Місячна доба

13-а місячна доба

13-е лунные сутки

13 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ

Це час пошуку, хтось сьогодні може заблукати, а комусь відкриються всі таємниці світобудови. Але місяць сьогодні прихильний, і день дарує нам багато радісних та позитивних подій.


• Стихія 13 місячних діб – Дерево. Дерево прагне вгору і уособлює мудрість і досконалість, а також символізує традиції.
• Символи 13 місячних діб – Колесо (сонце та вселенський порядок), та Змія, що ковтає хвіст (вічний рух, єдність та нескінченність). Символи мають форму кола, але не завжди позначають замкнутість – все у світі циклічно, і щоразу у будь-яку подію додаються нові та незвичайні моменти.
• Вдалі кольори 13-х місячних діб – синій та волошковий. Ці кольори пов'язані зі спокоєм та мудрістю.
• Щасливе число 13 місячних діб – четвірка. На цифру чотири впливає Меркурій, а ця планета, як відомо, відповідає за інтелект – будемо розумними та розумними.
• Талісмани 13 діб місяця – Опал та Рубін. Опал - врятує нас від чорних магів, і наділить ясновидінням, але буде краще, якщо ми скористаємося каменем у срібній оправі. Рубін - приверне в життя власника удачу та благополуччя, і захистить від пристріту.
• Ангел-охоронець 10 місячних діб - Оргус. Ангел дає нам моральну і духовну підтримку, і допомагає мати нових вірних друзів.

 

Характеристика 13 місячних діб

Сьогоднішня доба повна незвичайних та загадкових моментів, і тим, хто вірить у магію, у 13 місячну добу обов'язково пощастить.

Ця місячна доба подарує нам натхнення, чудовий час для того, щоб зайнятися творчістю, і створити божественний шедевр. Сьогодні небажано гнатися за славою, і мріяти про негайне визнання просто отримуйте задоволення від процесу.

Ми можемо порівняти себе з коліщатком, яке котиться з гори, крізь усі перепони, тому не звертаємо уваги на перешкоди, не зменшуємо темп і рухаємося до успіху.

Сьогодні можуть з'явитися люди з минулого, хтось зустріне давнє кохання, а комусь доведеться спілкуватися з особистостями, про яких ви хотіли б забути назавжди. Не варто відмовлятися від спілкування – місяць сьогодні влаштовує зустрічі не просто так, і нам необхідно попрацювати над помилками та зробити висновки.

Цілий день вдалий для того, щоб налагодити стосунки з колегами, і завоювати авторитет, за бажання можна завести нових друзів.

Сьогодні можна вирушити в похід, чи подорож, головне підібрати веселу та позитивну компанію.

Сьогодні ми можемо відкрити у собі магічні таланти, відчути бажання навчитися цілительства.

 

Стрижка в 13 місячну добу

У перукарнях сьогодні всі прагнуть потрапити лише до свого майстра. У 13 місячну добу небажано довіряти голову малознайомому фахівцю – він може бути чудовим професіоналом, але чужа енергія нам не потрібна.

З фарбуванням волосся сьогодні ситуація неоднозначна. Начебто особливих заборон немає, але ми розгублені – то фарба не подобається, то ціна не підходить. Зірки радять не мудрувати, і залишити своє волосся у спокої сьогодні.

Якщо природа обдарувала нас кучерями, то в тринадцятий день ми можемо вважатися щасливицями та щасливчиками – місячна енергія осідає на хвилястій шевелюрі.

Але красуні з прямим волоссям теж не помиляються – космос сьогодні добрий. До того ж, пряме волосся завжди легко закрутити, але обійдемося без хімічної завивки.

 

Весілля у 13 місячну добу

Сьогодні можуть обмінюватися кільцями можуть у всіх, хто має таке бажання і плани.

Якщо підготовка до весілля затягнулася, о 13-й місячний день молоді розберуться з усіма проблемами – листівки вирушать, квартира знайдеться, вбрання вибереться. День хороший і для знайомства з майбутніми родичами – тещі та свекрухи будуть облаштовувати гніздечко для діток.

У тринадцятий місячний день можна сміливо вирушати у весільну подорож, щоправда, є небезпека застрягти на курорті і розтягнути медовий місяць до золотого ювілею.

Місяць рекомендує всім парам ретельно підходити до вибору майбутнього житла. 13 місячний день сповнений метушні, і досить складно адекватно оцінювати дійсність, адже світ бачиться крізь рожеві окуляри.

Тринадцятий місячний день підходить і для таїнства вінчання.


День народження у 13 місячну добу

Тринадцятки схильні до містики, і виявляють свої численні таланти ще в юному віці. Вони здатні читати думки родичів, вгадують бажання друзів, і легко передбачають погоду. Але самі себе унікальними особистостями вони не вважають, і часто бувають скромними та сором'язливими.

Мають боязкість у спілкуванні з оточуючими, але це не заважає їм досягати успіху, і ставити цілі, до яких вони йдуть, незважаючи на проблеми та перешкоди.

У кар'єрі їм рівних немає, можуть бути власниками заводів та пароплавів. У них завжди можна попросити грошей і вони дадуть удвічі більше, і навіть відсотки не призначать.

В особистому житті щастить, але їхнє подружжя часто страждає від цих екстрасенсів, нічого не приховаєш, знають усі сюрпризи, які готують їм домочадці. Вони дуже закохані, але якщо вони в союзі, то залишаться вірними своєму партнерові, і дружина чи чоловік ніколи не дізнаеться, за ким вони страждають.

Вони можуть бути найщасливішими, або найнещаснішими жителями планети – тут все залежить від їхнього настрою та оточення

Часто вбачають чіткий сценарій свого життя ще від народження, і по можливості змінюють деякі ситуації. Часто шукають себе у монастирях або без копійки грошей вирушити у навколосвітню подорож.

 

Сни в 13 місячну добу

Сновидіння сьогодні будуть яскраві, гарні та добрі. До того ж місяць у свій тринадцятий день бажає підказати нам правильний шлях, і той, хто уважно поставиться до нічних бачень, зможе розібратися в складностях реального життя.

Багато сновидінь у тринадцяту місячну ніч допомагають зрозуміти, як нам вибратися з тієї чи іншої ситуації, і зробити так, щоб подія перестала повторюватися. Якщо коротко, то місяць сьогодні нагадує, куди викинути граблі, на які ми без кінця наступаємо.

Вдалий сон, у якому побачимо змію чи дракона. Можливо, це наш астральний друг вирішив познайомитись ближче, а можливо, символ дня сам зійшов до нас і захотів допомогти. Не будемо гадати, адже цей сон дивним чином відображає наш внутрішній стан - якщо в тринадцяту місячну ніч ми готові літати від щастя, значить, і наяву все складеться здорово та ідеально.

Сьогодні важливими є сни, в яких ми їмо, або п'ємо. Якщо ми куштуємо фрукти або овочі, значить, все чудово, і ангели, що накрили стіл уві сні, цілком задоволені нами. Це саме стосується і напоїв. Спиртне о ​​13-й місячну ніч п'ють ті, хто заплутався у зв'язках, і не знає, як позбутися непотрібних стосунків. А ось вода, або сік, налиті в склянку в тринадцятому місячному сні обіцяють, що всі наші ідеї та плани скоро втіляться у життя. Якщо Місяць підкине сюжет, у якому ми побачимо чарівний нектар, це означає, що в нашому житті незабаром станеться справжнє диво, і потрібно до нього підготуватися.

Якщо в тринадцяту місячну ніч ми сидимо на хмарі, або літаємо над землею, можемо бути спокійні - нарешті, в реальному житті настане ідеальний період, і біла смуга тягнеться досить довгий час.

 

Ділова сфера 13 місячних діб

Продовжуємо раніше розпочаті відносини, і не забуваємо привносити в них щось нове і цікаве.

Сьогодні можна приступити до реалізації ідей, над якими ми сиділи довгий час, день добрий для налагодження зв'язків та зміцнення відносин з діловими партнерами.

Тринадцятий місячний день підходить для того, щоб ми вирушили до банку. Чи понесемо ми гроші, чи підемо за ними, не має значення.

Головне, точно знати, навіщо ми вирушили в цей блискучий будинок. Тільки не відвідуйте банк, щоб заткнути фінансові дірки, не варто.

 

Здоров'я у 13 місячну добу

Тринадцятий місячний день сповнений спокус, а ось із бажаннями тугувато.

Гарячий суп дуже рекомендується вживати в 13 місячну добу, він завжди шлунку підмога, а чай позбавить сумних думок.

Тим, хто вирішив омолодитися, в 13 місячний день сам місяць велів бігти до пластичних хірургів. Повз салони краси теж краще не проходити – сьогодні всі процедури приведуть до відмінних результатів.

І стоматологи нас з нетерпінням чекають сьогодні, стоять у дверях клініки, і посміхаються у всі тридцять два зубики. Сидячи в кріслі ми навіть болю не відчуємо, і вийдемо з білими зубами.

Загалом, у 13 місячний день вітаються будь-які ідеї, спрямовані на оздоровлення організму, головне діяти без зайвої запопадливості.

 

Підсумок

Проведемо цей день так, як радить Місяць та наша інтуїція, і все складеться ідеально.

Загалом, робимо добрі справи, пам'ятаємо про себе, і посміхаємося життю – за такого розкладу доля неодмінно посміхнеться нам у відповідь, та ще й бонусів підкине.

Не забудемо і про користь свіжого повітря. Якщо ми проживаємо в місті, то в 13 місячний день на нас чекають дачні посиденьки та подорожі до села.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Метафоричні карти, онлайн розклад – відео курс

2200,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Основи навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

 1. Мета навчання: Оволодіння техніками розкладів метафоричних карт Розвиток інтуїції та навичок глибокого аналізу Розуміння принципів роботи з метафоричними картами
 2. Структура навчання: Теоретичні основи розкладів метафоричних карт Практичні заняття з використанням онлайн розкладів Аналіз конкретних ситуацій і прикладів
 3. Переваги навчання: Авторський підхід Єви Митник Зручність онлайн-формату навчання Застосування отриманих знань у різних сферах життя

Теми та види розкладів на метафоричних картах

 1. Метафоричні карти розклад на стосунки: Аналіз ситуації у стосунках Виявлення проблем і можливих шляхів їх вирішення Розуміння партнерських потреб і бажань
 2. Розклад на роботу і кар'єру: Оцінка професійної ситуації Вибір оптимального напрямку розвитку Управління конфліктами та стресом на робочому місці
 3. Розклад на здоров'я і благополуччя: Визначення чинників, що впливають на здоров'я Рекомендації для поліпшення фізичного та емоційного стану Створення індивідуального плану турботи про себе
 4. Розклад на особистісний розвиток і самопізнання: Аналіз особистих цінностей і переконань Визначення життєвих пріоритетів і цілей Робота з перешкодами і проблемами на шляху самореалізації

Процес навчання розкладів на метафоричних картах з Євою Митник

 1. Онлайн-лекції та вебінари: Вивчення теорії розкладів метафоричних карт Демонстрація різних методів роботи з картами
 2. Практичні завдання та тренування: Відпрацювання навичок виконання розкладів на метафоричних картах Аналіз власних і чужих розкладів для збагачення досвіду
 3. Індивідуальна робота з автором колод карт: Консультації та зворотний зв'язок від Єви Митник Поглиблене вивчення тонкощів роботи з метафоричними картами

Приєднатися до навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

Якщо ви хочете навчитися працювати з метафоричними картами розклад онлайн і використовувати їх у своєму житті для розв'язання різноманітних питань, навчання розкладам на метафоричних картах від авторки колод карт Єви Митник - ідеальний вибір! Долучайтеся до курсу і відкрийте для себе нові горизонти самопізнання та розвитку.

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

 • Очний. Тут і зараз
 • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
 • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Регресія – сеанс медитативного занурення

6000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Свічки «Гармонія»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Гармонія» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

“Багато процвітання” – електронна книжка

140,00 грн.
Все практики и техники, описанные в этой книге - испробованы лично. В практикуме собраны лучшие статьи других мастеров, коллег. Отображен опыт и знания, которые передали мне мои учители и наставники, авторские статьи, практики и молитвы. Книга для:  
 • для начинающих волшебников;
 • тех, кто практикует различные техники;
 • для продвинутых мастеров, которые развиваются, практикуют, изучают.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 63

Язык: Русский

Побутова магія

280,00 грн.
Побутова магія ті магія оберегів – це наші щоденні дії, які можуть як налагодити життя, так і внести в нього негативне забарвлення, якщо не знати, що і як правильно робити. Це те, що оточує нас у домашньому поводженні, з чим ми постійно стикаємося в нашому будинку. Кожному буде корисно дізнатися про те, що можна абсолютно без напруги зробити, щоб не тільки покращити ту чи іншу сферу нашої життя, але ще й захиститись від негативного впливу оточуючих. Про те, що потрібно і важливо робити у ті чи інші дні, свята. Які обряди, практики і методики допоможуть у вирішенні найболючіших питань. Автор: Єва Митник Сторінок: 167 Мова російська

Свічки «Швидкий прибуток»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Швидкий прибуток» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Підтримка мами та тата

450,00 грн.
Дуже важливим моментом для кожної людини є підтримка її батьків, хоча б на ранньому шляху в житті. Підтримка мами та тата дає людині дуже багато – вона набуває і збільшує силу роду, знаходить свій шлях і стає більш наповненою енергетично.

Гармонія Кохання

100,00 грн.

Ароматична олія - "Гармонія Любові"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

“Побутова Магія” – електронна книга

222,00 грн.
Бытовая и Обережная магия – это наши ежедневные действия, которые могут как наладить жизнь, так и внести в нее негативный окрас, если не знать, что и как правильно делать. Это то, что окружает нас в домашнем обиходе, с чем мы постоянно соприкасаемся в нашем доме. Каждому полезно будет узнать о том, что можно совершенно без напряжения сделать, чтобы не только улучшить ту или иную сферу нашей жизни, но еще и защититься от негативного влияния окружающих. О том, что нужно и важно делать в те или иные дни, праздники. Какие обряды, практики и методики помогут в решении самых наболевших вопросов.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 167

Язык: Русский

Чітки – Корал, Бірюза, Агат, Кахалонг, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Корал, Бірюза, Агат, Кахалонг. Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Корал - чудовий засіб для підвищення тонусу та зняття втоми.
 • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми
 • Бірюза - дає своєму власнику можливість здобути високий авторитет і встати, підвищує якості переможця.
 • Кахалонг – мінерал сприяє успішним справам, для жінок у успішних пологах.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Енергетична психосоматика – онлайн відео курс

3500,00 грн.
З 25 травня стартує онлайн курс – Енергетична психосоматика Після закінчення курсу видається диплом «Діагност, енергетичний психосоматолог».

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

3500,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *