Місячна доба

19-а місячна доба

19-е лунные сутки

19-та Місячна доба: характеристика, стрижка, День народження, весілля, сни

Дев'ятнадцяту місячну добу називають часом перевірки на міцність. Місяць просто так не відчуватиме нас, але розслаблятися не потрібно, сьогодні Всесвіт захоче дізнатися: а чи заслуговуємо ми на дари, якими нас обсипали в попередні місячні дні?

 • Стихією 19 місячного дня прийнято вважати Воду. Адже Вода є душею нашого світу, і відображає суть речей, придивляйтеся до таємних знаків та прислухайтеся до підказок долі та інтуїції. Вода сьогодні не тихий лагідний струмок, а бурхлива і стрімка річка – будьте вмілими капітанами, і спробуйте дістатися маяка, або тихої гавані.
 • Символом 19 місячного дня є Павук. Він із загадковим виглядом сьогодні плете своє павутиння. Павук сьогодні непростий, його називають Рахна, чи Золотий Павук. Символ Павука неоднозначний, він уособлює мудрість, силу та мужність. Часто викликає в нас жах, і незрозумілий страх, поставтеся хоча б сьогодні до нього по-доброму, не рвіть його чарівну павутину, і прядильник неодмінно відповість нам взаємністю, і внесе в наше життя порядок і гармонію.
 • Кольори які принесуть успіх у 19 місячний день. Нарядьтеся сьогодні в блакитний або блакитний одяг, і буде нам щастя. Блакитний колір неба наділяє душевною рівновагою, а колір Морської хвилі дарує мир та затишок. Блакитний колір говорить про спокій та умиротворення.
 • У 19 місячних діб каміння талісманів багато. Лабрадор відкриє істину, і подарує натхнення, Хризоліт позбавить нервової напруги і захистить від ворогів. Гранат допоможе закоханим, а Онікс наділить власників мужністю та красномовством.
 • Ангел-охоронець 19-х місячних діб. Правитель темної долини та ангел обіцянок Фелам оберігатиме нас від конфліктів. До того ж, цей ангел-охоронець допоможе нам у нових справах і підкаже, як швидше досягти успіху.

Характеристика 19-го місячного дня

У сьогоднішніх ситуаціях, контролюємо думки та слова – день важкий, але це не означає, що ми перетворимося на роботів чи зомбі, і з тривогою запрімось у квартирі. У цей місячний день багато залежатиме від нашого настрою, адже навіть у найнеприємнішій ситуації можна знайти плюси, головне, правильно поставитися до подій.

Спостерігаємо за своїм оточенням – сьогодні активні усі неприємні знайомі від енергетичних вампірів до банальних скандалістів.

З конфліктними особистостями розмову робіть коротку, а краще взагалі не вступати з ними в дискусію, і уникати будь-якого спілкування – тоді і день пройде непогано, а нервові хлопці хай сваряться між собою.

Постарайтеся сьогодні перебороти свої страхи, Місяцю нічого не боїтеся, головне, переступити межу, і подивитися небезпеки в очі. Але переступати свій страх потрібно з розумом, як то кажуть, ризикуємо, і не втрачаємо голову – до чого кидатися на амбразуру, якщо в цьому немає потреби?

Навіть обмеживши себе в контактах з людьми, від негативних думок та емоцій, на жаль, не сховаєшся. Шукайте способи боротьби, і в 19 місячний день можна знайти багато помічників. Творча діяльність може позбавити від нудьги, а фізична праця змусить забути про смуток та сум. Але й тут бажано обійтися без фанатизму, інакше Місяць вирішить, що ми його обманюємо, і почне вигадувати вигадливі ситуації та влаштовувати складні випробування.

Всі ваші образливі слова краще тримати при собі – інакше негатив розростеться, і буде погано не лише тим, хто нас дратує, а й нам самим. Правила для 19-го місячного дня прості та зрозумілі. Сумно? - Усміхаємося. Сумно? - Пускаємось у танець. А тим, хто мріє виплеснути гору нецензурних слів, краще відразу вирушити за місто, в лісі можна кричати хоч до самого вечора, головне, не налякати вразливих грибників.

Сьогодні можна зайнятися домашньою роботою. Але є велика небезпека пересваритися з усіма родичами, причому через всяку нісенітницю. Тому заздалегідь розподіляємо обов'язки, а в ідеалі, влаштовуємо генеральне прибирання на самоті.

Викидаємо весь мотлох без жалю, в 19-й місячний день непотрібні речі заберуть за собою і зайві думки. Якщо сьогодні під час прибирання ми зустрінемо Павука, на нас чекає велика удача, символ дня неодмінно спуститься повідомити якусь радісну новину. Тут головне, стриматись, і не злякати павука своїм вигуком. Павутину теж краще не рвати – нехай висить, це навіть гарно.

Пам'ятаємо, що в 19 місячний день чорні маги і чаклуни почуваються у своїй тарілці – постараємося вберегтися від гіпнозу та негативних впливів, і не дозволимо, щоб усі, кому не ліньки, вселяли нам безглузді думки та непотрібні фантазії. А якщо відчули себе дуже погано на енергетичному рівні, можна звернутися до центру RestArt за сеансом енергетичного відновлення.

Сьогодні можна вирушити в подорож, але не надто далекі відстані, поблукаємо біля річки, розпалимо багаття, і разом з димом вилетять усі погані думки.

Навіть якщо 19-й місячний день називається третім сатанинським днем ​​– на будь-якого злого чорта знайдеться десяток добрих ангелів, потрібно лише налаштуватися на краще.

Стрижка у 19-й місячний день

Майстри рекомендують лише підрівняти у волосся кінці і молодці. Звичайно, майстри не відмовляють нас і від інших стрижок, але зірки радять утриматися від кардинальних змін у зачісці – волосики, острижені сьогодні, зростатимуть дуже повільно.

Але для тих, хто лінується ходити в перукарню, сьогодні особливий день, можна поголитися наголо, і не знати горя кілька місяців. Але ця рекомендація все-таки більше підходить чоловікам, а дамам краще поберегти локони і порадувати себе елегантною та акуратною стрижкою.

Сьогодні можна зробити Фік Фок на один бік – тут вже фантазія у майстрів розіграється, і задоволені будемо не лише ми, а й красуня Місяць.

Класичне Каре сьогодні у тренді. Можна на ніжці, можна і без ніжки - тут, як то кажуть, і Місяць не порадниця, головна вимога - чіткі лінії, і ніякого хаосу.

Ще раз нагадаємо, що дев'ятнадцятий місячний день – час магів та чаклунів. По можливості острижені волосики треба забрати з собою – чи мало, раптом серед перукарів завелася зла Бабця Їжачка, ще чогось наворожить.

Якщо ви не боїтеся змін, в 19 місячну добу можна влаштовувати на голові справжній єралаш. Розкидані локони приваблять космічну енергію, і у ваші голови нагряне така кількість геніальних ідей, що буде складно всидіти в кріслі майстра, і захочеться зробити щось таке собі.

За темою кісок у дев'ятнадцятий місячний день вітається неординарний підхід, і ми можемо плести все, що захочемо: хоч класичні трипрядні, хоч легковажні африканські коси, аби голова не була перевантажена металевими шпильками та яскравими бантами.

Сьогодні можемо пофарбувати волосся в помаранчевий, зелений та хоч у фіолетовий колір і буде нам велике щастя та натовпи шанувальників. Місяцю ми сподобаємося в будь-якому випадку, а от залицяльники можуть і злякатися, тому краще пам'ятати про міру, і про вік.

Весілля у 19-й місячний день

Місяць попереджає – не ходіть у загс у дев'ятнадцятий місячний день, нема чого там робити.

Інакше незадоволена реєстраторка, гості тільки й мріють побитися, а наречений дивиться один на одного так, ніби вони закляті вороги. Тамада сховавшись під столом тихо напивається, і мріє непомітно втекти.

Шлюби, ув'язнені цього важкого дня, зазвичай закінчуються розлученням. У таких сім'ях нескінченно трапляються скандали, сварки і навіть бійки. Наче доля противиться тому, щоб чоловік і дружина любили і розуміли один одного, тож, якщо є можливість, церемонію краще відкласти.

Для весільної подорожі теж не дуже підходить, поїздка здасться нудною та стомлюючою, і навіть на екзотичному курорті буде сумно та нудно. Але для екстремальних парачок перешкод у дев'ятнадцяту місячну добу немає – будь-яка ситуація сприйматиметься як джерело адреналіну, а складнощі та перешкоди перетворяться на веселі пригоди.

Пошук спільного житла в 19 день краще перенести, ріелтори обдурять, а сусіди виявляться негідниками. Якщо квартира вже є, то молодята можуть зіткнутися з безліччю дрібних, але неприємних проблем - то кран потече, то шпалери відваляться, а то й штукатурка посиплеться, загалом від благоустрою житла в дев'ятнадцяту добу бажано утриматися.

Для вінчання в 19-ту місячну добу особливих перешкод не спостерігається. Якщо молодята вірять у Бога, то їм навіть чорт не завадить – у такій родині буде мир і лад, і звичайно, вічне кохання. Але якщо хоч маленьке зернятко сумніву потрапить у серце нареченого чи нареченої, пиши зникло – диявол тут як тут, і церковні стіни не стануть для нього перешкодою.

В ідеалі, сидимо вдома, і не висовуємось – а любовні зізнання можна і поштою переслати.

День народження у 19-ту місячну добу

Люди, що народилися в дев'ятнадцяту місячну добу, можуть бути і пророками, і святими, і брехунами, і шахраями. У них завжди два шляхи, і третього, як кажуть, не дано - або дорога Добра, або стежка Зла. У них у всіх є якість, що відрізняє їх від інших людей – вони мають неймовірну силу волі, і вміють контролювати свої емоції за будь-яких обставин.

Немовлята, що народилися 19-ту місячну добу, не блимаючи, розглядають акушерок, і не видають ні звуку, а коли в палаті з'являються щасливі батьки, малюки поблажливо посміхаються, і засинають. З віком починають розуміти, що емоції потрібні для того, щоб пояснити своїм бажанням, а інакше, навіщо плакати, чи сміятися?

У шкільні роки ховають свою незвичність, але їх побоюються й інші хлопці, і вчителі, адже талант нікуди не дінеш, і магічні здібності, до речі, теж. Друзів у них дуже багато – вони здатні захопити за собою будь-кого, їм підкоряються і директори, і технічні, і навіть незворушні охоронці. Ну, а школярі просто заглядають їм у рота, виконуючи всі їхні прохання чи накази.

Ось тут і починається головний момент, якщо вони розуміють, де добре, а де погано, то вони стають дивовижними та особливими особистостями, готовими допомогти, підтримати та врятувати. Але якщо поняття добра і зла для них в одному кольорі, можна вважати, що зникли – вони заплутаються самі, і заплутають інших, але при цьому думатимуть, що їхній шлях єдиний вірний.

Щодо кар'єри, вони просто займають потрібну посаду, а коли стає нудно, йдуть з роботи та шукають тепліше містечко. Бідняків серед них майже не буває, вони буквально притягують гроші. Адже вони не марнотрати, а самоконтроль допомагає і у фінансовій сфері, та й потреби у них не надто високі. У їхньому житті все відбувається сама собою – захотіли, і одразу отримали.

У їхньому особистому житті постійні прагнення та метання, і вічне невдоволення шанувальниками заважає створити міцну та дружну родину. Часто ідеалізують партнера, але незабаром розчаровуються і вирушають на пошуки нової жертви.

Народжені в 19-му місячну добу природжені керівники, і це проявляється і на роботі, і в сімействі. З домочадцями вони спілкуються так, ніби всі родичі існують для того, щоб догоджати та виконувати бажання. А в сім'ї ніхто не ображається, рідні знають, що за 19, як за кам'яною стіною, і проблеми завжди залишатимуться за межами будинку. Вони можуть бути і ніжними, і чуйними – тут багато залежить від того, хто поруч із ними.

Незважаючи на суворість, в душі вони вічні діти, постійно щось вигадують, і кудись мчать до пригод на зустріч

Вони самі створюють свій світ, і оточуючим людям залишається або приєднатися, або назавжди забути про цей маленький і незвичайний всесвіт. У них майже не буває ворогів, усі суперники закохаються в цих чоловічків, як тільки вони розкриють рота, і з захопленням почнуть розповідати якусь історію зі свого насиченого життя.

У їхньому житті вистачає спокус і спокус, але ці створіння не стануть марудити навіть у глибокій старості.

Сни в 19-у місячну добу

Сьогодні сам Чорт не пропустить момент скористатися можливостями важкої 19-ї місячної доби. Ви можете лягати хоч біля стінки, хоч із краю – сірий вовк все одно спробує відкусити у Вас бочок.

Сьогодні звернемося до багатофункціонального ловця снів. Він від демонів нас захистить, і добрі сни притягне, і з Місяцем домовиться. Потрібно лише додати до прикрас пір'їни хижих пташок. Бігти з цибулею та стрілами за соколом не обов'язково – пір'я можна знайти і у дворі, на крайній випадок, намалювати, або вирізати з дитячої книжки.

Цієї місячної ночі до нас можуть з'явитися павуки, але не розлякуйте родичів і домашніх вихованців. Павуки нешкідливі, але краще, якщо нам насниться добрий павучок Ананси зі старого улюбленого мультика - він точно з'явиться до хороших звісток. Решту павуків будемо сприймати, як звичайні картинки, і уві сні ми можемо з ними навіть поговорити, і випитати про своє майбутнє.

Але бачити павутину не дуже добре, це означає, що ми перебуваємо в полоні ілюзій, і доведеться потерпіти, перш ніж ми намацаємо правильний напрямок. Павутина, яка весело переливається під сонячними промінчиками, а в центрі мирно дрімає симпатичний павучок, віщує, що все в нашому житті складеться чудово і чудово.

У дев'ятнадцяту місячну ніч багатьом можуть наснитися кошмари, це нормально о 19-й ніч, у цих сновидіннях нічого страшного немає. Просто Місяць натякає, що настав час перестати хвилюватися, і зайнятися тим, що дійсно потрібно і цікаво. Світлі та добрі картинки сняться людям творчим, такий сон обіцяє солодке та щасливе життя – з веселими пригодами та приємними знайомствами.

Якщо уві сні ми без мети бредемо по пустельній вулиці, значить, на яву нас чекають порожні турботи. Бачити високі будинки, з веселими людьми, що гуляють тротуарами, сняться до ненавмисної радості. Якщо уві сні випадково зайшли до казкового палацу, можете розраховувати на успіх у фінансовій сфері – ось-ось фортуна повернеться.

Ділова сфера 19-го місячного дня: бізнес, робота, фінанси

День для бізнесу сьогодні видався непростим. Всі навколо бігають у паніці, трощать нові меблі у своєму офісі, розбиваючи ноутбуки.

Сьогодні жорсткості у спілкуванні з оточуючими бажано уникати, хоча в 19 місячний день це буде практично неможливо, всі ніби змовилися нас дратувати та нервувати.

Сьогодні для досягнення цілей будуть добрі будь-які засоби, звичайно, в рамках розумного, без криміналу. Усі документи мають бути двічі перевірені ще раз, а гроші потрібно перераховувати кілька разів – гірше не буде, та й купюрам подобається, коли їх погладжують по шелестящих шорстких спинках.

Будуть виникати конфліктні ситуації, і від того, як ми поведемо себе в дев'ятнадцяту місячну добу, залежатиме і майбутній успіх, і фінансова ситуація. Ділові партнери сьогодні примхливі та незговірливі, але сила волі та рішучість допоможуть упоратися з будь-якими скептиками.

У 19-ту добу активуються шахраї та злодюжки, брехуни та лицеміри – сьогодні ці хитрі хлопці почуваються у своїй тарілці, і снують скрізь, де є гроші. Тому, зашиваємо кишені, або помічаємо купюри – береженого бізнесмена та фінансовий успіх береже.

У 19 місячну добу дієвими є всі прикмети про гроші. На обідній стіл не кладемо купюри, щоб гроші не проїдали, не свистимо в квартирі, і не передаємо фінанси з рук в руки - наша грошова енергія нам ще знадобиться, та й чужий нам не треба.

Здоров'я в 19-у місячну добу

У 19-ту місячну добу, рекомендують перейти на найсмачніші фрукти та овочі, зробити розвантажувальний день для організму.

Можна спробувати кинути палити, і станете улюбленцями 19 місячного дня – саме з таким гаслом і повинні провести цю добу усі курці світу. Будемо вважати, що сьогодні Місячний день відмови від куріння, адже малюнки на пачках здаються більш мерзенними, ніж зазвичай, від жорстоких написів непритомніють навіть найнезворушніші особистості, а вже про тютюнові запахи і говорити не доводиться - це найогидніші аромати.

Але зранку на курців чекають нові випробування – сигарети ніхто не викинув, і вони мирно лежать на столі, поглядаючи своїми білими очима, і притупуючи помаранчевими ніжками-фільтрами. Тут уже все залежить від вас.

У 19 місячну добу небажано блукати лікарняними коридорами – там усі нервові, та й лікарі теж доброзичливістю не відрізняються. Знайдеться пара спокійних лікарів, та й то рентгенолог і якийсь молоденький лор.

Зубні лікарі сьогодні у своїй стихії, знущатимуться над хворими від щирого серця, так що, Місяць радять забути про них хоча б на день – зуби не випадуть, карієс не розбіжиться, та й крісло з бормашиною не зламаються.

Але якщо прагнете адреналіну, ми можемо відвідати будь-яких лікарів, і похитати права, щоправда, закінчаться ці візити у відомому місці, і там ми вже не розмахуватимемо руками, їх просто зв'яжуть за спиною красивим білим вузликом.

19-й місячний день неспокійний, нервові клітини швидко закінчуються - може, треба подумати про свою душевну рівновагу. Можна скористатися медичними препаратами чи народними засобами, головне, порадитися зі своїм лікарем. Когось від стресів сьогодні врятує звичайна валеріана, а комусь допоможе зелений чай із ложечкою меду. Будемо спокійними та здоровими, і нас не налякає ні дев'ятнадцятий, ні будь-який інший місячний день.

Підсумок

Дев'ятнадцятий місячний день підступний тим, що поки ми намагаємось подолати одних ворогів, до нас підкрадаються інші, та ще й звідти, звідки й не чекали.

У нас прокидаються гординя, заздрість та хитрість – ці якості, звичайно, є у всіх, але саме сьогодні весь негатив так і проситься назовні.

Але Місяць завжди на нашому боці, і якщо ми можемо викинути мотлох з дому, то чому б нам не викинути всі зайві негативні думки, звільнивши місце для гарних бажань і добрих помислів.

Добрі ангели всіма силами намагаються нам допомогти, але й злі духи не стоять осторонь, скромно склавши чорні крильця. Який шлях виберемо, туди й підемо, але навіть якщо ми помилимося, сьогодні ще є шанс все виправити та повернутися назад.

Пройдемося по хаті із запаленою свічкою, почитаємо молитви, зупинимося в тих місцях, де полум'я горить нерівно, або гасне – саме там і скупчився негатив, а може, просто домовик пустує, адже він теж схильний до місячного впливу. А найкраще почистити простір звернувшись до майстра Кармічного Коректора, який знає як правильно потрібно чистити простір і дотримується техніки безпеки.

При будь-яких конфліктних ситуаціях сьогодні слід поводитися грамотно, уявивши, що у вас повний рот води.

Образників сьогодні навколо нас повно, але ж і ми не ликом шиті - будь-яку неприємну людину можна поставити на місце і без грубих висловлювань і куркулів.

Отже, 19 місячна доба не така страшна, як її описують, головне – наше до неї ставлення.

ПРОЧИТАВ ЭТУ СТАТЬЮ ЛЮДИ ПОКУПАЮТ:

Регресія – сеанс медитативного занурення

6000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

“Карма буває різною” – електронна книга

222,00 грн.
Карма – это не приговор. Это отражение и влияние наших поступков в прошлом на нашу сегодняшнюю реальность. То, что мы имеем и как живем – это все наша ответственность. Книга помогает разобраться в том, какой бывает карма, почему у кого-то она плохая, а кто-то везунчик. На примерах и историях доступно объясняется, как вы лично можете повлиять на вашу карму и соответственно, на качество и уровень жизни. Применяя в жизни рекомендации и практики, сможете избежать множества неприятных моментов и ситуаций.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 212

Язык: Русский

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

 

ЧАСТО ПОКУПАЮТ:

Розмова з Ангелом

7000,00 грн.
Ангел-Охоронець – це духовне створіння, яке дано людині від народження. Ангели нас охороняють, оберігають, захищають, допомагають. І вони хочуть бути частиною нашого життя і готові допомогти нам у вирішенні маленьких чи великих проблем. Гра допоможе м'яко отримати відповіді на будь-які запити. Також, якщо у вас зараз немає запиту, ви можете просто подивитися, що вам покаже гра. Гра буде цікава: кармологам, езотерикам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Чітки – Чакральні №7, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чіткий зроблені з натуральних каменів: Агат, Сердолік, Котяче око, Корал, Місячний камінь. Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Всі вироби красиво пакуємо

Метафізичні властивості каменів в вервиці:

 • Сердолік - дуже добре відновлює енергетику, якщо втомилися одягайте браслет або чотки на праву руку.
 • Агат - камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми
 • Котяче око — наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
 • Корал — прекрасний засіб для підвищення тонусу і зняття втоми.
 • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильну зв'язок з місяцем і інтуїцією

У Країні Відповідей

580,00 грн.
Кожну секунду людський мозок виробляє багато думок і операцій. Наш мозок працює напрочуд швидко і чітко і не припиняє свою роботу навіть коли ми спимо. Тим не менш, у кожної нормальної людини є питання, на які вона не може знайти самостійно відповідь. В енциклопедіях про те, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, нас теж не поінформують, та й у школі цього не вчать. МАК карти "У Країні Відповідей" допоможуть знаходити відповіді на різні питання. Ілюстрації взяті з фільму «Аліса в країні чудес».

Свічки «Кохання до себе»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Кохання до себе» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Чари енергій

1800,00 грн.
Робота з колодою карт "Чарівництво Енергій" - це передбачальна система, яка надає інформацію за Вашим запитом, з урахуванням минулого, сьогодення та майбутнього. А так само дає пораду, застереження чи рекомендацію щодо подальшої дії. Допоможе на глибинному рівні розібратися в ситуації, що вас задовольняє, в будь-якій сфері життя. Визначивши та усунувши причини виникнення даної ситуації, ви легко зможете знайти найбільш прийнятні та відповідні для вас варіанти її вирішення. Відкриєте для себе нові ресурси та можливості. За допомогою гармонізації ми завжди бачимо, які є перешкоди на шляху вирішення тієї чи іншої ситуації, а також потрібний напрямок рішення.

Нові можливості – електронна книга

170,00 грн.
Новые возможности встречаются нам на каждом шагу. Но зачастую мы их не видим, не замечаем или просто не хотим использовать. Продолжая жаловаться и ныть о том, что жизнь сера, однообразна и несправедлива. С помощью данной книги вы будете замечать знаки, и понимать о чем они лично для вас. Будете смелее использовать новые возможности для перехода на другой, более качественный уровень вашей жизни. Позволите раскрыться вашим талантам и способностям. Станете увереннее в себе и своих силах. И вам не нужно будет заставлять себя идти к вашей цели. У вас будет мотивация, которая поможет радостно и гораздо интереснее пройти этот путь. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 102

Язык: Русский

Свічки «Відновлення біополя»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення біополя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

“Грошовий прорив” – електронна книжка

170,00 грн.
Деньги – это неотъемлемая составляющая нашей жизни. И их наличие зачастую очень сильно влияет на качество нашей жизни и наши возможности. Очень важно знать и понимать, как нужно относиться к деньгам и что делать, чтобы их было достаточно. Данный сборник будет вашим помощником, который  проведет вас в мир денег и откроет для вас новые возможности. Используя молитвы, заговоры, проводя ритуалы и наращивая вашу денежную энергию – вы сможете значительно увеличить ваши денежные потоки. Вы будете легко  привлекать деньги в вашу жизнь и получать от этого искреннюю радость и удовольствие. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 95

Язык: Русский

 

 

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *