Місячна доба

10-та місячна доба

10-е лунные сутки

10 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


День ніби створений для того, щоб ми перепочили, і почали будувати нові плани, і втілювати гарні мрії, це час вдалих та приємних змін. Цього дня будь-які починання можуть призвести до дивовижних результатів, адже Місяць благоволіє нам, він допомагає розібратися з проблемами та подолати складнощі.


Стихія 10-х місячних діб – Вода. Вона символізує чуттєву сферу і по праву вважається душею нашого світу. Цей день важливо провести у спокої, уникаючи конфліктів та потрясінь.
Символи 10 місячних діб – Фонтан, що уособлює натхнення, осяяння, вічну юність та безсмертя. Джерело - яке є джерелом всього чистого, незайманого, і божественного.
Вдалі кольори 10-х місячних діб - Жовтий (надія, оптимізм і сонячна енергія), Золотий (колір слави та перемоги), та Бурштиновий колір (веселощі та бадьорість).
Щасливе число 10 місячних діб – одиниця. Ця цифра символізує енергію і перебуває під впливом сонця. Одиниця – вважається початком, цього дня важливо звертати увагу на збіги, пов'язані із цією цифрою.
Талісмани 10 діб місяця - Бурштин (творчість, бадьорість), Хризоліт (камінь дракона, здатний відігнати злих духів), і Сардонікс (позбавляє страхів і допомагає у подорожах).
Ангел-охоронець 10 місячних діб - Масабель. Він король тіней і лабіринтів убереже нас від напастей. Іноді ангел змінює ім'я і зветься князем Аргеда, у разі він наставляє нас на істинний шлях, і допомагає досягти успіху у творчості.

 

Характеристика 10 місячних діб

Все реально - девіз 10 місячних діб. Завдяки оптимізму і життєлюбству ви зможете впоратися з будь-якими складнощами та неприємностями, а місяць, у свою чергу, позбавляє нас від нудьги та зневіри.

Символом цього дня Фонтан ідеї нас буквально переповнюють, але діяти потрібно акуратно, попередньо порадившись з близькими та рідними людьми. Багато хто з нас відчує бажання повернутися до коріння – сьогодні корисно звернутися до свого родоводу, можна скласти генеалогічне дерево.

Знайомства сьогодні продовжаться - вірними друзями, впливовими покровителями, а деякі зустрінуть кохання всього свого життя.

У цей день усі домашні справи вирішуватимуться з легкістю, а взаємини в сім'ї стануть теплими, ніжними та гармонійними.

Хто сьогодні розпочне будівництво будинку, або почне створювати сімейне гніздечко, також пощастить. Але тут треба діяти без особливого фанатизму, і за найменших ознак втоми, дозволяти відпочинок.

Добре підходить для подорожі, причому вдалими будуть поїздки і на далекі, і на ближні відстані.

День багатий на спілкування, але бажано захистити себе від негативних людей, адже в десятий місячний день небажано нервувати, і сваритися.

Проведіть день із посмішкою, і весь наступний місяць ми будемо задоволені життям.

Астрологи радять знайти час для відвідування церкви, маги та цілителі з цим теж згодні – в десятий місячний день ми відкриті для всього доброго та світлого. Якщо є бажання та можливість, то сьогодні добре зайнятися благодійністю – все повернеться сторицею.

У десятий місячний день, багатьох з нас відвідають незвичайні і навіть дивні ідеї – не варто боятися своїх бажань, важливо лише не залишатися на самоті, хоча кілька хвилин для медитацій знайти корисно.

Якщо у 10 місячну добу здасться, ніби щось заважає рухатися у вибраному напрямку, можна звернемося за допомогою до води, яка вважається стихією цього дня. Досить зробити ковток святої води, або вмитися водою, від сумнівів не залишиться і сліду, і ми легко впораємося з вирішенням проблеми.

 

Стрижка в 10 місячну добу

Для перукарів сьогодні вихідний жінки прислухалися до порад астрологів і не наважуються робити стрижку. Чоловіки теж не поспішають до салонів, щоб випадково не виявитися лисим.

А ось фарбування волосся в десяту місячну добу покращить наше життя за дві секунди. Причому сьогодні жінки можуть включити фантазію і розфарбувати волосся в будь-які з існуючих відтінків.

Кучерявих жінок і чоловіків у десяту місячну добу – місяць наділяє натхненням і влаштовує романтичні сюрпризи.

 

Весілля у 10 місячну добу

У десятий місячний день добре підходить для весільної церемонії, пройде без особливих сюрпризів, і для сімейних заходів сьогоднішній день знахідка.

Ті, хто створив сім'ю в 10 місячну добу, зазвичай щасливі. Жодних скандалів, і з'ясування стосунків – побут налагоджений, сім'я живе в достатку, і лелеки прилітають строго за розкладом.

Ця місячна доба ідеально підходить для знайомства з батьками - майбутні тести та тещі, свекри та свекрухи приймуть зятів та невісток з розкритими обіймами.

Закохані сьогодні можуть навіть переїхати в нове житло – можливо, будинок, вибраний цієї доби, стане родовим гніздом, і принесе хлопцю та дівчині багато щастя.

У десятий місячний день можна вирушити весільну подорож, все пройде чітко за планом, і без потрясінь, а медовий місяць розтягнеться до золотого весілля.

Пари, що повінчалися цього дня, можуть не сумніватися – їхнє спільне життя буде цікавим та красивою, немов у казці. Цей день добре підходить і для зачаття дитини, яку все життя оберігатиме добрий ангел-охоронець.

 

День народження у 10 місячну добу

Народжених цієї доби можна сміливо назвати фортовою та грошовою – головне навчитися з легкістю ставитися до грошей. Такі немовлята дуже розумні, і їхня геніальність проявляється ще до того, як вони починають повзати і лепетати.

Люди десятки, не нудьгують коли піднімаються кар'єрними сходами, адже вони відчиняють будь-які двері. Але не думайте, що вони такі хитрі, просто кожен їхній крок продуманий, і будь-яка ситуація прорахована на сотню кроків уперед.

В особистому житті у них ніякого розрахунку немає, і бути не може, вони закохані і можуть втратити голову від одного погляду на предмет своєї пристрасті.

Такі люди люблять подорожувати, але навіть у відпустці вони знаходять тисячу справ для себе, навіть примудряючись заробляти. Вони мають знайомства по всьому світу, їх раді прийняти в будь-якій країні, навіть без попередження.

Є один момент неприємний, ці хлопці неймовірні марнотрати. Вони можуть за день підняти бізнес з нуля і досягти неймовірних результатів, а потім з такою ж легкістю вони просадять статки в якомусь підпільному казино.

 

Сни в 10 місячну добу

Сни в десяту місячну добу всі видіння з казковим сюжетом. Комусь бачаться чудові країни та неіснуючі міста, а деяким місяць підкидає сюжет із майбутнього життя.

У десяту місячну добу зазвичай сняться картинки, які не несуть важливої ​​інформації, але іноді місяць підкидає завдання, і до нас є ангели, дивні створіння, або родичі, що померли. У таких снах слід поводитися правильно, і прислухатися до кожного сказаного слова, і придивлятися до всіх жестів – візит із потойбічного світу не буває випадковим, і нічні «гості» хочуть повідомити щось важливе.

Місяць сьогодні намагатиметься надіслати тільки гарні та добрі сни.

Добре, якщо в десятий місячний сон ми мандруємо уві сні. Тут важливо бути уважними до транспорту. Якщо ми пересуваємося на конях, значить, наяву на нас чекає пропозиція, пов'язана з роботою. Ганяти на красивій дорогій машині, зірки обіцяють зміни на любовному фронті.

Літати на птаху або на літаку, на щастя та радості. Це говорить про те, що ми не втратили дитяче сприйняття життя, і незабаром зазнаємо захоплення, пов'язане з чудовою звісткою.

 

Ділова сфера десятої місячної доби

Сьогодні щасливі всі, хто пов'язаний із сімейним бізнесом – контракти підписуються, угоди укладаються, переговори проводяться. А ось конкуренти втікають, наче щури. Тому що, сім'я сама по собі сила, а коли родичі один за одного горою, і грошики спільні, жоден шахрай і близько не сунеться.

Ділові партнери з радістю поспішають до вас у гості на сімейну вечерю, не забувши прихопити договори.

У цю місячну добу не забороняється брати кредити, особливу користь фінанси принесуть тим, хто хоче вкластися у спільний бізнес.

У десяту місячну добу ми не будемо рахувати гроші після заходу сонця, нехай собі відпочивають у надійному місці. Віддавати кредити ввечері також небажано.

Десята місячна доба хороша для тих, хто навчається, або відвідує практикуми та курси – все вдаватиметься легко та просто.

День вдалий для переходу на нову роботу. Але тут дуже важливо вибрати відповідне вбрання.

Взаємини з колегами в десятий місячний день покращуються – вчорашній недоброзичливець несе нам каву з булочками.

Заздрити в десятий місячний день не можна, гроші не люблять злих думок. Краще перевести в готівку кошти, скласти хрусткі папірці в новенький шкіряний гаманець і розповісти купюрам, як сильно ми їх любимо.

Благодійники найщасливіші люди на десятий місячний день. Гроші йдуть за призначенням, і доля лише встигає ставити плюси у карму.

 

Здоров'я в десяту місячну добу

Якщо ви вирішили саме сьогодні сісти на дієту, Місяць вас підтримає, і вам легко буде впоратися зі спокусами. Навіть якщо перед нами поставлять тарілку наваристого борщу, кинуть туди столову ложку сільської сметани, а поряд маячать апетитні шматочки запашистого сала з часником. Фігура досить швидко стане ідеальною, якщо ми візьмемося покращувати себе саме в десятий місячний день.

У десятий місячний день можна і відвідати стоматолога. Добрий зубний лікар не завдасть болю, а навпаки, ще й жарт розповість.

Влаштуйте відвідування лазні, адже водні процедури в десятий місячний день хороші у будь-якому прояві. Можна вирушити на річку або в басейн, а найміцнішим з нас непогано відвідати сауну.

У десятий місячний день велику користь принесуть прогулянки на свіжому повітрі.

 

Підсумок

Сьогодні важливо знаходити час для себе та для близьких людей, сім'ї.

Спілкування буде яскравим, а стосунки добрими та гармонійними.

Добре, якщо є можливість зібратися всім сімейством за одним столом, обговорити господарські питання, помріяти про майбутнє. У десятий місячний день легко вирішуються проблеми, пов'язані з сімейним бюджетом, місяць за сім'ї.

Астрологи радять влаштовувати сімейні фотосесії – купимо великий альбом і заповнимо його старими та новими знімками.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Курс – Родолог-консультант

8000,00 грн.
Курс "Родолог Консультант" у записі  У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Створення метафоричних карт – відео курс

2200,00 грн.
Єва Митник, відома авторка 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, пропонує унікальний курс зі створення метафоричних карт. Цей курс дасть вам змогу розкрити свої творчі здібності, розвинути інтуїцію та заглибитися в процес самопізнання. Не пропустіть шанс приєднатися до цього чудового навчання і навчитися створювати свої власні метафоричні карти! Основи курсу "Створення метафоричних карт" від Єви Митник
 1. Мета курсу: Освоєння технік створення метафоричних карт Розвиток творчого мислення та інтуїції Поглиблення самопізнання та саморозвитку
 2. Структура курсу: Теоретичні основи метафоричних карт Практичні заняття та майстер-класи Створення власних колод метафоричних карт
 3. Переваги курсу: Авторський підхід Єви Митник Застосування метафоричних карт у різних сферах життя Можливість навчання онлайн та офлайн

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Гороскоп Рода

700,00 грн.

Відео-курс "Гороскоп Рода"

Нумерологія дає відповіді багато питань. І на даному курсі Ви дізнаєтесь про значення всіх дат, від 1 до 31 числа, що дасть Вам можливість дізнатися особливості кожної людини у Вашій родині. Завдяки вивченню закономірностей Ви побачите, як члени Вашого Роду пов'язані один з одним, і яким чином варто взаємодіяти з ними. Цей курс допоможе Вам у найкоротший термін налагодити здорові стосунки в сім'ї, виходячи з особливостей та потреб кожної людини. Адже, погодьтеся, набагато легше зрозуміти своїх рідних, коли Ви точно знаєте, що ними керує. Входить: відео - 1 година 40 хвилин

Ідеї

510,00 грн.
Розкрити внутрішній потенціал Ваших та клієнтів, допомогти ¦натхнитися на нові ідеї можливо за допомогою МАК карт "Ідеї". Завдяки нашим ідеям ми створюємо щось унікальне, чарівне. За допомогою наших ідей виявляються наші таланти, дії, життя стає різноманітнішим та цікавішим.

Новий рівень

7000,00 грн.
Гра "Новий Рівень" - допоможе вийти на новий рівень у ваших справах чи житті загалом, залежно від вашого запиту. Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Чітки – Родоніт, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Родоніт – нейтралізує негативний вплив пологових програм

Фатальні рокові дати

650,00 грн.

Відео-курс "Фатальні фатальні дати"

Кожна життя-це довгий шлях, зі своїми підйомами і, іноді, різкими поворотами. Але саме нумерологія дає нам можливість не тільки розрахувати коли нас чекає раптова подія, але і дізнатися в якій саме сфері воно відбудеться. На цьому відео курсі Ви вивчіть всі можливі методи прорахунку таких дат, що дасть Вам можливість і час підготуватися до сюрпризів долі. Не всі події можна обійти, але знання про них дає Вам величезну перевагу.  Адже попереджений - значить озброєний. Так само Ви зможете використовувати свої нові знання для допомоги своїм близьким і друзям. Входить: відео - 1 година 40 хвилин

Свічки «Відновлення біополя»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення біополя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Нейрографіка – відео курс

2300,00 грн.
Нейрографіка – це метод моделювання свого майбутнього за допомогою роботи з несвідомими процесами. Вона допомагає рухатися вперед та вирішувати свої завдання творчо, креативно, цікаво. У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти навчання курсу «Нейрографіка». Нейрографіка дозволяє просто, екологічно та дуже ефективно трансформувати та моделювати свою реальність.   Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі нейрографіки.

Побутова магія

280,00 грн.
Побутова магія ті магія оберегів – це наші щоденні дії, які можуть як налагодити життя, так і внести в нього негативне забарвлення, якщо не знати, що і як правильно робити. Це те, що оточує нас у домашньому поводженні, з чим ми постійно стикаємося в нашому будинку. Кожному буде корисно дізнатися про те, що можна абсолютно без напруги зробити, щоб не тільки покращити ту чи іншу сферу нашої життя, але ще й захиститись від негативного впливу оточуючих. Про те, що потрібно і важливо робити у ті чи інші дні, свята. Які обряди, практики і методики допоможуть у вирішенні найболючіших питань. Автор: Єва Митник Сторінок: 167 Мова російська

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

3500,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

Енергетична психосоматика – онлайн відео курс

3500,00 грн.
З 25 травня стартує онлайн курс – Енергетична психосоматика Після закінчення курсу видається диплом «Діагност, енергетичний психосоматолог».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *