Місячна доба

20-та місячна доба

20-е лунные сутки

20-та МІСЯЧНА ДОБА: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


У 20-й місячний день все складатиметься настільки вдало, що нам тільки крил і не вистачає, щоб ширяти як пташки. Але ж душа може пурхати і без додаткових атрибутів – сьогодні день осяяння та натхнення.

 • Стихія 1-го місячного дня Земля. Плоть нашого загадкового світу, яка є стихією 20 місячних діб. Планета утримує нас від дурних вчинків, і притягує до себе, якщо ми залітаємо надто далеко і ось-ось обпалимо крильця. Сьогодні Земля підтримує наші традиції і наділяє нас мудрістю.
 • У 20 місячних діб два символи, це Муза та Орел. Муза у кожного своя – когось вона наділяє талантами танцюриста, комусь опікується вигадуванням, а хтось товаришує з цією загадковою дамою для запуску нових проектів. Орел - гордий птах, він уособлює силу і міць. Орел ширяє над світом і не звертає уваги на життєві проблеми – він володар повітря, і готовий підкорити Всесвіт.
 • Щасливим цвітом дня стане яскраво-синій колір. Він холодний, але приховує таку глибину, що можна дивитися не відриваючись. Синій колір наділяє нас життєвою енергією. Колір індиго посилює нашу інтуїцію та допомагає в реалізації творчих ідей.
 • Щасливою ЦИФРОЮ цього місячного дня вважається двійка. Вона стане запорукою везіння у 20 місячну добу. Двійка подарує успіх усім, але не обов'язково ходити весь день парою, та й сидіти на двох стільцях не треба. Двієчці опікується Місяць – горда супутниця Землі допоможе тим, хто поважає цю цифру.
 • Камінцями-талісманами сьогодні стануть - Гірський Кришталь та Червона Яшма. Гірський Кришталь відкриє завісу в астральні світи, а Червона Яшма позбавить негативу, і посилить сексуальність власника.
 • Ангел-охоронець 20-го місячного дня стане ангел Ламас. Який передасть нам свою самостійність та незалежність. Довіримося ангелові хранителю, адже він такий самий древній і мудрий, як і відьма Місяць.

 

Характеристика 20-ї місячної доби

Якщо сьогодні ви відчуваєте сумніви, це не означає, що ви помиляєтеся або поводитесь неправильно - просто день такий, і потрібно ставитися до цього філософськи. Ви ж знаєте, що абсолютне щастя недосяжне, хіба що в дитинстві, та й те, ця безтурботність буває скороминущою, ледь відчутною.

20-та місячна доба настали саме для того, щоб ви зайнялися поліпшенням свого життя.

Сьогодні сам Місяць благоволіє мрійникам та поетам, тому ми можемо милуватися небом, і не лаяти себе за бездіяльність.

Страх сьогодні стане найголовнішим нашим ворогом. Але не панічний жах і не нічний жах - звичайнісінький страх, ось тільки заганяти його вглиб не потрібно, навпаки - подивимося йому в обличчя і розсміємося. А потім з ним і боротися з ним не доведеться, адже будь-який страх після такого помчить кудись подалі, залишивши після себе доріжку коливань і сумнівів.

У 20-ту місячну добу ви отримаєте шанс покращитись, адже духовне зростання не відбувається саме собою – це результат нашої роботи над своїми слабкостями та недоліками. Місяць ніби каже: гляньте на своє життя з висоти польоту Орла, і зробіть висновки.

З висоти пташиного польоту видно краще, це не означає, що потрібно підбиратися на багатоповерховий будинок або купувати парашут. Просто заплющити очі і подивитися на своє життя, де ви були, куди зараз прямуєте, і куди в такому темпі дійдете. Про своє тіло сьогодні дбати теж треба, трішки помріяли, потім зробили зарядку, написали вірші, а потім сходили пообідати.

Перевтомлюватись у 20-ту місячну добу небажано – справи не повинні нас поглинути, і потрібно займатися речами, в яких ми розуміємось, і які нам цікаві.

Сьогодні день перемог, звершень та здобутків. Вище голови, як відомо, не стрибнеш, але ось у двадцяту місячну добу ця приказка не актуальна – можна і стрибнути, і злетіти, і навіть зробити перекид у повітрі, був би настрій і бажання.

Висновок напрошується сам собою – день дарує внутрішню свободу тим людям, які готові прийняти цю свободу, і якщо ми чекаємо на зміни, вони обов'язково наступлять.

День буде переповнений зустрічами, знайомствами та побаченнями. Але Місяць радить по можливості спілкуватися з приємними людьми, та уникати стосунків із тими, хто нас дратує.

Будь-яка сварка, що трапилася сьогодні, може розтягнутися на дуже тривалий термін. Спробуємо запобігти нападу гніву, але якщо контролювати себе не виходить, і ось-ось вибухне грандіозний скандал, просто на пару секунд подумки перенесемося в якесь приємне місце, і уявімо, що співрозмовник випарувався, або перетворився на нашого кращого друга. Спосіб наївний, але його цінність очевидна.

Сприятливий для роботи в саду – рослини, які ми сьогодні доглядаємо, будуть цвісти, і пахнуть довгі роки, і їм не страшні ніякі шкідники. Корисно вибратися на природу (бажано подалі від міста), і поблукати по луках, чи лісах. Але зривати квіти або рубати дерева сьогодні не бажано – краще влаштувати маленький пікнік і помилуватися природою, не сходячи з місця.

Загалом займаємося улюбленими справами, періодично залітаючи на сьоме небо – при такому підході день здасться ясним, світлим і гармонійним.


Стрижка у 20-й місячний день

Місяць зменшується, і волосся після сьогоднішньої зустрічі з ножицями відростатиме повільно, зате ми заощадимо грошики і радітимемо акуратній зачісці довгий час.

Підстригаючись сьогодні, ми залучаємо в життя удачу, і наповнюємося оптимізмом та життєлюбством. Але екстремальні зачіски сьогодні залишимо любителям адреналіну та пригод, а самі обмежимося своєю правильною стрижкою.

Зірки підказують, що у 20-ту добу вдала стрижка «Каскад». Проти «Карі» місяць теж не заперечує, але тут головне, вибрати потрібну чолочку, яка сьогодні не тільки омолодить, а й притягне космічну енергію.

Ходити в 20-й місячний день лисими не забороняється, пам'ятаємо, що волосся зростатиме повільно – якщо потрібен креатив, то голена голова якраз у тему, головне, не блукати вулицями взимку без шапки, та й улітку панама не завадить.

Забарвлення в 20 місячну добу може призвести до непередбачуваних результатів, причому, не тільки в кольорі волосся. У справах можуть виникнути складності та перешкоди, а особисте життя стане метушнім і незрозумілим. Ну а волосся взагалі реагує дивно – фарбуємо чорним, виходить зелений, наносимо червону фарбу, а голова за годину виглядає так, ніби на неї вилили відро з вапном.

Але якщо ми впевнені в собі і знаємо, що сьогодні нам просто необхідно пофарбувати волосся, то забуваємо про зіркові поради, і сміливо йдемо до майстрів, довіряючи рукам фахівців, і прислухаючись до підказок інтуїції.

 

Весілля у 20-ту місячну добу

Наречена сьогодні медитує на столі, наречений навпаки, забрався в закуток, і вчить гостей різним позам йоги, а тамада радісно відлетів до астралу, і шукає там оригінальні тости – двадцятий місячний день ідеальний для одруження пар, які займаються духовними практиками, і постійно досконало.

У таких сімейних пар немає сварок, чоловік читає думки дружини, а дружина вгадує бажання ненаглядного партнера. Дітки у цих парах народжуються геніями, і життя стає схожим на казковий сон. Щоправда, є небезпека проспати до старості, але там, де живе кохання та ніжність, це не страшно – прокинулися, відзначили золоте весілля, і далі: у нірвану.

Якщо молода пара в 20-ту місячну добу почне спільне життя без походу до загсу, їм пощастить – побут без штампу покаже всі плюси та мінуси сімейного життя, і парочка зробить правильний вибір.

2-а доба вдали для знайомства з батьками – якщо у майбутньої тещі, або свекрухи були сумніви щодо правильності вибору своєї дитини, сьогодні вони розсіються. Пошук спільного житла, призначений на сьогодні, теж краще не відкладати - квартирка виявиться милою та затишною, сусіди будуть добрими та чуйними, а орендодавець трапиться чесний, і нежадібний.

У двадцятий день можна сміливо вирушати у весільну подорож – молоді не зіткнуться з курортними труднощами, і оточуючі будуть зустрічати щасливу пару з посмішками та компліментами.

Парам, які вирішили повінчатися, в 20 місячний день заступають небеса. У церкві все красиво і незвичайно – деякі вразливі наречені та наречені можуть навіть побачити ангелів, які спустилися, щоб благословити союз. Лелеки теж не ховаються, і тільки й чекають, коли молодята вийдуть із церкви, щоб простежити їхній шлях додому, і скоріше звити гніздечко на даху.


День народження у 20-ту місячну добу

Люди, народжені в двадцяту місячну добу, знають про світ щось таке, що непідвладне іншим. Малята в будь-яку секунду можуть самостійно розпорошуватися, і вирушити у важливі справи.

Двадцяті малюки люблять і посміятися – від сміху «двадцятих дітлахів» трясеться весь будинок, і навіть злісні сусіди починають закочуватися від сміху, і битися в істериці.

Їх можуть вважати дивними, адже ще в дитячому садку цим малюкам не потрібні звичайні забави в пісочниці, або ігри з вихователем – краще вони поспостерігають за польотом метелика, намалюють на землі логарифмічні формули, або зобразять модель Всесвіту.

Фінансовий успіх ходить за ними по п'ятах з раннього дитинства. Хлопці знаходять гаманці, набиті купюрами, виграють у випадкові лотереї та постійно перемагають у якихось конкурсах. Але працювати вони люблять - бажано у своєму офісі, і без жодного контролю.

З таких людей виходять незрівнянні начальники, вміють організувати процес так, що підлеглі ходять стрункою, але не почуваються пригніченими. Не знають страхів і сумнівів, якщо якась думка прийшла до їхніх геніальних голів, вони відразу приймають втілювати свої ідеї, не замислюючись про наслідки.

У коханні – природжені ловеласи та кокетки. За ними постійно блукають шанувальники та шанувальниці, які мріють про загс. Але вони не поспішають до палацу одруження – якщо половинку ще не знайдено, то й нема чого створювати сім'ю. А от коли знаходять обранця, вони не зупиняються ні перед чим – якщо коханий одружений, або одружена, ці створіння відіб'ють, вкрадуть, приворожать, але доб'ються взаємності.

Домочадцям непогано живеться під крильцем таких родичів - вони чудові сім'янини, і вміють стежити за господарством. Вічно вигадують святкові заходи, та балують рідних сюрпризами. Але сперечатися з ними не потрібно – вони розгадали всі таємниці світу, і їхня думка єдина вірна.

«Двадцятки» вічно в якомусь підвішеному стані – сьогодні вони впевнені, що їхнє щастя полягає у щоденних астральних польотах, завтра вони бачать себе великими чаклунами, а через тиждень «двадцяті» голять голову, і йдуть у пустелю, щоб перевірити на міцність свою дух та тіло.

Але вони не страждають від самотності – за ними постійно йде народ, хтось хоче навчитися магії, комусь потрібна мудра порада, а деякі бігають за ними просто так, адже поряд із «двадцятками» ніколи не буває нудно.

Такі люди можуть стати цілителями, або розбійниками, святими чи грішниками, але доля в будь-якому разі їм благоволить – ці незвичайні створіння все роблять щиро, а якщо вони помиляються, то неодмінно усвідомлюють свої помилки, і шукають інший шлях.

Слова Старість вони не знають, і вони не дозволять заточити себе в будинок для людей похилого віку, або в лікарню – навіть якщо не зможуть підвестися з ліжка, вони викличуть гелікоптер і накажуть доставити їх на море, щоб погріти кісточки. А вже заощаджень у них вистачить, вміють збирати гроші для безбідного та веселого життя.

 

Сни в 20-у місячну ніч

У 20-ту місячну добу складно відключитися, і впасти в обійми Морфея. Якісь думки, образи і видіння можуть переслідувати нас весь вечір, ще й страх незрозумілий навалюється, можливо, це злі демони граються з нами в хованки, але розігнати натовп нечистих духів простіше простого. Можна прочитати на ніч молитву, яка відгукується, і зі спокійними думками вкластися спати.

У двадцятому місячному сновидінні слід звернути увагу на колір наших картинок.

Синій колір, і всі його відтінки говорять про те, що в нашому житті ось-ось станеться щось прекрасне, незвичайне та чарівне. Можливо, ми отримаємо приємну звістку від родичів, або почуємо освідчення в коханні від людини, на взаємність якої ми вже й не сподівалися.

У двадцятий місячний сон до людей неординарних можуть з'явитися червоні, червоні та бордові образи. Сон непоганий, але треба уважно придивлятися до основного сюжету. Якщо ми карабкаємося по скелях, і перед нами відкривається прекрасне озеро з рожевими деревами, що ростуть на березі, слід остерігатися - наяву нам належить зробити нелегкий вибір, і підказка знаходиться під водою (у сні можна пірнути, якщо хтось і вкусить, бо якась схудла п'явка).

Якщо ми бігаємо по маковому полю, або милуємося на кущі троянд, значить, насправді ось-ось настануть приємні зміни, і нас завалять цікавими пропозиціями творчого характеру, до того ж, і в любовній сфері пощастить.

Жовті, зелені і білі сни повідомляють: настав час струснутись, і зайнятися чимось вартим, замість того, щоб мерзнути на набридлій роботі, і спілкуватися з неприємними людьми.

Чорно-білі та сірі видіння побачать ті з нас, хто не помічає проблем та радіє кожній миті – Місяць допомагає нам відпочити від яскравого життя, от і підкидає такий нудний сюжетець.

Вдалим стане сон, у якому ми милуємось планетами – це наші камінці-обереги наворожили такі добрі картинки. Це бачення повно сюрпризів, і якщо вночі ми гуляємо по хмарах, збираємо в кошик місячне світло, і купаємося під сонячним промінням, значить, у житті незабаром відбудеться свято, і на нашій вулиці оселиться удача разом з успіхом.

Двадцяті сни можуть бути пророчими, залежно від нашої віри у потойбіччя. Здорово, якщо у сні нам з'явиться Муза, або Орел – ці творіння-символи дадуть відповідь на всі питання, головне, не заводити дурних розмов про погоду, або про політичну ситуацію в країні (і вже, звичайно, не варто випитувати у них про розміри майбутньої). пенсії).

Насолодимося 20 місячним сном за повною програмою, і всі казкові створіння із сонно-місячного дзеркалля перетворяться на добрих ангелів, які захищатимуть, і оберігатимуть нас у нічних подорожах.

 

Ділова сфера 20-го місячного дня: бізнес, робота, фінанси

Фінансова ситуація у двадцяту місячну добу не просто хороша, а відмінна – гроші буквально падають з неба. Місцями очікуються дощі із купюр, часом град із золотих злитків, а в окремих районах хуртовина з акцій. Що ж, запасаємося торбочками, позбавляємося сумнівів, і йдемо підписувати контракти та укладати договори.

Сьогоднішній символ дня Музи має багато виразів, і сьогодні примхлива дамочка залітає в гості і до бізнесменів та іншого ділового люду. Уявимо, що якби символ дня Орел забув, що він уміє літати – звичайно, у цьому випадку пташка впаде з неба. Тому дамо спокій усі свої вагання, виженемо страхи та побоювання, і підемо підкорювати світ.

Ідей у ​​20-ту місячну добу дуже багато, і одна краща за іншу. Хтось досягне успіху в будівництві, комусь пощастить у кулінарії, а деякі взагалі відкриють у собі талант робити грошики з повітря.

Сьогодні ви можете сміливо відкривати нові філії, набирати співробітників та підписувати важливі документи. Тим, хто наважився змінити роботу, весь двадцятий день горітиме зелене світло. Навіть якщо ми розмірковували до вечора, і зважилися зайти до офісу, що сподобався після закриття, там неодмінно виявиться запізнілий директор, який прийме нас з розкритими обіймами.

А ось віддавати гроші в двадцяту місячну добу ми не підемо, нехай вони пролежать у наших гаманцях до наступного дня, та й з банківських карток їх ніхто не поцупит. Шахраї взагалі сьогодні якісь мляві, того й дивися, віддадуть усі нечесні гроші, і покаються.

Конкуренти 20-го дня несподівано можуть перетворитися на наших союзників. Скористайтеся ситуацією і підпишіть потрібні папери, щоб суперники раптом не передумали співпрацювати.

 


Здоров'я у 20-ту місячну добу

Переїдати в 20-ту місячну добу небажано, дотримуємося золотої середини.

Якщо захотілося їсти так сильно, що в животі заграла місячна соната, поріжте яблучко та грушу, залийте їх кефіром – смачний та ситний сніданок готовий. Смажити картоплю ми теж не станемо, а ось пюре на обід не забороняється. Так і двадцятий день мине, ми й почуття голоду обдуримо, і Місяцю догодимо.

Найбільш затребуваними лікарями 20-го місячного дня вважаються масажисти. Сьогодні у нас може боліти спинка, і дотик чарівних рук лікаря буде корисним. Але якщо ситуація не запущена, попросимо приятеля чи обранця зробити масаж за допомогою олій, чи кремів – спина не образиться, та й тіло скаже спасибі.

У стоматологів сьогодні теж не проштовхнешся, адже до них на прийом записалися навіть беззубі бабусі, які все життя не могли насмілитися на зустріч зі стоматологом. Сміливо сідаємо у затишне стоматологічне крісло – боляче не буде, жартівниця-Луна вже пустила газ, що веселить.

У 20-ту місячну добу можна пройти комплексне обстеження, здати аналізи і навіть зважитися на дорогі процедури – результат порадує, Місяць про це подбає.

У 20-ту місячну добу легко знайти радісні моменти граючи з дітьми, а хтось упіймає смішку, якщо помітить задумливого перехожого. Для вірності ми можемо заварити собі чарівний чай – сьогодні нашими друзями стануть Липа, Черемха та Шипшина.

 


Підсумок 20-х місячних діб

Страхи перемогли, сумніви подолали, скоро злетимо, і ближче розглянемо Орла, який весь день пурхав над нами, і не давав зробити помилки. Муза так взагалі до вечора сиділа на нашому плечі, і шепотіла різні корисні поради.

Якщо раптом весь 20-й місячний день ми відчували невдоволення собою і оточуючими людьми, значить, ми не здобули уроку, але доба ще не закінчена, і є шанс виправити свої помилки.

Можемо спробувати помиритися з ворогами, вибачатися у близьких друзів, пообіймати родичів, з якими ми давно не бачилися. І головне – потрібно терміново зателефонувати коханій людині, та розповісти про свої почуття.

Важливо прислухатися до всіх порад нашого внутрішнього голосу. Будь-які думки, або ідеї, що виникли в нашій голові, повинні бути розглянуті і якнайшвидше втілені в життя.

Увечері згадаємо про медитації, проте, і постарайтеся не займатися через силу важливими справами.

Сьогодні Всесвіт почує ваш щирий шепіт бажань, що йде від серця та душі.

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТЕЮ ЛЮДИ КУПУЮТЬ:

Цариця місяць

440,00 грн.
Саме Цариця Місяць щомісяця вчить нас, скидати з себе все не потрібне, вчасно відновлюватися і наповнюватися вдосталь енергією. З точки зору космічних сил, людина — це посудина, що збирає і зберігає в собі природну енергію. Залежно від того, як людина розпоряджається нею, вона може завдати шкоди організму або сприяти самопізнання і самореалізації. Щомісяця з настанням молодика ми повинні очищатися — як фізично, так і духовно — щоб бути здатними прийняти нову енергію.  Накопичення старої енергії і шкідливих речовин згубно для нашого організму і може привести до його краху. Звертаючись за порадою до Метафоричним картками "Цариця Місяць", Ви навчитеся користуватися енергією місяця собі на благо.

Базовий відео курс – Створення Сакральних Свічок

2400,00 грн.

Базовий відео курс по створенню сакральних свічок з натуральної кольорової вощини

Що входить:
 1. Початок. Підготовка простору і стан під час створення свічок
 2. Техніка безпеки запалювання свічок. Потужний час, дні, свята для створення свічок
 3. Створення фітелів. Ломка вощини. Різновиди свічок - кольору, форми.
 4. Симптоматика опіків пальців від свічок.
 5. Свічки нас Гармонізують і Свічки можуть нас руйнувати
 6. Ефірні масла і трави для створення свічок
 7. Оформлення та упаковка свічок
 8. Чищення свічками і Ворожіння на свічках
 9. Родова Свічка і Свічка для очищення людини
 10. свічки ворожки
 11. Свічка "Інь / Янь або Гармонізація Відносин"
 12. Свічка Тортик + Свічка "Цариця Місяць"
 13. Як працювати з чакральними свічками
 14. Свічки "Очищення простору"
 15. Свічки для Дня Народження
 16. Свічка "Відновлення Біополя"
 17. Свічки для Коридору затемнення
 18. Свічки для планет
 19. Свічка "Моя Ізобільна і Успішна Доля". Робимо Свічку 24 листопада або в свій ДР.
 20. Як пустушку-свічку заповнити запитом
 21. Свічка "Три Запиту"

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

Слов’янська гімнастика

6000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Свічки «Допомога Вищих Сил»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Допомога Вищих Сил» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка стійкість до Аффірмації. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволити запит на перекриття енергії, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Пощастить у Грошах

100,00 грн.

Ароматична олія  - "Повезе в Грошах"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

14000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Чітки – Янтар світлий, розмір намистин 1см

1000,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння Розмір намистин - 1 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Бурштин - знімає психічну напругу та стрес і налаштовує на позитивне сонячне сприйняття світу.

Чітки – Родоніт, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Родоніт – нейтралізує негативний вплив пологових програм

Чітки – Агат-Кракле №2, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат-кракле – допоможе власнику викрити обман та вбереже від небезпеки

Прихована Сила

440,00 грн.
Таланти, можливості та потенціал є у кожному з нас – це прихована сила, яку нам подарував Всесвіт від народження. І ця сила може і допомагати нам і допомагати в досягненні наших цілей, так і заважати. І нам важливо протягом життя познайомиться з собою, зі своєю прихованою силою.

Ідеї

510,00 грн.
Розкрити внутрішній потенціал Ваших та клієнтів, допомогти ¦натхнитися на нові ідеї можливо за допомогою МАК карт "Ідеї". Завдяки нашим ідеям ми створюємо щось унікальне, чарівне. За допомогою наших ідей виявляються наші таланти, дії, життя стає різноманітнішим та цікавішим.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *