Карма

Як дізнатися свою карму

Как узнать свою карму?

Вам потрібно зрозуміти, що ви хочете зробити в житті або як заробити гроші на задоволення.

Відкрийте для себе свій внутрішній потенціал і ваші таланти поступово і стабільно, слухаючи ваші бажання.

Ви також можете дізнатися, використовуючи трансформаційні ігри – під час яких ви відкриєте нові ідеї, та приходите до розуміння.

Як розрахувати кармічний шлях?

Поняття карми прийшло в наше життя з юдаїзму і буддизму – ці стародавні філософські течії і релігії вважають, що все, що робиться людиною в його житті на рівні тіла, розуму і душі (енергії) впливає на його майбутнє життя, а також подальші втілення. Це слово, перекладене з санскриту, має значення «праця, діяльність». Вона виражає вищу справедливість, коли недобрі справи неминуче караються і добро винагороджується.

Будь-яка дія, яку ми робимо, залишає за собою відбиток (кармічні борги), який впливає на долю, що визначає майбутнє. Закон карми не залишає місця випадкам і випадкам, все, що відбувається з людиною, визначається його попередніми діями. Основними завданнями, які люди мають вирішити, є досягнення гармонії, покращення карми, очищення її від негативних впливів.

Першим кроком на шляху до діагнозу і зміни може бути обчислення кармічного числа, і тут нумерологія приходить на допомогу. Вважається, що дата виходу людини у світ визначає його майбутнє і надає інформацію про помилки, допущені в попередніх втіленнях, а також про те, що дійсно змінюється в цьому втіленні для поліпшення ситуації. Нумерологія дозволяє отримати відповіді на багато питань, що стосуються справжніх цілей, бажань, можливостей кожної людини.

Визначення карми

Насправді це поняття присутнє майже у всіх світових релігіях, навіть тих, де це слово не вживається. Таким чином, християнство не визнає нескінченного циклу переродження, але, тим не менш, в цій релігії існують поняття відповідальності за свої гріхи (погані вчинки) в загробному житті, основним тенетом багатьох вірувань є кармічний закон, згідно з яким існує вища справедливість. Цей закон може бути виражений по-різному, але в основі його лежить відповідальність індивіда за вчинки, неприпустимість шкоди іншим живим істотам.

Як ви знаєте, який вид карми у вас є, чи це чиста, які ознаки дають можливість судити про стан вашої карми, як відпрацювати кармічний борг і чи можливий такий відпрацювання в принципі? Ви можете визначити свою карму за нумерологією, розрахувавши за датою народження (рік, день, місяць), обчислити кармічний код (число), визначити помилки минулих життів і їх зв’язок з вашою долею; З’ясувати, чи є у вас кармічний борг, є важливим завданням людини, яка хоче змінити своє життя на краще, і перевірити стан карми можна в Інтернеті, зробивши призначення для консультації з фахівцями, що працюють в Центрі відновлення енергії перезапустіть.

Невирішені труднощі

Деякі люди приходять до експертів, щоб зрозуміти своє особисте життя, найпоширеніші питання: «У мене немає відносин з коханою людиною, що є причиною, можливо, не відпрацьованих якоїсь помилки? “. У цьому випадку можливий кармічний зв’язок – відносини, що виникають між двома людьми, які об’єднані досвідом і емоційним зв’язком з минулих життів, залишаючи багато питань невирішеними.

Ще одним найважливішим питанням є стан здоров’я. Часті хвороби, недуги погіршують якість життя, викликають у людини страждання. Ліки не завжди можуть з ними впоратися. Шизофренія, обсесивно-компульсивні розлади, фобії, генетичні захворювання, синдром хронічної втоми, болі неясного походження та інші недуги є результатом кармічних боргів, а зцілення вимагає допомоги фахівця.

Бідність, наполеглива нестача ресурсів, незважаючи на важку працю і численні спроби змінити ситуацію, також можуть бути результатом неповедінки в минулому. Потік грошей блокується великою кількістю негативної енергії, або свідомою, або підсвідомою агресією, що уражена злими діями в минулому і сьогоденні.

Діагностика Карми

Термін «очищення» може бути не зовсім коректним, оскільки речі, що були зроблені, не можуть бути розконспінані, а акти, думки та емоції, які зазнали, вже залишили свій слід на долі. Але завдяки розрахункам не важко визначити кількість долі, розрахувати кармічний борг, що тягнеться від минулого життя, і зайнятися його відпрацюючим. Карма може бути покращена, роблячи добрі вчинки, а також очищаючи свою свідомість, запобігаючи поганим думкам і почуттям.

Кармічний борг виникає не тільки через дії, спрямовані на заподіяння шкоди іншим, але і через думки, за які доводиться відповідати. Недарма християнство говорить про гріх «словом, ділом і мотивом». Все у світі взаємопов’язане, діагноз карми — процес усвідомлення існуючих кармічних боргів, життєвих уроків, які минає ваша душа.

Багато лижних неприємностей, пов’язаних з грошима, відносинами, здоров’ям, коли без очевидних причин людина не може досягти успіху, незважаючи на докладені зусилля. У цьому випадку існують думки про погану карму, яка має різні наслідки. Тест її стану може бути здійснений досвідченим фахівцем, що володіє не тільки необхідними знаннями, але й певними здібностями.

Методи і техніки вдосконалення

Як зрозуміти, чи ти працював свою карму, чи це чисто? Покращення долі здійснюється різними способами, до яких належать:

  • медитація – інструмент, що дозволяє очистити свідомість, досягти спокою, зняти стрес, знайти гармонію між тілом і душею, в процесі медитації відбувається вплив не тільки на психоемоційний рівень, і на внутрішню енергію;
  • вдячність – ефективна практика з достатньою силою, варто подумати в повсякденному житті про те, як ми вдячні людям, природі, всесвіту за те, що маємо і що з нами відбувається;
    усвідомлення – контроль думок, прагнення позбутися негативності і наповнити ваше життя гарними моментами;
  • творчість – навіть без особливих талантів, варто присвяти вільний час творчості і творчості, незалежно від того, в якій області;
  • Прощення – не накопичувати образи, не хочеться образити непослушників, прощення з точки зору буддизму – найефективніший засіб для поліпшення ситуації;
  • любов – до себе, людей і навколишнього світу дозволяє підняти людський дух, привести його до гармонії;
  • Безкорисливі добрі справи – робимо добро, не очікуючи реакції або подяки, ми поліпшимо свою долю і позбуваємося проблем.

Якщо ви зацікавлені в роботі з кармою, можливості, які відкривають різні техніки, пов’язані з її оцінкою і вдосконаленням (практикою), ви повинні зв’язатися з перезапустити Центр відновлення енергії, де ви можете отримати експертні поради, пройти навчання, купити книги, пов’язані з цією темою. Наш центр знаходиться в Києві, але ми також працюємо з клієнтами з інших міст. Підпишіться на консультацію, придбайте літературу, карти, курси можна онлайн на нашому сайті в зручний для Вас час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *