Місячна доба

13-а місячна доба

13-е лунные сутки

13 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ

Це час пошуку, хтось сьогодні може заблукати, а комусь відкриються всі таємниці світобудови. Але місяць сьогодні прихильний, і день дарує нам багато радісних та позитивних подій.


• Стихія 13 місячних діб – Дерево. Дерево прагне вгору і уособлює мудрість і досконалість, а також символізує традиції.
• Символи 13 місячних діб – Колесо (сонце та вселенський порядок), та Змія, що ковтає хвіст (вічний рух, єдність та нескінченність). Символи мають форму кола, але не завжди позначають замкнутість – все у світі циклічно, і щоразу у будь-яку подію додаються нові та незвичайні моменти.
• Вдалі кольори 13-х місячних діб – синій та волошковий. Ці кольори пов'язані зі спокоєм та мудрістю.
• Щасливе число 13 місячних діб – четвірка. На цифру чотири впливає Меркурій, а ця планета, як відомо, відповідає за інтелект – будемо розумними та розумними.
• Талісмани 13 діб місяця – Опал та Рубін. Опал - врятує нас від чорних магів, і наділить ясновидінням, але буде краще, якщо ми скористаємося каменем у срібній оправі. Рубін - приверне в життя власника удачу та благополуччя, і захистить від пристріту.
• Ангел-охоронець 10 місячних діб - Оргус. Ангел дає нам моральну і духовну підтримку, і допомагає мати нових вірних друзів.

 

Характеристика 13 місячних діб

Сьогоднішня доба повна незвичайних та загадкових моментів, і тим, хто вірить у магію, у 13 місячну добу обов'язково пощастить.

Ця місячна доба подарує нам натхнення, чудовий час для того, щоб зайнятися творчістю, і створити божественний шедевр. Сьогодні небажано гнатися за славою, і мріяти про негайне визнання просто отримуйте задоволення від процесу.

Ми можемо порівняти себе з коліщатком, яке котиться з гори, крізь усі перепони, тому не звертаємо уваги на перешкоди, не зменшуємо темп і рухаємося до успіху.

Сьогодні можуть з'явитися люди з минулого, хтось зустріне давнє кохання, а комусь доведеться спілкуватися з особистостями, про яких ви хотіли б забути назавжди. Не варто відмовлятися від спілкування – місяць сьогодні влаштовує зустрічі не просто так, і нам необхідно попрацювати над помилками та зробити висновки.

Цілий день вдалий для того, щоб налагодити стосунки з колегами, і завоювати авторитет, за бажання можна завести нових друзів.

Сьогодні можна вирушити в похід, чи подорож, головне підібрати веселу та позитивну компанію.

Сьогодні ми можемо відкрити у собі магічні таланти, відчути бажання навчитися цілительства.

 

Стрижка в 13 місячну добу

У перукарнях сьогодні всі прагнуть потрапити лише до свого майстра. У 13 місячну добу небажано довіряти голову малознайомому фахівцю – він може бути чудовим професіоналом, але чужа енергія нам не потрібна.

З фарбуванням волосся сьогодні ситуація неоднозначна. Начебто особливих заборон немає, але ми розгублені – то фарба не подобається, то ціна не підходить. Зірки радять не мудрувати, і залишити своє волосся у спокої сьогодні.

Якщо природа обдарувала нас кучерями, то в тринадцятий день ми можемо вважатися щасливицями та щасливчиками – місячна енергія осідає на хвилястій шевелюрі.

Але красуні з прямим волоссям теж не помиляються – космос сьогодні добрий. До того ж, пряме волосся завжди легко закрутити, але обійдемося без хімічної завивки.

 

Весілля у 13 місячну добу

Сьогодні можуть обмінюватися кільцями можуть у всіх, хто має таке бажання і плани.

Якщо підготовка до весілля затягнулася, о 13-й місячний день молоді розберуться з усіма проблемами – листівки вирушать, квартира знайдеться, вбрання вибереться. День хороший і для знайомства з майбутніми родичами – тещі та свекрухи будуть облаштовувати гніздечко для діток.

У тринадцятий місячний день можна сміливо вирушати у весільну подорож, щоправда, є небезпека застрягти на курорті і розтягнути медовий місяць до золотого ювілею.

Місяць рекомендує всім парам ретельно підходити до вибору майбутнього житла. 13 місячний день сповнений метушні, і досить складно адекватно оцінювати дійсність, адже світ бачиться крізь рожеві окуляри.

Тринадцятий місячний день підходить і для таїнства вінчання.


День народження у 13 місячну добу

Тринадцятки схильні до містики, і виявляють свої численні таланти ще в юному віці. Вони здатні читати думки родичів, вгадують бажання друзів, і легко передбачають погоду. Але самі себе унікальними особистостями вони не вважають, і часто бувають скромними та сором'язливими.

Мають боязкість у спілкуванні з оточуючими, але це не заважає їм досягати успіху, і ставити цілі, до яких вони йдуть, незважаючи на проблеми та перешкоди.

У кар'єрі їм рівних немає, можуть бути власниками заводів та пароплавів. У них завжди можна попросити грошей і вони дадуть удвічі більше, і навіть відсотки не призначать.

В особистому житті щастить, але їхнє подружжя часто страждає від цих екстрасенсів, нічого не приховаєш, знають усі сюрпризи, які готують їм домочадці. Вони дуже закохані, але якщо вони в союзі, то залишаться вірними своєму партнерові, і дружина чи чоловік ніколи не дізнаеться, за ким вони страждають.

Вони можуть бути найщасливішими, або найнещаснішими жителями планети – тут все залежить від їхнього настрою та оточення

Часто вбачають чіткий сценарій свого життя ще від народження, і по можливості змінюють деякі ситуації. Часто шукають себе у монастирях або без копійки грошей вирушити у навколосвітню подорож.

 

Сни в 13 місячну добу

Сновидіння сьогодні будуть яскраві, гарні та добрі. До того ж місяць у свій тринадцятий день бажає підказати нам правильний шлях, і той, хто уважно поставиться до нічних бачень, зможе розібратися в складностях реального життя.

Багато сновидінь у тринадцяту місячну ніч допомагають зрозуміти, як нам вибратися з тієї чи іншої ситуації, і зробити так, щоб подія перестала повторюватися. Якщо коротко, то місяць сьогодні нагадує, куди викинути граблі, на які ми без кінця наступаємо.

Вдалий сон, у якому побачимо змію чи дракона. Можливо, це наш астральний друг вирішив познайомитись ближче, а можливо, символ дня сам зійшов до нас і захотів допомогти. Не будемо гадати, адже цей сон дивним чином відображає наш внутрішній стан - якщо в тринадцяту місячну ніч ми готові літати від щастя, значить, і наяву все складеться здорово та ідеально.

Сьогодні важливими є сни, в яких ми їмо, або п'ємо. Якщо ми куштуємо фрукти або овочі, значить, все чудово, і ангели, що накрили стіл уві сні, цілком задоволені нами. Це саме стосується і напоїв. Спиртне о ​​13-й місячну ніч п'ють ті, хто заплутався у зв'язках, і не знає, як позбутися непотрібних стосунків. А ось вода, або сік, налиті в склянку в тринадцятому місячному сні обіцяють, що всі наші ідеї та плани скоро втіляться у життя. Якщо Місяць підкине сюжет, у якому ми побачимо чарівний нектар, це означає, що в нашому житті незабаром станеться справжнє диво, і потрібно до нього підготуватися.

Якщо в тринадцяту місячну ніч ми сидимо на хмарі, або літаємо над землею, можемо бути спокійні - нарешті, в реальному житті настане ідеальний період, і біла смуга тягнеться досить довгий час.

 

Ділова сфера 13 місячних діб

Продовжуємо раніше розпочаті відносини, і не забуваємо привносити в них щось нове і цікаве.

Сьогодні можна приступити до реалізації ідей, над якими ми сиділи довгий час, день добрий для налагодження зв'язків та зміцнення відносин з діловими партнерами.

Тринадцятий місячний день підходить для того, щоб ми вирушили до банку. Чи понесемо ми гроші, чи підемо за ними, не має значення.

Головне, точно знати, навіщо ми вирушили в цей блискучий будинок. Тільки не відвідуйте банк, щоб заткнути фінансові дірки, не варто.

 

Здоров'я у 13 місячну добу

Тринадцятий місячний день сповнений спокус, а ось із бажаннями тугувато.

Гарячий суп дуже рекомендується вживати в 13 місячну добу, він завжди шлунку підмога, а чай позбавить сумних думок.

Тим, хто вирішив омолодитися, в 13 місячний день сам місяць велів бігти до пластичних хірургів. Повз салони краси теж краще не проходити – сьогодні всі процедури приведуть до відмінних результатів.

І стоматологи нас з нетерпінням чекають сьогодні, стоять у дверях клініки, і посміхаються у всі тридцять два зубики. Сидячи в кріслі ми навіть болю не відчуємо, і вийдемо з білими зубами.

Загалом, у 13 місячний день вітаються будь-які ідеї, спрямовані на оздоровлення організму, головне діяти без зайвої запопадливості.

 

Підсумок

Проведемо цей день так, як радить Місяць та наша інтуїція, і все складеться ідеально.

Загалом, робимо добрі справи, пам'ятаємо про себе, і посміхаємося життю – за такого розкладу доля неодмінно посміхнеться нам у відповідь, та ще й бонусів підкине.

Не забудемо і про користь свіжого повітря. Якщо ми проживаємо в місті, то в 13 місячний день на нас чекають дачні посиденьки та подорожі до села.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

8000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Курс зі створення МАК карт

2200,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Чарівний симорон, перейди в мій дім

160,00 грн.
Збірка симоронських технік та ритуалів буде корисною всім, хто хоче стати Чарівником свого життя і виконувати свої найсміливіші і потаємні бажання легко та весело. Використовуючи техніки та ритуали - ви не тільки зарядитеся позитивом, але ще й залучите у ваше життя все, що давно мріяли. Автор: Єва Митник Сторінок: 86 Мова російська

Залучення грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Залучення Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Ідеї

510,00 грн.
Розкрити внутрішній потенціал Ваших та клієнтів, допомогти ¦натхнитися на нові ідеї можливо за допомогою МАК карт "Ідеї". Завдяки нашим ідеям ми створюємо щось унікальне, чарівне. За допомогою наших ідей виявляються наші таланти, дії, життя стає різноманітнішим та цікавішим.

Браслет – Котяче око рожеве

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у браслетах:

 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Благословення Предків

450,00 грн.
Як отримати благословення Предків, і навчитися приймати енергію Рода, Вам допоможе Колода МАК карт Благословення Предків. Робота з Родом зараз дуже актуальна тема! Працюючи з енергіями нашого Рода важливо розуміти для чого ми з ним працюємо. Очистити рід від негативних і деструктивних енергій, наповнити Род Силою, отримати Знання, а найголовніше від свого роду прийняти благословення. Насправді повагу і шанування старших — це дуже серйозна аскеза. Разом з повагою до предків і старців, до волхвам і духовним наставникам до нас приходить Сила Рода. Раніше без благословення батьків взагалі ніяких важливих справ не робили. Діти були слухняні, вони розуміли, що такий зв'язок з Родом. Це величезна Сила. Це особлива Сила. Сила Життя.

Аромат Удачі

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Аромат Удачі"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Для грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Для Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Особисті Кордони – відео курс

1500,00 грн.
Особисті Кордони - відео курс триває 10 днів із 20-30 січня. Для Вас якщо:
 • Чи є у твоєму оточенні люди, які регулярно цікавляться вами, щоб знати ваші секрети, а не для того, щоб порадіти за вас?
 • А чи є люди у вашому оточенні, яким ви самі все розповідаєте, а потім жалкуєте?
 • І в навантаження, а є люди у вашому оточенні, люди, які розповідають, що вам треба, як вам жити, з ким спілкуватися і при цьому "самі з вусами"?
Якщо ви відповіли - так, саме час розібратися з темою Особистих Кордонів! ⠀ Особисті кордони – це захист свого психологічного, енергетичного, морального та душевного простору. Окрім тебе, їх ніхто не встановить! Це твої особисті правила, твої "хочу", "можу", "можна" і "не можна", які ґрунтуються на твоїх внутрішніх допустимих нормах, цінностях, принципах. ⠀ І у кожного ці норми, а відповідно межі свої. Цікаво розібратися у цьому питанні? Тоді запрошую тебе на курс "Особисті Кордони", який стартує 20 січня 2023 року.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Свічки «Від конкурентів та заздрісників»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Від конкурентів та заздрісників» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Дозвіл Ситуації»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Роздільна здатність Ситуації» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Гармонія»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Гармонія» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Відновлення біополя»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення біополя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Допомога Вищих Сил»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Допомога Вищих Сил» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка стійкість до Аффірмації. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволити запит на перекриття енергії, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Залучення грошей за допомогою талантів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Залучення грошей за допомогою талантів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Підтримка роду»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Підтримка роду» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Зростання Доходів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Зростання Доходів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *