.

Казка сьогодні навколо нас – вона живе у нашому гарному настрої, і в оточуючих людях, яких ми любимо та поважаємо.

Сьогодні будь-яку людину можна порівняти з губкою, яка вбирає в себе і добрі, і погані впливи. Але якщо ми дуже постараємося, і відженемо від себе весь негатив та погані думки, то цей день запам'ятається лише позитивними подіями, а п'ята місячна доба подарує удачу на місяць наперед.

І не забудемо подякувати Місяцю, який дарує нам стільки дивовижних і цікавих днів – можна вибратися ввечері на дачу, або за місто, стати босоніж на землю, і ввібрати в себе енергію місячного світла.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

8000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

 • Очний. Тут і зараз
 • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
 • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Курс зі створення МАК карт

2200,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Трикутники у квадраті Піфагора

550,00 грн.

Відео-курс "Трикутник у квадраті Піфагора"

А якщо є цифровий код, в якому захований саме Ваш секрет грошового успіху? Нумерологія – це дуже цікава наука, і ми допоможемо Вам відкрити її найцінніші підказки. Вивчивши Трикутник Піфагора Ви дізнаєтеся, що саме допоможе Вам залучити фінанси і розкрити свій потенціал. Завдяки цьому відео навчанню Ви відкриєте свою особисту формулу успіху, яку також зможете застосувати для всіх сфер життя. Входить: відео - 1 год

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Свічки «Вихід із Грошового застою»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Вихід із Грошового застою» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Чарівність молитов (частина 2)

240,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Грошовий прорив

220,00 грн.
Гроші – це невід'ємна складова нашого життя. І їх наявність часто дуже сильно впливає на якість нашого життя та наші можливості. Дуже важливо знати та розуміти, як потрібно ставитися до грошей і що робити, щоб їх було достатньо. Ця збірка буде вашим помічником, який проведе вас у світ грошей і відкриє для вас нові можливості. Використовуючи молитви, змови, проводячи ритуали та нарощуючи вашу грошову енергію – ви зможете значно збільшити ваші грошові потоки. Ви легко залучатимете гроші у ваше життя і отримуватимете від цього щиру радість і задоволення. Автор: Єва Митник Сторінок: 95 Мова російська

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Періоди трансформації – особисті відносини грошей

650,00 грн.

Відео-курс "Періоди трансформації"

Відповідно до нумерології, наше життя проходить за певними етапами. І в кожному з них є особлива мета, місія та урок, який ми маємо пройти. Завдяки даному відео Ви дізнаєтесь на якому з життєвих етапів зараз перебуваєте Ви, якій області Вашого життя потрібно приділити особливу увагу вже зараз. Також, за допомогою прорахунків, Ви зможете дізнатися в якому порядку  розташовані ці періоди особисто для Вас. Пройшовши навчання у Вас з'явиться можливість подивитися на майбутнє та вибудувати шлях до ряснішого та гармонійного життя Входить: відео - 1.2 години

Успішна стратегія

8000,00 грн.
Трансформаційна, тренерська гра 'успішна стратегія' - це 'магічний пендель' для просування ваших проектів. За допомогою ігрових карт з тренерським питанням під час гри ви зробите успішну стратегію для вашого проекту! Проект потребує ідей, фінансів та дій. Коли ці три елементи знаходяться в рівновазі, проект стає успішним і рясним. Коли чогось не вистачає з цих компонентів, проект може зависнути, зупинитися на невизначений термін у своєму розвитку. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати себе, розуміють свої спогади ті, що впливають на ваше життя на сьогоднішній день і чому ви все ще пам'ятаєте їх. Те, що важливо і цінне для розуміння у ваших спогадах, і як пробачити і відпускати помилки. Гра буде цікавою: Практикуючі тренери, психологи (які хочуть розвиватися, тренери, ігри - практикуючі, фахівці МАС, фахівці, що надають допомогу професіям.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Свічки «Кар’єрне зростання»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Кар'єрний зріст» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Кохання до себе»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Кохання до себе» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Грошова Нейрографіка – відео курс

1500,00 грн.
З 1 по 10 лютого 2023 року, стартує онлайн курс - Грошова Нейрографіка У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти навчання курсу «Грошова Нейрографіка». Нейрографіка – це метод моделювання свого майбутнього за допомогою роботи з несвідомими процесами. Вона допомагає рухатися вперед та вирішувати свої завдання творчо, креативно, цікаво. Нейрографіка дозволяє просто, екологічно та дуже ефективно трансформувати та моделювати свою реальність. Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа – консультанта, який дозволить працювати з людьми у темі нейрографіки.

Свічки «Відновлення жіночої енергії»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення жіночої енергії» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Очищення та відкриття любовного каналу»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Очищення та відкриття любовного каналу» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Гроші Нізвідки»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Гроші Нізвідки» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Залучення грошей за допомогою талантів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Залучення грошей за допомогою талантів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Залучення клієнтів та грошей»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Залучення клієнтів та грошей» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *