Місячна доба

1-ша Місячна доба

1-е лунные сутки

1  ДОБА МІСЯЦЯ: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Перша місячна доба це як ранковий початок дня у нашому житті. День вважається досить сприятливим, але астрологи радять нам утримуватися від активних дій та різких рухів

 •  Стихія 1 місячної доби – вода. Як відомо, є душею цього світу, і цілком пов'язана із почуттями. Важливо провести день у гармонії з самим собою, не дратуючи, і не нервуючи через дрібниці.
 •  Символами 1 місячної доби є: Свічка, Ліхтар, Лампа - які несуть у собі енергію сонця, і допомагають нам визначитися з головним життєвим вибором. Також до символіки відносять Жертвенник Гекати та Афіну Палладу.
 •  Вдалими квітами 1 місячної доби вважаються - Червоний (мудрість і влада), Червоний (сила і воля), Чорний (таємниця та небезпека). Але в перший місячний день бажано дотримуватись заходів у всьому, і ця ж рада стосується вибору кольору.
 • Щасливе число 1 місячної доби - одиниця. Цифра один знаходиться під впливом сонця, і символізує радість життя та творчу енергію.
 •  Талісмани 1 місячної доби - гірський кришталь та діаманти. Кришталь пов'язують із ясновидінням і називають його шкірою нашої планети, яка відчуває космос та астральний світ. Діамант наділяє свого господаря магічними та чаклунськими здібностями, і допомагає справлятися зі спокусами.
 • Ангел-охоронець 1 місячної доби – Вадал. Він князь темного неба, вісник удачі та перемоги. Ангел протистоїть злу, і допомагає нам впоратися зі спокусами та спокусами.

 

Характеристика 1 місячної доби


Вважається певним фундаментом у підготовці до місячного місяця. Дуже важливо стежити за своїми думками, які, як відомо, є матеріальними. З висловлюваннями теж бажано бути акуратнішими, щоб ненароком не образити співрозмовника.


Сьогодні зірки рекомендують мріяти про майбутнє та планувати своє життя. Але образи мають бути чіткими та яскравими – всесвіт цього дня приймає наші правильно сформульовані бажання. Енергетика дня досить позитивна, і від смутку бажано позбавлятися не роздумуючи.

Енергія першого місячного дня дуже активна, але не поспішайте мчати у справах, стрімголов. Навпаки, зірки радять провести день у спокійній та тихій обстановці – чим повільніше їдеш, тим швидше дістанешся до місця призначення. Жодної метушні та біганини, тільки вдумливий і планомірний підхід до всіх справ.

Душевна рівновага дуже важлива сьогодні, як ми почуватимемося цього дня, залежатиме наш настрій протягом наступної місячної доби.

Цей день ідеальний для того, щоб розібратися зі своїми образами, і пробачити всім, хто завдав нам болю чи став причиною наших проблем. Відпустити неприємні думки складно, але можливо, а пробачити кривдника і побажати йому добра вдається не кожному.

Непогано і самим вибачитися сьогодні, головне діяти щиро, і в жодному разі не обманювати себе – якщо не виходить, можна зробити це і через місяць.

 

Стрижка в 1 місячну добу

За народними повір'ями, у цей день категорично забороняється стригти волосся, бо вважається, що ми можемо вкоротити свій вік.

Якщо не заглиблюватися в містичні тонкощі і народні прикмети, то стрижка не рекомендується тому, що волосся, обрізане в перший місячний день, буде довго рости, до того ж, воно стане набагато тоншим, ніж був до цієї процедури.

Забарвлення волосся в перший місячний день вітається, головне, не захоплюватися, і користуватися лише натуральними та перевіреними барвниками.

Завивати волосся небажано, плойку в цей день краще взагалі прибрати подалі у шафу, туди, де вже лежить фен, прасочка та випрямляч. Але якщо ситуація безвихідна то кучерики можна і за допомогою бігудів.

Розпущене волосся завжди красиво, але в перший місячний день локони, що розвіваються, гарні тільки в неофіційній обстановці.

Якщо навколо вас багато народу, то краще все-таки прибрати волосся в пучок, щоб захиститися від непотрібних поглядів, і не дозволити негативу осісти на вашому волоссі.

 

Весілля в 1 місячну добу

Влаштовувати весільну урочистість у перший місячний день зірки не рекомендують.

Згідно з народними повір'ями, спілки укладені в цей день часто призводять до розлучення, або подружжя ніяк не може домогтися порозуміння.

Багато пар, які створили сім'ю в перший місячний день, досить швидко втрачають один до одного інтерес і починають шукати любов на стороні.

Цього дня молодята можуть почати подумувати про спільне житло, та підшукувати варіанти. Від переїзду першого місячного дня краще утриматися.

Від вінчання першого місячного дня бажано утриматися.


День народження в 1 місячну добу

Народжені на світ у першу місячну добу, можуть здатися боязкими, скромними і нерішучими.

Насправді вони ніби придивляються до цього складного світу, придивляються до свого оточення і вирішують, як краще пристосуватися до обставин.

Маля народжене сьогодні буде спокійно лежати в ліжечку, і плакати тільки «по суті», коли захоче їсти, або у нього заболить животик. Слід зазначити, що такий малюк набагато розумніший за своїх однолітків – говорити і ходити він почне раніше.

Люди, народжені в перший місячний день, швидко дорослішають, намагаються самостійно розібратися в складному житті, і дуже рідко звертаються за підтримкою. У житті їм потрібен поштовх, і тоді вони виявлять стільки талантів, що оточуючі просто ахнуть.

Хотілося б відзначити, що люди, народжені першого місячного дня, зазвичай красиві і привабливі, і легко домагаються бажаного за допомогою своєї чарівності.

Але вони закохані, часто ідеалізують партнера і відразу помічають свою помилку. Та компроміс ці хлопці знаходити вміють, тож у сімейному житті їм щастить набагато частіше, ніж решті.

Ті, хто народжений у перший місячний день, зазвичай не люблять перебувати в центрі уваги, і навіть не має значення, під яким сузір'ям, і в який рік вони з'явилися на світ. Вони терплячі й працьовиті, наполегливі й наполегливі, проте часом ці люди повертають зі шляху, коли до мети залишається лише один крок. Це від зайвої скромності, і важливо, щоб поряд з ними знаходилася людина, на яку можна покластися.

Цим людям слід уникати ризикованих авантюр, адже доля випробовуватиме їх на міцність, і без кінця підкидатиме спокуси та спокуси.

 

Сни в 1 місячну добу

Сни, побачені в перший місячний день можна назвати пророчими та віщими.

Однак не слід відкривати перший сонник, що попався в Інтернеті, і робити поспішні висновки.

Сни, які приходять до нас цієї ночі, часто підказують, як треба вчинити в тій чи іншій ситуації, але зовсім не є керівництвом до дії.

Якщо сьогодні наснився тривожний чи страшний сон, це не означає, що кошмари почнуть переслідувати вас цілий місяць.

Бажано згадати основні моменти сновидіння, про що натякає наша підсвідомість чи вищі. Можливо, що у жахливому сновидінні втілилися наші дитячі страхи, чи сумніви, і треба лише прокинутися, вмитися холодною водою, і змити цей сон, залишивши від нього лише добрі моменти.

Веселий та цікавий сон може обіцяти солодке життя на цілий місяць, а може і навпаки, не варто розслаблятися, і для того, щоб жити в розкоші та достатку, слід трохи попрацювати.

Чорно-білий сон, побачений першого місячного дня, допоможе розібратися у справах, і побудувати плани на майбутнє.

Кольоровий сон насамперед говорить про те, що ви непогано проводите час, і в душі залишаєтеся дитиною.

Сни, в яких ми ніяк не можемо вибратися з лабіринту, або блукаємо в глухому лісі, і не бачимо виходу, зовсім не говорять про те, що ми заплуталися в житті - все йде за планом, і ці картинки просто ігри нашого мозку, який ніяк не хоче, щоб ми розслабилися.

Вдалими сни, в яких ми спілкуємося з тваринами. Але тут також слід зважати на деякі моменти. Кішки та собачки до успіху, а от щури та змії до ворогів та конкурентів.

 

Ділова сфера 1 місячної доби

Очікувати небаченої щедрості від фінансового успіху сьогодні не варто.

Слід дуже обережно ділитися своїми планами і, по можливості, скасувати всі важливі зустрічі.

Цього дня найкраще розпочати написання бізнес-плану. На невиправданий ризик йти теж небажано, тому що фортуна першого місячного дня може і відвернутися.

Цей день можна присвятити роботі над помилками, розібрати папери, поспілкуватися з колегами на нейтральні теми, відносини покращаться, і нові ідеї під час бесіди з'являться.

Кредити в перший місячний день бажано не брати - віддавати гроші буде дуже складно.

Відкриття нової справи в 1 місячну добу не найкращий час для таких кардинальних життєвих змін. У будь-якому бізнесі, звичайно, вітається ризик і натиск, але тут потрібен здоровий глузд і логічні міркування.

Інтуїція в перший місячний день працює зі збоями, і якщо ви звикли довіряти їй беззастережно, сьогодні краще не поспішати з прийняттям рішень.

 

Здоров'я в 1 місячну добу

У першій фазі, коли місяць є зростаючим серпом, зростають і наші сили.

Але в перший місячний день ми, як правило, неактивні, мляві, і настрій у більшості людей, м'яко кажучи, невеселий.

Захисні механізми організму цього дня ослаблені, можливі ускладнення хронічних захворювань.

Але не варто лягати в ліжко, і вимагати чаю з медом - саме час зайнятися профілактикою захворювань та й підбадьорити свій організм не завадить.

Тим, хто зважився сісти на дієту, краще обійтися без фанатизму, і не відмовлятися від усіх улюблених страв першого місячного дня. До схуднення подібна дієта не призведе, а от організм буде незадоволений.

Кидати курити ніколи не пізно, але зовсім не обов'язково намічати цю важливу подію на перший місячний день.

Сьогодні великий ризик застудитися, або підхопити якусь інфекцію, одягайтеся за погодою, і намагайтеся уникати великого скупчення людей.

Від стресів сьогодні теж краще поберегтися, і постаратися не вплутуватися в конфлікти, нервова система під загрозою, і в перший місячний день її треба пощадити, і побалувати себе заспокійливими чаями чи зборами

У першу місячну добу багатьох з нас може відвідати безсоння, особливо страждатимуть від цієї напасті представниці жіночої статі.
Від візитів до стоматолога сьогодні теж краще утриматися, серйозні процедури не принесуть бажаний результат. Якщо відкласти спілкування із зубним лікарем, нічого поганого з нашими яснами та зубками не станеться, та й нерви, знову ж таки, залишаться цілими.

 

Підсумок

У 1 місячну добу важливо зберігати спокій у будь-яких ситуаціях, не вплутуватися в авантюри та ризиковані підприємства, і, по можливості, не розпочинати нових справ.

Не бажано створювати проблеми на порожньому місці, і у разі конфліктних ситуацій важливо зберігати. Спілкування сьогодні краще обмежити, а підтримувати стосунки можна на відстані по телефону.

Перший місячний день подарує можливість розібратися у своїх бажаннях та будувати конкретні творчі плани на місяць, головне не поспішати з їхньою реалізацією та весь час пам'ятати про золоту середину.

Негатив і злість сьогодні краще знищувати на корені, а всі образи потрібно відпустити, і пробачити всіх тих, хто коли-небудь доставив нам неприємності.

Сердитись і сваритися в перший місячний день теж не потрібно, бо навіть незначні конфлікти.

Сьогодні вітається медитація зі свічок, почитати афірмації, що підходять вашим запитам.

Правильно розпочатий місячний місяць пройде зі знаком плюс, і подарує нам лише приємні, добрі та прекрасні моменти.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

 • Очний. Тут і зараз
 • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
 • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Курс зі створення МАК карт

2200,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Щоденник спогадів

8000,00 грн.
"Щоденник спогадів" - трансформаційна гра пригнічених у собі емоцій та почуттів. Для кого призначена гра: для чоловіків і жінок, вік 15+, які хочуть пізнати себе, зрозуміти свої спогади ті, що впливають на ваше життя на сьогоднішній день і чому ви їх досі пам'ятаєте. Що важливого та цінно зрозуміти у своїх спогадах, і як пробачити та відпустити образи. Гра буде цікава: практикуючим психологам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро - практикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Блокнот бажань

130,00 грн.
Мені радісно брати до рук " Блокнот Бажань " і писати казкатерапію на місяць. Довіряти всі свої бажання і мрії Всесвіту, відпускати ці мрії, знаючи, що все здійсниться найкраще для нас у потрібний час. А ви бажаєте, щоб ваші бажання збувалися? Тоді замовляйте для себе, своїх рідних та близьких (це чудовий подарунок, тому що я кожен блокнот заряджаю Енергією Чарівництва та підтримки ваших Ангелів Охоронців). Замов Чарівний Блокнот Бажань та в подарунок свічка на виконання бажань СКАЖИ СВОЇМ БАЖАННЯМ "ТАК!" Автор: Єва Митник Сторінок: 18 Мова російська

Бізнес на підборах і з дитиною на руках

240,00 грн.
Ця книга буде корисна тим жінкам, які вважають, що сім'я, діти, чоловік, відпочинок та бізнес – взагалі несумісні речі. Що неможливо бути доброю мамою та дружиною, і при цьому займатися бізнесом та заробляти гроші. Ви дізнаєтеся, як ефективніше залучати гроші по-жіночому, не вимотуючи і не знесилюючи себе. Як завжди бути у формі, гарному настрої та повній сил, щоб жити, любити, творити, заробляти гроші та радіти життю, отримуючи від цього всього величезне задоволення навіть у декретній відпустці. Автор: Єва Митник Сторінок: 240 Мова російська

Чітки – Моховий Агат, розмір намистин 0.6см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Моховий Агат Розмір намистин - 0.6см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Моховий Агат – допоможе своєму власнику розпізнавати обман та вбереже від небезпеки.

Чітки – Корал і Котяче око, Кавуновий Турмалін, розмір намистин 0.6см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Перламутр, Цитрін, Котяче око. Розмір намистин - 0.6см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Корал - чудовий засіб для підвищення тонусу та зняття втоми.
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
 • Кавуновий турмалін - прекрасний ментальний цілитель, балансує праву та ліву півкулі головного мозку та трансформує негативні мислеформи у позитивні

Чітки – Бежеві, розмір намистин 0.8см

400,00 грн.
Афірмації – 28 штук ПОДАРУНОК 300 грн. 6 – для активації фінансового потоку 6 – для соціального просування 6 –

“Пам’ятай! Завжди фокус на Себе” – електронна книга

170,00 грн.
От того, куда направлен фокус вашего внимания – зависит то, как вы живете, что чувствуете и что имеете.  Любовь к себе – это не прихоть и не ерунда. Это реальная необходимость, если вы действительно хотите прожить вашу жизнь в радости и благополучии.  Любить себя можно по-разному и от этого будет зависеть качество вашей жизни и отношений с родными, близкими, окружающими.  Прочитав книгу, вы узнаете, как по-настоящему полюбить себя раз и навсегда.  Автор: Ева Мытнык

Страниц: 102

Язык: Русский

“Код твого народження” – електронна книга

260,00 грн.
Данная книга для тех, кто хочет лучше разобраться в себе. Зная расшифровку кода числа рождения, вы можете ваши минусы превратить в плюсы, значительно улучшая вашу жизнь. Медитации, аффирмации и практики помогут усилить ваши результаты. Книга так же будет полезна тем, кто интересуется магией чисел и понимает, какое влияние они имеют на жизнь и судьбу человека. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 244

Язык: Русский

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *