Місячна доба

1-ша Місячна доба

1-е лунные сутки

1  ДОБА МІСЯЦЯ: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Перша місячна доба це як ранковий початок дня у нашому житті. День вважається досить сприятливим, але астрологи радять нам утримуватися від активних дій та різких рухів

 •  Стихія 1 місячної доби – вода. Як відомо, є душею цього світу, і цілком пов'язана із почуттями. Важливо провести день у гармонії з самим собою, не дратуючи, і не нервуючи через дрібниці.
 •  Символами 1 місячної доби є: Свічка, Ліхтар, Лампа - які несуть у собі енергію сонця, і допомагають нам визначитися з головним життєвим вибором. Також до символіки відносять Жертвенник Гекати та Афіну Палладу.
 •  Вдалими квітами 1 місячної доби вважаються - Червоний (мудрість і влада), Червоний (сила і воля), Чорний (таємниця та небезпека). Але в перший місячний день бажано дотримуватись заходів у всьому, і ця ж рада стосується вибору кольору.
 • Щасливе число 1 місячної доби - одиниця. Цифра один знаходиться під впливом сонця, і символізує радість життя та творчу енергію.
 •  Талісмани 1 місячної доби - гірський кришталь та діаманти. Кришталь пов'язують із ясновидінням і називають його шкірою нашої планети, яка відчуває космос та астральний світ. Діамант наділяє свого господаря магічними та чаклунськими здібностями, і допомагає справлятися зі спокусами.
 • Ангел-охоронець 1 місячної доби – Вадал. Він князь темного неба, вісник удачі та перемоги. Ангел протистоїть злу, і допомагає нам впоратися зі спокусами та спокусами.

 

Характеристика 1 місячної доби


Вважається певним фундаментом у підготовці до місячного місяця. Дуже важливо стежити за своїми думками, які, як відомо, є матеріальними. З висловлюваннями теж бажано бути акуратнішими, щоб ненароком не образити співрозмовника.


Сьогодні зірки рекомендують мріяти про майбутнє та планувати своє життя. Але образи мають бути чіткими та яскравими – всесвіт цього дня приймає наші правильно сформульовані бажання. Енергетика дня досить позитивна, і від смутку бажано позбавлятися не роздумуючи.

Енергія першого місячного дня дуже активна, але не поспішайте мчати у справах, стрімголов. Навпаки, зірки радять провести день у спокійній та тихій обстановці – чим повільніше їдеш, тим швидше дістанешся до місця призначення. Жодної метушні та біганини, тільки вдумливий і планомірний підхід до всіх справ.

Душевна рівновага дуже важлива сьогодні, як ми почуватимемося цього дня, залежатиме наш настрій протягом наступної місячної доби.

Цей день ідеальний для того, щоб розібратися зі своїми образами, і пробачити всім, хто завдав нам болю чи став причиною наших проблем. Відпустити неприємні думки складно, але можливо, а пробачити кривдника і побажати йому добра вдається не кожному.

Непогано і самим вибачитися сьогодні, головне діяти щиро, і в жодному разі не обманювати себе – якщо не виходить, можна зробити це і через місяць.

 

Стрижка в 1 місячну добу

За народними повір'ями, у цей день категорично забороняється стригти волосся, бо вважається, що ми можемо вкоротити свій вік.

Якщо не заглиблюватися в містичні тонкощі і народні прикмети, то стрижка не рекомендується тому, що волосся, обрізане в перший місячний день, буде довго рости, до того ж, воно стане набагато тоншим, ніж був до цієї процедури.

Забарвлення волосся в перший місячний день вітається, головне, не захоплюватися, і користуватися лише натуральними та перевіреними барвниками.

Завивати волосся небажано, плойку в цей день краще взагалі прибрати подалі у шафу, туди, де вже лежить фен, прасочка та випрямляч. Але якщо ситуація безвихідна то кучерики можна і за допомогою бігудів.

Розпущене волосся завжди красиво, але в перший місячний день локони, що розвіваються, гарні тільки в неофіційній обстановці.

Якщо навколо вас багато народу, то краще все-таки прибрати волосся в пучок, щоб захиститися від непотрібних поглядів, і не дозволити негативу осісти на вашому волоссі.

 

Весілля в 1 місячну добу

Влаштовувати весільну урочистість у перший місячний день зірки не рекомендують.

Згідно з народними повір'ями, спілки укладені в цей день часто призводять до розлучення, або подружжя ніяк не може домогтися порозуміння.

Багато пар, які створили сім'ю в перший місячний день, досить швидко втрачають один до одного інтерес і починають шукати любов на стороні.

Цього дня молодята можуть почати подумувати про спільне житло, та підшукувати варіанти. Від переїзду першого місячного дня краще утриматися.

Від вінчання першого місячного дня бажано утриматися.


День народження в 1 місячну добу

Народжені на світ у першу місячну добу, можуть здатися боязкими, скромними і нерішучими.

Насправді вони ніби придивляються до цього складного світу, придивляються до свого оточення і вирішують, як краще пристосуватися до обставин.

Маля народжене сьогодні буде спокійно лежати в ліжечку, і плакати тільки «по суті», коли захоче їсти, або у нього заболить животик. Слід зазначити, що такий малюк набагато розумніший за своїх однолітків – говорити і ходити він почне раніше.

Люди, народжені в перший місячний день, швидко дорослішають, намагаються самостійно розібратися в складному житті, і дуже рідко звертаються за підтримкою. У житті їм потрібен поштовх, і тоді вони виявлять стільки талантів, що оточуючі просто ахнуть.

Хотілося б відзначити, що люди, народжені першого місячного дня, зазвичай красиві і привабливі, і легко домагаються бажаного за допомогою своєї чарівності.

Але вони закохані, часто ідеалізують партнера і відразу помічають свою помилку. Та компроміс ці хлопці знаходити вміють, тож у сімейному житті їм щастить набагато частіше, ніж решті.

Ті, хто народжений у перший місячний день, зазвичай не люблять перебувати в центрі уваги, і навіть не має значення, під яким сузір'ям, і в який рік вони з'явилися на світ. Вони терплячі й працьовиті, наполегливі й наполегливі, проте часом ці люди повертають зі шляху, коли до мети залишається лише один крок. Це від зайвої скромності, і важливо, щоб поряд з ними знаходилася людина, на яку можна покластися.

Цим людям слід уникати ризикованих авантюр, адже доля випробовуватиме їх на міцність, і без кінця підкидатиме спокуси та спокуси.

 

Сни в 1 місячну добу

Сни, побачені в перший місячний день можна назвати пророчими та віщими.

Однак не слід відкривати перший сонник, що попався в Інтернеті, і робити поспішні висновки.

Сни, які приходять до нас цієї ночі, часто підказують, як треба вчинити в тій чи іншій ситуації, але зовсім не є керівництвом до дії.

Якщо сьогодні наснився тривожний чи страшний сон, це не означає, що кошмари почнуть переслідувати вас цілий місяць.

Бажано згадати основні моменти сновидіння, про що натякає наша підсвідомість чи вищі. Можливо, що у жахливому сновидінні втілилися наші дитячі страхи, чи сумніви, і треба лише прокинутися, вмитися холодною водою, і змити цей сон, залишивши від нього лише добрі моменти.

Веселий та цікавий сон може обіцяти солодке життя на цілий місяць, а може і навпаки, не варто розслаблятися, і для того, щоб жити в розкоші та достатку, слід трохи попрацювати.

Чорно-білий сон, побачений першого місячного дня, допоможе розібратися у справах, і побудувати плани на майбутнє.

Кольоровий сон насамперед говорить про те, що ви непогано проводите час, і в душі залишаєтеся дитиною.

Сни, в яких ми ніяк не можемо вибратися з лабіринту, або блукаємо в глухому лісі, і не бачимо виходу, зовсім не говорять про те, що ми заплуталися в житті - все йде за планом, і ці картинки просто ігри нашого мозку, який ніяк не хоче, щоб ми розслабилися.

Вдалими сни, в яких ми спілкуємося з тваринами. Але тут також слід зважати на деякі моменти. Кішки та собачки до успіху, а от щури та змії до ворогів та конкурентів.

 

Ділова сфера 1 місячної доби

Очікувати небаченої щедрості від фінансового успіху сьогодні не варто.

Слід дуже обережно ділитися своїми планами і, по можливості, скасувати всі важливі зустрічі.

Цього дня найкраще розпочати написання бізнес-плану. На невиправданий ризик йти теж небажано, тому що фортуна першого місячного дня може і відвернутися.

Цей день можна присвятити роботі над помилками, розібрати папери, поспілкуватися з колегами на нейтральні теми, відносини покращаться, і нові ідеї під час бесіди з'являться.

Кредити в перший місячний день бажано не брати - віддавати гроші буде дуже складно.

Відкриття нової справи в 1 місячну добу не найкращий час для таких кардинальних життєвих змін. У будь-якому бізнесі, звичайно, вітається ризик і натиск, але тут потрібен здоровий глузд і логічні міркування.

Інтуїція в перший місячний день працює зі збоями, і якщо ви звикли довіряти їй беззастережно, сьогодні краще не поспішати з прийняттям рішень.

 

Здоров'я в 1 місячну добу

У першій фазі, коли місяць є зростаючим серпом, зростають і наші сили.

Але в перший місячний день ми, як правило, неактивні, мляві, і настрій у більшості людей, м'яко кажучи, невеселий.

Захисні механізми організму цього дня ослаблені, можливі ускладнення хронічних захворювань.

Але не варто лягати в ліжко, і вимагати чаю з медом - саме час зайнятися профілактикою захворювань та й підбадьорити свій організм не завадить.

Тим, хто зважився сісти на дієту, краще обійтися без фанатизму, і не відмовлятися від усіх улюблених страв першого місячного дня. До схуднення подібна дієта не призведе, а от організм буде незадоволений.

Кидати курити ніколи не пізно, але зовсім не обов'язково намічати цю важливу подію на перший місячний день.

Сьогодні великий ризик застудитися, або підхопити якусь інфекцію, одягайтеся за погодою, і намагайтеся уникати великого скупчення людей.

Від стресів сьогодні теж краще поберегтися, і постаратися не вплутуватися в конфлікти, нервова система під загрозою, і в перший місячний день її треба пощадити, і побалувати себе заспокійливими чаями чи зборами

У першу місячну добу багатьох з нас може відвідати безсоння, особливо страждатимуть від цієї напасті представниці жіночої статі.
Від візитів до стоматолога сьогодні теж краще утриматися, серйозні процедури не принесуть бажаний результат. Якщо відкласти спілкування із зубним лікарем, нічого поганого з нашими яснами та зубками не станеться, та й нерви, знову ж таки, залишаться цілими.

 

Підсумок

У 1 місячну добу важливо зберігати спокій у будь-яких ситуаціях, не вплутуватися в авантюри та ризиковані підприємства, і, по можливості, не розпочинати нових справ.

Не бажано створювати проблеми на порожньому місці, і у разі конфліктних ситуацій важливо зберігати. Спілкування сьогодні краще обмежити, а підтримувати стосунки можна на відстані по телефону.

Перший місячний день подарує можливість розібратися у своїх бажаннях та будувати конкретні творчі плани на місяць, головне не поспішати з їхньою реалізацією та весь час пам'ятати про золоту середину.

Негатив і злість сьогодні краще знищувати на корені, а всі образи потрібно відпустити, і пробачити всіх тих, хто коли-небудь доставив нам неприємності.

Сердитись і сваритися в перший місячний день теж не потрібно, бо навіть незначні конфлікти.

Сьогодні вітається медитація зі свічок, почитати афірмації, що підходять вашим запитам.

Правильно розпочатий місячний місяць пройде зі знаком плюс, і подарує нам лише приємні, добрі та прекрасні моменти.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Курс зі створення МАК карт

1700,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

8000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Грошовий потік

510,00 грн.
Колода "Грошовий потік" - потужний інструмент, помічник у роботі з фінансами. Від нашого настрою та відносин до грошового потоку - залежить наш дохід. Адже гроші дуже сильна енергія, яку не видно просто так. Її видно щодо ситуацій пов'язаних із фінансами навколо нас.

Свічки «Програмна від шкідливих звичок»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Програмна від шкідливих звичок» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Чітки – Котяче око зелені, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Нові можливості

470,00 грн.
Що для вас Нові можливості? Для мене — це закрити одні старі двері, які тягнуть енергію і створюють слушний обов'язок, щоб відкрилося багато нових дверей, які з'єднають із вигідними та рясніми можливостями. МАК карти Нові Можливості - підкажуть де ваші можливості та як їх знайти.

Чітки – Чакральні №6, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Корал - чудовий засіб для підвищення тонусу та зняття втоми
 • Котяче око – наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
 • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми
 • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильний зв'язок із місяцем та інтуїцією.

Як все встигати щоб гроші залучати!

220,00 грн.
Книжка-посібник для жінок, які втомилися весь час жити в гонці і біганину. Які хочуть встигати робити все в найкращому для них режимі та графіку. Отримувати очікувані результати та насолоджуватися самим процесом життя. При цьому добре виглядати і почувати себе впевнено. Бути для своєї сім'ї не ломовим конем і вічно похмурою злюкою, а доброю і милою дружиною, мамою і дочкою. Автор: Єва Митник Сторінок: 104 Мова російська

Світ чоловіків

510,00 грн.
Жіночий світ відрізняється від чоловічого, тому часто буває нерозуміння між партнерами протилежної статі. Жінки звикли, що чоловіки "мають" їх розуміти. І дуже в окремих випадках відбувається взаємне розуміння (коли жінка розуміє чоловіка - як жінка і, при цьому, не включає "мамку"). Світ чоловіків по-своєму унікальний та цікавий.

Створення свічки на свято Долі – 24 листопада

440,00 грн.
Відео курс зі створення свічки на свято Долі — 24 листопада Є в листопаді день, коли людина може звернутися до Всесвіту з проханням змінити своє життя, залучити до нього успіх і благополуччя. 24 листопада Доля допомагала людям, особливо жінкам, у всьому, про що вони її просили. Доля - богиня долі, яка при народженні наділяє дітей чеснотами, що визначає їх життєвий шлях. Її називають ще «небесною пряхою», тому що Доля пряде нитку людського життя, і від неї залежить, наскільки рівною і довгою ця нитка вийде. І саме у це свято, день Долі, 24 листопада, ми рекомендуємо всім, хто хоче покращити своє життя, провести практику зі створення свічки своїми руками 🙏 Ми приготували для Вас «Райдужний Набір» (в якому є 7 листків кольорової вощини та готові фітельки) та відео-заняття зі створення свічки. Завдяки цьому набору Ви зможете попросити у Всесвіту саме те, чого Ви хочете показати йому той варіант розвитку подій, про який Ви мрієте. Не пропустіть цей чарівний час, адже, як знати, можливо саме цей день стане першим кроком до Вашого життя. Вартість відео з набором вощини – 440 грн Вартість тільки відео без вощини – 260 грн

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *