Місячна доба

18-а місячна доба

18 е лунные сутки 1

18-й МІСЯЧНИЙ ДЕНЬ: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ

Вісімнадцята місячна доба вважається часом підказок та осяянь. Ви повинні виявити самостійність і розібратися в собі, і в складностях навколишнього світу, і не варто сподіватися, що Місяць візьме все під контроль,

 • Стихією 18 місячного дня є вогонь. Він не схожий на легке полум'я свічки, і не ласкаве багаття – Вогонь сьогодні яскравий, його можна порівняти з лісовою пожежею. Вогонь не дарма вважають двигуном світу – з цією стихією не скучиш.
 • Символами сьогоднішньої доби вважаються Льод, Мавпа і Дзеркало. Лід - непростий символ, і часто його пов'язують із холодністю та забуттям. Будь-який Лід можна розтопити, і у вісімнадцяту добу потрібно про це пам'ятати. Мавпа символізує: хитрість, спритність та спритність. Мавпа уособлює гріх – з цією твариною слід бути обережнішим. Дзеркало є символом протиріччя, воно пов'язує наш і потойбічний світ, і відображає все те, що ми хотіли б приховати.
 • Кольорами 18 місячних діб прийнято вважати Зелений (оновлення, молодість, надія), Малахітовий (загадка та мудрість), і Смарагдовий колір (процвітання, стабільність та благополуччя).
 • Дев'ятка щасливе число для 18 діб. Дев'яткою управляє Нептун, ця планета поєднує фантазію та реальність, залишаючи місце для уяви. Вас не повинні лякати містичні властивості числа Дев'ять – магам циферка допоможе, а недосвідченим людям вчасно підкаже.
 • Ангелом охоронцем 18 місячних діб стане - Нічний мандрівник та мисливець Канфель, з таким захисником нам нема чого боятися. Канфель виявить будь-яку брехню, і вкаже нам правильний напрямок.


Характеристика 18 місячного дня

Незважаючи на те, що одним із символів вісімнадцятої доби є дзеркало, в Місячному королівстві сьогодні не все гладко і блискуче. Відбуваються дивні та незрозумілі речі, але насправді все закономірно, адже випадковостей, як відомо, не буває.

У 18 місячний день, як і належить Закон Бумеранга теж працює – якщо ми когось образили, то сьогодні доведеться вибачитися, інакше доля підкине випробування, де скривдженими виявимося ми самі.

Звичайно, це не означає, що потрібно впадати в крайнощі і зображати з себе ангелів, потрібно просто усвідомити уроки, які дає справедлива фортуна.

День непоганий, важливо грамотно розпорядитись можливостями, які підкидає цариця Місяць. Цей день сповнений всіляких сюрпризів, але не варто чекати подарунків на блюдце зі срібною облямівкою, навряд чи станеться щось цікаве. Просто настав час дій, але всі кроки мають бути продуманими, а рішення зважені.

Ваші внутрішні демони сьогодні активовані – постарайтеся контролювати злість, і частіше нагадувати собі, що ми народжені для радості та щастя, а зовсім не для того, щоб з'ясовувати стосунки та качати права.

У вісімнадцятий місячний день спілкування з оточуючими буде цікавим, але від випадкових зустрічей Місяць нас убереже. Якщо поруч виявляться неприємні люди, не варто тікати від них, стрімголов - вони просто з'явилися лише для того, щоб ми розібралися зі своїми слабкостями, і зробили висновки.

Сьогодні дуже важливо стежити за своїми думками, можливо, негатив і злість спробують вирватися назовні.

Не потрібно ховатися від людей на 18-ту місячну добу, в очікуванні наступного дня – почнемо жити красиво, і розмалюємо білий чистий листок різнобарвними та яскравими фарбами.

Усі домашні та господарські питання сьогодні краще вирішувати без поспіху та метушні, а клопіт не спішний бажано відкласти. Прислухаймося до своїх бажань, і інтуїція неодмінно надасть вірні підказки.

Спостерігатимемо, споглядатимемо і аналізуватимемо – удача обов'язково повернеться до нас обличчям, і від сумнівів не залишиться і сліду.

Цього дня корисно стежити за своїми словами, критику відставимо набік, адже ми всі не ідеальні, а ось щирі компліменти можна висловлювати ліворуч і праворуч.

Стихія 18-го місячного дня - Вогонь, вітаються медитації на свічку, або на вогонь. З іншого боку, водна гладь нагадує символ дня Дзеркало, і буде непогано, якщо ми знайдемо час для купання чи річкової прогулянки.

Пам'ятаємо про енергетичні вампіри, які в 18 місячну добу не сплять, але сьогодні ми можемо їх не побоюватися, навпаки, спробуємо потоваришувати з цими людьми і з'ясувати: що ж насправді їм від нас потрібно, може вони просто самотні, і потребують нашої компанії?

Вісімнадцятий місячний день є ідеальним для благодійних занять. Тут головне, не переборщити – у Місяця багато турбот, і він не кинеться дякувати нам за добрі вчинки. Допомагаємо безкорисливо, але не віддаючи останню сорочку – у цьому є щось показне, якщо ми, звісно, не святі та не ангели.

У 18-ту місячну добу нам підносять все те, що ми заслужили, але якщо нам щось не подобається, ми завжди можемо змінити ситуацію – світ прекрасний, і відображає наші думки, почуття та бажання. Отже, мислимо позитивно, і радіємо з усього, що з нами відбувається.

 

Стрижка у 18 місячний день

Волосся, що побували під руками фахівця, о 18-й місячну добу стане слухняним. Зачіска виглядатиме так, ніби над нею щохвилини чаклують десятки перукарів.

Мрійникам про прекрасну чубчик, сьогодні саме час зважитися, адже чубок можна дивним чином змінити обличчя. Милі дівчата миттю стануть веселими та безтурботними, а старенькі помолодшають, і кинуться на дискотеку, ніби їм знову вісімнадцять років.

Ось і настав момент втілення фантазій у фарбуванні волосся, майстри в захваті змішують різні види фарб, і експериментують на головах клієнток.

Прикрашати волосся сьогодні можна, і навіть потрібно, бажано яскравими і незвичайними шпильками смарагдовими або бузковими. Але й дорослі дами не повинні соромитися своїх бажань – недбало пов'язані блакитні чи рожеві хусточки допоможуть відчути себе молодше.

 

Весілля о 18 місячний день

Місяць попереджав, що влаштовувати весілля у вісімнадцятий день небажано.

Інакше розпатлана наречена рватиме на шматки свою прекрасну і красиву фату і замість букета жбурляє в подружок туфлями, а наречений мовчки вжреться і закочуючи рукави, щоб побитися зі свідком. Гості взагалі влаштують розбирання прямо за столом, загнавши бідолашного тамаду в закуток до приголомшених офіціантів і переляканих кухарів - адже

Якщо свято вже призначено, і ресторан оплачений до півночі, а гості приїхали з таких глухих сіл, що соромно переносити церемонію? Врятувати молодих зможе лише кохання, і навіть негативний вплив вісімнадцятого дня не зможе зруйнувати ідеальну та гармонійну атмосферу.

Якщо між молодими є хоча б малесенькі сумніви щодо правильності вибору, о 18-й місячній добі в загс краще не ходити – у сім'ї почнуться сварки, скандали, та й лелеки залітатимуть у гості лише за настроєм, а то й зовсім почнуть пурхати над будинком сусідів.

18 місячна доба є ідеальною для пошуку майбутнього спільного житла, а якщо квартира у нареченого вже є, саме час її впорядкувати – всі дрібнички, куплені у вісімнадцяту місячну добу, стануть у нагоді для сімейного життя, і будуть радувати і жінку, і чоловіка.

Весільне подорожі вісімнадцята місячна доба буде дуже екстремальною. Якщо парочка ненавидить нудьгу та рутину, то хлопець та дівчина порадіють небезпекам, які подарує ця незвичайна прогулянка світом. Аби не посваритися дорогою додому – про це молоді повинні пам'ятати щохвилини, і контролювати свої емоції, не провокуючи один одного на скандали.

У 18 місячну добу якщо потрібно, можна влаштувати знайомство з батьками, правда ймовірність посваритися велика вже за першої хвилини спілкування, зате всі дізнаються про недоліки один одного, і в подальшому житті не буде жодних сюрпризів, і жодного разу не пролунає фраза, що молоді розбіглися , тому що не зійшлися характерами.

А ось для церемонії вінчання у вісімнадцятий місячний день перепон немає, пари, які стоять перед Богом, не відають сумнівів, тому такий союз буде міцним і надійним, адже його благословили небеса. Лелеки навколо будиночка закоханих будуть витись щороку, а дітки, народжені в цій щасливій та дружній родині, виростуть здоровими, симпатичними та дуже розумними.

 

День народження в 18 місячний день

Вісімнадцяті місячні люди навіть світ з'являються в незвичайних умовах. У день їх народження обов'язково відбувається щось дивовижне - затемнення сонця або місяця, зорепад, або метеоритний дощ, загалом, не скучиш.

Вони нудьгувати не збираються, вони не плачуть навіть у пологовому будинку, а лише розповідають своєю мовою байки та анекдоти.

До речі, «вісімнадцяті» люди серйозно ставляться до всього, що з ними відбувається, і завжди приймають правильні рішення, звісно, на їх погляд.

 Це іноді заважає у спілкуванні, але хлопці мало замислюються про те, що їхні слова можуть бути неприємними для оточуючих. Та й знайомих у них так багато в житті, що варто звертати увагу на скривджених колег чи друзів.

Народжені у вісімнадцяту місячну добу знають ціну грошам, їх навряд чи можна зустріти в казино, або поруч із лотерейним кіоском, але економними їх теж не назвеш. Сьогодні можуть купити особняк у престижному районі, а завтра варити на обід кашу на воді, і анітрохи через це не засмучуються.

Відмінні сім'янини, які вже з народження вміють знаходити компроміс, принаймні оточуючим людям так здається – насправді вони дивовижні дипломати, і будь-яку розмову можуть перекласти на потрібну тему. За правилами таких людей грають усі родичі, навіть цього не помічаючи.

 

Сни в 18 місячну добу

Сьогодні Місяць зуміє нас здивувати, і підкине такі загадкові та дивні картинки, що без нічного путівника не розібратися. У вісімнадцятий місячний день уві сні рулить Мавпа, а вже від цього символу можна очікувати чого завгодно, так що сенсу снів не дивуйтеся.

Але навіть у найдивніших образах, можна знайти сенс, головне, знати, як шукати. Звертайте увагу на форму фігур, які відвідають вас у вісімнадцятий місячний сон. Квадратні картинки сняться людям, які надто багато часу приділяють спілкуванню з непотрібними особистостями – можливо, настав час розірвати набридлі та безглузді зв'язки, та знайти свій шлях: веселий та цікавий.

Образи круглих форм є до нас для того, щоб підказати, що все в житті циклічно, але за бажання можна розірвати будь-яке замкнене коло, головне знайти ту точку, з якої все починалося.

Сни з овалами простіше, Місяць підказує, що вистачить сумніватися, треба діяти, і що швидше, то краще. І якщо ми заплуталися у любовних стосунках, то овальні картинки розкажуть – хто нам потрібен, а від кого бажано триматися подалі.

Тварини уві сні цієї місячної ночі вважаються добрими вісниками, але тут можна чекати капості від Мавпочки - символ дня не залишить нас ні на хвилину. Тому звернемо увагу на візитерів – домашні тварини, всякі кішечки, корівки, свинки та собачки з'являться для того, щоб повідомити про швидке підвищення, або про грошову удачу.

А якщо вас відвідали екзотичні звірята: жирафи, крокодили, шакали чи бегемоти – до перевірок. Чи готові ми до життєвих змін? Важливо порозумітися з ними, і якщо у звірів буде настрій, вони передбачать долю гіршу за будь-яку ворожку.

Цієї доби дивитися на себе в дзеркало і надивіться - це дуже здорово і чарівно, адже тільки ми прокинемося, то отримаємо стільки цікавих пропозицій, що захочеться вщипнути себе за ручку, і перевірити, а чи не продовжується наша чудова подорож нічним лабіринтам.

Трісне дзеркало уві сні цієї місячної ночі, на жаль, сниться до неприємних подій. А ось переживати з цього приводу не потрібно, адже прокинувшись, ми вмиємось і скажемо: «Куди ніч, туди і наш сон. Вода йде, смуток забирає, сон змиваю, щастя знаходжу».

 

Ділова сфера 18 місячних діб

Сьогодні всі намагаються прочитати дрібний шрифт на договорах, адже день сьогодні такий дивний та незрозумілий. Можуть виникати ситуації, у яких необхідно ухвалити миттєві рішення. Без паніки, у вісімнадцяту місячну добу у багатьох зашкалює інтуїція, а вона вже не дасть зробити помилку.

Для любителів феячити, для вісімнадцятого місячного дня є особлива змова, за допомогою якої ми налаштуємо себе на вдалі угоди та вигідні контракти. Потрібно лише - посолити свій день.

Потрібно стати перед найбільшим дзеркалом у домі, і заговорити сіль, яка вже лежить у нас у долоньках: «Я удачу приваблюю, і себе оберігаю. Сіль, швидше допоможи, попереду мене біжи. Розчищай мій шлях і про гроші не забудь». Посиплемо сіллю трохи голову, не потрібно висипати на маківку всю сільничку, достатньо пари-трійки крупинок. Перед виходом можна розчесатися, щоб партнери-бізнесмени не подумали, ніби ми не можемо позбутися лупи.

У 18 місячний день дуже корисно перераховувати гроші. Отриману у вісімнадцяту місячну добу зарплату, потрібно зняти з картки, і принести додому – вкладати ці гроші на покупки в магазині саме сьогодні не рекомендується. Приходимо додому, і вважаємо - дбайливо, акуратно, і з любов'ю. Після кладемо їх у гарну скриньку, раптом розмножаться.

Сьогодні з'ясовувати стосунки з колегами та начальством не рекомендується. Але вести переговори можна, і навіть потрібно – партнери у вісімнадцятий місячний день зазвичай поступливі. Головне, бути менш довірливими, і не ставити підпис під усіма документами.

У творчих людей діяльність сьогодні неоднозначна – планів багато, але втілюються лише незвичайні. Так відкинемо скромність і сумніви, і починаємо рекламувати себе праворуч і ліворуч – хтось обов'язково зацікавиться, і допоможе реалізувати ідеї та й таланти наші неодмінно помітять.

Цієї доби, треба поводитися так, ніби ми народилися в золотій сорочці, і нас одразу поклали у срібло

ПРОЧИТАВ ЭТУ СТАТЬЮ ЛЮДИ ПОКУПАЮТ:

Регресія – сеанс медитативного занурення

6000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

“Карма буває різною” – електронна книга

222,00 грн.
Карма – это не приговор. Это отражение и влияние наших поступков в прошлом на нашу сегодняшнюю реальность. То, что мы имеем и как живем – это все наша ответственность. Книга помогает разобраться в том, какой бывает карма, почему у кого-то она плохая, а кто-то везунчик. На примерах и историях доступно объясняется, как вы лично можете повлиять на вашу карму и соответственно, на качество и уровень жизни. Применяя в жизни рекомендации и практики, сможете избежать множества неприятных моментов и ситуаций.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 212

Язык: Русский

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

 

ЧАСТО ПОКУПАЮТ:

“Чарівність молитов (4 частина)” – електронна книга

130,00 грн.
Волшебство молитв (часть 4) Сборник содержит мощные молитвы, мантры, формулы, утверждения, призывы и указы, которые помогут защитить себя, своих родных и близких, свой дом. Помогут преодолеть любые трудности и облегчить ваш жизненный путь. Молитва - это огромная сила, дающая человеку незыблемую веру и надежду. Искренняя молитва помогает во многих ситуациях. А зная, какая именно молитва произносится в каком случае, вы сделаете вашу жизнь гораздо радостнее и счастливее

Методика роботи з МАК-картами

150,00 грн.
Книга МАК-карти - методичний посібник по роботі з метафоричними асоціативними картами. Збірник технік, вправ та рекомендацій щодо роботи з метафоричними асоціативними картами. Підбір рекомендацій, які допоможуть вам зробити ваше життя більш цікавим та щасливим. Книга буде корисною тим, хто вже працює з МАК. Початківцям допоможе відкрити для себе інструмент, використовуючи який можна розібратися в питаннях і моментах, що хвилюють, знайти способи поліпшення власної реальності і реальності ваших клієнтів. Автор: Єва Митник Сторінок: 69 Мова російська

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

5000,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

“Грошовий прорив” – електронна книжка

170,00 грн.
Деньги – это неотъемлемая составляющая нашей жизни. И их наличие зачастую очень сильно влияет на качество нашей жизни и наши возможности. Очень важно знать и понимать, как нужно относиться к деньгам и что делать, чтобы их было достаточно. Данный сборник будет вашим помощником, который  проведет вас в мир денег и откроет для вас новые возможности. Используя молитвы, заговоры, проводя ритуалы и наращивая вашу денежную энергию – вы сможете значительно увеличить ваши денежные потоки. Вы будете легко  привлекать деньги в вашу жизнь и получать от этого искреннюю радость и удовольствие. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 95

Язык: Русский

Нейрографіка – відео курс Здоров’я, відношення, гроші

2600,00 грн.
З 24 по 30 квітня відбудеться курс з нейрографіки "Здоров'я, ставлення, гроші" Нейрографіка – це метод моделювання свого майбутнього з допомогою роботи з несвідомими процесами. Вона допомагає рухатися вперед та вирішувати свої завдання творчо, креативно, цікаво. У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — ви маєте можливість пройти навчання курсу «Нейрографіка». Нейрографіка дозволяє просто, екологічно та дуже ефективно трансформувати та моделювати свою реальність.   Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа – консультанта, який дозволить працювати з людьми у нейрографіці на тему – Здоров'я, ставлення, гроші.

Для грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Для Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Гроші по-жіночому

8000,00 грн.
Фінансова гра «Жіночі гроші» — це по-справжньому жіноча гра. Вона дозволяє дізнатися, як залучити гроші до жінок з різних джерел. Для яких гра призначена: Для дівчат і жінок, віком 15 +, які хочуть знати себе, розуміють свої спогади ті, що впливають на ваше життя на сьогоднішній день і чому ви все ще пам'ятаєте їх. Те, що важливо і цінне для розуміння у ваших спогадах, і як пробачити і відпускати помилки. Гра буде цікавою: Практикуючі жінки, практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігри - практикуючі, фахівці з роботи з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям. Цей інструмент можна використовувати вдома для роботи з сім'єю.

Апельсин

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Апельсин"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

 

 

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *