Місячна доба

22-а місячна доба

22-е лунные сутки

22-га МІСЯЧНА ДОБА:  ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ

 


22-а доба місяця – час мудрості та духовного пошуку. Сьогодні ми виходимо на фінішну пряму і намагаємося завершити справи, розібратися з проблемами та досягти внутрішньої гармонії.

 • Стихія 22-ї місячної доби - Дерево. Воно символізує життя, зростання і розвиток, воно допомагає сім'ям, і наділяє нас спокоєм і душевним теплом. Навіть маленькі гілочки липи, ялинки або берізки захистять нас від негативу і допоможуть подолати всі перешкоди.
 • Символ 22-х місячних діб - Слон на ім'я Ганеша, Книга та Золотий Ключ. Це бог мудрості, сили та влади, він опікується бізнесменами, і робить нас багатими. Книга – вмістище знань і джерело мудрості. Золотий Ключ – обіцяє фінансовий успіх, до того ж, за допомогою правильно підібраного ключика ми можемо відчинити будь-які дверцята.
 • Колір 22-х місячних діб - чорний, червоний або червоний. Підібравши сьогодні одяг цих тонів, день минеться успішно – саме ці кольори стануть щасливими. Чорний колір символізує таємницю, і часто асоціюється з нескінченністю, Червоний колір наділяє нас чуттєвістю та пристрастю, а червоний допомагає при втомі.
 • Щасливою кількістю 22-го місячного дня вважається 4.  Фантастична Четвірка стане сьогодні цифрою успіху на цілий день. Меркурій, що опікується числом Чотири, і нам допоможе – посланець богів розбудить наші таланти, і посилить інтуїцію.
 • Талісманами цього дня є Агат, сапфір, яшма, бурштин та нефрит. Агат захистить від негативного зовнішнього впливу, а Синій Сапфір стане добрим заспокійливим. Яшма захистить від пристріту, Нефрит посилить сексуальність, а Бурштин зробить нас щасливими в бізнесі, і в коханні. Але важливо вибрати один талісман – жменя чарівного каміння нам не знадобиться.
 • Ангел-охоронець 22 місячного дня носить ім'я Ергіба. Викрадач снів Ергіба стане нашим ангелом-охоронцем на весь день. Він дарує успіх у мистецтві, і не обділяє увагою політиків та вчених.

 

Характеристика 22-х місячних діб

Сьогодні щохвилини трапляються осяяння, важливо зосередитися, і зловити свою хвилю, тоді ми зуміємо блиснути талантами. У двадцять другий місячний день рекомендується більше гуляти і спілкуватися, треба, як кажуть, себе показати, та на людей подивитися.

Сьогодні не бажано лінуватися і ледарювати, адже ця доба переповнена вдалими шансами та можливостями. Натхнення літає у повітрі, а внутрішній голос у 22 день без кінця шепоче корисні речі.

Сьогодні для добрих справ сьогодні горить зелене світло, а ось злість, заздрість та інші негативні штучки краще гнати одразу. Погані люди сьогодні дивним чином перетворюються на добряків, і навіть енергетичні вампіри роздають, а не забирають енергію.

Деяким людям Місяць сьогодні радить зупинитися і подумати – можливо, потрібно випробувати себе в новій діяльності, і навіть звичайна фізична праця відверне від тимчасових складнощів, і думки стануть на місце.

Важливо сьогодні не лише здобувати, а й передавати знання – ділимося досвідом. Корисно займатися благодійністю, але без зайвого блиску та шику, адже хороші справи не потребують афішування. Плюсики в карму в 22 день сиплються без зупинки, але навіть одна негативна думка може перекреслити всі старання, і ми повернемося до того, з чого починали. Сьогодні вчимося контролювати себе, і працюємо над духовним світом вдвічі сильніше, ніж зазвичай.

Ворожити, чаклувати чи медитувати сьогодні корисно як знаменитим магам, так і новачкам. Тут головне, не поспішати і прислухатися до підказок інтуїції. Якщо сьогодні вам захочеться зробити розклад на гармонізаційних картах, дізнатися про підказку у долі.

Сьогодні вітається будь-яка інтелектуальна діяльність, пограти у Трансформаційні ігри, попрацювати з МАК картами чи зробити нумерологічний прорахунок.

Щоб догодити символу дня Слону, не треба бігти до зоопарку. Знайдемо зображення слона або Ганеша, і милуватимемося, поки очі не втомляться.

Згадаймо, як купаються Слони, і влаштуємо собі водні процедури, сьогодні корисно відвідувати лазню, сауну або просто купатися у водоймі. Вода сьогодні має особливу енергетику, і ми обов'язково відчуємо вплив цієї стихії.

Вихвалятися в 22-й місячний день небажано - Місяць не любить зазнаек, і допомагатиме лише скромним геніям.

 

Стрижка в 22 місячну добу

Волосся, острижене в 22-й місячний день, зростатиме повільно, думаю багатьом чоловікам це підійде.

Чубчики вище брів, звичайно, молодять, але сьогодні краще завісити очі - все, що потрібно ми і з довжиною чубчика побачимо, Місяць постарається.

Для тих, хто звик щоранку заплітати кіски, сьогодні горить зелене світло – коси притягнуть потрібну енергію, і за дві секунди покращать життя.

У 22-му місячну добу корисно зачісуватися, в ідеалі ми повинні розчесати локони чотири рази на день.

А якщо ми вирішимо побалувати волосся, то сьогодні потрібно змочити локони відваром лікувальних та чарівних трав: збирання ромашки, кульбаби, лабазника та іван-чаю.

Вранці не впізнаємо себе в дзеркалі – волосся виглядатиме так, ніби всю ніч над ними чаклували десять відомих майстрів.

 

Весілля у 22-й місячний день

Весілля сьогодні можуть влаштовувати і кухарі, і артисти, і режисери, і письменники, але найголовніша умова для всіх – жодної банальності. Стіл повинен ломитися від їжі, але головне, потурбуватися про десерт – торти, тістечка та цукерки бажано закупити у великих кількостях. Алкогольні напої, звичайно, не заборонені, але буде краще, якщо гості обмежаться питтям вина та шампанського – горілку та коньяк можна віддати офіціантам.

22-а місячна доба хороша для церемоній, які проводять на свіжому повітрі, і Місяць світитиме однаково яскраво і взимку, і влітку.

Сьогодні можна не лише укладати союз, а й відзначати річницю. Умови самі – шик, блиск, розмах і краса.

У 22 місячний день пара може сміливо вирушати в подорож, втікши прямо після укладання союзу. Поїздка виявиться веселою та незвичайною, а чоловік та дружина не зможуть один на одного надивитися. Лелеки прилітають до молодят не затримуючись, а діти у подружжя народжуються гарненькими і міцними - просто диво.

Сьогодні закохані можуть підшукувати квартирку, або впорядковувати житло, що є. Місяць оцінить креативний підхід, і навіть якщо будинок схожий на музей воскових фігур, або на художню галерею, в ньому буде комфортно і затишно.

Для церемонії вінчання день не дуже, і парам, що наважилися відвідати церкву, в 22-му місячну добу краще залишитися вдома. Справді, у церкві не влаштуєш веселощів, і слова Шик і Розмах тут недоречні. Але якщо дату призначено, гості запрошені, і двері до церкви привітно відчинені, нічого поганого не станеться – добрі ангели благословлять цей союз.

Загалом, одружуємося і вінчаємось – двадцять другий день стане початком нового та щасливого сімейного життя.

 

День народження у 22-у місячну добу

Коли народжуються немовлята у 22-му місячну добу, у світі твориться щось неймовірне – всюди спалахують блискавки, з небес сиплються зірки, а Місяць полохливо виглядає з-за хмар. Їхні очі мудрі і непроникні, як магічні дзеркала.

Такі дітки мовчки вичікують, коли можна буде висловитися і повідомити світ про своє призначення. У два роки вони легко заучують вірші, а в першому класі просто переказують прочитані книги.

У них є відповідь майже на будь-яке запитання, до того ж вони постійно доповнюють розповіді педагогів, і при цьому дивляться кудись у небо – напевно, там сидить ангел, який підказує.

Спілкуватися вважають за краще з мудрими старцями, які прожили життя, і можуть повідомити щось нове. Незважаючи на їхні дивацтва, легко заводять друзів, причому їхніми приятелями стають і дитсадки, і студенти, і фінансові магнати, і жебраки з вокзалів.

До випуску зі школи вони вже стільки корисних зв'язків, що вони легко влаштовуються працювати. У будь-якій діяльності досягають миттєвих результатів, адже хлопці ніколи не сидять на місці і намагаються вирішити проблеми, не звертаючи уваги на конкурентів.

У коханні їм теж щастить, адже вони можуть загіпнотизувати будь-яку людину. Зазвичай вони дивляться своїми загадковими очима, і шанувальники відразу вкладаються в штабелі.

А ось хорошими сім'янинами їх не можна назвати, та й у господарських питаннях вони не розуміються – мають мету: ощасливити все людство, а домашня робота відволікає від шляхетної місії.

З них виходять чудові начальники, адже за ними підуть у вогонь та у воду всі працівники – від програміста до бухгалтера. Але кар'єристами їх назвати не можна, вони зовсім не замислюються про матеріальні блага, головне, щоб оточуючі люди були щасливі, багаті та здорові.

Якщо не розвиваються духовно, вони починають чахнути, і навіть можуть зайнятися справою, яка суперечить їхнім принципам, благо це трапляється вкрай рідко.

Дуже наївні у звичайних, життєвих ситуаціях, їх легко обдурити і запудрити мізки. Вони швидко розкусять шахрая, але розчарувавшись один раз, можуть впасти в глибоку депресію.

 

Сни в 22-у місячну добу

Сни сьогодні яскраві, і ми можемо спокійно лягати в ліжечко тихенько засинати – добрі ангели оточили спальню і не підпустять шкідливих демонів.

Двадцять другий сон може стати віщим - тут не потрібно розгадувати сюжет, просто дочекатися повторення ситуації в реальному житті. Чудово, якщо сон нам сподобався, а як же бути, коли ми побачили жах? Ми самі господарі підсвідомості, проговоріть корисні слова, які потрібно голосно сказати після пробудження: «Двадцять друга ніч пішла, і поганий сон забрала».

Відмінним сном стане той, де ми читаємо книгу. Все буде, як за написаним, але для вірності ми можемо поблукати місячною бібліотекою, і вибрати книжку з казковим сюжетом.

Якщо уві сні ми катаємось на символі дня Ганеш, і Слон весело скаче по смарагдовим полям, і перепливає сині річки, значить, наяву все складеться ідеально, і ми розберемося з давньою проблемою.

Якщо слоник сердиться, такий сон повідомляє пора налагодити стосунки з родичами, і зробити це потрібно найближчим часом.

Якщо уві сні ми гуляємо поміж дерев, підіймаємося на сторічний дуб, або ховаємося від сонця під кроною ялинки, значить у реальному житті на нас чекають радісні звістки та приємні зміни – стихія дня Дерево проникла у підсвідомість, і розкрила всі секрети.

Сон у якому ми печемо дерева, або носимо дрова, укладаючи їх поруч із піччю – цей сюжет побачать люди, які бояться змін, потрібно прокинутися, і зробити крок у потрібному напрямку. А потренуватися можна і уві сні - зробимо незвичайний вчинок, адже вночі нам багато що дозволено.

Знаки долі розгадати легко, і о 22-й ніч із цією справою впораються навіть «недосвідчені нічні глядачі». Підказки можуть валятися під ногами - дивимося на каміння, вони сьогодні різнокольорові. Білі камінці сняться до перемоги над конкурентами, сірі валуни бачать ті, хто гідний підвищення, а ось чорне та похмуре каміння Місяць посилає, щоб розповісти про таємних шанувальників.

Перемішаємо уві сні камінці, і реальне життя стане таким же веселим, добрим і різнобарвним.

 


Ділова сфера 22-х місячних діб: бізнес, робота, фінанси

Сьогодні добре поспілкуватися зі своїми наставниками та вчителями, загалом з тими, завдяки кому ми досягли успіхів. Місяць обіцяє, що всі починання будуть вдалими, важливо лише не зупинятися і сміливо долати перешкоди.

Вітається і перехід на іншу роботу чи навчитися додаткової професії, справи.

До грошей у 22-му місячну добу потрібно ставитися трепетно ​​і дбайливо - навіть якщо ми зайнялися благодійністю, залишки купюр бажано скласти в гарний гаманець.

Шопінг у двадцять другий місячний день проходить із розмахом, і часто ми купуємо зовсім непотрібні дорогі речі.

Двадцять друга місячна доба сприятлива для будь-яких фінансових операцій, але брати кредити зірки не радять, грошики витратиться швидко, а повертати їх буде важко. Якщо вже закортить, то краще перезайняти у друзів – сьогодні жодна людина, що поважає себе, не призначить нам відсотки. Передавати гроші з рук в руки після шостої вечора небажано, інакше вони будуть витрачатися з неймовірною швидкістю, і швидко випаруються, ніби їхній слон язиком злизав.

Підписувати чи не підписувати важливі документи? Місяць воліє допомагати тим, хто відповідально ставиться до своїх обов'язків. Тут головне, дрібний шрифт та надійний партнер, а все інше і без нас складеться.

Увечері можемо очистити квартиру від пилу та бруду, відкривши шлях до багатства та процвітання.

 

Здоров'я у 22-у місячну добу

Для організму сьогодні небезпечний та важкий час. Тому: Не напружуємось, Не навантажуємось, Не переїдаємо. Знову наша мрія про два ціпки копченої ковбаси і про кілограм сиру залишилася лише мрією – доведеться жувати огірки, мачаючи їх у рідку вівсяну кашу.

У 22 місячну добу до нас на допомогу котяться червоні яблука та жовті груші, слідом крокує зелений горошок та помаранчева хурма, з цими приятелями жодна дієта не страшна. До того ж, сьогодні можна поласувати курочкою.

Мучити себе голодом ми теж не будемо, і якщо вже на столі перед носом поставили тарілку бордового борщу, забудемо про обмеження, і станемо щасливчиками, хоча б на півгодини.

Сьогодні особливо вразливі кульшові суглоби, полежимо на траві, і подивимося, як решта спортсменів тренується. Наша гарна постать і так нікуди не подінеться.

До очних лікарів сьогодні краще не ходити - таблицю зору ми, звичайно, розглянемо, і літери прочитаємо навіть у нижньому ряду. Але лікар чомусь залишиться незадоволений, і випише якихось неприємних крапель – навіщо даремно ризикувати?

Від походу до лікарів з індустрії краси сьогодні бажано відмовитись – вони все зроблять грамотно, але вже через день новий ніс дратуватиме, а пухкі губи стануть схожі на вареники з вишнею.

Сьогодні мало приводів для нервових зривів, але краще заздалегідь убезпечитися, і заварити корисні і заспокійливі трави. Чабрець, м'ята, ромашка і материнка – чотири трави, а користі більше, ніж від бочки аптечної валеріани.

 


Підсумок 22-ї місячної доби

Місяць підтримає всіх нас, адже головне, душевна рівновага і доброзичливий настрій – а наша діяльність особливого значення сьогодні не має.

Якщо весь день ми з'ясовували стосунки, і лаялися з колегами та домочадцями, то добрий Слон Ганеша не дістане чарівний Ключик, і не відчинить дверцята, за якими лежать магічні Книги – злим людям не допоможе жоден із символів цього дня.

Якщо немає можливості почитати, повчитися, або набратися досвіду, просто сядемо в автобус і поїдемо на природу. Вийдемо в чисте поле, підставимо обличчя небу, а тіло вітру, і пошукаємо вірний шлях на щастя.

Якщо сьогодні ми виберемося в сад і посадимо там деревце, воно неодмінно стане Нашим Щасливим Деревом. Головне, частіше відвідувати його, і кожен 22 місячний день приходити, і розповідати, як минув місяць, що ми зробили доброго та доброго, у чому завинили, кого образили.

Головне сьогодні щирі наміри, і тоді до нашого щасливого саду нізащо не пробереться змій спокусник. І ми станемо розумними, мудрими і добрими людьми, тільки не поспішаємо зазнаватись, Місяць цього ой як не любить.

ПРОЧИТАВ ЭТУ СТАТЬЮ ЛЮДИ ПОКУПАЮТ:

Регресія – сеанс медитативного занурення

6000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

“Карма буває різною” – електронна книга

222,00 грн.
Карма – это не приговор. Это отражение и влияние наших поступков в прошлом на нашу сегодняшнюю реальность. То, что мы имеем и как живем – это все наша ответственность. Книга помогает разобраться в том, какой бывает карма, почему у кого-то она плохая, а кто-то везунчик. На примерах и историях доступно объясняется, как вы лично можете повлиять на вашу карму и соответственно, на качество и уровень жизни. Применяя в жизни рекомендации и практики, сможете избежать множества неприятных моментов и ситуаций.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 212

Язык: Русский

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

 

ЧАСТО ПОКУПАЮТ:

Гексаграми – Книга змін

660,00 грн.
Китайська Книга Змін (гексаграми) містить 64 пророцтва-гексаграми, які були записані понад три тисячі років тому і досі вражають своєю здатністю передбачати майбутнє. В основі своєї суть гексаграми проста – це набір із шести рис, кожна з яких може бути або безперервною (янь), або перерваною посередині (інь).

Чарівність молитов (частина 1)

220,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 101 Мова російська

Подолання

550,00 грн.
Негативні емоції людини, в нашому світі, що інтенсивно розвивається, часом захльостують свідомість, вони заважають його особистісному зростанню і розвитку. Постає питання, як подолати або хоча б послабити і розрядити зайве емоційне тло і звільнити людину від негативного впливу на неї.

Чарівність молитов (1 частина) – електронна книга

170,00 грн.
В книге собраны авторские и церковные священные тексты, молитвы, мантры и аффирмации на все случаи жизни на каждый день. Имея книгу под рукой - вы всегда сможете очистить себя и пространство, подпитать исцеляющей энергией и при необходимости – защитить себя от любого энергетического воздействия и влияния. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 101

Язык: Русский

Благословення Мого Роду

260,00 грн.
Робота з родом дає людині дуже багато - вона набуває і збільшує силу роду, знаходить свій шлях і стає більш наповненим енергетично. Завдяки допомозі та підтримці роду якісно змінюється життя на краще. У книзі зібрані потужні техніки, ритуали, молитви, які допоможуть активізувати гармонійні програми роду. Практикум допоможе отримати максимальну вигоду від взаємодії з родом у вигляді вирішення ситуацій та питань, які вам важливі. Автор: Єва Митник Сторінок: 147 Мова російська

Діагностика сакрального життя-електронна книга

190,00 грн.
Данная книга – это собрание материалов из разных открытых источников. Она поможет вам диагностировать вашу жизнь по всем самым важным направлениям. Подскажет, как можно более легко и непринужденно наладить отношения с собой, вашими избранниками и окружающими. Как улучшить финансовое положение, не прикладывая для этого неимоверных усилий. А обращая внимание на приметы, и понимая их значение, вы сможете как обезопасить себя от потерь, так и привлечь в вашу жизнь удачу. Это ваш помощник и проводник в лучшую жизнь! Автор: Ева Мытнык

Страниц: 224

Язык: Русский

Чітки – Бірюза, Місячний камінь, Кришталь, Котяче око, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильний зв'язок із місяцем та інтуїцією
 • Бірюза - дає своєму власнику можливість здобути високий авторитет і встати, підвищує якості переможця
 • Кришталь - наділяє свого власника задарма ясновидіння, покращує інтуїцію
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Фокус на Себе

220,00 грн.
Від того, куди спрямований фокус вашої уваги залежить те, як ви живете, що відчуваєте і що маєте. Любов до себе – це не забаганка і не нісенітниця. Це реальна необхідність, якщо ви дійсно хочете прожити ваше життя в радості та благополуччя. Любити себе можна по-різному і від цього залежатиме якість вашого життя та стосунків із рідними, близькими, оточуючими. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся, як по-справжньому полюбити себе раз і назавжди. Автор: Єва Митник Сторінок: 102 Мова російська

 

 

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *