Місячна доба

10-та місячна доба

10-е лунные сутки

10 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


День ніби створений для того, щоб ми перепочили, і почали будувати нові плани, і втілювати гарні мрії, це час вдалих та приємних змін. Цього дня будь-які починання можуть призвести до дивовижних результатів, адже Місяць благоволіє нам, він допомагає розібратися з проблемами та подолати складнощі.


Стихія 10-х місячних діб – Вода. Вона символізує чуттєву сферу і по праву вважається душею нашого світу. Цей день важливо провести у спокої, уникаючи конфліктів та потрясінь.
Символи 10 місячних діб – Фонтан, що уособлює натхнення, осяяння, вічну юність та безсмертя. Джерело - яке є джерелом всього чистого, незайманого, і божественного.
Вдалі кольори 10-х місячних діб - Жовтий (надія, оптимізм і сонячна енергія), Золотий (колір слави та перемоги), та Бурштиновий колір (веселощі та бадьорість).
Щасливе число 10 місячних діб – одиниця. Ця цифра символізує енергію і перебуває під впливом сонця. Одиниця – вважається початком, цього дня важливо звертати увагу на збіги, пов'язані із цією цифрою.
Талісмани 10 діб місяця - Бурштин (творчість, бадьорість), Хризоліт (камінь дракона, здатний відігнати злих духів), і Сардонікс (позбавляє страхів і допомагає у подорожах).
Ангел-охоронець 10 місячних діб - Масабель. Він король тіней і лабіринтів убереже нас від напастей. Іноді ангел змінює ім'я і зветься князем Аргеда, у разі він наставляє нас на істинний шлях, і допомагає досягти успіху у творчості.

 

Характеристика 10 місячних діб

Все реально - девіз 10 місячних діб. Завдяки оптимізму і життєлюбству ви зможете впоратися з будь-якими складнощами та неприємностями, а місяць, у свою чергу, позбавляє нас від нудьги та зневіри.

Символом цього дня Фонтан ідеї нас буквально переповнюють, але діяти потрібно акуратно, попередньо порадившись з близькими та рідними людьми. Багато хто з нас відчує бажання повернутися до коріння – сьогодні корисно звернутися до свого родоводу, можна скласти генеалогічне дерево.

Знайомства сьогодні продовжаться - вірними друзями, впливовими покровителями, а деякі зустрінуть кохання всього свого життя.

У цей день усі домашні справи вирішуватимуться з легкістю, а взаємини в сім'ї стануть теплими, ніжними та гармонійними.

Хто сьогодні розпочне будівництво будинку, або почне створювати сімейне гніздечко, також пощастить. Але тут треба діяти без особливого фанатизму, і за найменших ознак втоми, дозволяти відпочинок.

Добре підходить для подорожі, причому вдалими будуть поїздки і на далекі, і на ближні відстані.

День багатий на спілкування, але бажано захистити себе від негативних людей, адже в десятий місячний день небажано нервувати, і сваритися.

Проведіть день із посмішкою, і весь наступний місяць ми будемо задоволені життям.

Астрологи радять знайти час для відвідування церкви, маги та цілителі з цим теж згодні – в десятий місячний день ми відкриті для всього доброго та світлого. Якщо є бажання та можливість, то сьогодні добре зайнятися благодійністю – все повернеться сторицею.

У десятий місячний день, багатьох з нас відвідають незвичайні і навіть дивні ідеї – не варто боятися своїх бажань, важливо лише не залишатися на самоті, хоча кілька хвилин для медитацій знайти корисно.

Якщо у 10 місячну добу здасться, ніби щось заважає рухатися у вибраному напрямку, можна звернемося за допомогою до води, яка вважається стихією цього дня. Досить зробити ковток святої води, або вмитися водою, від сумнівів не залишиться і сліду, і ми легко впораємося з вирішенням проблеми.

 

Стрижка в 10 місячну добу

Для перукарів сьогодні вихідний жінки прислухалися до порад астрологів і не наважуються робити стрижку. Чоловіки теж не поспішають до салонів, щоб випадково не виявитися лисим.

А ось фарбування волосся в десяту місячну добу покращить наше життя за дві секунди. Причому сьогодні жінки можуть включити фантазію і розфарбувати волосся в будь-які з існуючих відтінків.

Кучерявих жінок і чоловіків у десяту місячну добу – місяць наділяє натхненням і влаштовує романтичні сюрпризи.

 

Весілля у 10 місячну добу

У десятий місячний день добре підходить для весільної церемонії, пройде без особливих сюрпризів, і для сімейних заходів сьогоднішній день знахідка.

Ті, хто створив сім'ю в 10 місячну добу, зазвичай щасливі. Жодних скандалів, і з'ясування стосунків – побут налагоджений, сім'я живе в достатку, і лелеки прилітають строго за розкладом.

Ця місячна доба ідеально підходить для знайомства з батьками - майбутні тести та тещі, свекри та свекрухи приймуть зятів та невісток з розкритими обіймами.

Закохані сьогодні можуть навіть переїхати в нове житло – можливо, будинок, вибраний цієї доби, стане родовим гніздом, і принесе хлопцю та дівчині багато щастя.

У десятий місячний день можна вирушити весільну подорож, все пройде чітко за планом, і без потрясінь, а медовий місяць розтягнеться до золотого весілля.

Пари, що повінчалися цього дня, можуть не сумніватися – їхнє спільне життя буде цікавим та красивою, немов у казці. Цей день добре підходить і для зачаття дитини, яку все життя оберігатиме добрий ангел-охоронець.

 

День народження у 10 місячну добу

Народжених цієї доби можна сміливо назвати фортовою та грошовою – головне навчитися з легкістю ставитися до грошей. Такі немовлята дуже розумні, і їхня геніальність проявляється ще до того, як вони починають повзати і лепетати.

Люди десятки, не нудьгують коли піднімаються кар'єрними сходами, адже вони відчиняють будь-які двері. Але не думайте, що вони такі хитрі, просто кожен їхній крок продуманий, і будь-яка ситуація прорахована на сотню кроків уперед.

В особистому житті у них ніякого розрахунку немає, і бути не може, вони закохані і можуть втратити голову від одного погляду на предмет своєї пристрасті.

Такі люди люблять подорожувати, але навіть у відпустці вони знаходять тисячу справ для себе, навіть примудряючись заробляти. Вони мають знайомства по всьому світу, їх раді прийняти в будь-якій країні, навіть без попередження.

Є один момент неприємний, ці хлопці неймовірні марнотрати. Вони можуть за день підняти бізнес з нуля і досягти неймовірних результатів, а потім з такою ж легкістю вони просадять статки в якомусь підпільному казино.

 

Сни в 10 місячну добу

Сни в десяту місячну добу всі видіння з казковим сюжетом. Комусь бачаться чудові країни та неіснуючі міста, а деяким місяць підкидає сюжет із майбутнього життя.

У десяту місячну добу зазвичай сняться картинки, які не несуть важливої ​​інформації, але іноді місяць підкидає завдання, і до нас є ангели, дивні створіння, або родичі, що померли. У таких снах слід поводитися правильно, і прислухатися до кожного сказаного слова, і придивлятися до всіх жестів – візит із потойбічного світу не буває випадковим, і нічні «гості» хочуть повідомити щось важливе.

Місяць сьогодні намагатиметься надіслати тільки гарні та добрі сни.

Добре, якщо в десятий місячний сон ми мандруємо уві сні. Тут важливо бути уважними до транспорту. Якщо ми пересуваємося на конях, значить, наяву на нас чекає пропозиція, пов'язана з роботою. Ганяти на красивій дорогій машині, зірки обіцяють зміни на любовному фронті.

Літати на птаху або на літаку, на щастя та радості. Це говорить про те, що ми не втратили дитяче сприйняття життя, і незабаром зазнаємо захоплення, пов'язане з чудовою звісткою.

 

Ділова сфера десятої місячної доби

Сьогодні щасливі всі, хто пов'язаний із сімейним бізнесом – контракти підписуються, угоди укладаються, переговори проводяться. А ось конкуренти втікають, наче щури. Тому що, сім'я сама по собі сила, а коли родичі один за одного горою, і грошики спільні, жоден шахрай і близько не сунеться.

Ділові партнери з радістю поспішають до вас у гості на сімейну вечерю, не забувши прихопити договори.

У цю місячну добу не забороняється брати кредити, особливу користь фінанси принесуть тим, хто хоче вкластися у спільний бізнес.

У десяту місячну добу ми не будемо рахувати гроші після заходу сонця, нехай собі відпочивають у надійному місці. Віддавати кредити ввечері також небажано.

Десята місячна доба хороша для тих, хто навчається, або відвідує практикуми та курси – все вдаватиметься легко та просто.

День вдалий для переходу на нову роботу. Але тут дуже важливо вибрати відповідне вбрання.

Взаємини з колегами в десятий місячний день покращуються – вчорашній недоброзичливець несе нам каву з булочками.

Заздрити в десятий місячний день не можна, гроші не люблять злих думок. Краще перевести в готівку кошти, скласти хрусткі папірці в новенький шкіряний гаманець і розповісти купюрам, як сильно ми їх любимо.

Благодійники найщасливіші люди на десятий місячний день. Гроші йдуть за призначенням, і доля лише встигає ставити плюси у карму.

 

Здоров'я в десяту місячну добу

Якщо ви вирішили саме сьогодні сісти на дієту, Місяць вас підтримає, і вам легко буде впоратися зі спокусами. Навіть якщо перед нами поставлять тарілку наваристого борщу, кинуть туди столову ложку сільської сметани, а поряд маячать апетитні шматочки запашистого сала з часником. Фігура досить швидко стане ідеальною, якщо ми візьмемося покращувати себе саме в десятий місячний день.

У десятий місячний день можна і відвідати стоматолога. Добрий зубний лікар не завдасть болю, а навпаки, ще й жарт розповість.

Влаштуйте відвідування лазні, адже водні процедури в десятий місячний день хороші у будь-якому прояві. Можна вирушити на річку або в басейн, а найміцнішим з нас непогано відвідати сауну.

У десятий місячний день велику користь принесуть прогулянки на свіжому повітрі.

 

Підсумок

Сьогодні важливо знаходити час для себе та для близьких людей, сім'ї.

Спілкування буде яскравим, а стосунки добрими та гармонійними.

Добре, якщо є можливість зібратися всім сімейством за одним столом, обговорити господарські питання, помріяти про майбутнє. У десятий місячний день легко вирішуються проблеми, пов'язані з сімейним бюджетом, місяць за сім'ї.

Астрологи радять влаштовувати сімейні фотосесії – купимо великий альбом і заповнимо його старими та новими знімками.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Курс зі створення МАК карт

2200,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Розклади на МАК картах – відео курс

2200,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Внутрішня жаба душіТ – електронна книга

170,00 грн.
Книга-руководство по работе с внутренней жабой. Вы сможете разобраться и сходу определять разновидность жаб, которые встречаются практически на каждом шагу. Узнаете, что нужно делать, чтобы навсегда выселить ее из своей души, и чтобы она к вам больше даже близко не подходила. Поймете, как можно нейтрализовать эту вредную зеленую квакуху в других, чтобы она не могла вам навредить.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 5160

Язык: Русский

Відео курс – створення Грошових свічок

440,00 грн.

Відео курс зі створення Грошових програмних свічок з натуральної кольорової вощини

Що входить:
 1. Що таке Грошові свічки. Діагностика грошових свічок за квітами вощини
 2. Свічки на запит
 3. Свічка грошовий оберіг
 4. Свічка Грошовий прорив
 5. Свічка Заклик грошей

Чітки – Перламутр, Цитрін та Котяче око, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Перламутр, Цитрін, Котяче око. Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Перламутр білий – допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир та спокій у сім'ї, оберігає будинок від злих духів.
 • Цитрін – допомагає у фінансах, зміцнює пам'ять, розвиває горлову чакру та красномовство.
 • Котяче око – наділяє власника мужністю, чарівністю, приверне до них увагу оточуючих.

Чітки – Чакральні №1, розмір намистин 0.6см

500,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання мантр Розмір намистин - 0.6 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Нефрит - камінь розуму, добрих намірів та чеснот. Вибирають великі мудреці
 • Корал - чудовий засіб для підвищення тонусу та зняття втоми
 • Бірюза - дає своєму власнику можливість здобути високий авторитет і встати, підвищує якості переможця.
 • Котяче око – наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

На шляху до грошей

450,00 грн.
Щодня ми вирішуємо питання із грошима. І для когось питання вирішуються легко і швидко, для когось повільно, для когось взагалі все життя не зрозуміло, що відбувається з грошима. З одного боку карти картинка для метафори ситуації в житті людини, яка дивиться на картинку. Поруч із картинкою написано з чим саме потрібно опрацьовувати (переконання, родова установка, страх чи вигода), щоб залучати кошти у своє життя. З протилежного боку зображена афірмація - це позитивне твердження, яке допоможе створювати нові, благоріятні, гармонійні та щедрі установки в голові. Завдяки роботі з афірмаціями ваше життя почне змінюватися з кожним днем ​​дедалі більше.

“Почуй Відповіді Всесвіту” – електронна книга

170,00 грн.
Мы часто, особенно в трудные и тяжелые для нас моменты и времена, обращаемся к нашим Ангелам, Архангелам, Богам, Вселенной, Высшим силам. Просим помощи или подсказки в наших дальнейших действиях. Не понимаем, зачем и почему нам дается вместо помощи новое испытание.  Книга поможет вам узнать, как слышать ответы Вселенной и подсказки оберегающих Высших сил. Что и как нужно делать, что ваши молитвы и просьбы были услышаны.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 126

Язык: Русский

Базовий відео курс – Створення Сакральних Свічок

2400,00 грн.

Базовий відео курс по створенню сакральних свічок з натуральної кольорової вощини

Що входить:
 1. Початок. Підготовка простору і стан під час створення свічок
 2. Техніка безпеки запалювання свічок. Потужний час, дні, свята для створення свічок
 3. Створення фітелів. Ломка вощини. Різновиди свічок - кольору, форми.
 4. Симптоматика опіків пальців від свічок.
 5. Свічки нас Гармонізують і Свічки можуть нас руйнувати
 6. Ефірні масла і трави для створення свічок
 7. Оформлення та упаковка свічок
 8. Чищення свічками і Ворожіння на свічках
 9. Родова Свічка і Свічка для очищення людини
 10. свічки ворожки
 11. Свічка "Інь / Янь або Гармонізація Відносин"
 12. Свічка Тортик + Свічка "Цариця Місяць"
 13. Як працювати з чакральними свічками
 14. Свічки "Очищення простору"
 15. Свічки для Дня Народження
 16. Свічка "Відновлення Біополя"
 17. Свічки для Коридору затемнення
 18. Свічки для планет
 19. Свічка "Моя Ізобільна і Успішна Доля". Робимо Свічку 24 листопада або в свій ДР.
 20. Як пустушку-свічку заповнити запитом
 21. Свічка "Три Запиту"

Підбір дати

950,00 грн.

Відео-курс "Підбір дати"

Використовуйте нумерологію по максимуму! За допомогою цього відео Ви навчитеся швидко і якісно прораховувати найкращий час і дати для найважливіших заходів. Завдяки методам та алгоритмам, які ми підготували у цьому відео-курсі, Ви завжди знатимете коли варто підписати договір, а коли організувати відпочинок. Зможете будувати свій робочий графік із максимальною користю для Вас та ваших клієнтів. Від дати весілля – до дати зачаття дітей, від часу для поїздок – до дати переїзду, всі можливості в одному інструменті. Входить: відео - 2:2 години

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Свічки «Від конкурентів та заздрісників»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Від конкурентів та заздрісників» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Від Хандри, апатії та депресії»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Від Хандри, апатії та депресії» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Зростання Доходів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Зростання Доходів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Задоволення від життя»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Задоволення від життя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Грошова Нейрографіка – відео курс

1500,00 грн.
З 1 по 10 лютого 2023 року, стартує онлайн курс - Грошова Нейрографіка У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти навчання курсу «Грошова Нейрографіка». Нейрографіка – це метод моделювання свого майбутнього за допомогою роботи з несвідомими процесами. Вона допомагає рухатися вперед та вирішувати свої завдання творчо, креативно, цікаво. Нейрографіка дозволяє просто, екологічно та дуже ефективно трансформувати та моделювати свою реальність. Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа – консультанта, який дозволить працювати з людьми у темі нейрографіки.

Свічки «Для зняття поганих впливів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Для зняття поганих впливів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Гармонія»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Гармонія» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «На вагітність»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «На вагітність» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *