Місячна доба

20-та місячна доба

20-е лунные сутки

20-та МІСЯЧНА ДОБА: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


У 20-й місячний день все складатиметься настільки вдало, що нам тільки крил і не вистачає, щоб ширяти як пташки. Але ж душа може пурхати і без додаткових атрибутів – сьогодні день осяяння та натхнення.

 • Стихія 1-го місячного дня Земля. Плоть нашого загадкового світу, яка є стихією 20 місячних діб. Планета утримує нас від дурних вчинків, і притягує до себе, якщо ми залітаємо надто далеко і ось-ось обпалимо крильця. Сьогодні Земля підтримує наші традиції і наділяє нас мудрістю.
 • У 20 місячних діб два символи, це Муза та Орел. Муза у кожного своя – когось вона наділяє талантами танцюриста, комусь опікується вигадуванням, а хтось товаришує з цією загадковою дамою для запуску нових проектів. Орел - гордий птах, він уособлює силу і міць. Орел ширяє над світом і не звертає уваги на життєві проблеми – він володар повітря, і готовий підкорити Всесвіт.
 • Щасливим цвітом дня стане яскраво-синій колір. Він холодний, але приховує таку глибину, що можна дивитися не відриваючись. Синій колір наділяє нас життєвою енергією. Колір індиго посилює нашу інтуїцію та допомагає в реалізації творчих ідей.
 • Щасливою ЦИФРОЮ цього місячного дня вважається двійка. Вона стане запорукою везіння у 20 місячну добу. Двійка подарує успіх усім, але не обов'язково ходити весь день парою, та й сидіти на двох стільцях не треба. Двієчці опікується Місяць – горда супутниця Землі допоможе тим, хто поважає цю цифру.
 • Камінцями-талісманами сьогодні стануть - Гірський Кришталь та Червона Яшма. Гірський Кришталь відкриє завісу в астральні світи, а Червона Яшма позбавить негативу, і посилить сексуальність власника.
 • Ангел-охоронець 20-го місячного дня стане ангел Ламас. Який передасть нам свою самостійність та незалежність. Довіримося ангелові хранителю, адже він такий самий древній і мудрий, як і відьма Місяць.

 

Характеристика 20-ї місячної доби

Якщо сьогодні ви відчуваєте сумніви, це не означає, що ви помиляєтеся або поводитесь неправильно - просто день такий, і потрібно ставитися до цього філософськи. Ви ж знаєте, що абсолютне щастя недосяжне, хіба що в дитинстві, та й те, ця безтурботність буває скороминущою, ледь відчутною.

20-та місячна доба настали саме для того, щоб ви зайнялися поліпшенням свого життя.

Сьогодні сам Місяць благоволіє мрійникам та поетам, тому ми можемо милуватися небом, і не лаяти себе за бездіяльність.

Страх сьогодні стане найголовнішим нашим ворогом. Але не панічний жах і не нічний жах - звичайнісінький страх, ось тільки заганяти його вглиб не потрібно, навпаки - подивимося йому в обличчя і розсміємося. А потім з ним і боротися з ним не доведеться, адже будь-який страх після такого помчить кудись подалі, залишивши після себе доріжку коливань і сумнівів.

У 20-ту місячну добу ви отримаєте шанс покращитись, адже духовне зростання не відбувається саме собою – це результат нашої роботи над своїми слабкостями та недоліками. Місяць ніби каже: гляньте на своє життя з висоти польоту Орла, і зробіть висновки.

З висоти пташиного польоту видно краще, це не означає, що потрібно підбиратися на багатоповерховий будинок або купувати парашут. Просто заплющити очі і подивитися на своє життя, де ви були, куди зараз прямуєте, і куди в такому темпі дійдете. Про своє тіло сьогодні дбати теж треба, трішки помріяли, потім зробили зарядку, написали вірші, а потім сходили пообідати.

Перевтомлюватись у 20-ту місячну добу небажано – справи не повинні нас поглинути, і потрібно займатися речами, в яких ми розуміємось, і які нам цікаві.

Сьогодні день перемог, звершень та здобутків. Вище голови, як відомо, не стрибнеш, але ось у двадцяту місячну добу ця приказка не актуальна – можна і стрибнути, і злетіти, і навіть зробити перекид у повітрі, був би настрій і бажання.

Висновок напрошується сам собою – день дарує внутрішню свободу тим людям, які готові прийняти цю свободу, і якщо ми чекаємо на зміни, вони обов'язково наступлять.

День буде переповнений зустрічами, знайомствами та побаченнями. Але Місяць радить по можливості спілкуватися з приємними людьми, та уникати стосунків із тими, хто нас дратує.

Будь-яка сварка, що трапилася сьогодні, може розтягнутися на дуже тривалий термін. Спробуємо запобігти нападу гніву, але якщо контролювати себе не виходить, і ось-ось вибухне грандіозний скандал, просто на пару секунд подумки перенесемося в якесь приємне місце, і уявімо, що співрозмовник випарувався, або перетворився на нашого кращого друга. Спосіб наївний, але його цінність очевидна.

Сприятливий для роботи в саду – рослини, які ми сьогодні доглядаємо, будуть цвісти, і пахнуть довгі роки, і їм не страшні ніякі шкідники. Корисно вибратися на природу (бажано подалі від міста), і поблукати по луках, чи лісах. Але зривати квіти або рубати дерева сьогодні не бажано – краще влаштувати маленький пікнік і помилуватися природою, не сходячи з місця.

Загалом займаємося улюбленими справами, періодично залітаючи на сьоме небо – при такому підході день здасться ясним, світлим і гармонійним.


Стрижка у 20-й місячний день

Місяць зменшується, і волосся після сьогоднішньої зустрічі з ножицями відростатиме повільно, зате ми заощадимо грошики і радітимемо акуратній зачісці довгий час.

Підстригаючись сьогодні, ми залучаємо в життя удачу, і наповнюємося оптимізмом та життєлюбством. Але екстремальні зачіски сьогодні залишимо любителям адреналіну та пригод, а самі обмежимося своєю правильною стрижкою.

Зірки підказують, що у 20-ту добу вдала стрижка «Каскад». Проти «Карі» місяць теж не заперечує, але тут головне, вибрати потрібну чолочку, яка сьогодні не тільки омолодить, а й притягне космічну енергію.

Ходити в 20-й місячний день лисими не забороняється, пам'ятаємо, що волосся зростатиме повільно – якщо потрібен креатив, то голена голова якраз у тему, головне, не блукати вулицями взимку без шапки, та й улітку панама не завадить.

Забарвлення в 20 місячну добу може призвести до непередбачуваних результатів, причому, не тільки в кольорі волосся. У справах можуть виникнути складності та перешкоди, а особисте життя стане метушнім і незрозумілим. Ну а волосся взагалі реагує дивно – фарбуємо чорним, виходить зелений, наносимо червону фарбу, а голова за годину виглядає так, ніби на неї вилили відро з вапном.

Але якщо ми впевнені в собі і знаємо, що сьогодні нам просто необхідно пофарбувати волосся, то забуваємо про зіркові поради, і сміливо йдемо до майстрів, довіряючи рукам фахівців, і прислухаючись до підказок інтуїції.

 

Весілля у 20-ту місячну добу

Наречена сьогодні медитує на столі, наречений навпаки, забрався в закуток, і вчить гостей різним позам йоги, а тамада радісно відлетів до астралу, і шукає там оригінальні тости – двадцятий місячний день ідеальний для одруження пар, які займаються духовними практиками, і постійно досконало.

У таких сімейних пар немає сварок, чоловік читає думки дружини, а дружина вгадує бажання ненаглядного партнера. Дітки у цих парах народжуються геніями, і життя стає схожим на казковий сон. Щоправда, є небезпека проспати до старості, але там, де живе кохання та ніжність, це не страшно – прокинулися, відзначили золоте весілля, і далі: у нірвану.

Якщо молода пара в 20-ту місячну добу почне спільне життя без походу до загсу, їм пощастить – побут без штампу покаже всі плюси та мінуси сімейного життя, і парочка зробить правильний вибір.

2-а доба вдали для знайомства з батьками – якщо у майбутньої тещі, або свекрухи були сумніви щодо правильності вибору своєї дитини, сьогодні вони розсіються. Пошук спільного житла, призначений на сьогодні, теж краще не відкладати - квартирка виявиться милою та затишною, сусіди будуть добрими та чуйними, а орендодавець трапиться чесний, і нежадібний.

У двадцятий день можна сміливо вирушати у весільну подорож – молоді не зіткнуться з курортними труднощами, і оточуючі будуть зустрічати щасливу пару з посмішками та компліментами.

Парам, які вирішили повінчатися, в 20 місячний день заступають небеса. У церкві все красиво і незвичайно – деякі вразливі наречені та наречені можуть навіть побачити ангелів, які спустилися, щоб благословити союз. Лелеки теж не ховаються, і тільки й чекають, коли молодята вийдуть із церкви, щоб простежити їхній шлях додому, і скоріше звити гніздечко на даху.


День народження у 20-ту місячну добу

Люди, народжені в двадцяту місячну добу, знають про світ щось таке, що непідвладне іншим. Малята в будь-яку секунду можуть самостійно розпорошуватися, і вирушити у важливі справи.

Двадцяті малюки люблять і посміятися – від сміху «двадцятих дітлахів» трясеться весь будинок, і навіть злісні сусіди починають закочуватися від сміху, і битися в істериці.

Їх можуть вважати дивними, адже ще в дитячому садку цим малюкам не потрібні звичайні забави в пісочниці, або ігри з вихователем – краще вони поспостерігають за польотом метелика, намалюють на землі логарифмічні формули, або зобразять модель Всесвіту.

Фінансовий успіх ходить за ними по п'ятах з раннього дитинства. Хлопці знаходять гаманці, набиті купюрами, виграють у випадкові лотереї та постійно перемагають у якихось конкурсах. Але працювати вони люблять - бажано у своєму офісі, і без жодного контролю.

З таких людей виходять незрівнянні начальники, вміють організувати процес так, що підлеглі ходять стрункою, але не почуваються пригніченими. Не знають страхів і сумнівів, якщо якась думка прийшла до їхніх геніальних голів, вони відразу приймають втілювати свої ідеї, не замислюючись про наслідки.

У коханні – природжені ловеласи та кокетки. За ними постійно блукають шанувальники та шанувальниці, які мріють про загс. Але вони не поспішають до палацу одруження – якщо половинку ще не знайдено, то й нема чого створювати сім'ю. А от коли знаходять обранця, вони не зупиняються ні перед чим – якщо коханий одружений, або одружена, ці створіння відіб'ють, вкрадуть, приворожать, але доб'ються взаємності.

Домочадцям непогано живеться під крильцем таких родичів - вони чудові сім'янини, і вміють стежити за господарством. Вічно вигадують святкові заходи, та балують рідних сюрпризами. Але сперечатися з ними не потрібно – вони розгадали всі таємниці світу, і їхня думка єдина вірна.

«Двадцятки» вічно в якомусь підвішеному стані – сьогодні вони впевнені, що їхнє щастя полягає у щоденних астральних польотах, завтра вони бачать себе великими чаклунами, а через тиждень «двадцяті» голять голову, і йдуть у пустелю, щоб перевірити на міцність свою дух та тіло.

Але вони не страждають від самотності – за ними постійно йде народ, хтось хоче навчитися магії, комусь потрібна мудра порада, а деякі бігають за ними просто так, адже поряд із «двадцятками» ніколи не буває нудно.

Такі люди можуть стати цілителями, або розбійниками, святими чи грішниками, але доля в будь-якому разі їм благоволить – ці незвичайні створіння все роблять щиро, а якщо вони помиляються, то неодмінно усвідомлюють свої помилки, і шукають інший шлях.

Слова Старість вони не знають, і вони не дозволять заточити себе в будинок для людей похилого віку, або в лікарню – навіть якщо не зможуть підвестися з ліжка, вони викличуть гелікоптер і накажуть доставити їх на море, щоб погріти кісточки. А вже заощаджень у них вистачить, вміють збирати гроші для безбідного та веселого життя.

 

Сни в 20-у місячну ніч

У 20-ту місячну добу складно відключитися, і впасти в обійми Морфея. Якісь думки, образи і видіння можуть переслідувати нас весь вечір, ще й страх незрозумілий навалюється, можливо, це злі демони граються з нами в хованки, але розігнати натовп нечистих духів простіше простого. Можна прочитати на ніч молитву, яка відгукується, і зі спокійними думками вкластися спати.

У двадцятому місячному сновидінні слід звернути увагу на колір наших картинок.

Синій колір, і всі його відтінки говорять про те, що в нашому житті ось-ось станеться щось прекрасне, незвичайне та чарівне. Можливо, ми отримаємо приємну звістку від родичів, або почуємо освідчення в коханні від людини, на взаємність якої ми вже й не сподівалися.

У двадцятий місячний сон до людей неординарних можуть з'явитися червоні, червоні та бордові образи. Сон непоганий, але треба уважно придивлятися до основного сюжету. Якщо ми карабкаємося по скелях, і перед нами відкривається прекрасне озеро з рожевими деревами, що ростуть на березі, слід остерігатися - наяву нам належить зробити нелегкий вибір, і підказка знаходиться під водою (у сні можна пірнути, якщо хтось і вкусить, бо якась схудла п'явка).

Якщо ми бігаємо по маковому полю, або милуємося на кущі троянд, значить, насправді ось-ось настануть приємні зміни, і нас завалять цікавими пропозиціями творчого характеру, до того ж, і в любовній сфері пощастить.

Жовті, зелені і білі сни повідомляють: настав час струснутись, і зайнятися чимось вартим, замість того, щоб мерзнути на набридлій роботі, і спілкуватися з неприємними людьми.

Чорно-білі та сірі видіння побачать ті з нас, хто не помічає проблем та радіє кожній миті – Місяць допомагає нам відпочити від яскравого життя, от і підкидає такий нудний сюжетець.

Вдалим стане сон, у якому ми милуємось планетами – це наші камінці-обереги наворожили такі добрі картинки. Це бачення повно сюрпризів, і якщо вночі ми гуляємо по хмарах, збираємо в кошик місячне світло, і купаємося під сонячним промінням, значить, у житті незабаром відбудеться свято, і на нашій вулиці оселиться удача разом з успіхом.

Двадцяті сни можуть бути пророчими, залежно від нашої віри у потойбіччя. Здорово, якщо у сні нам з'явиться Муза, або Орел – ці творіння-символи дадуть відповідь на всі питання, головне, не заводити дурних розмов про погоду, або про політичну ситуацію в країні (і вже, звичайно, не варто випитувати у них про розміри майбутньої). пенсії).

Насолодимося 20 місячним сном за повною програмою, і всі казкові створіння із сонно-місячного дзеркалля перетворяться на добрих ангелів, які захищатимуть, і оберігатимуть нас у нічних подорожах.

 

Ділова сфера 20-го місячного дня: бізнес, робота, фінанси

Фінансова ситуація у двадцяту місячну добу не просто хороша, а відмінна – гроші буквально падають з неба. Місцями очікуються дощі із купюр, часом град із золотих злитків, а в окремих районах хуртовина з акцій. Що ж, запасаємося торбочками, позбавляємося сумнівів, і йдемо підписувати контракти та укладати договори.

Сьогоднішній символ дня Музи має багато виразів, і сьогодні примхлива дамочка залітає в гості і до бізнесменів та іншого ділового люду. Уявимо, що якби символ дня Орел забув, що він уміє літати – звичайно, у цьому випадку пташка впаде з неба. Тому дамо спокій усі свої вагання, виженемо страхи та побоювання, і підемо підкорювати світ.

Ідей у ​​20-ту місячну добу дуже багато, і одна краща за іншу. Хтось досягне успіху в будівництві, комусь пощастить у кулінарії, а деякі взагалі відкриють у собі талант робити грошики з повітря.

Сьогодні ви можете сміливо відкривати нові філії, набирати співробітників та підписувати важливі документи. Тим, хто наважився змінити роботу, весь двадцятий день горітиме зелене світло. Навіть якщо ми розмірковували до вечора, і зважилися зайти до офісу, що сподобався після закриття, там неодмінно виявиться запізнілий директор, який прийме нас з розкритими обіймами.

А ось віддавати гроші в двадцяту місячну добу ми не підемо, нехай вони пролежать у наших гаманцях до наступного дня, та й з банківських карток їх ніхто не поцупит. Шахраї взагалі сьогодні якісь мляві, того й дивися, віддадуть усі нечесні гроші, і покаються.

Конкуренти 20-го дня несподівано можуть перетворитися на наших союзників. Скористайтеся ситуацією і підпишіть потрібні папери, щоб суперники раптом не передумали співпрацювати.

 


Здоров'я у 20-ту місячну добу

Переїдати в 20-ту місячну добу небажано, дотримуємося золотої середини.

Якщо захотілося їсти так сильно, що в животі заграла місячна соната, поріжте яблучко та грушу, залийте їх кефіром – смачний та ситний сніданок готовий. Смажити картоплю ми теж не станемо, а ось пюре на обід не забороняється. Так і двадцятий день мине, ми й почуття голоду обдуримо, і Місяцю догодимо.

Найбільш затребуваними лікарями 20-го місячного дня вважаються масажисти. Сьогодні у нас може боліти спинка, і дотик чарівних рук лікаря буде корисним. Але якщо ситуація не запущена, попросимо приятеля чи обранця зробити масаж за допомогою олій, чи кремів – спина не образиться, та й тіло скаже спасибі.

У стоматологів сьогодні теж не проштовхнешся, адже до них на прийом записалися навіть беззубі бабусі, які все життя не могли насмілитися на зустріч зі стоматологом. Сміливо сідаємо у затишне стоматологічне крісло – боляче не буде, жартівниця-Луна вже пустила газ, що веселить.

У 20-ту місячну добу можна пройти комплексне обстеження, здати аналізи і навіть зважитися на дорогі процедури – результат порадує, Місяць про це подбає.

У 20-ту місячну добу легко знайти радісні моменти граючи з дітьми, а хтось упіймає смішку, якщо помітить задумливого перехожого. Для вірності ми можемо заварити собі чарівний чай – сьогодні нашими друзями стануть Липа, Черемха та Шипшина.

 


Підсумок 20-х місячних діб

Страхи перемогли, сумніви подолали, скоро злетимо, і ближче розглянемо Орла, який весь день пурхав над нами, і не давав зробити помилки. Муза так взагалі до вечора сиділа на нашому плечі, і шепотіла різні корисні поради.

Якщо раптом весь 20-й місячний день ми відчували невдоволення собою і оточуючими людьми, значить, ми не здобули уроку, але доба ще не закінчена, і є шанс виправити свої помилки.

Можемо спробувати помиритися з ворогами, вибачатися у близьких друзів, пообіймати родичів, з якими ми давно не бачилися. І головне – потрібно терміново зателефонувати коханій людині, та розповісти про свої почуття.

Важливо прислухатися до всіх порад нашого внутрішнього голосу. Будь-які думки, або ідеї, що виникли в нашій голові, повинні бути розглянуті і якнайшвидше втілені в життя.

Увечері згадаємо про медитації, проте, і постарайтеся не займатися через силу важливими справами.

Сьогодні Всесвіт почує ваш щирий шепіт бажань, що йде від серця та душі.

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТЕЮ ЛЮДИ КУПУЮТЬ:

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

“Карма буває різною” – електронна книга

222,00 грн.
Карма – это не приговор. Это отражение и влияние наших поступков в прошлом на нашу сегодняшнюю реальность. То, что мы имеем и как живем – это все наша ответственность. Книга помогает разобраться в том, какой бывает карма, почему у кого-то она плохая, а кто-то везунчик. На примерах и историях доступно объясняется, как вы лично можете повлиять на вашу карму и соответственно, на качество и уровень жизни. Применяя в жизни рекомендации и практики, сможете избежать множества неприятных моментов и ситуаций.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 212

Язык: Русский

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Цариця місяць

440,00 грн.
Саме Цариця Місяць щомісяця вчить нас, скидати з себе все не потрібне, вчасно відновлюватися і наповнюватися вдосталь енергією. З точки зору космічних сил, людина — це посудина, що збирає і зберігає в собі природну енергію. Залежно від того, як людина розпоряджається нею, вона може завдати шкоди організму або сприяти самопізнання і самореалізації. Щомісяця з настанням молодика ми повинні очищатися — як фізично, так і духовно — щоб бути здатними прийняти нову енергію.  Накопичення старої енергії і шкідливих речовин згубно для нашого організму і може привести до його краху. Звертаючись за порадою до Метафоричним картками "Цариця Місяць", Ви навчитеся користуватися енергією місяця собі на благо.

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Чітки – Агат, овальні 54 намистини

700,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - овал 2 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми.

“Благословення мого роду” – електронна книга

206,00 грн.
Работа с родом дает человеку очень многое – он приобретает и увеличивает силу рода, находит свой путь и становится более наполненным энергетически. Благодаря помощи и поддержке рода качественно меняется жизнь в лучшую сторону. В данной книге собраны мощные техники, ритуалы, молитвы, которые помогут активизировать гармоничные программы рода. Практикум поможет получить максимальную выгоду от взаимодействия с родом в виде решения ситуаций и вопросов, которые для вас важны. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 147

Язык: Русский

Подолання

550,00 грн.
Негативні емоції людини, в нашому світі, що інтенсивно розвивається, часом захльостують свідомість, вони заважають його особистісному зростанню і розвитку. Постає питання, як подолати або хоча б послабити і розрядити зайве емоційне тло і звільнити людину від негативного впливу на неї.

Чітки – Бірюзові, розмір намистин 0.6см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Бірюза, Агат, Місячний камінь, Котяче око. Розмір намистин - 0.6см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Бірюза - дає своєму власнику можливість здобути високий авторитет і встати, підвищує якості переможця.
 • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми
 • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильний зв'язок із місяцем та інтуїцією.
 • Котяче око – наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Моя самооцінка

450,00 грн.
Любов до себе – це роман із собою, на все життя Дозволяйте собі і любите себе завжди та скрізь. Внутрішній спокій, зовнішня активність, здоровий пофігізм на чужі історії і тоді ваша самооцінка буде в нормі, а ви будете жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти і радіти життю щодня. У роботі з МАК картами Моя Самооцінка, Ви зможете покращити ставлення до себе та із собою.

“Грошовий прорив” – електронна книжка

170,00 грн.
Деньги – это неотъемлемая составляющая нашей жизни. И их наличие зачастую очень сильно влияет на качество нашей жизни и наши возможности. Очень важно знать и понимать, как нужно относиться к деньгам и что делать, чтобы их было достаточно. Данный сборник будет вашим помощником, который  проведет вас в мир денег и откроет для вас новые возможности. Используя молитвы, заговоры, проводя ритуалы и наращивая вашу денежную энергию – вы сможете значительно увеличить ваши денежные потоки. Вы будете легко  привлекать деньги в вашу жизнь и получать от этого искреннюю радость и удовольствие. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 95

Язык: Русский

Внутрішня жаба душіТ – електронна книга

170,00 грн.
Книга-руководство по работе с внутренней жабой. Вы сможете разобраться и сходу определять разновидность жаб, которые встречаются практически на каждом шагу. Узнаете, что нужно делать, чтобы навсегда выселить ее из своей души, и чтобы она к вам больше даже близко не подходила. Поймете, как можно нейтрализовать эту вредную зеленую квакуху в других, чтобы она не могла вам навредить.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 5160

Язык: Русский

“Сакральна Мудрість Відносин” – електронна книга

170,00 грн.
Сакральные отношения – это уже высший пилотаж. Это отношения близких духовно людей. И такие отношения редко возникают с первого взгляда или полуслова. Над ними нужно работать каждому из пары ежедневно. Каждый в своей роли, а у мужчин и женщин они разные, должен прилагать усилия, чтобы отношения не превращались в очередную неудачу и не заканчивались расставанием и поиском новых партнеров. Книга поможет разобраться в основах сакральных отношений. Использование техник, практик и рекомендаций даст возможность не только наладить, но и усилить отношения с вашим избранником.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 122

Язык: Русский

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

14000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *